Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тиск в шинах вантажного автомобіля

  1. важливість відстеження
  2. Основні прийоми
  3. Таблиці рекомендованого тиску в шинах вантажівки в залежності від навантаження на осі і типорозміру шини

Наша сеть партнеров Banwar

Довготривала безпечна експлуатація автомобіля, зниження витрати паливного ресурсу, збереження гуми, підвісок вантажного автомобіля багато в чому залежить від показника щільності повітря всередині покришки колеса. Потрібно дивитися рекомендований тиск в шинах вантажного автомобіля в таблиці. Закачувати повітря за допомогою компресора всередину покришок слід, використовуючи дані таблиці в керівництві, доданому до документів транспортного засобу.

Закачувати повітря за допомогою компресора всередину покришок слід, використовуючи дані таблиці в керівництві, доданому до документів транспортного засобу

важливість відстеження

Контроль тиску в шинах необхідний, так як цей показник жорстко пов'язаний з багатьма параметрами ефективної і безпечної експлуатації автомобіля, колеса якого:

  1. Призначені для прийому крутного моменту від двигуна і зчеплення їх з полотном дороги. Слабкі покришки можуть викликати проворачивание коліс на ободі, що завжди загрожує серйозними наслідками.
  2. Шини - це елемент транспорту, в тому числі і вантажного. Вони сприймають і пом'якшують удари від нерівностей дороги. Недолік повітря в процесі руху викличе втрату еластичності покришок і, як наслідок, підвищить ризик швидкого зношування протектора.
  3. Забезпечують якість розгону і гальмування автомобіля, надлишок і недолік повітря в шинах робить прямий вплив на швидкість витрати палива.
  4. Від них залежить стійкість і плавність руху транспорту.
  5. Колеса визначають безпечне керування автомобілем, підвищується ймовірність самовільного виходу автомобіля в сторону.
  6. Зниження тиску в шинах може привести до поломки каркаса колеса.

Технічний стан машини забезпечує безпечний стан руху на трасі. Будь-яке аварійний стан автомобіля на дорозі може привести до тяжких наслідків.

Щоб уникнути проблем під час руху по трасі, потрібно підтримувати цей критерій на рівні, рекомендованому виробником.

Параметр щільності повітря в колесах для кожного виду автомобільного транспорту встановлено індивідуально автозаводом-виробником.

Подивіться на відео, як правильно підбирається тиск в шинах.

Водієві необхідно знати стан шин на даний момент. У холодну пору вимірювання тиску повітря в шинах проводиться з меншим інтервалом, ніж влітку.

Перевірку цього показника рекомендується проводити один-два рази на тиждень, застосовуючи пристрої, розроблені для цієї мети. Манометр - основна прийнятна і ефективна конструкція для контролю тиску.

Основні прийоми

Для визначення рівня тиску повітря в шинах вантажівки використовують стрілочні манометри, в яких діє правило врівноваження тиску, силою пружної деформації пружини, виконаної у вигляді порожнистої кручений трубки.

Величина тиску повітря в шинах вантажного автомобіля має величезне значення, так як він визначає відповідність навантаження на шини вантажівки. Щільність повітря в колесах транспорту для перевезення вантажів необхідно вимірювати не менше двох разів на тиждень. Найбільш надійним пристроєм для цієї процедури служить манометр з двома головками з градацією не менше 8 Бар і шкалою з інтервалом по 0,1 бар.

Найбільш надійним пристроєм для цієї процедури служить манометр з двома головками з градацією не менше 8 Бар і шкалою з інтервалом по 0,1 бар

Первинний тиск вимірюють в колесах автомобіля, що стоїть, коли шини холодні. Температура повітря всередині коліс автомобіля, що знаходиться в русі і стоїть на місці істотно відрізняється. У процесі руху шина розігрівається, теж відбувається і з повітрям, що знаходиться всередині. Він здатний розширюватися і стискатися залежно від температури. Тиск в результаті поїздки може зрости на 25%. Щоб забезпечити оптимальну величину щільності в колесах вантажного автомобіля, слід орієнтуватися на дані таблиць, в яких наводяться максимальні і рекомендовані значення.

Для вантажівки цей показник може мати два параметра, які прийнято вважати основними, вони наводяться в спеціальних таблицях:

  1. Найвище значення виробник маркує на бічній частині шини. Це значення не можна перевищувати з метою безпеки.
  2. Рекомендована величина, яка має бути витримана в процесі впливу навантаження на вісь. Вона встановлюється розрахунками і випробуваннями, проведеними виробником.

Встановлена ​​виробником величина тиску представляє середнє значення навантаження на певну вісь транспорту при найвищій навантаженні на неї. Це допустиме значення вказано в спеціальних таблицях.

Таблиці рекомендованого тиску в шинах вантажівки в залежності від навантаження на осі і типорозміру шини

Таблиці рекомендованого тиску в шинах вантажівки в залежності від навантаження на осі і типорозміру шини

Незалежно від пори року, тиск в шинах вантажного автомобіля має бути однаковим, мати величину, рекомендовану заводом-виробником.

Встановлюючи на вантажний автомобіль зимову гуму, необхідно враховувати заводські рекомендації, так як тиск в шинах багато в чому залежить не тільки від навантаження. Температура навколишнього повітря також робить істотний вплив на цей параметр.

У зимовий період погодні умови не стабільні, завжди можливі різкі перепади температур, тому до контролю цього показника слід поставитися більш відповідально:

  1. При підвищенні температури повітря навколишнього середовища, через деякого пом'якшення гумових шин, станеться розширення повітря всередині них, тобто буде спостерігатися підвищення тиску.
  2. При зниженні температури в зимовий період гума стає твердою і холодної, що викликає стиснення повітря всередині. Тоді цей показник буде знижуватися.

З огляду на ці особливості, слід частіше контролювати і коригувати цей показник. При цьому необхідно знати, що виконувати цю процедуру слід на вулиці.

Виконуючи постійний контроль тиску із застосуванням необхідних приладів будуть:

  1. Виключені непередбачені небезпечні ситуації;
  2. Знизиться шум гальмування;
  3. Скоротиться витрата палива;
  4. Знизяться навантаження на підвіску автомобіля;
  5. Збільшаться терміни експлуатації коліс.

Як показує досвід, тиск в колесах вантажних автомобілів істотно впливає на витрати по утриманню і зростання безпеки руху на дорогах. Тому необхідний своєчасний і регулярний контроль цього показника.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов