Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Телевізійні антени для DVB-T2

  1. кімнатні антени
  2. Наступна група кімнатних антен
  3. Кімнатні антени з підсилювачем
  4. Вуличні антени для цифрового телебачення
  5. Потужна антена для цифрового телебачення
  6. Найпотужніша антена для DVB-T2
  7. Чому не потрібно прагне до антени з підсилювачем
  8. Коли потрібен підсилювач
  9. Як подати харчування на підсилювач активної антени

Наша сеть партнеров Banwar

Телевізійна антена - коли виникає необхідність вибору, то багато важко в тому яку антену придбати для прийому безкоштовного цифрового телебачення. Багато з цієї причини купуються на рекламні трюки і є велика ймовірність придбати погану антену за великі гроші.

Привіт шановні читачі! На зв'язку автор цього блогу, Віталій! У своїй попередній статті на цю тему я розповідав про антені відомої як «Ключ до цифрового телебачення» її можна подивитися тут. І читачі цієї замітки дуже часто задають питання про те, яку антену їм вибрати?

Що б відповісти разом на більшість подібних питань, вирішено написати ще одну статтю в якій буде добірка рекомендованих мною і іншими фахівцями антен. А також деякі пояснення і рекомендації. Будь ласка, уважно їх прочитайте, можливо це зніме деякі Ваші запитання.

PS У статті наводяться назви антен, але прийміть до відома, у різних виробників вони можуть відрізнятися. Це означає, що антени аналогічного виду і характеристик можуть мати назву LOCUS, ДЕЛЬТА, МЕРИДІАН, ЕФІР і т.д. Тому, не обов'язково орієнтуватися на наведені назви, дивіться на зовнішній вигляд!

Всі зображення в статті будуть пронумеровані, але це тільки для того, що б я міг легко вказати рекомендовані антени, якщо про це будуть питати в подальшому. Ніякого рейтингу в цій нумерації немає! Тільки для зручності. Отже! Поїхали!

Швидка навігація по статті

кімнатні антени

Телевізійна антена - коли виникає необхідність вибору, то багато важко в тому яку антену придбати для прийому безкоштовного цифрового телебачення

Кімнатні антени для зон впевненого прийому в межах міста

Кімнатна антена Сіріус 2.0 без підсилювача. Призначена для використання в зоні стійкого сигналу. Це населені пункти в яких знаходяться передають вишки і на невеликій відстані від них, 5-15 км. При прямої видимості. Коефіцієнт посилення сигналу 5 дБ. Подібні антени можуть здійсняться і з підсилювачем, але це не робить їх придатними для складних умов прийому сигналу.

Кімнатна антена з підсилювачем DVS-Z2. Хоча у цій антени і великий коефіцієнт посилення, до 32 дБ (з-за підсилювача) але толку від нього буде небагато. Також рекомендую застосовувати її в зонах впевненого прийому і на невеликих відстанях від вишки 5-15 км. При прямої видимості. Добре застосовувати таку антену в місті, для прийому відбитого сигналу, підсилювач в цьому може виявитися корисним. А харчується він через антенний штекер напругою 5 вольт.

Наступна група кімнатних антен

Вони володіють приблизно однаковими характеристиками. Це пасивні (без підсилювача) антени. Коефіцієнт посилення сигналу 4-7 дБ. Але вони будуть трохи ефективніше антен наданих вище.

Але вони будуть трохи ефективніше антен наданих вище

Кімнатні пасивні антени

Це не погані антени, їх можна успішно застосовувати для прийому цифрового телебачення в зонах як впевненого сигналу так і на деякій відстані від телевеж. Наприклад, я приймаю сигнал на антени подібного роду з відстані приблизно 20 км. причому з першого поверху, але не всім так щастить!

Все це залежить від багатьох факторів. Потужність передавача, рельєф місцевості, захаращений висотними будівлями .... Загалом, якщо зовсім поруч нічого такого немає на шляху від вас до телевежі, то ці антени цілком можуть впоратися.

Кімнатні антени з підсилювачем

Ці антени приблизно також справляються зі своїм завданням, як і ті що без підсилювача. Але підсилювач в деяких випадках виявляється корисним і допомагає витягнути ослаблений сигнал до прийнятного рівня. Їх можна застосовувати не тільки в зонах хорошого сигналу, але і скажемо так, злегка ускладненого або відбитого сигналу.

Але все ж це кімнатні антени і це їх обмежує. Наприклад якщо ваші вікна не виходять в бік телевежі, і немає можливості зловити відбитий сигнал з протилежного боку, вони можуть виявитися марними.

До речі! Не потрібно не до оцінювати відбитий сигнал, на ньому можна відмінно дивитися цифрове телебачення.

Не потрібно не до оцінювати відбитий сигнал, на ньому можна відмінно дивитися цифрове телебачення

Антени активні кімнатні

Locus L999.06 Next - Активна широкосмугова антена. Поставляється в розібраному вигляді. Підсилювач живиться напругою 12 Вольт від зовнішнього джерела живлення. Коефіцієнт посилення ДМВ 23-27 дБ.

Locus L922.06 Чи не погана кімнатна антена. Виглядає акуратно, є варіанти з підсилювачем і без нього. Версія з підсилювачем забезпечена регулятором потужності, що дуже може бути корисним.

Дельта К131А.02 і інші дві з вище представленої групи так само активні антени, але з напругою живлення підсилювача 5 Вольт. Його можна подати прямо з приставки DVB-T2 або через спеціальний інжектор з USB порту ЖК телевізора. Коефіцієнт посилення цих антени до 22-27 дБ.

Активна антена Кайман, - може бути в двох варіантах 1) З харчуванням через антенний штекер. 2) З уже вбудованим інжектором для харчування від порту USB, що дуже зручно для використання з телевізорами ЖК мають цей порт. Немає необхідності купувати додатково 5 вольта блок живлення c інжектором і займати ще одну розетку.

Вуличні антени для цифрового телебачення

Переходимо до більш серйозних конструкцій, завдання яких забезпечити якісний сигнал там, де кімнатні антени впорається не можуть. Коефіцієнт посилення від 19 дБ до 35 дБ.

Це антени які можна застосовувати в більш складних умовах і на кілька великих дистанціях. Якщо ви помітили, то конструктивно вони схожі на антени кімнатні, але тільки кілька побільше. А це і є той важливий фактор який робить їх могутніше. Чим довший стріла в антені, тим більше коефіцієнт її власного посилення. Це те посилення яке досягається не за рахунок підсилювача, а за рахунок конструкції антени. А встановлений підсилювач лише «розгойдує» цей сигнал ще сильніше.

До того ж, вулична установка дозволяє їх точніше направити на телевежу минаючи перешкоди у вигляді стін.

До того ж, вулична установка дозволяє їх точніше направити на телевежу минаючи перешкоди у вигляді стін

Антени зовнішні з підсилювачем і без нього

Колібрі - Цікава антена. Працює як в метровому так і в дмв діапазонах. Її особливість, незвичайна конструкція, яка при невеликих габаритах забезпечує досить хороший прийом сигналу. Дуже зручна в міських умовах і для пошуку відбитого сигналу, коротка довжина дозволяє встановлювати її в обмеженому просторі. Має кілька модифікацій і може забезпечуватися підсилювачем з харчуванням як на 12 так і на 5 вольт.

Locus -14 AF - Ця антена має також кілька модифікацій, позначення AF- з підсилювачем, F - без підсилювача. Є також Locus - 20 AF / F відрізняється більш довжиною стрілою, а отже ще більшим коефіцієнтом власного посилення. Підсилювач працює від напруги 5 вольт.

Дельта Н3111.02 - Теж є варіанти з підсилювачем і без нього, крім того може бути під іншою назвою (залежить від виробника) і відрізнятися способом підключення до неї кабелю телевізійного.

Меридіан - 07 АF - Виконана з алюмінію.

Антени під номерами 11 -14 Це хороші антени, і доступні за ціною, трохи дорожче буде лише «Колібрі»

Їх можна застосовувати на відстані до 30 км. Але знову ж таки, якщо є фактори створюють перешкоди проходженню сигналу, то навіть на більш ближніх відстанях може знадобиться ще більш потужна антена.

Потужна антена для цифрового телебачення

Ці антени гарні для великих відстаней і ще більш складних умов, наприклад якщо ваш будинок в сильній низині знаходиться.

На яких далеких відстанях можна їх застосовувати? Наприклад мені доводилося ставити Ефір 18AF (до речі не найсильніша в цій трійці) на будинку знаходиться в 45 кілометрах від телевежі. Будинок стояв при цьому в низині, а антену закріпив на конику даху будинку, там стирчав якийсь штир, на нього і закріпив антену. Все відмінно приймає!

Зовнішні антени для великих відстаней від телевежі

ефір 18 - Антена сталева, пофарбована порошковою фарбою, є варіанти з підсилювачем і без нього. Буква А в назві вказує, що антена активна, з підсилювачем. Якщо в назві тільки F то це антена без підсилювача. Так само маркуються і антени Меридіан -12 AF / F

Меридіан-12 і Triton - Виконано з алюмінію і ще більш потужні ніж Ефір-18. Причина не тільки в матеріалі, але і в конструкції. Так наприклад антена «Меридіан» в довжину близько 1,5 метра. А «Тритон» має короткі стріли, але їх аж три штуки. Це в сумі як одна довга.

Активні антени з цієї трійки мають підсилювачі харчуються від 5 Вольт. Що зручно для використання з приставками DVB-T2. Антена «Тритон» також має інжектор для харчування через USB, що зазначено в маркуванні. Коефіцієнт посилення цих антен досягає 35 дБ. за рахунок підсилювача. Але завдяки їх конструкції, підсилювача є, що посилювати)))

Тобто сама антена витягує з ефіру сигнал рівнем приблизно 10-12 дБ (це називається - власний коефіцієнт посилення антени) А вже підсилювач розганяє його до рівня 35 дБ.

Найпотужніша антена для DVB-T2

Ну що ж, якщо ви уважно читали попередні опису, то вам повинно бути зрозуміло чому ці антени найпотужніші з представлених в цьому огляді.

Ну що ж, якщо ви уважно читали попередні опису, то вам повинно бути зрозуміло чому ці антени найпотужніші з представлених в цьому огляді

Найпотужніші представники антен можуть виглядати так

Так наприклад антена GoldMaster-GM500 -Пасівная антена, без підсилювача. Але коефіцієнт її власного посилення, тільки за рахунок конструкції цілих 22 дБ. Таке посилення дають антени середньої ланки і то за рахунок підсилювача. А тут в чистому вигляді!

Наступні антени з цієї «червоної зони» - так само ефективні, плюс ще й активні. Їх підсилювачі харчуються від 5 Вольт. Т.е заточені під цифрові приставки. Або ж, якщо приставкою ви не користуєтеся, так як прикупили телик з DVB-T2 то знадобиться або окремий блок живлення для антен, на 5 вольт або інжектор для харчування від USB.

Це той клас антен, які потрібно брати якщо ви живете на видаленні від передавальної вишки від 50 км і далі і маєте дуже складну зону для прийому ТВ сигналу.

Чому не потрібно прагне до антени з підсилювачем

Помічено, що слово «Підсилювач» має якесь магічне властивість! І коли людина вибирає антену, він віддає перевагу саме таким, активним антен. Чому це помилкова точка зору?

  • У зоні впевненого прийому підсилювач може привести до того, що ваш телевізор / приставка взагалі нічого приймати не будуть! Причина, переусіленіе сигналу!
  • Підсилювач підсилює не тільки корисний сигнал, але і радіо шуми. А корисний сигнал, витягує саме конструкція антени!
  • Підсилювач це завжди слабка ланка в конструкції антени. Він виходить з ладу, його б'є гроза, він окислюється від вологи. Як результат - потрібно періодичне втручання в ремонт антени.
  • Потрібно забезпечити харчуванням підсилювач знаходиться в антені, а це ще одне додаткове слабка ланка, адаптери виходять з ладу і вимагають заміни. До того ж потрібно ще одна точка підключення, розетка або USB порт, а це не завжди зручно!
  • У разі підключення до однієї антени декількох телевізорів це набагато простіше зробити з антеною не має підсилювача.

Коли потрібен підсилювач

  • Якщо загальна довжина телевізійного кабелю перевищує кілька десятків метрів.
  • Якщо ви живете на великій відстані від передавальної вишки, в зоні слабкого сигналу і конструкція самої антени не дозволяє «витягнути» сигнал до потрібного рівня.

Висновок! - Якщо в місці вашого проживання можливо впевнено приймати сигнал на антену без підсилювача, завжди прагнете до антени без підсилювача!

Як подати харчування на підсилювач активної антени

Є кілька способів як подати харчування на підсилювач антени.

  • Якщо ви користуєтеся цифровою приставкою, то харчування подається прямо з неї, по антенного кабелю. Не потрібно нічого мудрувати. Просто зайдіть в меню приставки і знайдіть пункт «Харчування ант. вкл »У різних моделях приставок цей напис може відрізнятися, але суть одна. Включити живлення на антену! Навіть якщо підсилювач в антені 12 вольта, часто 5 вольт з приставки буде досить.
  • Якщо ви не користуєтеся приставкою, то для живлення активної антени знадобиться або спеціальний адаптер з інжектором який можна підключити до USB порту телевізора і так живити антену. Або ж придбати антену з харчуванням через USB. Ці способи дуже зручні для ЖК телевізорів, особливо висять на стіні.
  • Класичний спосіб, через блок живлення для антен з відповідним підсилювача напругою.

Ну ось мабуть на цьому і закінчу! У рубриці «Телебачення» цього блогу, є ще багато статей на тему антен, цифрових приставок і телебачення.

Сподобалося? Знайшли корисним? Поділіться будь ласка з друзями в соціальних мережах! Дякуємо!

І читачі цієї замітки дуже часто задають питання про те, яку антену їм вибрати?
На яких далеких відстанях можна їх застосовувати?
Чому це помилкова точка зору?
Сподобалося?
Знайшли корисним?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов