Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Терморегулятор на мікроконтролері. Схема програмованого терморегулятора побудованого на мікроконтролері, опис роботи прошивка

Наша сеть партнеров Banwar

Основа першої схеми терморегулятора - мікроконтролер PIC16F84A з датчиком температури DS1621 володіє інтерфейс l2C. У момент включення живлення, мікроконтролер спочатку ініціалізує внутрішні регістри температурного датчика, а потім проводить його настройку. Терморегулятор на мікроконтролері в другій схемі виконаний вже на PIC16F628 з датчиком DS1820 і управляє підключеної навантаженням за допомогою контактів реле

Особливість конструкції: Індикація на РК - дисплей поточної температури. Можливість управління нагрівальним елементом або іншим потужним зовнішнім приладом. Можливість роботи в режимі термостата.

Серцем схеми є мікроконтролер PIC16F628, що підтримує постійний обмін інформацією з цифровим термометром DS1820 по протоколу 1-Wire, а також обробляє і аналізує ці дані і виводить її на ЖК дисплей. Як дисплея використовується модуль 16х2 MT16S2H фірми «МЕЛТ»

Блок живлення можна зібрати самостійно на стабілізовану напругу на 5 вольт . Щоб дізнатися як запрограмувати датчик температури DS1820 клікніть мишкою на картинку вище з написом терморегулятор схеми

Пристрій працює по інтерфейсу l2C. У момент подачі живлення, мікроконтролер спочатку ініціалізує внутрішні регістри температурного датчика, а потім проводить його настройку.

Як тільки ініціалізація закінчується, мікроконтролер зчитує з незалежної пам'яті задані рівні температури. Потім терморегулятор здійснює циклічний опитування температурного датчика і виводить значення температури на світлодіодний індикатор. Для відображення десятих часток температури, десяткова точка у індикатора HG2 з'єднана через опір R14 на загальний провід. В кінці порівняння заданого і фактичного значень температури програма формує низький або високий рівень сигналу на другий вихід RА3 мікроконтролера PIC16f84. Це сигнал і є керуючим для включення терморегулятора.

Необхідну температуру в пам'ять мікроконтролера PIC16F84A можна вносити з кроком в пів градуса Цельсія. Вибір потрібного значення температури здійснюється тумблерами SB1 і SB2, а її запис в незалежну пам'ять здійснюється натисканням і утриманням більше 1 секунди кнопки SB3.

Температурний датчик DS1621 маємо в відповідного по діаметру трубки і поблизу с нагрівальним кабелем теплих підлог. З'єднання датчика і терморегулятора здійснюємо 4-х дротяним кабелем довжиною до двох метрів. Прошивку до мікроконтролеру завантажуйте за посиланням трохи вище, а про програмування PIC мікроконтролерів читаємо тут.

Безпосереднє підключення терморегулятора можна зробити практично через будь-яку вище розглянуту схему, а можна використовувати ось такий варіант:

Оптична розв'язка ланцюгів між термостатом і нагрівальним елементом теплих підлог виконана на оптосімістори MOC3041.

Оптична розв'язка ланцюгів між термостатом і нагрівальним елементом теплих підлог виконана на оптосімістори MOC3041

Термостат для бойлера на мікроконтролері PIC16F628A

Величину температурного гістерезису можна задавати в інтервалі від 1 до 10 градусів. Температурний максимум, підтримуваний регулятором, близько 70 градусів. При першому включенні схеми в незалежну пам'ять МК записується гистерезис включення і виключення термостата - 5 градусів і підтримувана температура -40 градусів. Після подачі живлення повинні загорітися всі сегменти цифрового індикатора крім точок. Для завдання температури використовуються кнопки SB1 і SB2. SB1 - зменшення, SB2 - збільшення. Гістерезис задається цими ж кнопками, але при натиснутій SB3. Функціональність кнопок SB1 і SB2 в даному випадку така ж. Якщо задати температуру в сорок градусів, а гістерезис десять, то при сорока градусах будуть спрацьовувати термонагревателямі, а при 40 + 10 = 50 вони відключаться.

Номінали опорів резисторів R8, R9, R10 можуть лежати в інтервалі від 4,7Ком до 10кОм. А ось номінали опорів R5 і R6 - критичні і повинні бути такими, щоб загальний струм, що йде через HL2 і оптрон U1, був не вище 25 міліампер. Можна взагалі HL2 викинути зі схеми, досить і лампи HL1, і тим самим знизити навантаження на виході МК.

Блок живлення краще взяти трансформаторний. , Т.к він більш стійкий до мережевих перешкод, які іноді призводять до зависання прошивання мікроконтролеру. Напруга на вході стабілізатора DA1 повинно забезпечувати необхідний уровенб для живлення мікроконтролера. Прошивку, малюнок друкованої плати і більш якісний варіант принципової схеми можна забрати за посиланням вище.

Термостат для лазні або парильні

Основа схеми - вже знайомий мікроконтролер PIC16F628A. У ролі датчика температури застосований DS18B20 , Здатний правильно функціонувати до +125 градусів. Показання встановленої і реальної температури відображається чотирирозрядний семісегментним світлодіодним індикатором з загальним анодом.

Завдання потрібної температури здійснюється за допомогою двох кнопок SB1 і SB2. Комутація навантаження відбувається за допомогою оптотірісторов ТО125-12,5-6. За допомогою опору R1 задається струм протікає через світлодіоди оптронів, номіналом близько 50мА. Оптотиристори необхідно розмістити на радіаторах, зігнутих з смужки алюмінію площею 100см2. У ролі мережевого трансформатора можна використовувати будь-який, що забезпечує на виході вторинки напруга 6В при струмі навантаження - від 100 мА. Прошивку до МК і креслення друкованої плати забираємо за посиланням вище

Прошивку до МК і креслення друкованої плати забираємо за посиланням вище

Термостат для підтримки температури і вологості

Основою схеми є, вже знайомий нам мікроконтролер PIC16F628A. Застосування ЖК дисплея дозволило звільнити кілька висновків МК, що істотно спростило узгодження за часом зчитування даних з датчика температури і вологості і виведення результуючої інформації на екран. У цій схемі використовується універсальний датчик температури і вологості DHT22.

Крім того, конструкція складається з дев'яти резисторів, оного конденсатора і п'яти кнопок.

SB1 - збільшення заданої температури.
SB2 - зменшення --- / --- / ---
При натиснутій SB3: SB1 - збільшення задається гистерезиса, SB2 - відповідно зменшення
SB4 - забезпечує зменшення встановлюється вологості, SB5 - збільшення

Максимальна температура, яку можна задати в термостаті, 42 градуса. Мінімальна - 25,7. Інтервал зміни петлі гистерезиса становить від 0,1 до 0,9 градуса Цельсія. Вологість можна регулювати в діапазоні від 0,1% до 99,9%. При першому включенні МК, в його енергонезалежну пам'ять будуть збережені такі величини: температура - 37,5 ° C, гістерезис - 0,5 ° С, вологість - 50%. Далі, в пам'ять, будуть внесені вже необхідні вам параметри. Завантажити прошивку і більш якісний варіант схеми можна за посиланням вище.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов