Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тестування 560-Вт блоку живлення Floston LXPW560W

Наша сеть партнеров Banwar

Отже, в нашій тестовій лабораторії черговий потужний блок живлення для комп'ютера Floston LXPW560W. Заявлена ​​довготривала потужність - 560 Вт. Даний бренд з'явився на нашому ринку відносно недавно, тому якась виразна інформація про продукти Floston , За винятком офіційних специфікацій, на момент тестування просто була відсутня. Вивчення асортименту дозволяє стверджувати про досить серйозною спрямованості виробника, вироби якого орієнтовані для збирання потужних сучасних комп'ютерів і моддинга. Відповідно БП Floston відразу потрапляють в нішу аж ніяк не бюджетних рішень з адекватною ціною. Теоретично модель LXPW560W зроблена за правилами. Основна потужність доводиться на шину + 12V, сумарна потужність шин + 5V і + 3.3V не перевищує 180 Вт з 560. Сама ж шина + 12V розбита на три лінії (+ 12V1, + 12V2 і + 12V3), хоча логіка розподілу струмів дещо не ясна. Ми не раз вже писали, що хоч розбиття на лінії і є вимушений захід, але в кінцевому підсумку якоїсь користі для споживача в цьому немає. Зроблено це для відповідності стандарту IEC-60950, згідно з яким струм 12-вольтової лінії не може перевищувати 20 А. Заявлений максимальний струм лінії + 12V2 становить 23 А, при струмі по інших лініях 14 А і 15 А відповідно. Рішення щонайменше незрозуміле, адже струми можна було розподілити більш красиво. Знову ж ніякого негативу для користувача в цьому немає, але стандарт є стандарт ... Це, мабуть, єдина нестиковка, помічена відразу.

Технічні характеристики

Нижче наводимо скан таблиці з технічними характеристиками, яка приведена в паперовому мануале блоку живлення.

* Заявлені характеристики

Очевидно, що більш потужна 620-Вт модель відрізняється від 560-Вт зовсім на трохи за рахунок нарощування потужності по шині + 12V. До слова, внутрішній устрій і схемотехніка двох джерел живлення абсолютно однакові.

Комплект поставки

Оскільки модель LXPW560W призначена для роздрібного продажу в окремо для корпусу, то передбачена зручна упаковка у вигляді картонної коробки з пластиковою ручкою. Усередині потенційний покупець зможе знайти сам блок живлення, мережевий кабель та інструкцію користувача англійською мовою.

Окремо хочеться відзначити російськомовні написи на упаковці. Ми вже звикли до "геніальним" умовиводів маркетологів типу "Три незалежних 12V виходу збільшують безпеку і стабільність роботи системи при підвищених навантаженнях". Але одна напис просто шокувала. Читаємо на коробці "Передова електрична схема з подвоєною швидкістю на 2-х шарових матрицях. Робить блок живлення більш надійним, високоефективним і потужним". І все це написано щодо монтажу компонентів на двосторонній платі. Засилля "хитрих" маркетингових ходів над здоровим глуздом просто очевидно. Однак написи - це всього лише літери на папері, нас же цікавить реальне якість досліджуваного продукту.

Зовнішній вигляд і конструкція

Зовнішній вигляд і конструкція

Корпус блоку живлення зроблений з якісного металу, який із зовнішнього боку пофарбований чорною фарбою. Охолодження організовано за допомогою двох стандартних 80-мм вентиляторів, які розміщені на торцях і забезпечують хороший продув нагрітих компонентів. Використовуються два вентилятора T & T 8025H12C ND9, з'єднані паралельно. Частота обертання залежить від температури і зростає зі збільшенням потужності. До речі, тестований джерело володіє одним вельми цікавим модулем, який називається PowerWatcher.

До речі, тестований джерело володіє одним вельми цікавим модулем, який називається PowerWatcher

З його допомогою користувач може побачити значення споживаної потужності, тобто кожен дізнається, скільки ват потрібно для його комп'ютера. Природно, індикатор неточний, похибка в нашому випадку становить близько 20 Вт в строну зменшення реального значення. Для комутації навантажень використовуються дроти AWG 18, все шлейфи знаходяться в якісних пластикових обплетення.

Для комутації навантажень використовуються дроти AWG 18, все шлейфи знаходяться в якісних пластикових обплетення

В даному випадку це вимушений захід, так як при такій довжині (550 мм до перших роз'ємів, і 200 мм до всіх наступних) і великій кількості роз'ємів дуже складно уникнути плутанини всередині корпусу. Кількість роз'ємів дійсно вражає:

  • Main Power Connector 20 + 4 pin - 1

  • + 12V Power Connector - 2

  • Peripheral Power Connector - 8

  • Floppy Drive Power Connector - 2

  • SATA Power Connector - 4

  • PCI Express Power Connector - 2

Main Power Connector 20 + 4 pin - 1   + 12V Power Connector - 2   Peripheral Power Connector - 8   Floppy Drive Power Connector - 2   SATA Power Connector - 4   PCI Express Power Connector - 2

На додаток до цього є два "урізаних" molex'a, які призначені для підключення додаткових вентиляторів в корпусі, відповідно присутній тільки напруга 12 В. Для недосвідчених користувачів ці роз'єми відзначені наклейками "Case Fan Only", Також є ще один роз'єм для підключення до материнської плати для моніторингу частоти обертання вентилятора.

Для недосвідчених користувачів ці роз'єми відзначені наклейками Case Fan Only, Також є ще один роз'єм для підключення до материнської плати для моніторингу частоти обертання вентилятора


Внутрішній пристрій

Внутрішній пристрій

На папері виробник вимальовує досить приємну картинку: з одного боку обіцяється висока потужність, з іншого - тиша при роботі, високий ККД і коефіцієнт фактора потужності внаслідок наявності схеми APFC.

DC
OUTPUT

VOLTAGE

+3.3 V

+5 V

+12 V1, + 12V2, + 12V3

-12 V

+5 VSB

CURRENT

28 A

30 A

14 + 23 + 15 A

0.5 A

2.5 A

+ 3.3V & + 5V OUTPUT 180W, + 12V OUTPUT 440W, ALL OUTPUT EXTEND TO 560W MAX

3V & + 5V OUTPUT 180W, + 12V OUTPUT 440W, ALL OUTPUT EXTEND TO 560W MAX

Усередині все зроблено дійсно якісно, ​​компоненти акуратно змонтовані на двосторонній платі. Частина схеми на окремій хустці. Силові елементи закріплені на потужних радіаторах, поверхня яких забарвлена ​​в чорний колір. Порожніх місць немає, вхідний і вихідні фільтри розпаяні. Провід надійно скріплені пластиковими стяжками.

практичне тестування

Тестування було зроблено за стандартною методикою. При знятті крос-навантажувальної характеристики блок живлення LXPW560W показав повну відповідність заявленим характеристикам, більш того, він без проблем видав потужність порядку Потужність 600 Вт. Крос-навантажувальна характеристика має практично ідеальну форму, сильні відхилення напруг від номінальних значень помітні лише по шині + 5V, та й то при перевищенні документованих 180 Вт до 220 Вт.

Температурний режим роботи сприятливий, при температурі в кімнаті близько 22 С0 температура радіатора вихідних діодних зборок не перевищує 65 С0 при тривалій роботі на максимальній потужності. Позначається робота продуманої системи охолодження.

При детальному вивченні системи охолодження ми досліджували лише один вентилятор, так як вони включені паралельно і обороти практично однакові. Алгоритм роботи теж досить цікавий. Обороти залежать не тільки від температури радіатора, але і від реальної потужності споживача. Досвідченим шляхом було встановлено, що вентилятори можуть обертатися в діапазоні оборотів 1100-3000 об / хв. При температурі повітря в кімнаті 22 С0 ми отримали наступну характеристику. Видно, що аж до 350 Вт обороти дуже низькі, що сприяє тихій роботі. Однак навіть на низьких оборотах створюється тихий, але дратівливий шум. При перевищенні порогу в 350 Вт обороти різко зростають і прагнуть до 3000 об / хв. Про те, що обороти залежать не тільки від температури говорить той факт, що при потужності в 400 Вт температура радіатора діодних зборок дорівнювала 65 С0, а при 500 Вт - 61 С0. Тобто навіть при великій температурі на зниженій потужності обороти не зростають (до 350 Вт температура значно зростає, а характеристика при цьому залишається лінійної).

ККД джерела практично відповідає заявленим 80%, якщо бути точніше 78%. Природно, на низькій потужності (нижче 150 Вт) це значення падає до 60%.

висновок

Отже, блок живлення Floston LXPW560W показує високу навантажувальну здатність по всім шинам з хорошою стабільністю напруг. Джерело працює в сприятливому тепловому режимі. Шум, створюваний при роботі, може бути оцінений як помірний, хоча тихим даний блок живлення можна назвати з деякими натяжками. Набір роз'ємів на сьогоднішній день повністю задовольняє всім вимогам. Зважаючи на це LXPW560W можна рекомендувати для побудови найпотужніших і сучасних комп'ютерів.

Очевидно, що блоки живлення під маркою Floston гідні поваги і конкурентоспроможні. Хоча все вищесказане стосується лише топових зразків виробника з потужностями 560 Вт і 620 Вт. Як йдуть справи з більш бюджетними рішеннями, ми перевіримо в рамках окремої статті, яка буде опублікована найближчим часом.

БП Floston LXPW560W надано для тестування компанією AlcomTrade

БП Floston LXPW560W надано для тестування компанією   AlcomTrade

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов