Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

технологічні переваги

Наша сеть партнеров Banwar

Шлях Edifier від невеликого виробника колонок до лідера індустрії мультимедіа схожий на захоплюючу подорож, де, крок за кроком, набиралася міць, залучалися кращі в світі фахівці, зростало якість акустичних систем, відкривалися нові фабрики. Сьогодні про компанію Edifier знають у всьому світі. Більш ніж в 80 країнах світу відкриті представництва компанії.

Безліч нагород отримують новинки від Edifier на всесвітньо значущих виставках і демонстраціях побутової акустики. Наприклад нагороду IF Design award в 2014 році отримала колонка Edifier Luna Eclipse.

У тому ж році, цю престижну нагороду отримали продукти таких компаній як NOKIA, SONY, LG.

Розвиток ринку та жорстка конкуренція призводить до того, що компанії витрачають мільйони доларів для того, щоб зробити акустичну систему мультимедіа на 1 долар дешевше, або хоча б трохи поліпшити її параметри в порівнянні з конкурентами. Таке можуть собі дозволити тільки великі компанії, що випускають дуже багато акустики, топи індустрії мультимедіа, до яких відноситься Edifier International.

Кожен компонент акустичної системи так чи інакше впливає на якість звуковідтворення піддається оптимізації в лабораторіях Edifier. Для цього залучаються кращі інженери -акустікі, конструктора, технологи, метрологи, укладаються договори на поставку і тісна співпраця з провідними розробниками і виробниками електронних вузлів, що застосовуються в аудіо, такими як Texas Instruments, будуються і розвиваються вимірювальні комплекси, такі як одна з найсучасніших безлунна камер і комплекси Klippel.

Розглянемо деякі з ступенів якості, провідних продукцію Edifier на Олімп індустрії мультимедіа.

Боротьба за басовий регістр в драматично малому обсязі корпусів.

У лабораторіях Edifier розробляються нові дифузори з сучасних композитних матеріалів. Із сотень комбінацій вибираються кращі.

Із сотень комбінацій вибираються кращі

У порівнянні з класичною папером, яка багато років була найкращим «співаючим» матеріалом, сучасні композити можуть теж саме, плюс ще багато чого.

У порівнянні з класичною папером, яка багато років була найкращим «співаючим» матеріалом, сучасні композити можуть теж саме, плюс ще багато чого

Далі моделюється форма поверхні дифузора програмними комплексами, створюються дослідні зразки, на обладнанні Klippel лазерним променем аналізується поведінка кожної частини поверхні дифузора,

оптимізується маса, розмір, форма його поверхні, жорсткість і стійкість до механічних переміщень аж до фатальних. Виходить шедевр - оптимальний випромінювач для конкретної моделі, для конкретних завдань.

Не менш активно і методично йде робота з магнітною системою динаміків. Застосування рідкоземельних магнітів, нових методів намагнічування, сучасних підвісних систем - все це використовується при створенні динаміків Edifier для всіх смуг відтворення. Edifier все виробляє на власному заводі і не є заручниками чужих спрощених виробничих процесів.

Ідеальний динамік слід встановити в настільки ж безкомпромісний корпус. Під кожен динамік проектується індивідуальне посадочне місце. Це дуже важливо насправді - не тільки створити випромінювач світового рівня, а й міцно і рівномірно зміцнити його на передній панелі ...

Далі, з метою підвищення ефективності акустичного оформлення -фазоінвертор, порт ФИ стали виводити на передню панель. Одночасно цей крок оживляє вигляд колонки.

Потік повітря, який збільшується від сили звуку, охолоджує компоненти підсилювача, розташованого на задній панелі активної колонки, крім цього звучання стало більш цілісним, злитим, бас щільним і «смачним», як кажуть аудіо-любителі.

Самі корпусу колонок виготовлені з дерева, а точніше МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності; англ. MDF - Medium Density Fiberboard). Якість цього матеріалу може бути помітно різним. Щоб уникнути збільшення вартості, багато виробників застосовують дешевий матеріал. Акустичні властивості, при цьому, помітно погіршуються, а самі МДФ плити містять шкідливі домішки, які можуть привести до отруєння людського організму, особливо під дією вібрацій. Деякі компанії навіть використовують плити ДСП з пресованих відходів, вміст шкідливих речовин в яких ще більше, а акустичні властивості ще гірше. Вони можуть вбирати вологу з навколишнього повітря і, як наслідок, деформуватися. Edifier використовує МДФ плити тільки вищої якості, класу Е0, абсолютно що не містять формальдегідів та інших токсичних речовин. Ці параметри прискіпливо контролюються в країнах Євросоюзу, де Edifier активно продається.

Для моделей топової лінійки подальше поліпшення якості звуковідтворення вперлося в ціновий діапазон динаміків. Щоб трохи збільшити достовірність звучання, потрібно використовувати динаміки непропорційно дорожчі. До цього ринок мультимедіа акустики не пристосований.

Конструктора Edifier пішли іншим шляхом. Замість одного СЧ-НЧ динаміка, так званого мід-баса, вони стали в топових моделях, таких як R2700 і R2800, використовувати два різних спеціалізованих випромінювача - басовий НЧ і среднечастотний -СЧ.

Вимоги, що пред'являються до динаміка для відтворення низьких і середніх частот суперечливі. І все динаміки 2-х смугових колонок змушене побудовані на компромісі. При цьому і там, в НЧ і тут, в голосовому діапазоні ці випромінювачі недопрацьовують, слухач багато втрачає.

При трьох-полосном побудові АС кожен динамік зайнятий своєю справою і не втрачає ресурси в боротьбі на «чужому полі». За цим принципом Edifier будує свою топову лінійку колонок Studio

За цим принципом Edifier будує свою топову лінійку колонок Studio

Електроніка. Стара, класична схема аналогового посилення давно зайшла в глухий кут. Необхідні параметри вже не могли бути отримані на базі популярних схем і традиційних блоків живлення. Можливості регулювань і комутації так само були вичерпані.

Edifier першим став застосовувати найуспішніші напрацювання зі світу професійної аудіотехніки для створення нових лінійок колонок.

В першу чергу це - підсилювачі класу D, такі як TAS5342A, виробництва Texas Instruments. Ці чіпи мали високу вихідну потужність, високий ККД, низьке тепловиділення, малий розмір, невисока однополярної напруга живлення, відразу кілька каналів посилення на одному кристалі, можливість роботи декількох каналів посилення на одну навантаження і забезпечують дуже високу якість звучання.

Ці чіпи мали високу вихідну потужність, високий ККД, низьке тепловиділення, малий розмір, невисока однополярної напруга живлення, відразу кілька каналів посилення на одному кристалі, можливість роботи декількох каналів посилення на одну навантаження і забезпечують дуже високу якість звучання

При цьому з'являється можливість значно зменшити радіатори охолодження, що знижує вагу, габарити і вартість конструкції. Замість радіаторів, що займали пів панелі сабвуфера

Замість радіаторів, що займали пів панелі сабвуфера

Виявилося можливим використовувати втричі менші за площею.

Виявилося можливим використовувати втричі менші за площею

Управляються такі підсилювачі спеціалізованими цифровими аудіо процесорами, такими як TAS5508C, перелік можливостей яких займає більше 8 сторінок густого тексту.

Управляються такі підсилювачі спеціалізованими цифровими аудіо процесорами, такими як TAS5508C, перелік можливостей яких займає більше 8 сторінок густого тексту

Саме ці процесори вивели підсилювальний тракт сучасних колонок на новий рівень. Тепер з упевненістю можна називати їх «Аудіо нового покоління». Принципово інший підхід до управління і організації цифрового аудіо тракту. Підкреслюю - повністю цифрового. При подачі сигналу на оптичний, або коаксіальний вхід, працює короткий чисто цифровий тракт посилення, а для організації аналогових входів, використовується АЦП.

Все це робить можливим створення будь-яких конфігурацій управління колонкою, дистанційне керування, будь-який набір вхідних інтерфейсів

Включаючи безпроводовий - Bluetooth

Будь-який набір декодерів

Управління гучністю здійснюється багатооборотним валкодера, який має практично нескінченний ресурс роботи і при цьому забезпечує ідеальну ідентичність і узгодженість секцій регулятора (гучність регулюється однаково по каналах), відсутність брязкоту і перешкод при регулюванні ...

Крім того, регулятор гучності виконує функції перемикача входів - вони перебираються простим натисканням на регулятор гучності. А ось регулятори тембрів мають фіксатор середнього положення, завдяки якому, користувач, охочий позбавитися від корекції сигналу, може впевнено поставити обидва регулятора в нейтральне положення.

Аудіо контролер дозволив створити розділові фільтри будь-якої конфігурації, в тому числі високих порядків. Це необхідно для точної зшивання смуг при багато полосном посилення.

Це дозволило замінити громіздкі, дорогі не завжди оптимальні розділові фільтри

на «шматочок програми», практично будь-якого порядку і конфігурації.

Так з'явилася лінійка трьох-смугових колонок з три-ампінг. Тобто в колонці з трьома смугами відтворення НЧ, СЧ і ВЧ динаміками встановлені 3 пари підсилювачів - по одному індивідуальному підсилювача на кожен динамік. Поділ смуг при цьому відбувається на вході підсилювачів потужності за допомогою цифрового кросовера. При цьому для того, щоб з'єднати активну і пасивну колонки, необхідний кабель з декількома лініями передачі і складним професійним роз'ємом.

Ось як виглядає кабель від моделей лінійки Studio R2600, R2700, R2800

І у відповідь гніздо в пасивній колонці.

При цьому виключена можливість неправильного з'єднання, а силові параметри кабелю гарантують передачу всіх сигналів без втрат.

Джерела живлення, збираються в акустиці колишнього покоління на Ш-подібному, або в топових моделях, на тороідальному трансформаторі, дорогому і важкому. Він не може вже забезпечити необхідні сотні ват. Так виглядає дорогий і якісний трансформатор 300 Вт

Так виглядає дорогий і якісний трансформатор 300 Вт

Однак такі трансформатори мають низький ККД, порівняно з сучасними імпульсними блоками живлення. А ось як виглядає імпульсний блок живлення 600 Вт, розміщений прямо на платі підсилювача.

А ось як виглядає імпульсний блок живлення 600 Вт, розміщений прямо на платі підсилювача

При цьому у конструкторів розв'язалися руки - з такими блоками живлення можна створювати більш потужні колонки, сабвуфери. Зокрема з'явилися динаміки для сабвуферів з подвійними котушками, вдвічі більшої потужності, ніж раніше. Ось як виглядає такий динамік

Ось як виглядає такий динамік

Шуми і перешкоди. Головне джерело неприємностей і неякісного звучання - це спотворення, пов'язані з перевантаженням підсилювача, або динаміка. У мультимедіа колишніх поколінь з цим явищем практично не боролися, бо визнати, що максимальна гучність досягається за спотвореннями, це означало б просто програти війну за заявленим параметрам, визнати, що у конкурентів ват більше.

Система інтелектуального управління посиленням (EIDC), запатентована в ряді країн, у тому числі Китаї і США. Розробка Edifier, яка виконує селекцію спотворень підсилювача, проводить розрахунок корекції за допомогою ЦПУ і виробляє динамічну корекцію рівня вихідного сигналу, змінюючи величину зворотного зв'язку підсилювача. У цьому неважко переконатися, подавши на вхід сигнали з різними амплітудами - система автоматично знизить рівень сигналів, що перевищує допустимий. Це дуже корисна функція, так як сучасні джерела сигналу мають великий розкид в рівнях вихідного сигналу, що може перевантажити вхід підсилювача і навіть спалити його, або навпаки - не досягти оптимального рівня, що помітно погіршить співвідношенні сигнал / шум. Застосована система EIDC вирішує цю проблему повністю.

EIDC, що стала популярною через разючого ефекту (відсутні спотворення, пов'язані з перевантаженням підсилювача), застосовується в основному в моделях з аналоговим посиленням, а ось цифрові тракти повсюдно використовують найсучасніший механізм, закладений в «цифрові» підсилювачі - Dynamic Range Control - DRC - Динамічне управління рівнем (сигналу). Це інновація від Texas Instruments для своїх підсилювачів сімейства TAS57xx і вона успішно використовується Edifier для трактів, побудованих на цій самій передовій на даний момент системі відходу від спотворень.

Суть роботи системи DRC представлена ​​на малюнку. Це більш щадний, по відношенню до сигналу дію, ніж інші види шумозаглушення.

Це більш щадний, по відношенню до сигналу дію, ніж інші види шумозаглушення

Не останню роль відіграє естетика. Сучасні колонки призначені для роботи в сучасних інтер'єрах. Відповідно дизайнери Edifier приділяють зовнішнім виглядом колонок велику увагу

Відповідно дизайнери Edifier приділяють зовнішнім виглядом колонок велику увагу

Ці колонки не зіпсують вид житлової кімнати, або офісу

Ці колонки не зіпсують вид житлової кімнати, або офісу

Так само гідно вони будуть виглядати і звучати в різних студіях

Так само гідно вони будуть виглядати і звучати в різних студіях

Часто причиною додаткових перешкод і наведень стає неякісний аудіокабель з тонкими жилами. Всі системи Edifier комплектуються фірмовим аудіокабель із суцільним екраном, який поліпшує якість роботи.

Всі системи Edifier комплектуються фірмовим аудіокабель із суцільним екраном, який поліпшує якість роботи

... плата, корпус, динаміки і блоки живлення для кожної моделі були розроблені в лабораторіях Edifier спеціально для цієї моделі, на відміну від безіменних виробників, які збирають колонки і будь-який інший продукт з компонент сторонніх виробників, відібраних за принципом мінімальної ціни. Edifier має повний цикл виробництва і сам виготовляє всі компоненти для своїх систем. Це дозволяє на 100% реалізувати можливості цих компонент, оптимально розташувати компоненти на платі, облаштувати сприятливу компоновку всередині колонки, оптимізувати тепловий режим, обсяг акустичної камери, мінімізувати перешкоди і наведення. Ну і, звичайно, проводити детальний контроль якості на всіх етапах виробництва.

Як приклад прикладені фотографії оригінальних мікросхем NE5532, застосовуваних Edifier і підробок, які використовуються іншими виробниками.

Аналогічно чіпи кінцевих підсилювачів - на зображенні найбільш часто застосовуються TDA 2030 від ST Semiconductor, які використовує Edifier на підставі довгострокових контрактів, і безіменна підробка, яка коштує в п'ять разів дешевше і носить серед виробників назва Х2030.

Схожа ситуація з одним з архі-важливих для звуку компонент - конденсаторами. Edifier йде на, здавалося б, необов'язкові і непомітні для користувача витрати, використовуючи TAN або CBB фірмові конденсатори від Philips і Panasonic, в той час, як мало відрізняються від них поліестрові конденсатори, що генерують шум і вкрай ненадійні, стоять на порядок дешевше.

Багато технічні нюанси, на які не звертають пильної уваги більшість виробників, в продукції Edifier реалізовані раціональніше, краще, та й просто гарні й витончені. Наприклад, в більшості моделей є можливість підключення двох аналогових джерел сигналу. На схемі показано, що якщо зазвичай їх комутують простим перемикачем, який має брязкіт і ненадійність механічних контактів, і користувач змушений вгадувати - який саме джерело підключене в даний момент, інженери Edifier розробили автоматичний перемикач входів, що аналізує стан сигналу на кожному і що підключає активний автоматизувати реєстрацію .

Це лише деякі деталі технологічного процесу, що відображають політику ставлення керівництва компанії Edifier до питань технічної досконалості і якості своєї продукції.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов