Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Термін придатності батарейок Дюрасел, сухозаряженной і літієвих акумуляторів 2019 рік

  1. Чи є він?
  2. Як дізнатися, коли зроблена?
  3. Алкалінові популярних виробників
  4. Правила зберігання акумулятора
  5. Що відбувається з часом?

Наша сеть партнеров Banwar

Після покупки батарейок і акумуляторів, багато споживачі стикаються з проблемою швидкої розрядки.

Щоб уникнути неприємностей, варто ознайомитися з інформацією про термін придатності і правилами зберігання батарейок.

Про терміни придатності і правила зберігання термопасти ви можете дізнатися з нашої статті .

до змісту ↑

Чи є він?

Чи є він

Батарейка - гальванічний автономне джерело постійного струму.

Існує два типи батарей: акумуляторні (акумулятор) і одноразові (класична батарейка).

Як джерело енергії батареї мають певний термін придатності, обумовлений неминучою втратою заряду електоролітом всередині батареї в процесі часу, і від безлічі інших, супутніх чинників: матеріалу виготовлення, процесу експлуатації, температури зберігання, ємності.

Різні популярні види батарейок тримають заряд різний час, володіючи різним терміном придатності:

  1. Сольова батарейка тримає заряд максимум 2 роки, при довгому зберіганні заряд знижується на більш ніж 50%, при зберіганні в холодних умовах заряд батареї може зникнути до початку експлуатації. Призначені для техніки, яка споживає мінімум електроенергії (годинник, будильники).
  2. Лужні (алкалінові батарейки), найпоширеніший тип, тримають заряд значно довше (до 5 років). Більш безпечні для техніки, на відміну від сольових батарейок, майже не протікають, не псують техніку. Краще зберігають заряд при негативних температурах, менше і саморозряд (не перевищує 1/10 в рік).
  3. Краще справляються з інтенсивним використанням, призначені для більш енергоємної техніки (ліхтарики, плеєри, іграшки).

  4. Літієва батарейка, володіє найбільшою щільністю енергії, відмінно справляється з високими навантаженнями (фотоспалахи, музична апаратура), тримає заряд значно довше (саморазряд 1-2% в рік), термін придатності 10 років і більше, через відсутність води в батарейці, спокійно переносять низькі температури.
  5. Літієва батарейка, володіє найбільшою щільністю енергії, відмінно справляється з високими навантаженнями (фотоспалахи, музична апаратура), тримає заряд значно довше (саморазряд 1-2% в рік), термін придатності 10 років і більше, через відсутність води в батарейці, спокійно переносять низькі температури

  6. Акумулятори менше тримають заряд на відміну від батареї, що компенсується можливістю перезарядки. Термін придатності вимірюється циклами (заряд-розряд) або тимчасовим проміжком. Термін залежить також від типу акумулятора, матеріалу, термінів зберігання і умов експлуатації. Акумулятори від стільникових телефонів мають гарантійним терміном на рік, акумулятори для авто - 2-4 роки.
до змісту ↑

Як дізнатися, коли зроблена?

Інформація про дату випуску батарейок буває трьох видів:

  • на упаковці;
  • на самих батарейках;
  • у вигляді шифру.

на упаковці;   на самих батарейках;   у вигляді шифру

Уважно прочитайте опис батарейок на упаковці, багато виробників шифрують інформацію про дату.

Залежно від фірми, шифр може бути різним, але основний принцип наступний: перша цифра - рік випуску, наступна буква - порядкове позначення місяця в англійському алфавіті, останні цифри - сама дата, наприклад:

  • Y4C05 - 5 березня 2014;
  • J6B21 - 21 листопад 2016.

У разі відсутності дати на батарейці і на упаковці вкрай не рекомендується купувати продукцію: в 99% випадків це або дешева підробка з низьким зарядом, або річ прямо небезпечна для вашої техніки.

Який термін придатності зимових, літніх і вантажних шин по ГОСТу? Читайте про це тут .

до змісту ↑

Алкалінові популярних виробників

Лужні батарейки найбільш популярний вибір серед споживачів. Ідеальне поєднання ціни та якості вигідно відрізняють цей вид батарейок від сольових (з їх дешевизною, але стрімкої розрядкою) і літієвих (високий заряд і високу якість, але висока ціна).

На прикладі основних марок можна зрозуміти приблизний термін придатності і доцільність покупки.

Батарейки фірм енерджайзер і Дюрасел позиціонуються виробниками як прорив в технології виробництва джерел живлення.

За заявленим даними з офіційних сайтів, лужна батарейка цих фірм може тримати заряд до 10 років (наприклад Energizer Maximum - AA, Duracell Turbo Max).

На сайтах сторонніх продавців, термін придатності трохи скромніше і реалістичніше - до 5 років.

Батарейки типу Крона (9V) мають аналогічний термін придатності в 5 років, незалежно від виробника (Camelion, GP, Duracell).

На сайтах виробників заявлений аналогічний термін.

Реклама з 10 роками зберігання - рекламний трюк. Такий довгий термін є результатом лабораторних тестів (що визнає Duracell на своєму сайті), далеких від реальних умов з факторами зберігання, логістики, неправильного використання і т. Д.

Про переваги і недоліки телефонних батарей ви можете дізнатися з відео:

до змісту ↑

Правила зберігання акумулятора

Як і звичайні батарейки, акумулятори мають свій термін придатності і специфіку зберігання. Залежно від типу, ці показники можуть істотно відрізнятися:

  1. Сухозаряджений акумулятор. Через відсутність електроліту може довго зберігатися перед використанням без шкоди якості (до 5 років). Зручний високими експлуатаційними якостями, тому що здатний пропрацювати до 10 років. Перед використанням не допускається попадання вологи повітря, а також сонячних променів. Не рекомендується залишати без використання вже заряджений АКБ на термін більше 6 місяців.
  2. Літій-іонні акумулятори (li ion). Термін служби - до 600 циклів (при правильній зарядці), саморозряд - 3% при нормальній температурі. Є ефект пам'яті (в невеликих обсягах), при неправильній зарядці здатний поступово підсумовуватися, знижуючи ємність акумулятора. Акумулятори схильні до старіння, в перебігу двох років літієвий акумулятор втрачає 20% ємності навіть при правильній експлуатації. Рекомендується не зберігати на холоді або спеці, заряджати поблизу від опалювальних систем і радіаторів, які не перезаряджати виріб. Оптимальний рівень заряда- 80%, велика зарядка призводить до деградації.
  3. Літієві акумулятори можна зберігати без заряду, в разі виходу з обігу, рекомендується зарядити виріб перед вимиканням.

  4. Телефонні акумулятори. Термін придатності - 1 рік. Принципи зберігання аналогічні, не зберігати в жарких або холодних умовах, що не заряджати вже заряджене виріб. При зберіганні в невідповідних кліматичних умовах, ємність акумулятора скоротиться на 10% -15% за тиждень.
  5. Гелеві акумулятори. Якісний виріб з високим терміном служби (до 7-10 років), саморозряд - 15% в рік. Безпечний, не вимогливий в обслуговуванні. Не рекомендується зберігання при високих і низьких температурах, перезаряд вже зарядженого АКБ.
  6. Нікель-кадмієві акумулятори. Термін служби в сучасних варіантах - до 900 циклів, здатний працювати від 7 до 20 років. Саморозряд - 10% на місяць. Має виражений ефект пам'яті, часта зарядка до того моменту, коли акумулятор розрядиться, призводять до значного зниження ємності. Неприпустимо використовувати акумулятор в системі безперебійного живлення в режимі постійної підзарядки (наприклад в ноутбуках), це знизить ємність до нуля.
  7. Нікель-металгідридні акумулятори (ni mh). Термін служби - до 500 циклів, саморозряд - 100% в рік (застарілі моделі). Не має ефекту пам'яті, що дозволяє заряджати слабкозаряджені акумулятори без розрядки. Ідеальні умови зберігання - невисока температура не нижче 0 градусів в зарядженому стані. На відміну від інших типів АКБ, не боїться низьких температур (втрата потужності - всього 12% при -20 градусах, що в два рази менше ніж у нікель-кадмієвих аналогів).

Чи існує термін придатності у сигарет? Дізнайтеся відповідь на нашому сайті.

Як правильно використовувати літій-іонні акумулятори? Дізнайтеся про це з цього ролика:

до змісту ↑

Що відбувається з часом?

Що відбувається з часом

У разі, якщо батарейці або акумулятора більше року, рекомендується відмовитися від придбання товару.

В силу хімічних процесів всередині батареї, електроліт втрачає здатність зберігати і передавати електрику.

Ситуація посилитися, якщо АКБ зберігається незарядженим (крім ni mh), це вірний спосіб зіпсувати виріб за рік. Акумулятор можливо відновити при втраті ємності не нижче 40%. У разі втрати 50% і більше, ємність відновити неможливо.

Звертайте увагу не на марку виробника, а на дату, умова зберігання і цілісність виробу. У разі порушення хоча б одного з пунктів, ймовірність придбання шлюбу або непридатною речі близька до 100%.

Про те, як вибрати батарейки, ви можете дізнатися з відео:

Чи є він?
Як дізнатися, коли зроблена?
Який термін придатності зимових, літніх і вантажних шин по ГОСТу?
Чи існує термін придатності у сигарет?
Як правильно використовувати літій-іонні акумулятори?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов