Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Технології віртуальної реальності: Майбутнє вже настало

  1. Чим віртуальна реальність краще звичного екрану
  2. Хто придумав віртуальну реальність
  3. Чи є альтернатива Oculus Rift
  4. Як працюють окуляри віртуальної реальності
  5. Які параметри важливі для окулярів
  6. Вимоги до ПК
  7. Які контролери використовуються для віртуальної реальності
  8. Повноцінне занурення у віртуальну реальність
  9. Що можна робити завдяки технологіям віртуальної реальності
  10. Фільми для пристроїв віртуальної реальності
  11. Ігри для пристроїв віртуальної реальності
  12. Які у віртуальній реальності є недоліки
  13. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Якби років 10 тому нам сказали, що ми будемо писати статтю про пристрої віртуальної реальності, які доступні кожному бажаючому, ми б, напевно, не повірили, проте світ стрімко розвивається, і технології не стоять на місці. Останнім часом найбільші виробники високотехнологічної продукції приділяють віртуальної реальності все більше уваги, а сама технологія VR з кожним роком стає все більш досконалий і доступніше. Віртуальна реальність являє собою імітованим світ, створений за допомогою спеціальних технічних засобів, які дозволяють людині відчувати нематеріальні елементи, впливаючи на його органи сприйняття. «Підключивши» до тіла людини шоломи, рукавички, і навіть цілі установки, можна «перенести» його в світ, де можна робити практично все. У цій статті ми розповімо, що собою являє віртуальна реальність, і що на сьогоднішній день від неї можна отримати.

Чим віртуальна реальність краще звичного екрану

Віртуальна реальність - це абсолютно новий рівень занурення, з яким не зрівняється жоден, навіть найбільший екран з підтримкою технології 3D. Віртуальний світ існує навколо вас, куди б ви не подивилися. Завдяки спеціальним викривляється лінз і відстежує датчикам в шоломах віртуальної реальності мозок сприймає картинку не як зображення, а як оточення. Саме з цієї причини більшість людей реагують на віртуальну реальність так бурхливо:

Хто придумав віртуальну реальність

Технологію віртуальної реальності не можна назвати новою Технологію віртуальної реальності не можна назвати новою. Перший прототип очок віртуальної реальності був розроблений американським вченим Айвеном Сазерлендом ще в далекому 1968 році. Пристрій відображало примітивну графіку, однак його конструкція була настільки громіздкою, що довелося прикріплювати його до стелі. На початку 1990-х років, коли віртуальна реальність вважалася перспективною технологією, велася розробка спеціальних окулярів для Sega Mega Drive і прототип Atari Jaguar VR. Однак, до поступово інтерес до цих пристроїв згас, а в 2000-х роках про віртуальну реальність і зовсім забули. Тема віртуальної реальності знову була порушена тільки в 2012 році, коли 19-річний інженер Палмер Лаки і 42-річний розробник ігор Doom, Wolfenstein 3D і Quake, Джон Кармак, вийшли на Kickstarter з окулярами Oculus Rift. Пристрій зібрало на краудфандінговой платформі майже 2,5 мільйона доларів, що перевищило мінімально необхідну суму в десять разів, а через два роки Facebook несподівано придбав компанію Oculus VR за два мільярди доларів. Саме в цей момент про віртуальну реальність почали говорити, як про найбільш перспективною в найближчі кілька років технології.

Чи є альтернатива Oculus Rift

Існує два види очок віртуальної реальності: повноцінні, які мають свій процесор і підключаться до комп'ютера, а також мобільні. Повноцінних очок поки мало. Крім Oculus Rift на ринку є тільки два продукти: перший є спільною розробкою компаній Valve і HTC під назвою Vive , А другий - це окуляри PlayStation VR для PlayStation 4 , Які повинні вийти в першій половині 2016 року. Існує два види очок віртуальної реальності: повноцінні, які мають свій процесор і підключаться до комп'ютера, а також мобільні Виробництвом мобільних очок займається дуже велика кількість компаній. Вони набагато легше попередніх, не мають проводів, а всі обчислення виробляються на смартфоні, який кріпиться перед очима користувача. Найбільш відомою моделлю серед таких окулярів є Samsung Gear VR , Проте вона розрахована швидше на перегляд кіно, ніж на ігри. Ще одним цікавим варіантом є окуляри LG 360 VR . Завдяки тому, що смартфон до цих очками підключається по USB, вони досить легкі і нагадують звичайні окуляри з дужками. Самий простим варіантом є картонні окуляри Google Cardboard, створені для перегляду панорамних фото і 360-градусних відео. Такі окуляри можна зібрати самому, або заплатити за них 15 доларів. У першому випадку швидше за все доведеться помучитися, налаштовуючи і підганяючи окуляри до свого смартфону. На сьогоднішній день картонні окуляри Google Cardboard є найпоширенішими в світі.

Як працюють окуляри віртуальної реальності

Повноцінні окуляри віртуальної реальності мають два невеликих OLED-дисплея Повноцінні окуляри віртуальної реальності мають два невеликих OLED-дисплея. Коли користувач надягає пристрій, екрани всього в декількох сантиметрах від очей. На ці дисплеї через HDMI або VDI передається одне і те ж зображення, але з невеликим зсувом. Перед екранами знаходяться дві лінзи, викривлюють зображення і створюють ефект обсягу. Завдяки наявності в окулярах таких датчиків, як магнітометр, гіроскоп і акселерометр, повертаючи голову, в віртуальному світі можна дивитися по сторонах. За допомогою трекера з інфрачервоними світлодіодами, який повинен стояти на столі, окуляри фіксують положення користувача в просторі. Трекер потрібно для ігор, в яких допускається свобода пересування.

Які параметри важливі для окулярів

У таких окулярів віртуальної реальності, як Oculus Rift, HTC Vive і PlayStation VR є чотири основні характеристики: дозвіл зображення, частота оновлення зображення, кут огляду і площа відстеження У таких окулярів віртуальної реальності, як Oculus Rift, HTC Vive і PlayStation VR є чотири основні характеристики: дозвіл зображення, частота оновлення зображення, кут огляду і площа відстеження. HTC Vive і Oculus Rift мають майже однакові характеристики: здатністю 2160 × 1200, частота 90 кадрів в секунду і кут 110 ° (поле зору людини - близько 190 °). Відрізняється лише площа, на якій сенсор може стежити за пересуваннями користувача: у HTC Vive вона набагато більше (4,5 на 4,5 метра, а в Oculus Rift - 1,5 на 3,5 метра). PlayStation VR має трохи відрізняються характеристики: трохи менший дозвіл (1920 × 1080) і кут огляду (100 °), але більш плавну анімацію (120 кадрів в секунду). Мобільні окуляри мають тільки один параметр - кут огляду. Як правило, він менше, ніж в повноцінних (наприклад, у Gear VR всього 96 °). Дозвіл і плавність анімації в таких окулярах безпосередньо залежать від характеристик смартфона. Наприклад, якщо ви використовуєте в якості основного пристрої Samsung Galaxy S6 , Дозвіл складе 2560 × 1440 крапок.

Вимоги до ПК

Мінімальні вимоги до ПК при використанні окулярів Oculus Rift: - відеокарта AMD 290, Nvidia GTX 970 або краще; - процесор Intel i5-4590 або краще; - від 8 Гб оперативної пам'яті; - вихід HDMI 1.3; - два порти USB 3.0. Мінімальні вимоги до ПК при використанні окулярів HTC Vive: - відеокарта Radeon R9 290, Nvidia GeForce GTX 970, або краще; - процесор Intel Core i5-4590 або краще; - від 4 Гб оперативної пам'яті; - вихід HDMI 1.3; - порт USB 2.0.

Які контролери використовуються для віртуальної реальності

Окуляри Oculus Rift працюють з контролером для Xbox One Окуляри Oculus Rift працюють з контролером для Xbox One. PlayStation VR, найімовірніше, будуть поставлятися з контролером для PlayStation 4. У Gear VR є невелика сенсорна панель з кнопками. В HTC Vive розробники реалізували більш цікаве рішення - два контролера зі спусковими гачками, на подобу контролерів Nintendo Wii, за допомогою яких користувач може управляти руками свого персонажа, взаємодіяти з різними предметами і стріляти. Згодом для ігор почнуть випускати безліч аксесуарів, таких, як копія M-77 Paladin, з якої можна буде стріляти в віртуальної версії Mass Effect, рукавички для нової частини The Elder Scrolls, спеціальні костюми і так далі.

Повноцінне занурення у віртуальну реальність

Австрійські розробники вирішили піти далі і створили цілу установку, яка дозволяє повністю зануритися у віртуальну реальність. Вони прагнули створити щось інше, що об'єднало б сотні тисяч користувачів і надало б їм повну свободу дій. В результаті у них вийшло створити установку, за допомогою якої можна бігати, а також здійснювати рухи в різні боки, присідати і перестрибувати різні перешкоди. Оскільки число проектів, присвячених віртуальної реальності, за останній час сильно зросла, австрійський виробник намагався зробити щось абсолютно нове, що з головою поглинула б кожного любителя повного занурення. Головний напрямок австрійського виробника установки для занурень в віртуальну реальність - повноцінні повторення рухів, виконуваних користувачами. Іншими словами, якщо раніше траплялося так, що комп'ютер відставав від користувачів, обмежуючи їх в рухах і можливості в цілому, то теперішня установка таких проблем не має. Австрійські розробники вирішили піти далі і створили цілу установку, яка дозволяє повністю зануритися у віртуальну реальність Установка дозволяє очками віртуальної реальності взаємодіяти з підвісом регульованого типу. Користувач повинен стояти на сенсорної платформі, яка чітко аналізує стан тіла людини. Таким чином користувач отримує повну свободу завдяки роботі віртуалайзера, оцінює не тільки пози, але і стан його м'язів.

На платформі можна здійснювати практично будь-які рухи: стрибки на місці, присідання і підйоми - вона настільки хороша, що, можливо, вже в найближчому майбутньому люди перестануть відчувати різницю між віртуальною реальністю і справжнім. Пристрій повністю сумісний з окулярами Oculus Rift, а також великою кількістю ігрових контролерів.

Система комплектується якісними навушниками , Які дозволяють повністю відключається від сторонніх шумів і чути тільки звуки у віртуальній реальності.

Якщо бюджет користувача обмежений, він може придбати звичайну сенсорну платформу зі спеціальними окулярами для занурення у віртуальну реальність. Якщо бюджет користувача обмежений, він може придбати звичайну сенсорну платформу зі спеціальними окулярами для занурення у віртуальну реальність При використанні такої в парі з окулярами користувачам доведеться зіткнутися з деякими обмеженнями і труднощами. По-перше, платформа витримує навантаження до 120 кг. Через це люди з великою вагою не зможуть скористатися недорогим рішенням для повного занурення. По-друге, перебувати на платформі необхідно роззутим, або використовувати спеціальне взуття, оскільки її поверхня може пошкодитися. Поки установка не дозволяє здійснювати вкрай складні рухи (наприклад, перекидатися або робити сильні махи ногами). Зате її конструкція не є громіздкою, а тривалі тести показують стабільну роботу. Установка не потребує додаткових джерелах живлення, і підключається через USB. Всього за кілька тижнів після анонса установка стала настільки популярною, що попередні замовлення зробили десятки тисяч користувачів. Відзначимо, що більшість з них побажали придбай найдорожчі версії. Таке рішення буде включати підвіс, окуляри, нейрокостюм і спеціальний геймпад. В цілому, стрімкий розвиток технологій дозволило за якісь кілька десятиліть створити те, що багатьох може змусити надовго відмовитися від реального світу. Переносячи в віртуальну реальність, користувачі з часом звикають до неї і не бажають виходити з такого світу протягом довго часу. І правда, кому потрібна нудна буденність, якщо всього за кілька секунд можна перенестися в світ, де все буде по-іншому.

Що можна робити завдяки технологіям віртуальної реальності

У віртуальній реальності величезний потенціал. У ній можна проектувати будинки і інтер'єри, моделювати скульптури і меблі. Наприклад, компанія Audi вже сьогодні показує своїм клієнтам нові розробки, використовуючи VR окуляри. Віртуальна реальність дає можливість створювати об'ємні малюнки. Подивіться, як це виглядає:

В майбутньому ця технологія буде дуже затребувана. Екскурсії стануть ще цікавіше, а симулятори водіння - набагато реалістичніше. Військові зможуть управляти бойовими роботами, сидячи в укритті, а розробники почнуть адаптувати сайти для окулярів, в результаті чого вже дуже скоро може з'явитися 3D-інтернет.

Фільми для пристроїв віртуальної реальності

Поки фільми в віртуальної реальності є чимось на зразок суміші короткою відеоігри, анімації та атракціону. Найближчим ця галузь напевно почне розвиватися і поступово витіснить стандартне відео. Для того, щоб зняти фільм, у якому можна буде дивитися по сторонах, необхідна камера з десятком об'єктивів. У компанії GoPro є штатив Jump, на який кріпляться 16 екшен-камер. Поки фільми в віртуальної реальності є чимось на зразок суміші короткою відеоігри, анімації та атракціону Після зйомки відео з кожної з них відправляються в хмарний сервіс Google, де все кадри обробляються і перетворюються в стереоскопічне відео. Альтернативним рішенням є камера-куля Ozo. Вона знімає сферичне відео, а потім «склеює» його. Це швидко, зручно, але дуже дорого - камера коштує близько 60 000 $. Штатив c 16-ю камерами GoPro коштує приблизно за 15 тисяч доларів.

Ігри для пристроїв віртуальної реальності

Для очок віртуальної реальності вже сьогодні створено величезну кількість ігор. У числі найбільш популярних - Half-Life 2, адаптована для окулярів Oculus. Для очок віртуальної реальності вже сьогодні створено величезну кількість ігор Відомий «стрілялки», який отримав величезну поширеність серед геймерів, перебирається з екранів комп'ютерів у віртуальний простір. За допомогою елементів управління окулярами Oculus користувач може відчути повне занурення в гру. Серед інших можна виділити ще одну популярну гру - Euro Truck Simulator 2. Вона дозволяє користувачам відчути себе за кермом великого вантажного автомобіля. Багато хто відзначає високу реалістичність гри, яка досягається завдяки новим технологіям. Емоції, що виникають у користувачів очок віртуальної реальності, допомагають сприймати, здавалося б, давно застарілі гри, абсолютно по-новому. Так, пакет New Retro Arcade, адаптований до шоломів Oculus, дозволяє зробити віртуальну прогулянку по залу автоматів з різними іграми.

Які у віртуальній реальності є недоліки

На даний момент занурення у віртуальну реальність - задоволення не їх дешевих. Для того щоб грати у відеоігри, потрібно купувати аксесуари, який коштує майже стільки ж, скільки сама приставка або комп'ютер. Окуляри досить громіздкі і незручні, багатьох користувачів можуть бентежити дроти. Деякі користувачі при використанні очок віртуальної реальності відчувають дискомфорт. Коли ви одягаєте себе окуляри і навушники, ваш мозок повністю відключається від реального світу і абсолютно не усвідомлює, що відбувається навколо насправді. Крім цього, люди реагують на неї по-різному: одні користувачі не відчувають ніякого дискомфорту, а інші скаржаться на запаморочення і нудоту (хоча, це, швидше за все, відноситься до індивідуальних особливостей організму).

висновок

Згідно з прогнозами, вже в найближчому майбутньому обсяг ринку віртуальної реальності може скласти більше 15 мільярдів доларів на рік. Експерти переконані, що швидкий розвиток віртуальної реальності буквально переверне всю ігрову індустрію, і стане новою ерою в сфері розваг. Крім цього, віртуальна реальність може внести безліч нових можливостей в ряд інших галузей діяльності людства, де вона може стати незамінним інструментом в різних сферах. В результаті, вже зовсім скоро VR може стати невід'ємною частиною життя для більшості людей на планеті. У наш час люди все частіше прагнуть перенестися з реального світу туди, де вони самі зможуть вирішувати, що і як їм робити, і, на відміну від реального світу, їм ніхто не зможе в цьому завадити. Технології не стоять на місці, і хто знає, може вже зовсім скоро у віртуальній реальності з'являться запах і смак, і тоді людина ризикує в один прекрасний момент зловити себе на думці, чи реально те, що відбувається навколо нього, або він заблукав у казці.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов