Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тепловий насос: питання і відповіді

Наша сеть партнеров Banwar

Будинки QDRO - terraced house (квадро) обладнані тепловими насосами. Ця технологія була обрана нами як найбільш сучасна і енергоефективна. У статті розповімо про переваги теплового насоса в порівнянні з іншими видами опалення.

Економія ресурсів: чому це важливо?

Вичерпні ресурси такі, як вугілля, газ, нафта, деревина з кожним роком стають дорожчими. Крім того, людство розуміє, що енергоефективність - не вимушений крок заради економії грошей, а свідоме бажання зберегти природні багатства.

Крім того, людство розуміє, що енергоефективність - не вимушений крок заради економії грошей, а свідоме бажання зберегти природні багатства

У західних країнах, щоб використовувати альтернативні джерела енергії, не потрібно докладати великих зусиль. Економічна стратегія розвинених держав сприяє розробникам інноваційних технологій і виробникам пристроїв, які впроваджують стандарти економного витрачання ресурсів. Але в Україні такі продукти все ще залишаються маловідомими.

Хто створив тепловий насос?

Як і будь-яка геніальна ідея, технологія, що лежить в основі роботи насоса, вивчалася багатьма винахідниками.

Принцип роботи насоса близький до механізму роботи холодильника. Тому Вільям Каллен, який в 1748 році продемонстрував штучне охолодження, і Якоб Перкінс, який отримав в 1835 році патент на перший холодильник, вважаються провісниками винаходи теплового насоса.

У 1852 році британський вчений і інженер лорд Кельвін описує теорію функціонування помпи. Три роки по тому його австрійський колега Петер фон Ріттінгер проектує робочий тепловий насос.

Але пройшло майже сторіччя, перш ніж винахід став цікавим для виробництва в промислових масштабах. У 40-х роках ХХ століття винахідник Роберт Вебер здогадався, що можна «викачувати» тепло з надр і передавати його назовні через мідні труби з фреоном. Саме Вебер побудував перший геотермальний насос.

Коли геополітичні чинники викликали подорожчання корисних копалин, зокрема нафти, тепловими насосами зацікавилися виробники.

Як він працює?

Теплова енергія в зовнішньому середовищі може бути використана для обігріву. Грунт, вода, повітря є стабільними джерелами тепла. За допомогою помпи енергія «викачується» звідти і передається холодоагенту.

Холодоагент - це речовина, яка закипає при температурі вище -5 ° С, перетворюючись на пару. Найчастіше в якості холодоагенту використовується фреон. При конденсації він вивільняє енергію, яка направляється для опалення приміщень та нагрівання води.

В холодильниках використовується та ж ідея, тільки з протилежним принципом дії. Холодильний агент виносить тепло зсередини апарату назовні, щоб зберегти продукти охолодженими.

Які бувають теплові насоси?

Найпоширеніша класифікація теплових насосів - за джерелом теплової енергії.

Повітряний насос забирає енергію із зовнішнього повітря і передає в опалювальний контур і резервуар гарячої води. Насоси працюють як кондиціонери, тільки в «зворотному напрямку». Вони легкі і недорогі при установці (немає необхідності робити свердловини), проте мають серйозні недоліки. При зниженні температури ефективність роботи насоса падає. Тому вони широко використовуються в країнах з жарким кліматом. У місцевості, де температура опускається нижче -25 ° С, встановлюються тільки вдосконалені моделі.

Геотермальні насоси черпають теплову енергію землі або води (як наземних джерел, так і підземних). Головне, розмістити труби насоса за межею промерзання.

На багатьох промислових підприємствах є постійні джерела вторинного тепла (наприклад, труби). Тут доцільно використання насосів, які будуть використовувати це тепло для обігріву інших приміщень.

Як встановлюється тепловий насос?

будинки QDRO - terraced house обладнані геотермальними горизонтальними насосами замкнутого типу від українського виробника AIK.

Для їх установки на ділянці буряться свердловини глибиною 60-70 м, діаметром 10 см, в які закладаються об'єднані шланги. Глибина залягання - півтора метра - запобігає їх промерзання. Ці шланги заводяться в будинок.

Кілька зондів розташовані на відстані 5-6 метрів один від одного. У шланги залитий розчин гліколю з водою - він виконує роль теплоносія. Розчин забирає тепло з землі і акумулює його нагорі за допомогою хладагента.

Рідкий холодоагент швидко нагрівається і закипає. У пароподібному стані він направляється в компресор і стискується. Процес стиснення супроводжується виділенням великої кількості теплової енергії. Це тепло передається теплоносію для нагріву приміщення.

У будинку встановлена ​​система тепла підлога - батареї відходять у минуле. Насос нагріває воду, отже, бойлери також стають зайвими.

Немає необхідності в кондиціонерах: влітку насос підтримує постійний комфортну температуру в приміщенні.

У QDRO - terraced house встановлені насоси з тепловою потужністю 8 кВт, з функцією пасивного охолодження влітку без включення компресора.

Скільки можна заощадити?

Тепловий насос використовує електроенергію, проте електричне опалення витрачає її на 75% більше. Насос вдвічі дешевше, ніж газовий котел, і в п'ять-шість разів економічніше в порівнянні з твердопаливним.

Важливо, що на відміну від котлів, опалення насосом не викликає викидів в навколишнє середовище.

У поєднанні з іншими факторами, які роблять prefab-будинку QDRO - terraced house тепліше, використання теплового насоса є оптимальними рішенням. Утеплені стіни та вікна з потовщеним профілем забезпечують низьку теплопровідність стін, і в будинках можна встановлювати насоси меншої потужності.

Розрахунки за станом на 22.08.2017

Наші партнери, які займалися установкою теплових насосів, надали такі розрахунки.

Якщо СОР (коефіцієнт перетворення тепла) на рівні 4 (в геотермальному насосі він не буває нижче), то взимку споживання становить 2 кВт / год.

12 годин x 2 кВт х 30 днів х 1.68 грн = 1209, 60 грн, і це без урахування нічного тарифу, і з урахуванням холодних зимових днів.

Говорячи про окупність насоса, враховуємо, що влітку він працює в режимі пасивного охолодження. Відбувається перекачування теплоносія з геотермального контуру у внутрішню систему за допомогою роботи одного циркуляційного насоса, потужністю 250 Вт.

12 годин x 0.25 кВт х 30 днів х 1.68 грн = 151,2 грн також без урахування нічного тарифу.

68 грн = 151,2 грн також без урахування нічного тарифу

Економія ресурсів: чому це важливо?
Хто створив тепловий насос?
Як він працює?
Які бувають теплові насоси?
Як встановлюється тепловий насос?
Скільки можна заощадити?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов