Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тюнер допоможе налаштувати гітару онлайн через мікрофон

  1. Що таке тюнер для гітари
  2. Тюнер - програма для комп'ютера
  3. Гітарний тюнер МузЛенда (MuzLand.ru)
  4. Груба настройка на потрібну ноту
  5. точна настройка
  6. тюнер Cakewalk

Наша сеть партнеров Banwar

Налаштувати гітару за допомогою мікрофона допоможе програма тюнер для гітари. Для настройки крім, природно, гітари, вам буде потрібен комп'ютер або ноутбук і звичайнісінький комп'ютерний мікрофон. Давайте навчимося користуватися різними тюнерами-програмами для налаштування гітари і дізнаємося де можна скачати безкоштовно такої тюнер.

Ця стаття була написана на додаток до нашої Лекції про те, як можна швидко і правильно налаштувати гітару ( Базовий курс гітари Національної Академії Гітари).

зміст:

  1. Що таке тюнер для гітари
  2. Тюнер - програма для комп'ютера
  3. Гітарний тюнер МузЛенда
      1. Груба настройка на потрібну ноту
      2. точна настройка
  4. тюнер Cakewalk

Що таке тюнер для гітари

Гітарний тюнер є, безумовно, найбільш зручним засобом настройки гітари для початківця гітариста. Маючи гітарний тюнер, ви можете пробувати налаштувати гітару перед кожним заняттям самостійно на слух (так чи інакше, цю науку треба освоювати), а потім перевірити себе, підлаштувати гітару по тюнеру - і грати на добре налаштованої гітарі, а не псувати свій слух неправильним звучанням .

Зараз гітарні тюнери легко доступні. Якщо у вас вдома є комп'ютер з найпростішим мікрофоном, то і купувати нічого не треба: досить завантажити з Інтернету програму-тюнер. Якщо комп'ютер є, але немає мікрофона - купіть недорогий мікрофон в комп'ютерному магазині. Мікрофон підійде будь-який, навіть найпростіший. Великий чутливості від нього не вимагається. Навіть навпаки, занадто чутливий мікрофон може усклад вам процес налаштування гітари, тому що буде вловлювати сторонні звуки і звуки від заводу сусідніх струн.

Якщо комп'ютера вдома немає, можна купити недорогий гітарний тюнер. Якщо ви не закинути занять гітарою (а ви ж не закинути ?!), цей маленький прилад себе багато разів окупить.

Втім, зараз програми-тюнери є і для смартфонів. Знайти їх можна на Play Маркеті. Працюють вони аналогічно тюнерам-програмами для комп'ютера і тюнерам-приладів, так що після знайомства з тюнерами, які ми тут побробно описуємо, ви легко розберетеся і з програмами для смартфона.

А щоб ви не нишпорили по Інтернету в пошуках програм-тюнерів і не ламали голову в гітарному магазині, ми склали цей короткий огляд простих гітарних тюнерів: і програм, і приладів.

до змісту ↑

Тюнер - програма для комп'ютера

Почнемо ми з комп'ютерних програм, що дозволяють налаштувати гітару онлайн з мікрофона.

Всі програмні тюнери побудовані на одному принципі. Ви витягаєте звук на будь-який струні. Звук від гітари вловлюється мікрофоном. Мікрофон приєднаний до звукової карти комп'ютера, тому звучання струни передається в звукову карту комп'ютера, а з неї - в програму для настройки гітари.

Програма вимірює частоту звучання, визначає, який ноті відповідає ця частота і відображає ноту на екрані. Якщо струна звучить занадто низько (наприклад, якщо ви витягаєте звук на першій струні, але програма показує, що звучить нота ДО першої октави), то вам слід натягнути струну сильніше (в даному прикладі - поки не відобразиться нота МІ першої октави).

Всі програми обов'язково мають спеціальний індикатор для точного налаштування. Коли на екрані відобразилася потрібна нота, ви дивитеся на цей індикатор і починаєте натягувати чи послаблювати струну, намагаючись поєднати індикатор з міткою на екрані. Коли вони збіглися - струна налаштована майже ідеально.

Якість настройки по більшості програм не поступається недорогим моделям гітарних тюнерів.

Остання порада перед налаштуванням гітари. У Windows за замовчуванням мікрофонний вхід відключений, тобто звукова картка не зчитує звук від мікрофона. Якщо програма-тюнер ніяк не реагує на звук гітари або ваш голос в мікрофон, швидше за все, мікрофонний вхід відключений в настройках Windows (включається в Пуск -> Програми -> Стандартні -> Розваги -> Регулятор гучності; треба зняти позначку в квадраті "Викл "під написом Microphone). Або ви забули підключити мікрофон до комп'ютера.

Тепер перейдемо до вивчення конкретних програм-тюнерів.

до змісту ↑

____________________

Гітарний тюнер МузЛенда (MuzLand.ru)

Дуже зручний тюнер, хоча кілька складний з першого погляду інтерфейс. У будь-якому випадку, раджу вам скористатися саме їм.

Завантажити програму можна тут:

Програма в занедбаному вигляді виглядає так:

(Якщо нижній частині з клавіатурою фортепіано і грифом гітари у вас на екрані немає, поставте галочку біля напису "Розширити". Тепер малюнок виглядає так само? Відмінно, продовжуємо!)

Сама верхня смуга, "Рівень входу", показує, вловлює програма звук від мікрофона. Вийміть звук на гітарі або просто скажіть що-небудь в мікрофон. На цій смузі з'явиться світло-зелений індикатор, а справа на квадратному полі ви побачите малюнок звукової хвилі (марно, але красиво!). Якщо на вашу гітару або крик в мікрофон програма не реагує, спробуйте клацнути один раз на вікні програми, можливо, воно не активно (в цьому випадку в заголовку вікна написано: "Гітарний тюнер - Muzland.ru (не активний)"). Або відключений мікрофон - читайте вище.

Нарешті, звук з'явився, верхня смужка замигтіла зеленим кольором, і пора налаштовувати гітару.

до змісту ↑

Груба настройка на потрібну ноту

У нижній частині намальований гриф гітари. Як це і прийнято всюди, гриф малюється в "перевернутому" вигляді: зверху - перша, найтонша струна, знизу - шоста. Чому так? Тому що саме так ви бачите гриф, коли граєте на гітарі, або коли покладіть гітару на коліна перед собою.

Отже, на екрані намальований гриф налаштованої гітари (налаштованої, а не вашої!). Червоною крапкою на грифі відзначено, яка нота зараз грає. Ваше завдання - домогтися того, щоб програма показувала саме ту ноту, яку ви зараз отримуєте.

Наприклад, під час налаштування відкритої першої струни червона точка повинна потрапити в це положення:

Якщо ви витягаєте звук на відкритій першій струні, а тюнер показує, що грає друга або третя струна, значить перша струна на вашій гітарі натягнута слабо і звучить занадто низько:

Поступово натягайте струну, поки червона крапка не зупиниться на відкритій першій струні.

Струна може бути натягнута занадто сильно, тоді червона точка буде на потрібній струні, але не на верхньому поріжку, а на якомусь іншому ладу. Тоді струну потрібно послаблювати:

Тоді струну потрібно послаблювати:

Зверніть увагу на перший малюнок. Якщо червона точка розташована не на верхньому поріжку, а в центрі між верхнім порожком і першим ладом, це означає: струна притиснута на першому ладу, звучить нота ФА першої октави. Тобто струна занадто сильно натягнута. Правильне положення червоною точки намальовано трохи вище, можете порівняти.

Струна звучить на потрібній ноті? Перевірте себе. У верхній частині вікна програми зеленим кольором виводиться позначення ноти латинською буквою і "комп'ютерний" номер октави. Для правильно натягнутих відкритих струн гітари має виводитися:

  • Перша струна - E5
  • Друга струна - H4
  • Третя струна - G4
  • Четверта струна - D4
  • П'ята струна - A3
  • Шоста струна - E3

до змісту ↑

точна настройка

Тепер налаштовуємо струну точно на потрібну частоту. Для цього використовується друга зелена смуга з назвою "Частота (центи)" і смужкою-індикатором. При точній настройці гітари бігає індикатор збігається з червоними позначками на шкалі (точка "нуль"):

Цей індикатор злегка переміщається, так як частота "плаває". Тому навряд чи ви поєднаєте його ідеально, але рухатися індикатор повинен в районі нульової позначки. Різкі стрибки індикатора вгору-вниз в момент вилучення звуку не беріть до уваги; це мікрофон вловлює сторонні звуки.

Якщо індикатор знаходиться лівіше нуля (-10 ...- 20 ...- 30), то натягуйте струну, якщо правіше (+10 ... + 20 ... + 30), то ослабляйте. Тільки періодично стежте за малюнком грифа або по букві, що ви не пішли з потрібною ноти, інакше ви налаштуєте струну на іншу ноту.

Тепер налаштовуємо черзі всі струни. Після того, як налаштували все шість струн, спробуйте витягти звук на них ще раз, перевірте настройку і скоректуйте при необхідності (особливо якщо ви ставите на гітару нові нейлонові струни; в перші дні вони будуть тягнутися і засмучуватися буквально на очах).

Це все - можете грати!

до змісту ↑

____________________

тюнер Cakewalk

У тих, хто працював з музикою на комп'ютері, може виявитися вже встановлений редактор midi-файлів Cakewalk. В такому випадку вам не треба нічого завантажувати з Інтернету; можна скористатися тюнером, вбудованим в Cakewalk (починаючи з дев'ятої версії).

Виглядає він дуже просто:

Виглядає він дуже просто:

Шкала з бігають світло-зеленим індикатором призначена для точного налаштування, а червона буква під ним позначає ноту, яку зараз вловлює мікрофон (і індикатор, і позначення ноти з'являються тільки тоді, коли мікрофон вловлює звук і включений в Windows). Порядок настройки такий же, як зазвичай: спочатку підтягуємо струну до потрібної ноти, потім домагаємося того, щоб індикатор точного налаштування виявився якомога ближче до центру (нульової позначки).

Ноти позначаються послідовно як

С (до) - С # - D - D # - E - F - F # - G - G # - A - A # - B (сі) -... потім знову С (до) наступної октави. Тому, якщо ви налаштовуєте третю струну (сіль - G), а тюнер показує "D", значить треба ще натягувати струну, а якщо "A" - то послаблювати. Єдина можлива помилка - налаштувати на октаву нижче. При цьому тюнер буде показувати G, але струна натягнута дуже слабо.

При точній настройці індикатор може сильно "скакати" в момент вилучення звуку; це уловлюються сторонні шуми.

Це все на сьогодні, а в наступній статті м и розглянемо недорогі моделі тюнерів-приладів

Наостанок хотілося б сказати, що тюнер дуже добре допомагає не тільки правильно налаштувати гітару, а й розвинути свій музичний слух . Звичайно, за умови, що Ви правильно використовуєте тюнер і завжди займаєтеся на ідеально налаштованої гітарі. Якщо ж Ваша гітара "не будує" або на ній важко грати, то варто оцінити її на відсутність серйозних проблем в конструкції (Заводський брак або наслідки неправильного поводження), які іноді сильно ускладнюють заняття гітарою і, особливо, навчання на ній.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам навчитися правильно і якісно налаштовувати Вашу гітару. І бажаємо Вам навчитися так само грати на гітарі. Наприклад, ось так:

Якщо Ви захочете так само красиво навчитися грати на гітарі - Національна Академія Гітари із задоволенням допоможе Вам у цьому!

De Niss

А ви ж не закинути ?
Тепер малюнок виглядає так само?
Чому так?
Струна звучить на потрібній ноті?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов