Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тиск води у водопроводі: яке повинно бути, як визначити. Способи підвищення тиску води у водопроводі

  1. Тиск води у водопроводі Водопровід є комунікаційні мережі, що складаються з трубопроводу і різних...
  2. Визначення тиску води у водопроводі
  3. Способи підвищення водопровідного тиску

Тиск води у водопроводі

Наша сеть партнеров Banwar

Водопровід є комунікаційні мережі, що складаються з трубопроводу і різних сантехнічних пристроїв, завдяки яким споживачі отримують воду. Основною характеристикою мережі водопостачання є тиск у водопроводі, що визначає, наскільки комфортним буде наше перебування в квартирі.

Тиск води у водопроводі - Фото 01

Який тиск води у водопроводі необхідно

Проблеми в експлуатації системи виникають унаслідок низького тиску води, внаслідок чого ускладнюється виконання процедур, пов'язаних з дотриманням гігієни, і стає неможливим використання мийних побутових пристроїв.

Практика показує, що повноцінне використання води передбачає звичайний тиск водопровідної мережі в два бари, яке дозволяє отримати нормальний потік для щоденних потреб. Однак, при наявності в будинку джакузі або душа для масажу цієї величини тиску вже недостатньо. У приватному будинку вологи потрібно ще більше, так як додаються точки її споживання для поливу. Водяний натиск при цьому у всіх точках повинен бути не менше півтора бар. У цих випадках тиск в системі має бути вдвічі більше, ніж при звичайному споживанні і доходить до 4 бар.

Тиск води для побутових потреб - Фото 02

Тиск води для побутових потреб - Фото 02

Начебто ці показники цілком вписуються в нормативи ГОСТу, що визначають нормальний тиск в централізованому водопроводі рівнем в 4 бари.

Насправді ж ця величина не завжди відповідає дійсності і коливається зазвичай в діапазоні від 2,5 до 7 бар. Особливо великі скачки тиску з'являються під час перевірочних робіт у водопровідній системі.

Показники тиску води у водопроводі - Фото 03

Показники тиску води у водопроводі - Фото 03

Порада: Для нормального функціонування побутових пристроїв необхідно вибирати такі, які орієнтуються на тиск у водопроводі не менше 6 атмосфер.

Визначення тиску води у водопроводі

Розраховується тиск в трубі водопровідної в атмосферах (або барах), що мають приблизно однакове значення, яке відповідає десяти метрам водяного стовпа. Тобто, насосного обладнання для подачі води на 30 метрів, потрібна потужність в 3 атмосфери (бару). При цьому один бар витрачається на підйом води з 10 метрів, а два інших - на її доставку до точок водоспоживання.

Крім цього, при розрахунку потрібного тиску необхідно враховувати його величину, що забезпечує запуск насоса, і подолання опору трубопроводу на шляху до місця водозабору. Розрахунок планованого забору води на добу необхідно проводити по річної максимальну величину споживання.

Схема насосної станції для водопостачання - Фото 04

Схема насосної станції для водопостачання - Фото 04

Розрахунок цієї величини досить складний і залежить від безлічі параметрів. Фахівці при виборі насосного пристрою радять обмежитися сумою значень тиску, потрібних для запуску насоса і підйому води на максимальну висоту цієї системи.

На питання, який тиск у водопроводі необхідно для надійного функціонування системи водопостачання, відповісти без участі досвідченого працівника досить складно. Рекомендоване ними до покупки пристрій повинен забезпечувати тиск, на 30% більше, ніж отримана величина.

Манометр для вимірювання тиску - Фото 05

Манометр для вимірювання тиску - Фото 05

Такий розрахунок проводиться при установці устаткування в приватних будинках, де вода добувається з колодязів або свердловин. Для робіт з міською системою водопостачання доставка води з глибини до уваги береться, тому що вона подається з централізованої мережі.

Способи підвищення водопровідного тиску

Більше всіх від хронічного браку води страждають мешканці останніх поверхів багатоквартирних будинків і власники заміських котеджів або дач. Особливо актуально це в літній час, коли значно підвищується використання води.

Перед тим як приймати рішення про придбання спеціального обладнання, необхідно переконатися, що причиною поганого водяного напору не є зменшення діаметра труб через вапняних відкладень або засмічень механічними частинками. У цьому випадку тиск в трубах можна підняти, замінивши сам водогін.

Якщо ж причина не в засмітті, то зробити тиск води оптимальним можна таким чином:

  1. Установка циркулярного насоса.

Використовується за умови, коли вода надходить постійно, але нормального напору не забезпечує. Насос ефективний при достатньому рівні тиску в 1,5 бару, має невеликі розміри і потужність. Управляється як вручну, так і за допомогою автоматичної системи контролю. Підключається він в мережу в безпосередній близькості від водозабірних точок. Тиск води за допомогою насоса може бути максимально піднято всього на тридцять відсотків. Якщо ж необхідно використання складних мийних побутових пристроїв, то один насос може не впоратися із завданням. Тоді застосовуються більш потужні агрегати;

Установка циркулярного насоса - Фото 06

  1. Устаткування насосною станцією.

При поганому тиску води в квартирі або в разі її повної відсутності в трубопроводі професіонали радять обзавестися насосною станцією, що включає в себе ємність об'ємом до 3 м3 (гідроакумулятор), насос і реле тиску. При нормальному тиску в водопроводі установка не працює. Реле включає її при зниженні напору. Бак, що містить запас води на день, наповнюється в міру необхідності в основному в нічний час при стабільному тиску в мережі. З метою економії рекомендується купувати станцію з великим накопичувальним баком, з яким виключається часте включення насоса, і, значить, він прослужить довше.

Насосна станція - Фото 07

За допомогою цього пристрою завжди можна тримати тиск в межах 4 атмосфери. Для того щоб підтримувалася працездатність агрегату мінімальне значення тиску повинно бути 1,5 бар, а більш надійною пір, поки буде аварії стануть неможливими, вважається тиск від 4 до 6 бар.

Основне завдання цих пристроїв однакова - запобігання гідроудару, з чим вони добре справляються.

Схема насосної станції - Фото 08

Схема насосної станції - Фото 08

До недоліків використання насосної станції можна віднести:

  • Потреба в значному просторі для її розміщення;
  • Необхідність регулярного очищення бака для запобігання застою в ньому води;
  • Шум під час роботи апарату.

Однак ці недоліки перекриваються плюсами використання станції. Зараз випускаються гідроакумулятори різної форми, що дозволяє домогтися їх зручного розташування в будь-якій квартирі. А тиск води у водопроводі, що знаходиться в приватному будинку, підтримується на належному рівні за допомогою станції, яка може розміщуватися на дахах, в підвалах будинку або навіть закопуватися в землю, що дуже зручно.

Незважаючи на розміри обладнання і більш складну експлуатацію станції, фахівці радять обладнати саме її. На відміну від насоса, врізка якого в систему може зменшити натиск води у сусідів, станція забезпечить вам хорошу роботу системи водопостачання і не вплине на тиск води в сусідній квартирі.

Порада: Вибираючи насосне обладнання обов'язково проконсультуйтеся з досвідченими фахівцями, які визначать потрібну потужність пристрою і допоможуть його встановити згідно з усіма правилами.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов