Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Травматичний пістолет ТТ-Т


Наша сеть партнеров Banwar

Основною метою при створенні пістолета ТТ-Т було максимально можливе збереження історичної цінності зброї у вигляді мінімальних переробок і втручань в оригінальну конструкцію. Дана обставина дозволяє вважати пістолет ТТ-Т найбільш автентичною гумострільні версією бойового пістолета ТТ. Пістолет ТТ-Т розроблений компанією ТОВ ПКП АКБС, виробником є ​​ВАТ ЗІД. Їм вдалося виготовити цю модель травматики як можна з меншим числом втручань в конструкцію оригінального пістолета ТТ. Пістолет ТТ-Т має крім властивостей зброї самооборони в деякому роді історичною цінністю - поверхня рамки і затвора-кожуха збережена, немає шліфування і нового воронения.

Навесні 2011 року на прилавках магазинів зброї з'явився новий травматичний пістолет, виконаний на базі легендарного пістолета ТТ. Згадуючи всі попередні спроби адаптувати цю зброю під травматичний патрон, люди не поспішали купувати цей пістолет, але як виявилося в подальшому всі побоювання щодо нього були марні. Травматичний пістолет ТТ-Т не тільки «зробив» за всіма показниками травматичні пістолети «Лідер» і МР-81, але і багато інших більш успішні моделі.

Дана зброя являє собою самозарядний пістолет ТТ зразка 1933 року, адаптований для стрільби патронами травматичної дії 10 × 28, які відмінно себе показали в пістолетах Grand Power T12 і Steyr M-A1. Конструкція гумострільні пістолета ТТ-Т виключає використання його основних частин в бойовій зброї. Автоматика пістолета ТТ-Т працює за схемою використання віддачі з вільним затвором. Бойові виступи на стовбурі збережені, однак упори на внутрішній поверхні затвора-кожуха видалені. Стовбур зафіксований в затворі і є незнімним. Стовбури пістолета ТТ-Т подібні за конструкцією зі стволами словацьких пістолетів Grand Power T12 - в каналі ствола, відразу за патронником, вгорі, є одна перегородка-штифт, що перешкоджає стрільбі твердим предметом. Зовні стовбура виконані ослабляють проточки.

Те, що травматичний пістолет ТТ-Т практично не має деталей, які виготовлялися з нуля, позитивно позначилося на його надійності і довговічності. Буквально все, від рамки пістолета до ударно-спускового механізму було залишено без змін. Напевно, вперше в історії травматичної зброї, при переробці з бойового, був залишений оригінальний ствол. Тобто стовбур травматичного пістолета ТТ-Т це не якась трубка спірною міцності, а оригінальний стовбур бойової зброї, розрахований на бойові патрони, а не на травматичні. Повністю без змін стовбур зберегти не вдалося, інакше пістолет просто не пройшов би сертифікацію, тому прямо перед патронником розташований штифт, який закриває канал ствола приблизно на одну третю - одну четверту частину. При цьому його близьке розташування до патроннику дозволяє домогтися мінімального навантаження при пострілі, так як куля просто не встигає набрати швидкість, а відповідно тисне з меншою силою на штифт при його проходженні. Нарізи з каналу ствола так само довелося прибрати, але потрібно відзначити, що зроблено це досить акуратно і якісно, ​​так що про те, що канал ствола доведеться шліфувати самостійно, можна забути. Хоча багато власників цього травматичного пістолета все ж вдаються до обробки каналу стовбура, але великої ролі при стрільбі така обробка не грає, а тільки полегшує чистку зброї після використання.

Природно, що при адаптації бойової зброї в травматичне, не вдалося зберегти оригінальну схему роботи автоматики, тепер пістолет працює на основі вільного затвора, як і багато інших моделей травматичної зброї. Така необхідність в расцеплении затвора і стовбура виникає в першу чергу через те, що використовувані в травматичному пістолеті боєприпаси 10х28Т істотно поступаються за своєю енергії бойовим патронам і не можуть забезпечити роботу оригінальної схеми автоматики пістолета ТТ. Але потрібно віддати належне конструкторам, які знайшли вихід з цього становища з мінімальними втратами. У травматичному пістолеті ТТ-Т на затворі видалені упори, на стовбурі ж їх залишили, при цьому сам стовбур жорстко скріплений з рамкою зброї.


Кілька слів потрібно сказати і про використовувані боєприпасах в даній моделі пістолета. Так харчується травматичний пістолет ТТ-Т патронами 10х28Т, боєприпаси ці відносно нові, виробляються компанією АКБС як заміна травматичним патронам 10х22. Основна перевага патронів 10х28 полягає в тому, що за своєю довжиною він найбільш схожий з бойовим патроном 9х19, що має в подальшому позитивно позначитися на розширення модельного ряду під ці боєприпаси. Спочатку цей патрон б з досить далеко виступаючим за краї гільзи кулькою-кулею, що призводило хоч і до нечастих, але подклиниванием зброї при перезарядці. Що б усунути цей недолік, було прийнято рішення робити сильнішу вальцювання країв гільзи, це робило більш надійну подачу патрона в патронник з магазина завдяки похилим краях гільзи, але трохи знижувало характеристики самих патронів при стрільбі, а так само призводило до розривів країв гільзи. З цієї причини повернулися до старої вальцюванні гільзи, але кулька-куля стала розташовуватися більш глибоко і не виступати за краї гільзи. Це призвело до того, що боєприпаси стали надійно подаватися з магазину в патронник, а так само стали менш схильні до розривів у краю гільзи при стрільбі. На жаль, такого різноманіття патронів, різних за кінетичної енергії кулі, як, наприклад, у патронів 9 мм РА 10х28Т не мають, але з іншого боку це навіть в плюс, так як пістолет завжди заряджений боєприпасами, які однаково добре підходять як для треніровочно- розважальних стрільб, так і для самооборони. Якість патронів 10х28Т перебувати на звичному для всіх боєприпасів в цілому виробництва компанії АКБС високому рівні. Відзначається також і те, що завдяки більш довгою і міцною гільзі ці патрони мають хороший потенціал щодо збільшення потужності в разі, якщо це буде дозволено законодавством, а згадуючи те, що ствол у травматичного пістолета ТТ-Т, напевно, самий живучий з усієї зброї самооборони, можна з упевненістю говорити, що пістолет подружитися з будь-якими патронами який би кінетичної енергією не володіла їх куля при пострілі, в розумних межах звичайно ж.

Привабливий травматичний пістолет ТТ-Т не тільки тим, що він по своїй надійності і довговічності аналогічний бойовому прародичу, а й тому що це, по суті, і є бойовий пістолет, тобто можна навіть говорити про історичну цінність цієї зброї. Так по клеймам, які не прибираються при адаптації зброї, багато власників цих травматичних пістолетів мають можливість «прочитати» історію пістолета і деякі зразки дійсно можуть похвалитися тим, що бачили дуже багато за своє життя бойової зброї. Тобто травматичний пістолет ТТ-Т це частинка історії, а не тільки засіб самооборони. До недавнього часу ця зброя перероблялося тільки з бойових пістолетів зразка 1933 року, проте після заборони на переробку травматичної зброї з бойового майбутнє травматичного пістолета ТТ-Т дуже туманно, але поки ще можна зустріти в продажу це в своєму роді унікальна зброя, адже продавати його ніхто не забороняв. Припускати, що буде з цією моделлю в подальшому складно, можливо таке травматичну зброю як пістолет ТТ-Т просто напросто зникне і придбати його можна буде тільки у попередніх власників з переоформленням. А можливо буде налагоджено виробництво цієї зброї «з нуля», але тоді це вже буде зовсім інша модель травматики зі своїми плюсами і мінусами, яка навряд чи зможе замінити ТТ-Т.

Прицільні пристосування складаються з нерегульованою мушки, виконаної як частина затвора-кожуха і цілини, закріпленого в пазі типу «ластівчин хвіст» з можливістю внесення бічних поправок. Коробчатий магазин з однорядним розташуванням патронів в бічних стінках має отвори для візуального визначення їх кількості. Ці отвори розташовані в шаховому порядку, сім праворуч і шість з лева. Кут нахилу рукоятки становить 105 °. Щічки рукоятки пластикові, з великою насічкою. Щічки пістолетів раннього випуску повністю рифлені. У 1935 році випускалися пістолети з коричневими щічками. Пізніше, за винятком дерев'яних, виготовлялися тільки чорні щічки. На щічках більш пізнього випуску, по центру, присутній п'ятикутна зірка зі стилізованим написом «СРСР».

Кріплення щічок рукоятки здійснюється за допомогою закріплених на них поворотних планок, спрощує розбирання. Пістолети ТТ виготовлялися з вуглецевої сталі, поверхні оброблялися оксидуванням. Після війни, в 1946 році, ще раз було проведено удосконалення технології виробництва. Затвор-кожух модернізованого пістолета має рифлену насічку, замість чергуються великих і дрібних пазів, але в цьому році ще випускалися пістолети з великої чергується рискою. Всього з 1930 по 1953 рр. було випущено близько 1740000 пістолетів, з яких близько 4700 - пістолети зразка 1930 року. У збройних силах СРСР пістолет Токарєва використовувався аж до 1970-х років.

Пістолет ТТ-Т, як і бойовий пістолет Токарєва, має малу ширину при відсутності сильно виступаючих деталей. Розміщення УСМ в окремому блоці набагато полегшує догляд за зброєю і усуває небезпеку втрати дрібних деталей. Простота в обігу забезпечується УСМ одинарної дії, який є оптимальним для пістолетів, що використовуються в реальних бойових діях, так як має найпростіший принцип роботи і пристрої. Однак є і ряд досить істотних недоліків. Постійна напруга бойової пружини при поставленому на запобіжний взвод курку веде до її поступової осаді і скорочення живучості. Слабка фіксація магазину засувкою призводить до його мимовільного випадання. Присутня можливість поломки шепотіла, в разі його сильного зносу, при падінні пістолета на курок, поставлений на запобіжний взвод, що тягне за собою мимовільний постріл, якщо патрон знаходиться в патроннику. Малий кут нахилу рукоятки не забезпечує точність «інстинктивного» прицілювання при стрільбі навскидку. Через зниженого якості стали, пістолети ТТ виробництва військового часу без поломок витримували тільки 700 - 800 пострілів.

Пару слів потрібно сказати про безпеку цього травматичного пістолета при постійному носінні. Ударно-спусковий механізм куркового типу, одинарної дії, забезпечений запобіжним взводом курка, що підвищує безпеку в поводженні зі зброєю. При постановці курка на запобіжний взвод блокується так само і затвор-кожух. Так як ТТ-Т виготовлений з бойового пістолета ТТ, то він перейняв всі ті недоліки що має його бойовий прабатько. Справа в тому, що як такого запобіжника в травматичному пістолеті ТТ-Т немає, замість нього є запобіжний взвод курка, який в недостатній мірі захищає зброю від випадкового пострілу при падінні. Плюс потрібно враховувати і те, що пістолети ТТ-Т не здійснено з нуля, тобто ударно-спусковий механізм вже трохи зношений, що ще більше підвищує ймовірність зриву курка і накола капсуля, а відповідно і випадкового пострілу. З цієї причини носіння пістолета з патроном у патроннику не тільки заборонено законом, але й небезпечно в даному випадку для самого стрільця.

Бойова пружина розміщена в курку, що скоротило подовжню ширину рукоятки. Напрямок подачі патрона з магазина в патронник в пістолеті ТТ здійснюється напрямними поверхнями виступів колодки спускового механізму, що підвищує надійність досилання, якщо загнуті верхні краї бічних стінок горловини коробки магазину отримали б пошкодження. На правій стороні рами розташований важіль затримки затвора, на лівій розміщена разрезная пружина затримки затвора, яка фіксує її, і використовується для розбирання зброї. Засувка магазину, що знаходиться в основі спусковий скоби, з лівого боку рами.

Для забезпечення надійної роботи зброї необхідно зберігати пістолет із спущеним курком і без патрона в патроннику, замінити пружину засувки магазина на більш сильну, а при розбиранні, перед відділенням затримки затвора необхідно спочатку відокремити направляючу втулку стовбура і розвантажити цим поворотну пружину, що продовжує термін її служби . Найбільш надійними і мають найкращу якість виготовлення вважаються пістолети Токарева, що випускалися Іжевським механічним заводом з 1947 по 1953 рр., Завдяки налагодженої технології виробництва і значним зниженням плану випуску. Високою якістю відрізняються пістолети ТТ випускалися на Тульському збройовому заводі до Великої Вітчизняної війни.

В першу чергу серед позитивних якостей цієї зброї самооборони відзначається його повна схожість з бойовим пістолетом, проте потрібно пам'ятати, що «лихі 90-е», коли бойовий пістолет ТТ дійсно міг виявитися в руках у випадкового перехожого, пройшли і поступово забуваються, так що швидше прийнятий буде травматичний пістолет ТТ-Т якраз за травматику або взагалі за макет зброї, тому налякати когось зовнішнім виглядом цього пістолета швидше за все не вийде і доведеться стріляти. Ефективна стрілянина це вже другий позитивний момент цього травматичного пістолета, боєприпаси 10х28 виробництва АКБС завжди якісні і навішення пороху якщо і «гуляє» то в дуже невеликих межах, так що за ефективність при попаданні кулі в ціль можна не хвилюватися, вона досить висока, якщо звичайно противник не захищений 10 шарами зимового одягу. Простота обслуговування зброї і зрозуміла робота всіх механізмів травматичного пістолета ТТ-Т так само є позитивною якістю цієї зброї.

Список негативних моментів в цьому травматичному пістолеті так само не поступається списку його позитивних якостей. В першу чергу потрібно відзначити що розміри і вага травматичного пістолета ТТ-Т далеко не найменші, що серйозно ускладнює його приховане носіння для людей, які не виділяються своєю статурою. З іншого боку великі габарити зброї будуть відзначені як плюс зброї людьми, які виділяються великим статурою і великими долонями. Вага ж травматичного пістолета ТТ-Т не так великий, що б серйозно говорити про дискомфорт при постійному носінні зброї, проте він значно більше, ніж у багатьох інших більш компактних моделей, хоча це вже справа звички і можливо через пару тижнів постійного носіння цього пістолета чоловік вже навіть не буде помічати його ваги.

Не менш важливим мінусом є так само і те, що у травматичного пістолета ТТ-Т немає нормального запобіжника. Тому носіння цієї зброї може здійснюватися тільки з порожнім патронником. Опустимо законність патрона в патроннику зброї, але все-таки якщо запобіжна система досить надійна, то простіше зняти пістолет із запобіжника і вистрілити, ніж дослати патрон в патронник і тільки після цього стріляти. У випадку ж з травматичним пістолетом ТТ-Т носіння зарядженої зброї може призвести до випадкового пострілу при падінні пістолета, а це може статися і в громадському транспорті і просто на жвавій вулиці, відповідно можуть бути жертви. Зрозуміло, що череп гумова кулька не проб'є, а ось вибити око або «зрізати» шматок шкіри з обличчя цілком може і в такій ситуації домовитися вже навряд чи вийде. З цього випливає, що перед пострілом в разі самооборони доведеться витратити час на досилання патрона в патронник що може сумно позначитися в результаті для обороняється, з іншого ж боку якщо діяти відповідно до встановлених правил, то будь-який пістолет доведеться готувати перед пострілом.

На жаль, в гумострільні пістолетах ТТ-Т часто зустрічаються затримки в стрільбі в вигляді утикання патрона при подачі і невиброси гільзи з затискуванням її між стінкою вікна затвора-кожуха і стовбуром. При повільному досиланні патрона в патронник, затвор-кожух зупиняється не закрили, не дійшовши близько п'яти міліметрів до крайнього переднього положення. Якщо власник неакуратно вкладає свій ТТ-Т в кобуру, затвор-кожух трохи зсувається назад і залишається в відкритому стані, а для його закриття необхідно натиснути на тильну частину. Пістолет ТТ-Т не відрізняється ні точністю, ні щільністю стрільби. При пострілі перегородка-штифт надриває гумові кулі, або взагалі рве їх на дві частини. Забезпечує неможливість вилучення стовбура з затвора-кожуха штифт розташований в дуже помітному місці і уварений неякісно, ​​до того ж пляма зварювання просто закрашено чорною фарбою, що значно відрізняється від кольору покриття. Плюс до цього, сам штифт сильно псує історичну цінність ТТ-Т.

Много так само говорять про малому обсязі магазину травматичного пістолета ТТ-Т як про Найбільший его мінусі, если міркуваті розсудліво, то вважаті це за істотній недолік НЕ зовсім коректно. Обсяг магазину пістолета дорівнює 8 патронів, чого цілком достатньо для самооборони, та й ці 8 патронів навряд чи обороняється встигне використовувати, хоча дійсно ситуації бувають різні і ніхто не сперечається що 10 патронів в магазині гірше, ніж 8.

Підводячи короткий підсумок усього сказаного вище, потрібно сказати, що пістолет ТТ-Т являє собою зброю для любителів військової історії та колекціонерів, які мають бажання і можливість домогтися надійного функціонування купленого за чималі гроші пістолета. В якості зброї самооборони пістолет ТТ-Т можна рекомендувати тільки після проведення ряду робіт з налагодження роботи автоматики і надійного функціонування всіх інших вузлів і механізмів пістолета. В результаті Крім того цей пістолет оцінять люди кремезної статури, які просто хочуть що б їх зброю відповідало пропорційно власнику і які стали працювати з пінцетом при складанні і розбиранні інших моделей, які просто не розраховані під велику долоню. В цілому ж якщо змиритися з великими габаритами зброї, то травматичний пістолет ТТ-Т надійне і ефективне засіб захисту, яке просто в обслуговуванні і при дотриманні всіх правил досить безпечно як для стрілка, так і для оточуючих. Особливо примітним є те, що цей травматичний пістолет має не найвищу ціну на відміну від ПМ-Т, вартість якого підняли до самої стелі.

Основні характеристики:

Калібр: 10х28
Довжина зброї: 195 мм
Довжина Стовбура: 116 мм
Висота оружия: 130 мм
Ширина зброї: 28 мм
Вага пістолета без патронів: 850 г
Ємність магазина: 8 патронів


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов