Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Точкове зварювання для акумуляторів своїми руками - схема на основі трансформатора і інші способи для ремонту літій-іонних батарей

  1. найпростіший спосіб
  2. В домашніх умовах
  3. з трансформатора
  4. Апарат з конденсаторів

Наша сеть партнеров Banwar

Акумулятори застосовуються в багатьох побутових приладах і інструментах. Іноді, необхідно замінити один або кілька елементів. Вони з'єднуються в блок певної напруги, і полюса приварюються між собою металевою смугою за допомогою точкового зварювання.

Метод пайки тут не підходить, так як при такому способі з'єднання відбувається сильне нагрівання внутрішньої частини батареї, що призводить до виходу її з ладу. Тому якщо потрібно самостійно провести ремонт літій-іонних батарей, то потрібно придбати апарат точкового зварювання (споттер) або зробити його самому.

найпростіший спосіб

Найпростіший спосіб - це зварювання акумуляторів самої акумуляторною батареєю. Для цього потрібно:

У польових умовах, щоб приварити до батареї нікелеву пластину, досить акумулятора, проводів для зарядки, шматка монолітного дроту і ізоляційної стрічки.

З проводу робиться два електроди. Їх кінці зачищають, вирівнюють і фіксують ізоляційною стрічкою. Між кінцями проводів повинно бути відстань 2-3 мм, торці знаходяться в одній площині.

За інші кінці монолітного дроту чіпляють за допомогою затискачів кабелю для зарядки. Попередньо зарядний кабель приєднується до клем робочого акумулятора. Полярність значення не має.

Точкове зварювання готова. Нікелева стрічка встановлюється на літієвий акумулятор. До стрічці притискають кінці електродів, які знаходяться під напругою.

Відбудеться коротке замикання, і метал в точці зіткнення розплавиться. Електроди треба швидко прибрати, щоб уникнути марнотратства нікелевої пластини.

В домашніх умовах

Для зручності і підвищення якості зварювання в домашніх умовах застосовують додаткові елементи.

Багатожильний силовий провід за допомогою затискачів приєднують до робочого акумулятора, а інші кінці до нормально-розімкненим контакту реле і до жала паяльника Багатожильний силовий провід за допомогою затискачів приєднують до робочого акумулятора, а інші кінці до нормально-розімкненим контакту реле і до жала паяльника.

Другий контакт реле під'єднують до другого жала. В результаті виходить така схема, що при замиканні контактів реле на кінцях тиснув (електродів) буде присутній напруга робочого акумулятора.

Для управління реле використовується конденсатор великої ємності, резистор і перемикач. Конденсатор і резистор з'єднуються послідовно. Один висновок конденсатора підключений до батареї. Загальний висновок перемикача під'єднується до резистору.

У початковому стані перемикач повинен знаходитися в положенні, коли він замкнутий на робочий акумулятор. Конденсатор зарядиться. Обмотка управління реле одним контактом під'єднується до висновку ємності, з'єднаної з акумулятором, а другий приєднується до вільного висновку перемикача.

При перемиканні напруга з конденсатора надходить на керуючу обмоток. Поки ємність розряджається, реле замкнуто, і через нього може проходити струм в разі замикання ланцюга.

Для зварювання досить на елемент літієвий акумулятор поставити нікелеву сполучну стрічку, на неї два жала, притиснути і натиснути на перемикач. Контакти реле замкнуться, на електродах з'явиться напруга.

Так як вони замкнуті через пластину, через неї потече струм короткого замикання, який викличе розплавлення металу між точками дотику електродів. Сварка проведена.

За допомогою резистора можна регулювати тривалість імпульсу. Регулювання можна проводити досвідченим шляхом. Вона необхідна при зміні напруги робочого акумулятора і товщини зварюваного матеріалу.

з трансформатора

Точкове зварювання для акумуляторів можна зробити своїми руками з трансформатора Точкове зварювання для акумуляторів можна зробити своїми руками з трансформатора. Нею можна зварювати не тільки батареї, але і будь-які тонкі металеві вироби.

Для зварювання акумуляторів трансформатор великої потужності не потрібно, на 300-500 Вт достатньо. Головне, щоб була можливість перемотати вторинну обмотку.

Первинна обмотка повинна бути на 220 50 Гц. Як намоточного дроти на вторинну обмотку потрібно застосувати ізольований мідний дріт великого діаметру. Потрібно зробити три-чотири оберти.

Корпус апарату точкового зварювання можна зробити з оргскла або фанери. Оргскло звичайно краще. Підстава корпусу повинно бути такого розміру, щоб вміщався трансформатор з сполучними проводами, кнопка і важіль з електродами.

Важіль кріпиться на осі між стійками з алюмінієвого куточка, які в свою чергу саморізами закріплюються до основи приладу. Довжина важеля робиться з таким розрахунком, щоб електроди, закріплені на ньому, доходили до робочого майданчика нижньої частини пристрою. Діаметр електродів повинен бути 3-5 мм. Їх кінці підточують і вирівнюють торці.

Вторинна обмотка трансформатора підключається до електродів за допомогою багатожильного мідного проводу перерізом не менше ніж перетин електродів. Довжина проводів від вторинної обмотки до робочої частини повинна бути мінімальною. З'єднання краще проварити для зменшення опору ланцюга або з'єднувати через клемні колодки під гвинт.

Робоча кнопка встановлюється на одному з висновків вторинної обмотки. На важелі і кнопки встановлюються пружини. Вони потрібні для їх швидкого повернення в початковий стан.

Щоб встановити певну тривалість зварювального імпульсу, замість кнопки можна використовувати тиристор або силове реле, кероване RC ланцюгом. Резистор повинен бути змінним, а ємність конденсатора досить великий, щоб дозволяв змінювати тривалість імпульсу в межах від десятків до сотень мілісекунд.

Є велика кількість схемних реалізацій точкового зварювання для акумуляторів. Багато що залежить від наявних матеріалів. Схеми можуть змінюватися для збільшення функціональності пристрою, поліпшення його споживчих властивостей, але суть залишається незмінною.

Апарат з конденсаторів

апарат для   точкового зварювання з конденсаторів   зажадає 8 ємностей по 15000 мкФ на напругу 25 В апарат для точкового зварювання з конденсаторів зажадає 8 ємностей по 15000 мкФ на напругу 25 В. Конденсатори треба з'єднати паралельно, щоб загальна ємність стала 120000 мкФ.

Для зарядки можна використовувати будь-яке джерело напруги на 12-24 В. Підключається він через вимикач. До висновків конденсатора також приєднуються електроди через мідний кабель перетином 16-30 мм2.

Електроди розташовуються паралельно один одному на відстані трьох міліметрів. Торці обтачиваются і вирівнюються. Процес зварювання відбувається наступним чином.

Конденсатори заряджаються, вимикач відключає джерело зарядки. Нікелева сполучна пластина встановлюється на акумуляторі. Електроди притискаються до пластини, замикаючи висновки конденсаторів через неї.

Поки відбувається розряд ємності йде процес зварювання в точці контакту. Для регулювання тривалості імпульсу можна використовувати тиристор, керований RC ланцюгом із заданими параметрами.

Точкове зварювання для акумуляторів від звичайної точкової зварювання відрізняється малою потужністю і формою робочих елементів. У звичайних апаратів зварювана деталь знаходиться між електродами, у зварювання для акумуляторів електроди розташовуються з одного боку виробу, що зварюється.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов