Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тест-драйв пікапа Fiat Fullback

  1. Дитина з розрахунку
  2. Тест-драйв нового Mitsubishi L200: пікап найчесніших правил
  3. Траса і місто
  4. Офф-роуд
  5. Що в підсумку?
  6. Вам необхідний Fiat Fullback, якщо:

Наша сеть партнеров Banwar

Давайте будемо чесними: торішній Mitsubishi L200 вийшов занадто азіатським, причому не японським, а якимось тайським. Наші журналісти, колишні на міжнародній і російської прем'єрах, намагалися знаходити дипломатичні формулювання, балансуючи на тонкій грані між повагою до виробника і власної об'єктивності. «Ну, зате він їде здорово, а з лиця воду не пити!» - приблизно так резюмували вони. Теж так думаєте? Тоді у мене для вас хороші новини: у вересні на російському ринку з'явиться «L200, якого нам не вистачало».

Дитина з розрахунку

Не можна сказати, що Fiat Fullback зроблений на базі L200. Це і є L200 - з тієї ж рамою, тієї ж заслужено улюбленої джиперами трансмісією Super Select II, тими ж 2,4-літровими дизелями, майже таким же салоном. Та й випускається він не в Турині, а в Таїланді - на одному конвеєрі з Mitsubishi. Просто оформлений Fullback більш по-європейськи: зі стриманими лініями і без «надмірної хромування».

Звичайно, разюче відрізняються образів, як, скажімо, у Kia Rio з Hyundai Solaris, не вийшло. Але чи треба? Зазвичай Fiat-Chrysler ще менше уваги приділяє редизайну «спільних» моделей - погляньте хоча б на Ducato , Який відрізнити від Citroen Jumper або Peugeot Boxer куди важче.

Зазвичай Fiat-Chrysler ще менше уваги приділяє редизайну «спільних» моделей - погляньте хоча б на   Ducato   , Який відрізнити від   Citroen Jumper   або Peugeot Boxer куди важче

До речі, а що таке Fullback? Повна спина? Повний, вибачте, зад? Напевно, щось в цьому нехитрому прямому перекладі є: вантажівка все-таки. Але взагалі фулбек - це один з членів команди в американському футболі, захисник правого або лівого флангу практично біля самих воріт.

Правда, про постачання в США мова не йде - там такого формату пікапи не визнають, люблять побільше. Основні ринки збуту для Fullback - країни Африки і Близького Сходу, де на пікапи доводиться 2/3 попиту в сегменті легких комерційних машин. Плани Fiat Professional амбітні: збільшити продажі в цих регіонах удвічі. Ну і заодно розширити модельний ряд у Європі та Росії.

Тест-драйви / Нові авто

Тест-драйв нового Mitsubishi L200: пікап найчесніших правил

Mitsubishi вже півроку обіцяють, що новий L200 краще йде моделі у всьому: і красивіше, і могутніше, і взагалі куди приємніше їде. Скепсис тримався в мені до останнього: організм давно виробив звичку на все дивитися ...

09.09.2015

І останній момент, перш ніж ми заберемося в гори. Чому Mitsubishi Motors, уклавши контракт на виробництво машин для Fiat, фактично породили собі додаткового конкурента? На це питання прямої відповіді ми ніколи не отримаємо, але думається, що японцям просто потрібні були гроші, бо справи у «трьох діамантів» останнім часом йшли зовсім погано. А Fiat-Chrysler потрібні були нові машини без масштабних вкладень в інжиніринг.

Траса і місто

Про свою суворої джиперский-вантажний суті Fullback заявляє ще до того, як ми рушили - важкий вібронагруженностью дизель при запуску стрясає всю машину. Особливо ефектно виходить з важелем КПП значної висоти, якому так підходить неперекладне російське слово «жлига». У лютою судорозі вона може і зашибісь ненароком, поки стартер пожвавлює кишенькового монстра. Міських неженок, які звикли до сучасних даунсайзінговим дизельки, які вже і гарчать ледве-ледве, і майже не вібрують, цей перфоманс може повалити в легкий шок. У які знають толк в офф-роуд трапиться радість впізнавання. Так, Fullback - неполіткоректний, справжній, без марафету.

Швидко стає очевидно, що мотор страждає від нестачі тяги на низах - чую, без занудних екологів тут не обійшлося. Втім, в місті звикання настає через пару перехресть, коли привчаєшся делікатно, але впевнено пришпорювати пікап на старті і знаходиш спільну мову з длінноходной і досить важкої педаллю зчеплення, схоплюють на самому верху.

Ви таки будете сміятися, але тут є «старт-стоп»! Ну а що ви хотіли, в Європі будь ти хоч тричі суворий джип, а еко-нормам изволь відповідати. З огляду на, що спросоння дизель кожен раз смикається, як під холодним душем, задоволення від цього «екологізму» небагато. Добре хоч мотор встигає швидко запуститися, поки водій вичавлює зчеплення - прикрих затримок не траплялося. А в Італії «тупити» на світлофорі ніхто безкарно не дасть - тут вам не Швеція , Народ гарячий, темпераментний.

А в Італії «тупити» на світлофорі ніхто безкарно не дасть - тут вам не   Швеція   , Народ гарячий, темпераментний

«Гранд-турист» з Fullback - трохи більше успішний, ніж «городянин». Ні-ні, 180 «сил» і 430 ньютон-метрів дизеля в потоці вистачає з запасом - обганяти можна впевнено. Що підкачало, так це посадка, що не має в своєму розпорядженні до далекій дорозі. Крісло-то непогане, навіть з бічною підтримкою, але ось лікті подіти рішуче нікуди! На двері підлокітник вузький, а між кріслами - занадто маленький і покритий пластмасою самого твердого сорту на світлі.

«Зажралися зовсім» - думають зараз в Fiat Professional, читаючи ці рядки. А що, самі винні! Не треба було перед фуллбека пускати за кермо нового вена Fiat Talento, що має не японські, а французьке коріння - про нього я розповім наступного тижня. Ось вже де сидиш паном, упокоївся лікті на майданчиках відмінною м'якості! До хорошого адже швидко звикаєш.

Офф-роуд

Тим часом ми дісталися до лабіринту пьемонтских гірських доріг з красивими панорамами, буквально гострокутними поворотами і неабиякими підйомами. В градусів не міряв, але кути досить круті, щоб підганяти Фіат переходом на першу передачу.

Спочатку я пробував атакувати їх на другий, але в одній з шпильок ганебно заглох, після чого вже не змушував мотор без потреби працювати на низьких оборотах.

Спочатку я пробував атакувати їх на другий, але в одній з шпильок ганебно заглох, після чого вже не змушував мотор без потреби працювати на низьких оборотах

О, грунтовка з колією від лісовоза! Терміново туди. Лісовозами в Італії працюють аж ніяк не багатотонні Урали, та й клімат трохи менше суворий, ніж в Республіці Комі, так що колія зовсім неглибока, і доріжка не вселяла ніяких побоювань. Спустилися ми і правда без проблем. У якийсь момент я про всяк випадок клацнув шайбою для підключення переднього моста, але більше для порядку. Пару раз колеса правої сторони спробували було буксувати в калюжі - антипробуксовочна система швидко повернула машину в рівновагу.

Пару раз колеса правої сторони спробували було буксувати в калюжі - антипробуксовочна система швидко повернула машину в рівновагу

А ось коли після фотосесії настала пора розвертатися на вузькому п'ятачку (камера заднього виду дуже до речі - залишилося додати спереду) і підніматися назад на дорогу, довелося включити самий «злий» режим Супер Селекта - 4LLc з блокуванням міжосьового диференціала і демультіплікатором. Блокування-то була не потрібна, але без «поніжайкі» з місця штурмувати крутий підйом важкувато. Відпускаєш зчеплення - глухнеш, рушаєш в «півпедалі» - проявляється зрадницький запашок підсмаженого диска. Hill assist, який гальмує машину на ухилі, не даючи їй скочуватися назад, трохи виручає, але проблему не вирішує.

Hill assist, який гальмує машину на ухилі, не даючи їй скочуватися назад, трохи виручає, але проблему не вирішує

Звичайно, здорово, що є така чудова японська трансмісія і інші хілл-ессісти з антібукса. Але ось коли б я був власником фуллбека, відразу б почав перейматися лікуванням блоку управління двигуном від «еко-бесія» і додав би дизелю нештатної прошивкою тяги на низьких оборотах. Не діло це - глухнути на ухилі, коли на тахометрі 1 000 оборотів в хвилину. За винятком цієї прикрої «прикмети часу», Fullback дуже хороший на бездоріжжі - з ним можна всерйоз шукати пригод на неходжених стежках.

За винятком цієї прикрої «прикмети часу», Fullback дуже хороший на бездоріжжі - з ним можна всерйоз шукати пригод на неходжених стежках

Але досить м'якого грунту - подивимося, який Fullback на італійських провінційних серпантинах, місцями вельми посередньої якості. Зізнатися, коли я читав відгуки колег про L200, не міг повірити, що його на ресорах не "козли» без навантаження на ямах. Ну як же, повинна «брикатися»! Повинна, але не «козли» - ось який парадокс. Колеги для калібрування відчуттів брали машини з баластом в кузові, але вона і порожня прекрасно поводиться на розбитому асфальті: щільно відпрацьовує ями, дозволяючи «дубасити» від душі. Хоча і з оглядкою на те, що всі повороти закриті, ширини ледь вистачає на роз'їзд із зустрічними, а ще трапляються відважні велосипедисти.

З траєкторії я зіскочив лише одного разу - тільки-тільки пішов дощ, і мені попалася підступна шпилька з підйомом, яку я вирішив пройти не внатяг, а ходом. Легкий занос, оперативне і досить делікатне втручання ESP - і ось ми з Fullback знову рухаємося вперед, а не вбік. Загалом, я отримав справжнє задоволення - задній привід і зібрана підвіска роблять цю вантажівку не тільки «захисником», а й непоганим «нападником» в матчах з поворотами.

Одне бентежило: справа на ямах настирливо деренчала якась пластикова деталь. Спочатку я грішив на ремінь безпеки пасажира, навіть встромив його в гніздо, щоб не заважав. Але «цвіркун» нікуди не подівся: живе він, схоже, або в обшивці стійки, або в самому кріслі. Можливо, варто посилити приймання у тайців - несолідно.

Що в підсумку?

Поставимо питання прямо: в чому сенс покупки Fiat Fullback замість Mitsubishi L200? Я задавав його гостинним італійцям з FCA. Вони, власне, і не відпираються від того, що в Fullback, крім злегка облагородженої зовнішності, немає нічого відмінного. «У нас є свій FCA-банк і лінійка фірмових аксесуарів від Mopar, які не перше десятиліття займаються пікапами» - кажуть вони. Втім, в Росії FCA-банк не діє, Fiat пропонує кредитні програми зі сторонніми банками, хоча і також дуже привабливі.

Позашляхові аксесуари - непогано: кунги, кришки, «люстри», багажники, бокси ... Але якщо чесно, то працює з крайслеровскій машинами бренд Mopar в Росії знають погано - в священний трепет він призводить в основному американців. Хоча якась іміджева «фарширована» версія Fiat Fullback by Mopar виглядала б вельми симпатично.

Довжина багажника Fiat Fullback

у моделі з одинарної, полуторної і подвійною кабіною

2 265, 1 850 і 1 520

Плюс є можливість зачепити нішевого клієнта різноманітністю кузовів і надбудов: Mitsubishi продають в Росії тільки дворядний «даблкеб», але ж є ще й машини з короткими кабінами і довгими платформами ... І ціла купа спеціальних модифікацій від кузовостроітелей, які можна було б пропонувати бізнес-клієнтам і держзамовникам. Коротше, способів розведення родинних моделей на ринку чимало.

Колеги припустили, що у Фіата можуть бути проблеми з перепродажем на вторинному ринку. Адже хоч 100 разів напиши в усіх ЗМІ, що Fullback - це не італійська версія L200, а повністю технічно ідентичний автомобіль з тієї ж нитки конвеєра в Таїланді, консервативний покупець "вторинки" все одно буде сумніватися.

Fiat Fullback

Короткі технічні характеристики

Габарити (Д / Ш / В)

5 285/1 815/1 780 мм

Маса (споряджена / повна)

1 875/2 905 кг

двигун

2,4 л

потужність

132 л. с.

Трансмісія

п'ятиступінчаста МКПП

Він згадає, як все 1990-і один його «однокашник» їздив на праворульной Королла, накатав 500 тисяч кілометрів і вона ні разу не ламалася, зрідка вимагаючи доливання бензину в бак. А інший купив Альфа Ромео і не вилазив з сервісу. Тому хоч журналісти і пишуть, але всім адже відомо, що вони дощенту куплені, а японський бренд, як не крути, - це знак якості! Сперечатися з цими глибоко релігійними переконаннями складно, тому просто залишимо це тут.

А що з цінами? Їх оголосять тільки у вересні. Як жартують в російському офісі Fiat Professional, «вам же треба буде про щось написати на старті продажів». Навряд чи нас чекає якесь одкровення - я майже впевнений, що L200 і Fullback попливуть в Росії пліч-о-пліч на одних і тих же судах, а значить вартість їх повинна бути приблизно однаковою. Якщо тільки «фіатовцам» не вирішать агресивно атакувати ринок вигідними пропозиціями.

Вам необхідний Fiat Fullback, якщо:

  • У L200 вам подобається все, крім дизайну;
  • Вас не лякає чоловіча сутність пікапа;
  • Вам потрібно щось для пошуку справжніх пригод;
  • Ви готові почекати з покупкою до вересня.

Вам ні до чого Fiat Fullback, якщо:

  • Ви шукаєте просто машину для міста і дачі в ближньому передмісті;
  • Від дизельної тряски вас заколисує;
  • Чим більше хрому на решітці радіатора, тим крутіше;
  • Вам потрібен чистокровний італієць.

Ви шукаєте просто машину для міста і дачі в ближньому передмісті;   Від дизельної тряски вас заколисує;   Чим більше хрому на решітці радіатора, тим крутіше;   Вам потрібен чистокровний італієць

Опитування

Купили б ви Fiat Fullback?

Теж так думаєте?
Але чи треба?
До речі, а що таке Fullback?
Повна спина?
Повний, вибачте, зад?
Чому Mitsubishi Motors, уклавши контракт на виробництво машин для Fiat, фактично породили собі додаткового конкурента?
Що в підсумку?
Поставимо питання прямо: в чому сенс покупки Fiat Fullback замість Mitsubishi L200?
А що з цінами?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов