Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Токарний верстат ТВ 16: пристрій, характеристики, робота

  1. експлуатаційні показники
  2. конструктивні елементи
  3. Електричне оснащення
  4. Передня, задня бабка
  5. супорт
  6. Особливості
  7. експлуатаційні правила
  8. аналоги

Наша сеть партнеров Banwar

Токарний верстат ТВ 16 вважається оснащенням, призначеним для оброблення металевих заготовок і розташовує малими габаритами. Він створений для виконання простих токарних процедур. З його допомогою можливо точити і розточувати деталі, а також здійснювати більш складні операції, наприклад, нарізати різьблення, свердлити отвори і так далі. Зазвичай подібне обладнання встановлюють в навчальних майстернях різноманітних освітніх установах.

Зазвичай подібне обладнання встановлюють в навчальних майстернях різноманітних освітніх установах

експлуатаційні показники

Опис технічних характеристик:

  • висота центрів - 8,5 см;
  • дистанція між центрами - 25 см;
  • максимальна довжина протачіванія - 25 см;
  • пересування лімба за 1 оборот - 3,2 см (поздовжньо); 0,15 см (поперечно);
  • кількість інструментів в тримачі різця - 4;
  • шпиндельний конус Морзе - 3;
  • радіус шпиндельного отвори - 0,9 см;
  • конус Морзе задньої бабки - 1;
  • максимальне пересування пиноли - 6,5 см;
  • габаритні параметри - 115x60x120 см;
  • маса - 0,18 т.

Максимальний діаметр деталі, яка обробляється, не може бути більше шістнадцяти сантиметрів над несучою рамою. Над супортні елементом найбільша дистанція скорочується до дев'яти сантиметрів.

конструктивні елементи

  1. Чавунне лите підставу. Є опорою всіх компонентів і агрегатів токарно-гвинторізного верстата. Має у своєму розпорядженні 3 пазами напрямки, розміщеними поздовжньо. Вони забезпечують переміщення супортні елемента і фіксування задньої бабки. Гвинт ходу і рейка знаходяться в передній частині.
  2. Передня бабка. Дозволяє деталі обертатися.
  3. Мотор. Функціонує на електриці, є асинхронним. Потужність дорівнює 400-500 Вт, швидкість крутіння - тисяча чотириста оборотам в хвилину.
  4. Коробка подач. Головне призначення - регулювання поздовжніх подач і створення нарізки.
  5. Фартух. Дає можливість держателю різця переміщатися від гвинта ходу до супортні елементу. Якщо фартучная гайка включена, подача буде відбуватися автоматично. В іншому випадку потрібно прокручувати маховик з німбом.
  6. Супортні елемент. Відповідає за то, щоб інструменти закріплювалися і пересувалися.
  7. Задня бабка. Призначається для фіксації великих деталей, застосовується при проточці отворів. Різець кріпиться за допомогою даного компонента.
  8. Стільниця. Верстат ТВ 16 необхідно встановлювати на стільниці з дерева, зміцнюючи його гвинтовими елементами. Мотор і електричне оснащення розміщуються з лівого боку столу.
  9. Електричне оснащення. Призначається для того, щоб захищати обладнання від коротких замикань, стрибків напруги в електромережі, забезпечувати реверс мотора.

Призначається для того, щоб захищати обладнання від коротких замикань, стрибків напруги в електромережі, забезпечувати реверс мотора

Електричне оснащення

Електрична схема верстата проста, не містить у собі компонентів, які складно освоїти. Зважаючи на це розібратися в принципі функціонування обладнання зможуть навіть новачки. Перш ніж почати експлуатувати верстат, верстатний корпус потрібно заземлити особливої ​​колодкою, яка розташовується збоку.

Електричне оснащення включає в себе:

  • пакетний реверсивний вимикач;
  • вмикач з 2 клавішами на магнітах;
  • запобіжну систему;
  • контакти, які блокують пуск пристрою при закритих дверцятах столу / блоку подач;
  • панель з зажимами для підключення верстата до електромережі.

пакетний реверсивний вимикач;   вмикач з 2 клавішами на магнітах;   запобіжну систему;   контакти, які блокують пуск пристрою при закритих дверцятах столу / блоку подач;   панель з зажимами для підключення верстата до електромережі

Передня, задня бабка

У корпусі передньої бабки монтований блок підшипників, який призначається для монтажу основного робочого вала. Завзято-радіальний підшипник знаходиться спереду вала. Крім того, на основному валу розташовується шків, що забезпечує певну швидкість крутіння. Вал можна реверсивно обертати за допомогою трензеля на передній бабці.

При обробленні конусних деталей задня бабка перпендикулярно переміщається по нижній плиті за допомогою гвинтового компонента. У пінолі задньої бабки є спеціальний отвір, що дозволяє встановлювати центр з конусом.

У пінолі задньої бабки є спеціальний отвір, що дозволяє встановлювати центр з конусом

супорт

Супортні компонент призначається для того, щоб утримувати і переміщати і різець. Він складається з:

  • санчат, на які монтується тримач різця. Вони знаходяться вгорі супорта, мають у своєму розпорядженні окремими напрямними;
  • каретки - несучий компонент, який переміщається по напрямних литого підстави;
  • вузол для закріплення інструментів.

Санчата, які розташовані вгорі і перпендикулярно, пересуваються за допомогою маткової гайки і лімбових гвинтів. У маткової гайки є особливий розріз, що дозволяє вибирати проміжки при її поєднанні з гвинтами.

Вузол закріплення інструментів повертається на триста шістдесят градусів. Тримач різця можливо фіксувати кожні сорок п'ять градусів. На клинах є особливі гвинти, за допомогою яких усуваються з'являються в напрямних проміжки.

На клинах є особливі гвинти, за допомогою яких усуваються з'являються в напрямних проміжки

Особливості

Кріплення шпиндельних підшипників здійснюється посередництвом гайки. Правильний вибір втулок распора дає можливість запобігти утворенню осьового люфту. Необхідно правильно натягувати ремені клиноремінною передачі, не надто сильно. Також не можна допускати, щоб ремені прослизали на шківах. Налаштування здійснюється із застосуванням ексцентрика, з подальшим закріпленням.

Перед установкою верстата токарного ТВ 16 верстатні шестерінки ретельно чистяться і змащуються. За допомогою клинів і гвинтових компонентів коригуються проміжки в усіх напрямних суппортной каретки, верхніх і поперечно розташованих санчат.

Конусне оброблення деталі в центрах передбачає зміщення задньої бабки по відношенню до її плитці. Застосування гвинтових компонентів дає можливість точним чином відрегулювати необхідне положення.

На початку монтажу токарно-гвинторізний верстат по металу необхідно транспортувати до ділянки установки, розпакувати його. У розширеній комплектації присутній стільниця. Для того щоб по максимуму точно зафіксувати обладнання на стільниці з деревини, потрібно використовувати шість гвинтових компонентів, що закріплювали верстат в упаковці. На приводний шків потрібно монтувати ремінь приводу. Кабель заземлення необхідно коректно під'єднати. Для цього провід пропускають через спеціальні отвори в підставі, фіксують його болтом.

Для цього провід пропускають через спеціальні отвори в підставі, фіксують його болтом

Горизонталь вирівнюється за допомогою рівня. Кабелі за допомогою запобіжників проводять від загального щитка розподілу. На останньому етапі протикорозійного масляна рідина акуратно видаляється з усіх частин токарно-гвинторізного пристрою.

Перед тим як експлуатувати настільний верстат для точіння, потрібно ретельно оглянути і перевірити всі його агрегати. Правильність функціонування перевіряється як при холостому, так і при робочому ході.

експлуатаційні правила

Перш ніж почати точити деталі, потрібно відрегулювати число оборотів вироби. Від специфіки здійснюваного оброблення залежить те, які шестерінки коробки подач потрібно встановлювати. На шпінделя компоненті закріплюється патрон або планшайба. Інструменти монтуються і фіксуються на тримачі різця. Заготівля, яка піддається обробленню, закріплюється в патроні або центрах. При обробленні центрів потрібно підводити задню бабку. Пуск токарно-гвинторізного пристрою здійснюється після того, як натиснута спеціальна клавіша. Вимикається верстат кнопкою «Стоп».

Якщо необхідно виконати реверс шпиндельного компонента, рукоять перемикача встановлюють в положення «назад». Варто відзначити, що на мітці «Стоп» вимикається лише електромотор. Зважаючи на це по завершенні оброблення, щоб безпечно знеструмити пристрій, потрібно перевести рукоять в положення «вимкнено».

Надмірне нагрівання шпиндельного компонента вказує на те, що потрібно поміняти мастильну рідину, перевірити якість з'єднань. Потрібно регулярно перевіряти стан підшипників, щоб своєчасно усувати неполадки.

Лише професіонал, що розбирається в технічних тонкощах, повинен обслуговувати токарно-гвинторізні пристрій. Для того щоб запобігти травмам, потрібно дотримуватися таку техніку безпеки:

  • не можна очищати і змащувати верстатні частини при функціонуванні пристрою;
  • заборонено залишати пристрій запущеним. Перед відходом його потрібно вимикати або повністю зупиняти;
  • робоче місце повинно бути добре освітлено;
  • при виникненні будь-яких неполадок потрібно негайно припиняти обробку деталі і звертатися до налагоджувальникові;
  • при аварії потрібно відразу ж відключати пристрій від мережі;
  • верстат повинен бути надійно заземлений.

Перед відходом його потрібно вимикати або повністю зупиняти;   робоче місце повинно бути добре освітлено;   при виникненні будь-яких неполадок потрібно негайно припиняти обробку деталі і звертатися до налагоджувальникові;   при аварії потрібно відразу ж відключати пристрій від мережі;   верстат повинен бути надійно заземлений

аналоги

В даний час ТВ-16 не проводиться. Альтернативою йому служать такі токарні пристрої, як JET BD-7, JET BD-X7. Вони абсолютно ідентичні, виготовлені відомою компанією. До їх відмінних рис можливо зарахувати найвищу якість, зручне регулювання обертів за допомогою рукоятки, поздовжню подачу, кручення шпиндельного компонента в 2 напрямках, велику потужність мотора. Аналогічними пристроями вважаються Optimum TU1503V, Proma SM-300E. Крім того, варто звернути увагу на TSA-16, зроблений в Польщі, і MN-80A, виготовлений в Чехії. Вони мають у своєму розпорядженні аналогічними ТВ 16 технічними характеристиками.

ТВ-16, незважаючи на те, що знятий з виробництва як і раніше конкурентоспроможний, має безліч незаперечних переваг, які вигідно виділяють його серед інших токарних пристроїв. Варто пам'ятати, що він призначається для навчання новачків, а не для масового виробництва різноманітних металевих виробів.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов