Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тупик - цікаві відомості

Наша сеть партнеров Banwar

Невелика птах, легко відрізняється від інших чістікових високим, сплощенням, трикутної форми дзьобом. Дзьоб строкатий з червоною, блакитною і білою смугами і глибокими поперечними борозенками.

Тупик мешкає в море уздовж узбережжя або на мілинах, в невеликій кількості зустрічається у фіордах. У місцях гніздування на суші рухається легше і швидше, ніж інші чистіковиє, оскільки спирається не на цівку, а тільки на пальці.

У шлюбному вбранні у безвиході спинна сторона і вузьке кільце на шиї чорні; щоки світло-сірі; горло сіро чорне; черевна сторона біла; лапи оранжево-червоні. У зимовому оперенні (з листопада по квітень) щоки чорні; лапи жовті. Восени опадає строкаті рогові освіти біля основи дзьоба і навколо очей, тому дзьоб здається дещо меншим.

Молоді птахи схожі на дорослих в зимовому вбранні, але кільце на шиї у них сіре, а не чорне, дзьоб не такий високий, без поперечних борозенок і сіро-коричневого кольору. Це оперення змінюється в квітні-травні. Статева зрілість настає у віці 4-5 років.

Загальна довжина -34-42 см, вага -400-550 м

Поширений тупик в арктичних і субарктичних районах Атлантичного океану і в прилеглих частинах Північного Льодовитого океану. Це осілий або птах, що кочує, яка, за винятком періоду гніздування, тримається у відкритому морі далеко від берега. У Гренландії розмножується невелика кількість цих птахів. Маленькі колонії розкидані уздовж західного узбережжя від північної частини району Юліанехоба до Тулі. Найбільша чисельність спостерігається від затоки Диско до Упернавіка і в районі Готхоба. На східному узбережжі гніздиться тільки кілька пар тупиків у внутрішній частині району Скорсбі.

Крім цього вони досить часто зустрічаються на паків льоду в цьому морі, а молоді особини влітку - в Датському протоці. Північні популяції восени відкочовують на південь від гніздових місць. Вони здійснюють переліт в південну частину Девисова протоки і залишаються там зимувати.

Деякі йдуть на південь до Лабрадору і Ньюфаундленду, інші ж направляються ще південніше і можуть зустрічатися невеликими групами у відкритому океані. Європейські тупики летять від Шотландії і Норвегії через Атлантичний океан і зимують в південній частині «відкритої води», в районах Нанорта-лика і Юліанехоба.

У Гренландії розрізняють три підвиди, з яких найпівденніший прилітає на зиму з Шотландії, інший, кілька більший, поширений і гніздиться в субарктичній частини острова і, нарешті, найбільший підвид, суто арктичний, гніздиться в районі Тулі і Скорсбі.

Тупики прилітають до місць гніздування в першій половині травня. Вони селяться невеликими колоніями (не більше 500 пар) на маленьких острівцях, що лежать далеко в море. Гніздяться в норах або в глибоких щілинах між камінням, а в районі Тулі - на крутих скелях.

Гнізда тупики не будують. Тонка підстилка складається з сухих травинок і декількох пір'їнок. Іноді немає і її. В середині червня самка відкладає одне велике яйце білого кольору з розкиданими нечіткими темними плямами на нижній стороні; його розмір - 55,6-66,5 × 38,9-45,3 мм. Насиживают самець і самка протягом 40-43 днів.

Насиживают самець і самка протягом 40-43 днів

Пухової пташеня одноколірний темно-коричневий; середина черева біла. Батьки годують його протягом приблизно 40 днів. Пізніше він, ледь навчившись літати, самостійно добирається до морського узбережжя.

Тупики залишають гніздування в кінці серпня і незабаром після цього, найпізніше в першій половині вересня, відкочовують на південь.

Голос тупика - гарчали, повторювані звуки. Їх можна чути в місцях гніздування. Харчуються тупики головним чином рибою, яку вони ловлять під водою.

В даний час полювання на тупиків в Гренландії заборонена. Заборонено також збір яєць. До 1960 р полювання велася в незначному масштабі, а збір яєць був дуже істотний. Це призвело до негативних наслідків: чисельність популяцій різко скорочувалася. Введений в 60-х роках заборона на полювання і збір яєць допомагає поступовому відновленню чисельності.

Крім описаних вище в Гренландії гніздяться і такі чистики, як гагарка (Alca torda), звичайний чистик (Cepphus grylle), люріки (Piautus alle). Гагарка розмножується на західному узбережжі острова від Юліанехоба до затоки Мелвілл.

Звичайний чистик гніздиться на західному узбережжі Гренландії, на північ до Землі Вашингтона, на східному-до затоки Скорсбі. На нього ведеться значна полювання. Люріки поширені в районах від Ця до затоки Мелвілл і від Берега Ліверпуля до затоки Скорсбі. Тут вони гніздяться, утворюючи багатотисячні колонії. Чисельність в першому з названих районів визначається в 30 млн. Особин. У Гренландії люріки добувають мережами.

Найкрасивіші дорогоцінні камені. Алмаз, сапфір, смарагд, топаз

»

Якщо сподобався пост - твітніте, буду вдячний.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов