Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Теплова завіса

  1. Матеріал з тепловиками - енциклопедія опаленні Теплова завіса (також звана повітряна завіса або повітряно-теплова...
  2. Класифікація повітряно-теплових завіс
  3. 2) За принципом монтажу
  4. 3) За конструктивним виконанням
  5. Повітряно-теплової завіси як додаткове джерело тепла
  6. функції
  7. Підбір повітряно-теплової завіси
  8. Технічне обслуговування повітряно-теплової завіси
  9. Характеристики
  10. Область застосування
  11. література

Матеріал з тепловиками - енциклопедія опаленні

Наша сеть партнеров Banwar

Теплова завіса (також звана повітряна завіса або повітряно-теплова завіса) - це потужні тепловентилятори з плоским, чітко спрямованим потоком повітря, що встановлюються над дверними (віконними) прорізами або збоку від них. Теплові завіси потрібні для поділу зон з теплим і холодним повітрям при відкритих отворах і використовуються для збереження тепла і усунення протягів в приміщеннях або заощадження охолодженого повітря в промислових холодильниках. Завіса також служить відмінним захистом від протягів, в холодну пору року може додатково опалювати приміщення, а в спекотне, працюючи в режимі вентиляції , Утримувати прохолодне повітря і оберігати його від попадання ззовні комах, пилу і вихлопів.

Конструкція і принцип дії

Усередині корпусу розташовані воздухонагреватель ( електричний або водяний ), вентилятор , сопло для виходу струменя. вентилятор всмоктує повітря з приміщення через перфоровану стінку корпусу, потік повітря нагрівається в воздухонагревателе , Після чого нагнітається у вигляді струменя через сопло в площину отвору або під кутом до неї. Суттєве значення має конструкція найголовнішої деталі завіси - турбіни ( радіального вентилятора , що створює повітрянний струм необхідних характеристик). Для рівномірного потоку повітря необхідна єдина турбіна , По всій довжині завіси. Двигун при цьому кріпиться на торці турбіни. Оскільки виготовлення турбіни довжиною понад 800 мм є технологічно складним завданням, деякі виробники використовують технічне рішення з центральним розташуванням двигуна і двома невеликими турбінами з боків. Це дозволяє зменшити собівартість завіси, але призводить до того, що в найважливішій - центральній - частині повітряного потоку утворюється провал. Наслідок цього не тільки погіршення перегороджують і відразливих властивостей повітряного потоку, а й нерівномірне обдування нагрівальних елементів, здатний привести до їх передчасного виходу з ладу.

Класифікація повітряно-теплових завіс

1) За принципом дії

Повітряно-теплові завіси поділяються на два основних типи:

  • завіси без підігріву повітря - призначені для захисту кондиціонерами та інших специфічних приміщень, де температура повітря нижче зовнішньої температури, і їх основне завдання це захист від проникнення теплого зовнішнього повітря.
  • завіси з підігрівом повітря - призначені для приміщень будь-якого типу і вирішують завдання захисту від проникнення теплого зовнішнього повітря влітку і холодного зовнішнього повітря взимку.

У свою чергу завіси з підігрівом повітря поділяють ще на дві категорії: з електричним або з водяним підігрівом.

  • У повітряно-теплових завісах з електричним підігрівом роль нагрівальних елементів покладено на Тени зі спеціально підібраною довгою, потужністю і швидкістю їх обдування з метою запобігти перегріванню і вихід з ладу цих елементів.
  • У повітряно-теплових завісах з водяним підігрівом джерелом тепла гаряча вода, що подається за допомогою патрубків в водяній теплообмінник , Виконаний з труб з пластинчастим ребрами.

2) За принципом монтажу

Повітряно-теплові завіси розділяють на підвісні горизонтальні, вертикальні і вбудовані.

  • Підвісні горизонтальні завіси кріпляться до міцної конструкції стелі за допомогою різьбових стрижнів або за допомогою кронштейнів і кріплень до стіни безпосередньо над дверним отвором. Завіса повинна розташовуватися найближче до дверного отвору для забезпечення найбільшої продуктивності , Оскільки перешкоди на шляху повітряного потоку (Будь то дверні доводчики або виступи) знижують ефективність її роботи.
  • Вертикальні завіси кріпляться безпосередньо до підлоги або до стіни з одного або двох сторін дверного отвору.
  • Вбудовувані завіси складаються з двох частин: модуля повітряно-теплові завіси та спеціальної декоративної решітки. Основний модуль завіси прихований за підвісною стелею, а зовні видно тільки декоративні грати, через яку здійснюється забір і подача повітря.

3) За конструктивним виконанням

Теплова завіса діаметрального типу

Теплова завіса канального типу (промислові)

Теплова завіса осьового типу (промислові)

Теплова завіса відцентрового типу (промислові)

Повітряно-теплової завіси як додаткове джерело тепла

Потрібно пам'ятати, що повітряно-теплові завіси не призначені для основного обігріву приміщень. Їх місія берегти енергію , Утримуючи тепло, що дається іншими обігрівальними приладами. Тепле повітря легше холодного, тому звичайно накопичується під стелею. Виникає різниця температур по висоті приміщення - температурний градієнт . Потік теплого повітря, що видувається завісою, спрямований вниз, тому вертикальна різниця температур зменшується, і підвищується температура внизу, де знаходяться люди. При роботі повітряно-теплової завіси вирівнюється температурний градієнт , В результаті економиться до 30% електроенергії . Від 50 до 70% потужності теплової завіси може втрачатися при роботі на відкритий отвір. При правильній установці повітряно-теплової завіси основний потік теплого повітря потрапляє всередину приміщення, навіть у випадках постійно відкритих дверей. Якщо ж двері закриті, приплив тепла стане ще більше. Відбувається ефективний додатковий обігрів приміщення. Ще спосіб зробити з повітряно-теплової завіси обігрівач - у використанні пульта управління завісою з можливістю вибору витрати повітря. Повітряно-теплова завіса так влаштована, що при малій витраті повітря може досягати найбільшого нагріву проходить повітря, при великій витраті - створювати реальну перешкоду холодному вуличному повітрю.

функції

Функція зонування дуже зручна для розділення зон з кондиціонованим і некондіціонірованним повітрям; курців і некурящих зон. Поділ кліматичних зон, ніяких протягів або жари з вулиці. Ніяких комах, бруду, пилу, неприємних запахів. Зниження до 90% тепловтрат через відкриті двері. Повітряні завіси з тепловздуховий елементами осушують підлогу і простір, що примикає до вхідних дверей, а також дають додатковий

підігрів повітря. Ідеальне рішення для ресторанів, магазинів, торгових центрів.

Допомагає циркуляції повітря в просторих приміщеннях. Ідеальна для залів і лобі.

Підбір повітряно-теплової завіси

Повітряно-теплова завіса створює бар'єр у відкритому отворі дверей, який запобігає небажаний витрата повітря. Швидкість потоку повітря, створюваного тепловою завісою, повинна бути досить велика, щоб повітря досягав підлоги. При цьому деяка частина повітря викидається на вулицю, а основна частина вдувається в приміщення. Холодний зовнішнє повітря обтікає потік, створюваний повітряної тепловою завісою, і виштовхується на вулицю, а тепле повітря залишається в приміщенні. У відкритому отворі існує різниця тисків між внутрішнім і зовнішнім повітрям. Різниця тисків обумовлена ​​різницями температур зовнішнього і внутрішнього повітря, впливом вітру і незбалансованістю механічної вентиляції. Тому основними параметрами, що визначають ефективність завіси, є не температура нагрівається, а витрата, швидкість і ширина (ширина сопла) відсікаючого повітряного потоку. Причому ці фактори важливі саме в сукупності, так як високій швидкості на виході з завіси можна домогтися і при малій витраті, звузити ширину сопла . Але отриманий таким способом повітрянний струм буде нестабільним, яке втрачає первісну швидкість, не здатним розділити повітря вулиці і приміщення. Для ефективної роботи повітряно-теплова завіса повинна повністю перекривати отвір по ширині, тому її довжина повинна бути не менше ширини прорізу. Крім того, для надійного відсікання зовнішнього повітря по всій висоті максимальна висота установки теплової завіси повинна бути більше висоти отвору. Де можна обійтися однією завісою, встановлюється декілька теплових завіс в одну лінію. Якщо монтаж завіси над дверним прорізом неможливий, використовуються завіси в вертикальному виконанні.

Технічне обслуговування повітряно-теплової завіси

Для забезпечення максимальної продуктивності слід регулярно очищати повітрозабірні / випускні решітки, крильчатки вентиляторів, корпус і електродвигун агрегату від пилу і забруднень. Періодичність чищення залежить від навколишнього середовища, але в будь-якому випадку існують рекомендована, яка становить 1 раз в 4 місяці. Неналежне технічне обслуговування і рідкісна чистка можуть привести до зниження ефективності пристрою і скоротити термін його служби. А скупчення пилу на крильчаткивентилятора може викликати вібрацію , додатковий шум і швидкий знос підшипників електродвигуна . При використанні фільтрів необхідно регулярно проводити їх огляд, чистку та заміну.

Характеристики

  • Висота установки

Одна з основних характеристик, на яку необхідно звертати увагу при виборі теплової завіси - це висота її установки, тобто відстань від нижнього краю приладу до підлоги. При стандартній установці ця відстань дорівнює або трохи більше висоти отвору, що захищається. Висота установки визначається якістю і швидкістю повітряного потоку на виході з завіси. Правильно спроектоване пристрій повинен створювати рівномірний потік повітря певної ширини, який має швидкість 8 - 10 м / с на виході з сопла завіси і близько 3 м / с на рівні підлоги. Створення такого потоку вимагає застосування складного у виготовленні і тому дорогого відцентрового вентилятора.

Під потужністю розуміється потужність вбудованих нагрівальних елементів, так як потужність, споживана вентилятором, досить мала. На відміну від обігрівачів повітря, потужність теплової завіси не є вирішальною характеристикою, оскільки захисні властивості повітряного потоку визначаються його швидкістю, а не температурою . Тим не менше, більшість завіс має нагрівальні елементи, завдяки яким теплова завіса вміє не тільки відсікати зовнішнє повітря, але і нагрівати повітря в приміщенні. Якщо в приміщенні немає центрального опалення, то для його обігріву необхідно близько 1 кВт на 30 кб.м. Якщо ж приміщення опалюється, то можна вибрати завісу невеликої потужності або навіть зовсім без функції обігріву (тоді це буде не теплова, а повітряна завіса). При потужності понад 5 - 6 кВт теплові завіси, як правило, вимагають трифазного електроживлення.

Область застосування

Повітряні завіси дають можливість підтримувати взимку в виробничих приміщеннях необхідні санітарними нормами метеорологічні умови і при цьому значно скорочувати витрати тепла на опалення. Також повітряними завісами можна використовувати для запобігання переміщення повітря з одного приміщення, в якому є концентрація шкідливих парів, газів або пилу (хоча б в розмірах, гранично допустимих за нормами), в інше, де виділення цих шкідливих немає. Вперше повітряні завіси були застосовані саме для вирішення такого завдання. У вугільних шахтах були влаштовані повітряні завіси для запобігання розповсюдженню пилу, що утворюється в скиповом відділенні при завантаженні вугілля в скіп. Повітряні завіси знаходять застосування в машинобудуванні. Так, наприклад, при влаштуванні автоматичних ліній буває необхідно в окремих камерах підтримувати температуру повітря до 200 ° (в сушарках і т. П.). Зробити ці камери герметичними не можна, так як в них повинні бути отвори для безперервного надходження і виходу оброблюваних заготовок деталей. Улаштування повітряних теплових завіс у цих отворів забезпечує підтримку в камерах високої температури повітря та при цьому запобігає прорив гарячого повітря, здебільшого забрудненого шкідливими газами, з камери в робоче приміщення.

література

Ананьїв В.А, Балуєва Л.М, Гальперін А.Д. Системи вентиляції і кондиціонування. Теорія та практика. - Третє видання. - Москва: Евроклимат, 2001. - 416 с. - 5000 екз. - ISBN 5-94447-005-4

посилання

джерела

Торгові марки теплових завіс

Торгові марки теплових завіс
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов