Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Терморегулятор своїми руками

  1. Нова технологія
  2. Принцип роботи терморегулятора і його види
  3. установка терморегулятора
  4. Самостійне виготовлення термостата

Наша сеть партнеров Banwar

Для того щоб зробити вашу автономну систему опалення більш простий в експлуатації, при цьому знизити витрати на енергоресурси на 10-15% багато хто встановлює терморегулятори. Цей простий спосіб дозволяє економити енергію, забути про налаштування системи опалення і отримувати задоволення від рівномірного прогріву приміщень.

Терморегулятор являє собою пристрій, який регулює кількість прохідного теплоносія, тим самим керуючи температурою всередині приміщення. Вони бувають електричними або механічними.

Виготовити терморегулятор своїми руками дуже складно і витратно, до того ж на ринку сантехнічних товарів достатню кількість пропозицій на будь-який смак, починаючи від найпростіших механічних клапанів, закінчуючи бездротовими рішеннями з інтеграцією в роботу програматора.

Нова технологія

На вітчизняному ринку терморегулятори почали з'являтися близько 10 років тому, і прийшли на зміну звичайним кранів і вентилів, які просто перекривали умовний прохід теплоносія. Недолік такої конструкції полягає в тому, що регулюючи кількість теплоносія, який потрапляє в радіатор, ви не можете надовго управляти температурою в приміщенні. Якщо у електричного котла більш-менш стабільна робота, то у твердопаливного котла діапазон температури дуже високий, і залежить від інтенсивності реакції горіння. В цьому випадку в кімнатах температура буде то вище, то нижче, і комфорт для мешканців буде сумнівним.

Існує ще один важливий момент, з якого почалося активне впровадження термостатів - робота разом з теплою підлогою. Зараз теплі підлоги - це норма будівництва, і правильно спроектована система опалення - це комбінована система, яка складається з опалення від теплої підлоги та опалення від радіатора. При цьому для контуру теплої підлоги температура повинна бути на рівні 20-25 градусів Цельсія, а для опалення через радіатори - від 50 градусів.

Активне впровадження термостатів почалося з установки теплих підлог

Як же бити в такому випадку, з огляду на, що і тепла підлога, і радіатори працюють від одного котла? Відповідь - використовувати терморегулятор. Кран в такому випадку не вирішить проблему з подачею дуже гарячої води в контур теплої підлоги. Простий спосіб впоратися з розподілом опалення - встановити на вході в колектор теплої підлоги терморегулятор, або ж використовувати терморегулятори на кожен контур опалення.

Принцип роботи терморегулятора і його види

Саме по собі пристрій має просту конструкцію:

  • корпус для підключення до запірної арматури або обігрівача;
  • датчик (при необхідності);
  • головка, заповнена реагує на температуру речовиною;
  • система клапанів.

Як реагує речовини раніше використовувався парафін, зараз - рідина або газ. В результаті нагрівання властивості матеріалу всередині головки змінюються, і механічним способом відбувається відкриття або закриття заслінки, яка регулює потік теплоносія. Можна також за допомогою вбудованої пружини встановити температуру спрацювання клапана. Терморегулятори можуть встановлюватися на обігрівач, або встановлюватися в котельні і управляти за рахунок отримання температури, що проходить крізь них рідини.

В результаті установки пристрою відбувається автоматичне регулювання температури обігрівача шляхом регулювання потоку теплоносія. Необхідно лише 1 раз задати температуру, і процес далі буде працювати без участі людини.

Варто окремо згадати про типах матеріалів, що реагують на тепло:

  1. Парафін - практично не використовується зараз. Головна причина - парафін не стабільний, і працюють такі термоголовки не більше 2-5 років. Принцип роботи перших терморегуляторів був заснований на тому, що поплавок знаходився над парафіном, як тільки температура в приміщенні росла, він провалювався через отриману пластичності парафіну, тим самим регулюючи температуру.
  2. Спеціальна термостатичні рідина - її недолік - швидкість реакції на зміну температури в приміщенні від 15 до 40 хвилин. Проте, такі головки мають доступну вартість і дозволяють істотно економити на опаленні .
  3. Термостатичний газ - швидкість реакції на зміну температури в приміщенні - 2-3 хвилини, однак мають високу вартість і залишаються досить примхливими і вимогливими до себе.

установка терморегулятора

Незалежно від того, саморобний терморегулятор або заводський ви будете встановлювати, існує кілька правил:

  • щоб терморегулятор спрацьовував, його необхідно встановлювати тільки в вертикальному положенні;
  • не допускається закривання терморегулятора шторами, одягом, елементами декору;
  • установка терморегулятора повинна дозволяти швидко замінити головку-термостат;
  • якщо ви встановлюєте електронний терморегулятор, важливо мати доступ до акумуляторних блокам.

Якщо у вас вже встановлені радіатори, установка терморегулятора буде ускладнюватися необхідністю пошуку аналогічної бази за розміром, або доведеться переносити кріплення радіатора. Схема підключення термостатичного клапана не відрізняється від установки крана або вентиля. Там передбачено з'єднання типу «американка», яке відсікає подачу теплоносія з системи опалення.

Терморегулятори встановлюються як при бічному підключенні, так і при нижньому, використовуються для обігрівачів зі сталі (конвектори) або з алюмінію (биметалла). Бездротові мережі все щільніше впроваджуються в наше життя, з'являються терморегулятори, з управлінням через протокол WI-FI з можливістю ведення статистики або віддаленим регулюванням температури.

Самостійне виготовлення термостата

Вартість деталей для саморобного термостата не перевищує 10 доларів, оскільки вся схема складається з не більше 20-30 деталей. За основу Не бере реостат або регулювальний механізм, а робота ведеться за показаннями датчика.

При необхідності досвідчений радіоаматор може оснастити свою розробку таймером або найпростішим программатором. Однак варто відразу зазначити, вартість терморегуляторів постійно падає, а самостійне виготовлення пристрою не дасть гарантії його довгої і безвідмовної роботи.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов