Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Токарний верстат ТВ: 4, 16, 7

  1. Конструкція токарних верстатів ТВ
  2. Токарний верстат ТВ-4 - досвід експлуатації (відео)
  3. Огляд верстатів ТВ - відмінності, технічні характеристики
  4. Відгуки про продукцію

Наша сеть партнеров Banwar

Серія токарних агрегатів ТВ складається з універсальних верстатів, які за часів СРСР широко використовувалися в освітніх політехнічних установах і школах. Це витривала і невибаглива в експлуатації обладнання, яке можна зустріти в експлуатації і в наші дні. Серія токарних агрегатів ТВ складається з універсальних верстатів, які за часів СРСР широко використовувалися в освітніх політехнічних установах і школах

Токарний верстат ТВ-4

У даній статті представлені токарні верстати серії ТВ-х, ми розглянемо такі моделі як ТВ-4 «Школяр», ТВ-6, ТВ-7 і ТБ-16. Будуть вивчені їх технічні характеристики, конструктивні особливості, а також наведено поради щодо особливостей експлуатації та технічного обслуговування агрегатів.

Конструкція токарних верстатів ТВ

Токарно-гвинторізні верстати ТВ класифікуються як навчальне обладнання. Дані агрегати здатні виконувати такі види технологічних операцій:

  • розточування і проточка;
  • підрізування торців;
  • відрізка;
  • формування метричної різьби;
  • свердління, зенкування.

Схема конструкції токарного верстата

Читайте також: моделі і характеристики протяжних верстатів .

Всі верстати ТВ мають схожу компоновку, вони складаються з таких основних вузлів:

  1. Передня і задня тумби (мають П-подібну форму), що виконують функцію опорних поверхонь, на яких зафіксована станина верстата. Додаткову механічну міцність тумбам надають поздовжні і поперечні ребра жорсткості.
  2. Станина - на ній фіксуються всі конструктивні елементи верстата. Вона має коробчатую форму і оснащена двома напрямними, по передньому з яких переміщується каретка, по задньому - задня бабка.
  3. Задня бабка - закріплена на лівій правій стороні станини, на ній фіксуються задні частини довгих заготовок або робочий інструмент (свердла, розгортки, зенкера).
  4. Електродвигун і коробка подач, передає обертання шпинделя до ходового валу верстата. На верстати серії ТВ встановлюється Кліноременная коробка.
  5. Передня бабка - є головним робочому органом верстата, в якому розміщений шпиндель і кріпильний вузол, що фіксує обробляється деталь і передає на неї обертання приводу.
  6. Супорт, різець і резцедержатель - механізми, за допомогою яких виконується обробка закріпленої в бабках заготовки. Супорт є механізмом переміщення різця в задане положення.

Електросхема агрегатів ТВ гранично проста. Агрегати оснащені наступним обладнанням - електродвигун асинхронного типу (працює від трифазного струму), магнітні пускач, запобіжники і електрощит, на який виведені вмикач мотора і кнопки управління освітленням робочої зони.

Наявність магнітного пускача виділяла верстати ТВ серед аналогів того часу. Пускач являє собою систему, що запобігає включення станка після появи відсутньої електроенергії, що значно підвищує безпеку експлуатації обладнання.
до меню ↑

Токарний верстат ТВ-4 - досвід експлуатації (відео)


до меню ↑

Огляд верстатів ТВ - відмінності, технічні характеристики

Першим серійно вироблявся шкільним токарним верстатом є модель ТВ-2. Даний агрегат має три подачі і здатний нарізати три типи різьблення. ТВ-2 виконувався в двох модифікаціях - великогабаритної (з литою кришкою передньої бабки) і компактної, з штампованої кришкою.

ТВ-2 виконувався в двох модифікаціях - великогабаритної (з литою кришкою передньої бабки) і компактної, з штампованої кришкою

ТВ-2

Технічні характеристики ТВ-2:

  • висота центрів - 100 мм;
  • діаметр обробки над супортом - 100 мм;
  • хід супорта: поздовжній - 250, поперечний - 100 мм;
  • класу шпинделя - КМ2, діаметр отвору - 15 мм.

Агрегат ТВ-2 комплектувався електроприводом потужністю 500 Вт з частотою обертання шпинделя 900 об / хв.

Читайте також: особливості, конструкції, види, самостійна збірка токарного верстата по металу .

Читайте також:   особливості, конструкції, види, самостійна збірка токарного верстата по металу

ТВ-4

Більш сучасною моделлю був модернізований токарно-гвинторізний верстат ТВ-4, який мав ідентичну компактної версії ТВ-2 конструкцію, але відрізнявся в плані технічних характеристик. Токарний верстат ТВ-4 проводиться і в наш час, поставками на ринок даної моделі займається завод промислового обладнання «МАСГО» (м Київ).

Токарно-гвинторізний верстат ТВ-4 - технічні характеристики:

  • висота центрів - 108 мм, відстань між центрами - 350 мм;
  • діаметр обробки над супортом - 100 мм;
  • хід супорта: поздовжній - 300, поперечний - 100 мм;
  • класу шпинделя - КМ2, діаметр отвору - 16 мм.

ТВ-4 відрізняється від попередника збільшеною до 600 Вт потужністю двигуна, максимальна частота обертання шпинделя в ньому зросла до 1500 об / хв. Всього передбачено 6 фіксованих швидкостей - на 710, 500, 375, 230, 160 і 120 об / хв.

Читайте також: технічні характеристики, експлуатація, налагодження та ремонт токарно-гвинторізних верстатів 16К20 .

ТВ-6

Наступною модифікацією, виробництво якої почалося в 1970 році, був токарно-гвинторізний верстат ТВ-6. Даний агрегат є практично повною копією ТВ-4 за винятком дрібних деталей - подовжених карболітовими ручок, і наявності електрощита на правій тумбі, тоді як в ТВ-4 електрощит був відсутній, а перемикачі й пускачі розташовувалися в розташованому над мотором металевому ящику. Технічні характеристики в ТВ-6 зазнали мінімальні зміни - потужність приводу збільшилася до 1.1 кВт, а частота обертання шпинделя знизилася до 1410 об / хв.

Відреставрований ТВ-7

Токарний верстат ТВ-7 має серйозні відмінності від 6-ої версії токарного агрегату. У ньому прибрали 2 рукоятки на передній бабці - перемикати швидкості необхідно за допомогою зміни положення ременя, і розширили функціональність пристрою, верстат отримав можливість робити 6 типів різьблення і обзавівся трьома додатковими кроками подачі.

Технічні характеристики:

  • висота центрів - 120 мм, відстань між центрами - 330 мм;
  • діаметр обробки над супортом - 100 мм;
  • хід супорта: поздовжній - 300, поперечний - 110 мм;
  • класу шпинделя - КМ3, діаметр отвору - 18 мм;
  • подачі: 0.1, 0.12, 0.16, 0.2, 0.24, 0.32.

Потужність приводу залишилася незмінною - 1.1 Вт, однак обороти зменшилися до 920 об / хв. На сьогоднішній день випускається вдосконалена модифікація - верстат ТВ 7М, з частотою обертання в 1410 об / хв.

На сьогоднішній день випускається вдосконалена модифікація - верстат ТВ 7М, з частотою обертання в 1410 об / хв

ТВ-16

Найбільш поширеною версією обладнання серії ТВ був токарно-гвинторізний верстат ТВ16, що є компанією чехословацького агрегату TOS MN-80. Єдиною відмінністю між ними були посадочні гнізда в резцедержателе - в оригіналі передбачені квадратні отвори, а у вітчизняному аналогу стандартні пази.

Токарний верстат ТВ-16 має наступні характеристики:

  • висота центрів - 90 мм, відстань між центрами - 330 мм;
  • діаметр обробки над супортом - 160 мм;
  • хід супорта: поздовжній - 260, поперечний - 100 мм;
  • класу шпинделя - КМ3, діаметр отвору - 18 мм;
  • подачі: від 0.01 до 0.5 (19 позицій).

На сьогоднішній день дана модель не проводиться, у продажу можна знайти колишні в експлуатації агрегати вартістю 30-40 тис. Рублів, або підібрати нові верстати, які підходять за характеристиками.
до меню ↑

Відгуки про продукцію

Пропонуємо вашій увазі відгуки про токарних верстатах серії ТВ від їх власників, які діляться досвідом експлуатації даного обладнання.

В. Д. Зінов'єв, 50 років:

У гаражі встановлений верстат ТВ-16, виготовлений в 75 році. Звичайно, в порівнянні з сучасними агрегатами продуктивність і зручність роботи гірше, однак витривалість, ремонтопридатність і дешеві запчастини утримують мене від заміни.

Н. В. Камишев, 39 років:

Нещодавно вдалося придбати 40-річний ТВ-6. Купівлею задоволений, багато чого доведеться переробити і замінити, однак прослужить після ремонту даний агрегат ще не один десяток років, на відміну від сучасного китайського ширвжитку. Рекомендую.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов