Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Трансформатор для контактного зварювання

  1. Види точкового зварювання
  2. Особливості та принцип точкового зварювання для вибору трансформатора
  3. Види трансформаторів для зварювання
  4. Трансформатор для контактного зварювання ТВК-75
  5. Розрахунок трансформатора для зварювання
  6. Саморобний апарат з мікрохвильової печі
  7. створення електродів
  8. Сварка кольорових металів точковим зварюванням
  9. Технологія конденсаторного зварювання
  10. Особливості вибору і використання електродів

Наша сеть партнеров Banwar

Серед безлічі видів зварювальних процесів можна виділити точкову. Її застосовують при створенні систем вентиляції та кондиціонування, для з'єднання тонкостінних корпусних деталей і безлічі інших конструкцій. Серед безлічі видів зварювальних процесів можна виділити точкову

Точкова контактне зварювання

Види точкового зварювання

До точкової відносять один з видів контактного зварювання, в ході виконання якої деталі з'єднують по окремих точках. Електроди, виконані з різних матеріалів, стискають заготовки і передають через себе електричний струм відповідних характеристик. Розташування точок контакту, безпосередньо залежить від того як встановлено електроди в машині, використовуваної для зварювання. Знову ж таки в залежності від конструкції машини і електродів допустимо отримання однієї або декількох точок зварювання.

Контактну зварювання використовують для роботи з чорними і кольоровими металами. Це можуть бути деталі, оброблені на механічному обладнанні, вони можуть мати однакову або різну товщину. Як заготовок можуть бути використані листи, отримані на прокатних станах або ковальсько - пресовому обладнанні.
Такий вид зварювання найбільш ефективний для виготовлення деталей в транспортному машинобудуванні, при виробництві різного по класах верстатного обладнання тощо.

Особливості та принцип точкового зварювання для вибору трансформатора

Метод точкової зварювання застосовують і на виробничих майданчиках, і в кустарних майстернях. На виробництві цю технологію застосовують для роботи з листовими заготовками з різних марок металу - чорного, кольорового, нержавіючого та ін. За допомогою точкового зварювання обробляють деталі різної форми і розмірів, крім того, на обладнанні такої зварювання виготовляють пересічні стрижні.

У домашній майстерні таку технологію застосовують для виконання ремонту побутової техніки, в т.ч. автомобільної, електричної, наприклад, для нарощування силового кабелю.
Треба відзначити те, що спосіб точкового зварювання включає в себе кілька послідовних операцій, причому, ці операції однакові і для промислового, і для побутового обладнання.
На першому етапі заготівлі, виконані з металу, з'єднують між собою в заданому просторовому положенні. Для їх фіксації можуть бути використані звичайні будівельні струбцини або одного технологічне оснащення.

Потім, з'єднані деталі поміщають в робочу зону обладнання, в просторі між електродами. Після цього їх приводять в рух, починається стискання заготовок і подача електричного струму з певними характеристиками. Подається струм, виконує нагрівання металу до певної температури, в результаті, цього буде проведена необхідна деформація заготовок.
У промислових умовах застосовують автоматичні установки точкового зварювання, в умовах майстерні частіше застосовують напівавтоматичні зварювальні апарати. Деякі види обладнання дозволяють отримувати до 600 зварних контактів в хвилину.
Ще один спосіб точкового зварювання - це лазерна. Її застосування забезпечує високу якість, одержуваних швів.

Сенс зварювання цього типу полягає в наступному:
Після сильного нагріву заготовок відбувається їх оплавлення і відбувається утворення однорідної структури (шва).

Головний параметр такого зварювального процесу - це імпульсна характеристика струму.

Саме вона забезпечує необхідний нагрів. Крім того, важливу роль відіграє і сила, з якою заготовки притискають один з одним. Саме в результаті цього відбувається кристалізація металевої структури.
Імпульсна зварювання гарантує максимальну міцність стиків, при практично повній автоматизації зварювального процесу. Але головний недолік такої технології є неможливість забезпечення 100% герметичності заготовок між собою.

Види трансформаторів для зварювання

Технічні характеристики трансформаторів повинні забезпечувати такі технічні властивості, які дозволяють з мінімальними втратами зробити нагрів, розплав і з'єднання оброблюваних деталей.

Трансформатор, призначений для виробництва зварних робіт, має просту конструкцію і саме тому, багато домашні майстри воліють його виготовляти самостійно.

У конструкцію входить кілька складових частин:

У конструкцію входить кілька складових частин:

Осердя для трансформатору

  1. Сердечник, що складається з декількох пластин, виконаних зі сталі. Для складання муздрамтеатру застосовують пластини, виготовлені з електротехнічної сталі. На ньому встановлюють одну або кілька обмоток. Налаштування напруги виконують за допомогою гвинтової пари, яка проходить через сердечник і обмотку.
  2. Металевий корпус призначений для захисту пристрою від будь-яких пошкоджень. Крім того, до складу трансформатора входять влаштування вентиляції, рукояті і колеса для транспортування.

Номінальна робоча напруга становить 220 або 380 вольт і це дозволяє їх використовувати і на промислових об'єктах, і домашньому господарстві. Технічні характеристики трансформатора допускають проводити роботи з металевими заготовками різної форми і розмірів.

Трансформатор для контактного зварювання, складається з тих же вузлів, що і для традиційної. Це обладнання працює в режимі коротких, але часто повторюваних навантажень. Це призводить до того, що обмотки відчувають серйозні динамічні навантаження. Для їх компенсації в трансформаторах для точкового зварювання застосовують сердечник броньового типу і дискові обмотки.

Трансформатор для контактного зварювання ТВК-75

Трансформатор для контактного зварювання ТВК-75 призначається для роботи в складі електрозварні обладнання для точкового зварювання, які експлуатуються в закритих приміщеннях при дотриманні ряду умов. Магнитопровод в цьому трансформаторі має стрічкову конструкцію, і стягнуть в раму за допомогою шпильок. Обмотки цього трансформатора дискові. Для виготовлення першої обмотки застосовують теплостійкий кабель ПКД.

Для виготовлення першої обмотки застосовують теплостійкий кабель ПКД

Трансформатор для контактного зварювання ТВК-75

Друга обмотка зібрана з окремих дисків і за допомогою металевих деталей, виконаних з міді, вони зібрані в паралельну схему.
Для охолодження вторинної обмотки використовують проточну воду, яка переміщається по спеціально прокладених трубах. Обмотки залиті епоксидною смолою.
Напруга регулюється за допомогою перемикачів, які встановлені на зварювальній машині. До основних параметрів трансформатора цієї марки можна віднести наступне:

Охолодження водою, апарат виготовлений за класом ізоляції F. За рахунок використання технології Unicore трансформатор несе мінімальні втрати в магнітопроводі. Виробник випускає трансформатор в кліматичному виконанні УХЛ4.

Виробник випускає трансформатор в кліматичному виконанні УХЛ4

Трансформатор для контактного зварювання ТКС - 4500 Каскад

Трансформатор для контактного зварювання ТКС - 4500 Каскад використовують для зварювання деталей з маловуглецевих сталей сукупної товщиною до 4 мм.

Розрахунок трансформатора для зварювання

Магнитопровод і обмотки відповідають за створення робочих параметрів пристрою. Тобто, знаючи, які характеристики повинні бути у трансформатора можна прорахувати параметри обмоток, сердечника і перетину всіх проводів.

Для виконання розрахунків необхідно взяти такі дані:

Зварювальний трансформатор своїми руками

    1. Напруга на першій обмотці.
    2. Напруга на другий обмотці.
    3. Сила струму на другий обмотці. Розмір цього параметра визначається типом електродів і розмірами заготовки.
    4. Площа сердечника. Цей параметр визначає надійність трансформатора в цілому. Оптимальним розміром можна вважати від 45 до 55 кв. см.
    5. Розмір площі вікна сердечника. Оптимальним вважають розмір від 80 до 110 кв. см.
    6. Щільність струму всередині обмотки. Цей параметр відповідає за втрати в обмотці. Для апаратів, виконаних своїми руками, ця характеристика становить 2,5 - 3 А.

Саморобний апарат з мікрохвильової печі

Для установки в домашній майстерні високопродуктивного зварювального устаткування немає необхідності в придбанні дорогого устаткування. Для цього досить використовувати стару мікрохвильову піч. Точніше, її трансформатор. Він в змозі забезпечити напругу необхідно для виконання точкового зварювання.

Під час вилучення трансформатора з корпусу мікрохвильової печі необхідно дотримувати акуратність. Спочатку треба зняти всі кріпильні деталі, і видалити вторинну обмотку. Крім цього необхідно видалити шунти, вбудовані в обмежувачі струму. Точкове зварювання, виготовлена ​​з мікрохвильової печі, забезпечує потужність в 700 - 800 Вт і це дозволяє виконувати зварювання сталевих листів товщиною до 1 мм.

будова трансформатора

Як і для будь-якого іншого зварювального пристрою для його роботи потрібно електрод.

створення електродів

Зварювальне обладнання дозволяє виконувати велику кількість робіт по нероз'ємного з'єднання деталей, виконаних з металу. Для виконання цієї операції застосовують електроди. Ті, які застосовують для точкового зварювання, називають зварювальні кліщі. Їх можна купити і в спеціалізованому магазині, а можна виготовити своїми силами.

Їх можна купити і в спеціалізованому магазині, а можна виготовити своїми силами

Електрод для контактного зварювання

Зварювальні кліщі складаються з:

  • захоплення, який несе струмонесучі частини;
  • власне електроди;
  • зварювальні кабелі;
  • механізм управління.

Для якісного зварного з'єднання необхідно, щоб на виході з апарату було стійке знижена напруга і підвищена сила струму. Часто, для досягнення необхідних параметрів застосовують апарати з посиленою другий обмоткою.

Напруга з обмотки надходить на зварювальні кліщі, в які вставляють заготовки, що підлягають зварюванню.

Коли заготовки зібрані між собою і поміщені в робочий простір електроди стискають. Це можна виконати в ручному, а можна і в автоматичному режимах. Одночасно з цим на електроди подається струм належної потужності. Він викликає нагрів металу, його розплав і перемішування. Так, виконується контактне зварювання. Діаметр плями контакту визначає розмір сили струму і час витримки деталей між електродами.

Сварка кольорових металів точковим зварюванням

У промисловості широко застосовують точкове зварювання кольорових металів. Як приклад можна розглянути зварювання алюмінію. Важливим моментом в точковому зварюванні є видалення з поверхні заготовок оксидної плівки. Як правило, її видаляють із застосуванням сталевої щітки або абразивної шкурки нульового розміру. Інший, не менш поширений спосіб видалення оксидної плівки - це хімічний.

Для того застосовують сірчану або хромовую кислоту. Але, такий спосіб застосовують в умовах серійного виробництва.

Для зварювання кольорових металів, зокрема, алюмінію необхідно використовувати машини великої потужності. Так, для зварювання двох аркушів дюралю товщиною в 0,5 мм потребують струм в 12 000 А.

Технологія конденсаторного зварювання

Одна з різновидів контактного зварювання - конденсаторная. Такий метод зварювання відомий з першої половини минулого століття. Сварка відбувається за рахунок розплавлення заготовок в тих місцях, де відбувається коротке замикання струму, яке отримують з енергії розряду конденсаторів. Час процесу зварювання становить від 1 до 3 мілісекунд.

Час процесу зварювання становить від 1 до 3 мілісекунд

Технологія конденсаторного зварювання

В основі такого зварювального апарату знаходиться конденсаторная ємність, заряджається від джерела постійної напруги.

Після досягнення необхідної кількості енергії в ємності, електроди замикають в місці зварювання. Струм, що протікає між заготовками, викликає необхідний нагрівання поверхні і в результаті метал плавиться і утворюється шов високої якості.

До переваг конденсаторного зварювання можна віднести:

Швидкість, застосування автоматизованого обладнання дозволяє отримувати до 600 точок зварювання в хвилину. Точність позиціонування і з'єднання заготовок. Мале виділення тепла, відсутність витратних матеріалів - дроту або електродів.

На практиці застосовують два види апаратів такого типу зварювання. Перші забезпечують розряд з накопичувачів енергії на поверхні деталей, другі отримують розряд від другої обмотки трансформатора. Перший метод застосовують при проведенні ударно-конденсаторного зварювання, другий застосовують тоді, коли мова йде про необхідність отримання якісного шва.

Така зварювання відрізняється економічністю і тому її часто застосовують в умовах домашньої майстерні. На ринку можна зустріти пристрої з потужністю в 100 - 400 Вт, які часто застосовують для роботи в невеликих майстерень по ремонту автомобільних кузовів.
Тривалість нагрівання і сила тиску
Режими зварювання визначають наступними характеристиками - силою струму, тривалістю нагрівання, силою стиснення, розмірами робочого кінця електрода.

Особливості вибору і використання електродів

Електроди для такої зварювання повинні мати форму і розмір, які забезпечать його доступ до робочого місця. Крім того, електроди повинні бути пристосовані для простої і надійної установки в зварювальної машині і мати високу стійкість до зношування. Найпростіша конструкція електрода для точкового зварювання - пряма. Їх проводять відповідно до вимог ГОСТ 14111-69. Для їх виробництва застосовують різні сплави на основі міді.

Для їх виробництва застосовують різні сплави на основі міді

Електрод для конденсаторного зварювання

Наприклад, при зварюванні різних металів електроди повинні мати низьку електропровідність. Але якщо, з металу такого типу виготовити весь електрод, то він буде досить швидко нагріватися. У такому випадку його необхідно виконувати з двох частин. Одну з міді, а іншу з матеріалу, який пристосований для виконання необхідної операції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов