Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Трактор Т-4А

  1. Відео трактора Т-4А
  2. Технічні характеристики
  3. Пристрій
  4. фото
  5. аналоги

Наша сеть партнеров Banwar

Трактор Т-4А відноситься до категорії гусеничної техніки Трактор Т-4А відноситься до категорії гусеничної техніки. Дана модель вироблялася на Алтайському тракторному заводі. Попередником Т-4А був трактор Т-4. Випуск останнього тривала з 1964-го по 1970-ий роки. Потім його змінила версія Т-4А з частковою модернізацією. Її на Алтайському тракторному заводі випускали в 1970-1998-му роках.

Гусеничний сільськогосподарський трактор Т-4А ставився до 4-му тягового класу і використовувався в агрегаті з причіпними, навісними і напівнавісними гідрофікованими знаряддями і машинами. Також модель працювала в зв'язці з бульдозерним обладнанням категорії ОБГН-4. Технічні параметри даної техніки в порівнянні з колісними аналогами були значно вище. Це дозволяло використовувати Т-4А в зимовий період при снігозатримання, навесні - при роботі на перезволожених грунтах.

Крім версії Т-4А Алтайський тракторний завод також випускав промислову модифікацію Т-4АП. Вона призначалася для виконання меліоративних і будівельних робіт. Т-4АП від стандартної моделі відрізнявся наявністю гідроциліндрів приводу, фронтальним відвалом і механізмом блокування ресори підвіски, що підтримує точне позиціонування відвалу. Даний механізм включався з кабіни і мав гідравлічне управління.

Зміст статті

Відео трактора Т-4А

Моделі Т-4А активно експлуатувалися в цілинних районах Казахстану і Сибіру. Завдяки високій тяговооруженности трактора ефективно справлялися з оранкою важких грунтів. Однак оцінки Т-4А не завжди були позитивними, що пояснювалося декількома причинами:

  1. гусениці трактора були недостатньо надійними і міцними;
  2. модель виявилася вузькоспеціалізованої через полужесткой підвіски, яка не дозволяє розганятися швидше 9 км / год. Техніку використовували для оранки, тому восени і влітку вона зазвичай простоювала. Саме тому в конкуренції з Т-150 і ДТ-75 продукт Алтайського заводу зазнав фіаско.
  3. при роботі на мерзлому ґрунті взимку полужесткая підвіска викликала відчутну тряску, працювати на тракторі в таких умовах тривалий час було неможливо;
  4. двигун Т-4А був дуже гучним;
  5. для заміни фрикційних стрічок, що відрізняються швидкої зношуваності, доводилося знімати паливний бак, що доставляло додаткові труднощі;
  6. в ремонті і обслуговуванні Т-4А був значно складніше, ніж ДТ-75.

Модель випускалася в 4 модифікаціях, що відрізнялися наявністю або відсутністю виносних силових циліндрів і гідросистеми.

Технічні характеристики

  • В Т-4А встановлювався 130-сильний мотор.
  • Питома витрата палива трактора становив 173 г / кВт на годину. Ємність паливного бака дорівнювала 320 літрам.
  • Уперед трактор розганявся до 9,32 км / год, тому - до 6,1 км / год.
  • Продукт Алтайського тракторного заводу мав ширину +1952 мм, довжину - 4650 мм, висоту - 2840 мм.
  • Найменший радіус повороту становив 1700 мм, колісна база - 2522 мм.
  • Дорожній просвіт у Т-4А дорівнював 371 мм.
  • Трактор мав питомий тиск на грунт в 0,50 кгс / кв.см і масу 8870 кг.

двигун

Т-4А комплектувався 4-тактним 6-циліндровим дизельним мотором «A-01M» з камерою згоряння і рідинним охолодженням. Силова установка наводилася в дію з водійського місця через 10-сильний пусковий двигун «ПД-10У», харчування до якого надходило від електростартера. Також запуск «ПД-10У» здійснювався за допомогою розкручування маховика шкіряним шнуром.
Потужність двигуна «A-01M» становила 130 «коней». У зимовий час для полегшення пуску застосовувався декомпресор, зусилля на який передавалася через спеціальний важіль.

Пристрій

Основою Т-4А була рама, зварена з 2 лонжеронів з коробчатим перетином. Дані елементи між собою були з'єднані брусом. У передній частині рами встановлювався двигун з системою охолодження і мастильної системою.

Трактор отримав суху, постійно-замкнуту, 2-дискову муфту зчеплення з гідропідсилювачем. Управління їй здійснювалося за допомогою педалі. В Т-4А була механічна КП з реверс-редуктором, 4 задніми і 8 передніми передачами.

Модель оснащувалася стрічковими, сухими гальмами плаваючого типу, що дозволяло однаково ефективно знижувати швидкість при русі заднім і переднім ходом. За рахунок гальм планетарного механізму Т-4А міг здійснювати плавні повороти.

Ходова частина трактора включала дві гусеничні ланцюги, балансирних поперечну ресору і дві гусеничні візки.

Т-4А мав металеву кабіну з вентиляцією закритого типу і обігрівом. Вона встановлювалася на амортизаторах і була розрахована на два місця. В кабіні монтувалось підресорене сидіння, регульоване по зростанню і масі оператора.

фото

вартість

Незважаючи на те, що випуск Т-4А завершився в 1998-му році, пропозицій даного трактора на ринку і зараз досить багато. Середня ціна продукту Алтайського заводу становить 100000-200000 рублів.

аналоги

Аналогами Т-4А є моделі Т-150 і ДТ-75, що перевершують його за технічними параметрами.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов