Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тиск газу в трубі: яке (низька, середня, висока), розрахунок, залежність від діаметра

  1. особливості газифікації
  2. Газопроводи низького, високого та середнього тиску
  3. Область застосування систем
  4. Типи існуючих мереж
  5. Для чого потрібна наявність ГРП?
  6. Ремонтний процес і експлуатація
  7. Що дізналися про тиск газу?

Наша сеть партнеров Banwar

В умовах сучасності вже стало нормою не дотримуватися чіткі нормативи і стандарти. Це й не дивно, дивлячись на те, як стрімко розвиваються технології, що мають місце в нашому повсякденному житті. Кращим доказом є газопровід. В даній статті поговоримо про те, що краще для приватного сектора: високий або низький тиск газу в трубі. В умовах сучасності вже стало нормою не дотримуватися чіткі нормативи і стандарти

Тиск газу, з середніми показниками - більш реальна можливість доставити необхідну кількість речовини кінцевого споживача.

особливості газифікації

Сучасний приватний сектор з проведеним газопроводом вже не новинка і не дивина, хоча кілька років тому це було не так. Газифіковані будинки мали місце тільки в тому випадку, коли власник мав величезною кількістю фінансових коштів. До того ж далеко не завжди вдавалося реалізувати підводку дроти до того чи іншого приватного сектору.

Сьогодні ж в переважній більшості випадків газопровід є невід'ємною частиною житлового будинку.

Однак, як і раніше, сьогодні виникає багато питань в процесі експлуатації газу.

За останні роки змінилася і сама технологія підключення газу. Якщо раніше будинку забезпечувалися газопроводом низького тиску, то сьогодні в більшості випадків зустрічається середній показник. Тиск газу, з середніми показниками, обіцяє більш масштабні монтажні роботи та придбання додаткового обладнання. Але з іншого боку, це більш реальна можливість доставити необхідну кількість речовини кінцевого споживача.

Схема систем теплопостачання.

Варто врахувати і більш завищені вимоги сучасного обладнання. Так, наприклад, далеко не кожен газовий котел здатний видавати необхідну потужність в випадку з недостатньо високим тиском. У свою чергу неможливість дорогого устаткування працювати на повну потужність говорить про марної трати коштів. Адже сучасні котли якраз відносяться до групи товару з високого цінового сегмента.

  1. У разі якщо мова йде про низький тиск, то при підході газу до кінцевого приладу, того ж котла, воно буде ще більше зменшуватися, в той же час автоматика буде працювати в холосту. Таким чином, твердження про марної трати грошей підтверджується.
  2. Коли ж ситуація виглядає таким чином, що тиск підвищений, то при відсутності розподільного обладнання підвищується ризик виникнення позаштатної ситуації. Крім усього іншого, якщо тиск від ГРП, газорозподільного пункту, знижений, то часто виникає збій цілісності роботи всієї магістралі в силу недостатньої потужності.

Особливо це актуально з настанням зимових морозів, коли в трубі може і зовсім зникнути потік, так як всі поголовно включають опалювальні прилади, через що тиск і зовсім пропадає. А несправності або нестабільна робота системи газопостачання - це завжди підвищений ризик виникнення НП.

Газопроводи низького, високого та середнього тиску

Схема збірки регулятора тиску газу.

На сьогоднішній день існує кілька типів газопроводу, які розрізняються за показниками тиску. Відповідно, це системи середнього, високого і низького тиску.

Що стосується середнього і низького тиску газу, то такі магістралі, як правило, мають місце всередині будівель різного типу. Сама магістраль створюється з Труби водогазопровідні типу.

Говорячи про проведення газопроводу з високим тиском, то для цього використовуються електрозварні труби прямошовні або безшовного типу. Обов'язково, при створенні подібного роду комунікацій, перед поставкою на ринок такі труби обробляються олійною фарбою зовні. Крім того, для більш безпечної подачі газу трубопровід проходить випробування на міцність, безпосередньо на заводі виробника.

Область застосування систем

В силу того що газ з низьким тиском більш безпечний, такі системи використовуються в будівлях громадського типу, таких як:

  • дитячі та навчальні заклади;
  • лікарні;
  • заводи і підприємства різного типу.

Найчастіше тиск газу в магістралях такого типу не перевищує показник в 6 кгс / см2. Газ з низьким показником тиску використовується в невеликих населених пунктах, де кількість кінцевих споживачів не настільки велика.

Що ж стосується газопроводу з високим тиском, то, як вже зазначили вище, дане рішення має місце в більших населених пунктах, на що впливає не тільки кількість споживачів, але і соціальний статус. Адже велике місто має на увазі більш високу фінансове становище жителів, а тому є можливість придбання більш потужного і дорогого устаткування.

Типи існуючих мереж

Відрізнятися газопровід може і по типу прокладки. На сьогоднішній день існує прокладка магістралей:

  • тупикова;
  • кільцева.

У першому випадку, з тупикової мережею, користувачі забезпечені газом з одного боку. У другому, коли мова йде про кільцевої системі, з двох сторін по типу замкнутого кільця.

Тупикова система має один істотний недолік: при необхідності проведення ремонтних робіт потрібно відключати величезні ділянки, тим самим позбавляючи постачання солідну кількість споживачів.

Тому, в тому випадку коли мова йде про придбання обладнання за умови тупикової прокладки, необхідно враховувати цей фактор, щоб котел і інші представники даного сегмента мали можливість автоматичного відключення при відсутності тиску.

Що стосується кільцевої системи прокладки газу, то вона не має подібного роду вад. Адже тут йдеться про двосторонню подачі. Крім того, кожен із споживачів отримує достатню кількість газу, в той час як при тупикової системі тиск поступово падає, з огляду на те що його просто-напросто розбирають споживачі, розташовані ближче до ГРП.

Схема автономного газопостачання.

У великих містах проведення газопроводу характеризується підземними роботами.

Дійсно, магістралі укладають під землею на глибині до 2 метрів. Це більш прийнятний варіант укладання, істотно полегшує ремонтні роботи. При цьому надземний провід допускається в таких місцях, як водойми, великі яри, перешкоди іншого типу. Нерідко можна спостерігати надземний газопровід і на території великих промислових комплексів, що також допускається.

В обов'язковому порядку в разі потреби потрібно здійснювати установку відключає обладнання в місцях такого плану:

  • в місцях відгалуження розподільників низького, високого та середнього тиску;
  • на ділянках (що дозволяє в разі необхідності відключити лише один мікрорайон для проведення ремонтних робіт, не вдаючись до глобального припинення газоподачі);
  • при перетині магістралей з такими комунікаціями, як залізниця, автомобільні траси, водойми і т.д .;
  • на вході і виході газорозподільного пункту.

Для того щоб штучно занизити тиск перед подачею газу в міську магістраль, продукт надходить в газорозподільну станцію, де тиск знижується на одну або дві ступені, в залежності від вихідного показника. З ГРС проводиться надходження газу окремим споживачам або ГРП, коли мова йде про багатоповерхових будівлях.

Для чого потрібна наявність ГРП?

Як вже було викладено вище, ГРП необхідний для більш стабільного розподілу подачі газу окремим споживачам. Крім цього, після попадання речовини в газорозподільний пункт відбувається його очищення, фільтрація і подальша поставка на споживача, кількість і тиск якої залежить безпосередньо від потреб користувача.

Крім цього, після попадання речовини в газорозподільний пункт відбувається його очищення, фільтрація і подальша поставка на споживача, кількість і тиск якої залежить безпосередньо від потреб користувача

Схема газорегуляторного пункту.

Весь процес відбувається протягом частки секунди і повністю автоматизований. ГРП в автоматичному режимі розпізнає потребу кінцевого споживача і в кожному окремому випадку знижує або підвищує тиск. Іншими словами, установка грає роль стабілізатора і розподільника тиску в газопроводі.

Для того щоб відслідковувати зміну такого показника, як тиск газу в трубі, використовуються спеціальні манометри. Крім того, манометр встановлюється і для того, щоб відстежувати ступінь забруднення подачі газу. Як правило, для цього монтуються прилади до і після фільтруючого обладнання.

Ремонтний процес і експлуатація

Що собою має на увазі ремонт газової магістралі, напевно, знає мала кількість споживачів. Адже поломка системи газопостачання - явище досить рідкісне в наші дні в силу того, що для забезпечення населення газом використовується високотехнологічне обладнання, фактично мінімізує можливість виходу з ладу однієї зі складових всієї мережі.

Але все ж ремонтні роботи можуть знадобитися, тим більше коли мова йде про заміну або перевстановлення газового обладнання в приватному секторі.

Поломка системи газопостачання - явище досить рідкісне, але все ж ремонтні роботи можуть знадобитися.

В першу чергу варто виділити те, що роботи подібного типу повинні в обов'язковому порядку виконати фахівець. Найкраще, якщо мова йде про майстра з великим досвідом проведення робіт. Крім того, тут потрібно мати на увазі забезпеченість ремонтника всім необхідним інструментом і знаннями, як діяти в тій чи іншій позаштатній ситуації, виникнення якої мінімально, але все ж можливо.

Якщо необхідно здійснити обрізку труби в тому чи іншому місці, необхідно спершу знеструмити приміщення від газу. Коли ремонтні або демонтажні роботи проводяться в секторі приватного типу, зробити це набагато легше, ніж в разі ремонту в багатоповерховому будинку.

Адже в своєму будинку кожна з господарств має окремий газорозподільний пункт, на якому можна просто-напросто перекрити газ. У випадку з багатоповерхівками, також необхідна допомога ГРП, але в такому випадку необхідно отримати відповідний дозвіл від спеціальних органів.

Не зайвим буде сказати і про те, що перед придбанням того чи іншого апарату, який згодом буде підключений до магістралі газопостачання, найкраще порадитися з фахівцем. Адже, як вже було зазначено раніше, використання того чи іншого обладнання залежить виключно від того, які умови і стан самого речовини в мережі. Обізнана людина зможе з легкістю підказати, як вибрати апаратуру, а також зробить висновок щодо того, чи варто здійснювати покупку обраної установки на території даної дільниці.

На жаль, досить часто трапляється так, що, зважаючи на невідповідність вимог предмета кінцевого споживання газу та умов подання на окремо взятій ділянці, доводиться переробляти цілі проекти. Тому логічно буде спершу підібрати обладнання, а вже потім приступити до складання проектної частини. Запам'ятайте, що такими показниками, як тиск газу всередині дроти, не можна ні в якому разі нехтувати. Наслідки можуть бути жахливими, аж до виникнення вибухів і наступних загорянь.

Що дізналися про тиск газу?

Сказати однозначно про те, який тиск газу в трубі краще, низький або високий, неможливо. Адже тут існує чітка залежність від численних факторів:

  • передбачуване обладнання, яке буде використовуватися:
  • умови експлуатації і характеристики самої мережі;
  • територіальне розташування об'єкта і т.д.

Крім того, варто пам'ятати, що ремонтні та монтажні роботи повинні проводити виключно ті люди, які мають відповідний сертифікат і спеціальність. В іншому випадку можливий дуже жалюгідний результат, починаючи від штрафних санкцій з боку компетентних органів, закінчуючи виникненням пожеж та інших позаштатних ситуацій.

Для чого потрібна наявність ГРП?
Що дізналися про тиск газу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов