Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

У Греції за неправильну парковку штрафують і відбирають права

Наша сеть партнеров Banwar

Багатьох водіїв нові правила обурили. Люди апелюють до того, що у великих містах, особливо в столиці, парковок катастрофічно не вистачає. «Побудуйте спочатку паркінги, особливо на кінцевих станціях метро, де приїжджі можуть залишити машину. І ціни зробіть адекватні. Гривень 10-15 за годину, а не 50, як зараз багато деруть. Тоді люди будуть користуватися паркінгами, а порушників можна і жорстко карати. У Європі, на яку рівняються влади, цю проблему так і вирішили », - обурено заявив« ФАКТАМ »водій Олег Крикун, коментуючи нові правила паркування.

Як вирішена проблема паркування автомобілів в європейських країнах і що загрожує порушникові за неправильно залишену машину, «ФАКТИ» дізнались у киянина Андрія Миронова, який за 20 років об'їздив на автомобілі практично весь світ.

- У європейських країнах, як і в багатьох інших, питання парковки дуже складний, але цілком вирішуване. Головне, під час поїздки по Європі потрібно пам'ятати, що більшість парковок там платні. Це стосується не тільки багатоповерхових паркінгів, а й паркомісць на вулицях. Так що перед тим, як залишити автомобіль, потрібно подивитися, яка парковка перед вами. Знаки в Європі цілком інформативні та обов'язково підкажуть, чи потрібно платити за парковку і яким чином це зробити. У більшості випадків оплата проводиться через паркомат або мобільний додаток. У Франції плату за паркування можуть прийняти і в звичайному тютюновому кіоску. Середня ціна за 30 хвилин стоянки в Європі - 1 євро.

- Невже платні парковки в Європі позначені виключно знаками?

- Звичайно ж ні. Вони можуть позначатися кольоровий розміткою, яку почали застосовувати і в Україні. Наприклад, в Італії біла розмітка вказує, що парковка безкоштовна, а синя - платна. Але відразу хочу попередити, що в різних комунах Італії може бути по-різному. Наприклад, у Флоренції білі лінії на вулицях вказують на безкоштовну парковку, але тільки для місцевих жителів. Крім того, потрібно пам'ятати, що в багатьох містах безкоштовна парковка може бути обмежена за часом. В Україні теж допустима 15-хвилинна безкоштовна стоянка. Ось тільки вона не контрольована, на відміну від італійської, де рахунок ведеться за допомогою спеціального диска, що лежить на приладовій панелі під лобовим склом. Придбати його можна на заправках за 2-5 євро.

Придбати його можна на заправках за 2-5 євро

Кольорова розмітка паркувальних місць існує і в Греції. Так, в Афінах для місцевих жителів парковка позначена синіми лініями, для туристів - білими, а для особливих ситуацій і професійних потреб - жовтими. При цьому оплату стоянки автомобіля на вулиці в будні дні можна здійснити з 9.00 до 21.00, а по суботах з 9.00 до 16.00.

- У Греції можна залишити автомобіль на вулиці безкоштовно?

- На ніч можна. І в столиці Австрії Відні на багатьох вулицях теж дозволена нічна парковка автомобілів біля тротуарів, але тільки з 19.00 до 7.00. Якщо ви не встигнете забрати машину до 7 ранку, то вам загрожує штраф і евакуація авто на штрафмайданчик. Тому найоптимальніший варіант для Відня - парковка при готелі, де ви зупинилися. Якщо в готелі парковки немає, можна попросити на ресепшн паркувальний талон для короткочасної стоянки. Також у Відні є багатоповерхові парковки-гаражі Park & Ride, де можна залишити машину за вигідною ціною - 3,40 євро за добу. Для порівняння: на вулиці вартість парковки від двох годин складе 4 євро.

- А де в Європі найскладніша ситуація з паркуванням?

- З мого досвіду, найгостріша ситуація у Франції: навіть в невеликих містах дуже важко знайти місце для стоянки в центрі. А у великих містах, таких як Ліон, я б радив навіть не намагатися це робити. Краще відразу шукати критий паркінг і залишати автомобіль там. Саме в Ліоні я став свідком того, як затиснутий з усіх боків фургончик розвезення просто розштовхав сусідні машини і поїхав. А тим, хто збирається їхати на автомобілі в Париж, я рекомендував би заздалегідь безкоштовно забронювати парковку на сайті Parkings de Paris , Де можна вибрати оптимальний для вас варіант. Адже з липня 2016 року в Парижі діє норма, за якою в будні дні з 8.00 до 20.00 заборонений в'їзд в центр міста машинам, випущеним до 1997 року, і мотоциклам - до 2000-го.

- Чи справді в Європі великі штрафи за порушення правил парковки?

- У країнах Євросоюзу розмір штрафу за неправильну або прострочену більш ніж на 15 хвилин паркування становить в середньому 40 євро. Найжорсткіші санкції - в Греції. Мало того, що сума штрафу там досягає 80 євро, так поліція може ще вилучити права на 10 днів, а техпаспорт і держномер - на 20. А за парковку на місцях, призначених для водіїв з обмеженими можливостями, штрафують на 150 євро з обов'язковим вилученням документів .

Крім того, в Європі автомобілю-порушника можуть заблокувати колесо (блокування намагалися впровадити і в Києві, але потім скасували, визнавши незаконною). Розблокують машину тільки після того, як водій пред'явить квитанцію про сплату штрафу. Якщо квитанція НЕ буде пред'явлена протягом дня, автомобіль відправиться на штрафмайданчик. І забрати його можна буде тільки після оплати не тільки штрафу, але й вартості евакуації. А це вже 300-700 євро залежно від країни перебування.

Якщо в Європі вже давно працюють жорсткі правила паркування, то в Україні їх лише починають впроваджувати. Що зміниться для автолюбителів і які права тепер мають поліцейські і паркувальні інспектори, читайте в матеріалі «ФАКТІВ» В Україні по-новому будуть штрафувати за неправильне паркування: що зміниться. Щоб не стати порушником в столиці, краще скористатися підказками «ФАКТІВ», описаними в матеріалі Де в центрі Києва можна припаркувати автомобіль.

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

Невже платні парковки в Європі позначені виключно знаками?
У Греції можна залишити автомобіль на вулиці безкоштовно?
А де в Європі найскладніша ситуація з паркуванням?
Чи справді в Європі великі штрафи за порушення правил парковки?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов