Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

kurgan

Наша сеть партнеров Banwar

«Деякий час 20 федеральних каналів транслювали програми добре, але зараз щось сталося і наше обіцяне« безкоштовне »телебачення перетворилося в платне. Звернення в обслуговуючу організацію результатів не дало. Сільським жителям тепер без телевізора чи жити? До кого звертатися за вирішенням проблеми? »
Колективне звернення за 7 підписами, Макушинська район (лист до редакції).
На питання відповідає Ольга Сапожнікова, прес-секретар губернатора Курганської області:
- У рамках Федеральної цільової програми «Розвиток телерадіомовлення в РФ на 2009-2018 роки» (далі - ФПЦ) на території Курганської області в першому кварталі 2015 року закінчено будівництво мережі мовлення цифрового ефірного телебачення (далі - ЦЕТВ) стандарту DVB-Т2. Мережа складається з 26 об'єктів: 10 - це модернізовані існуючі об'єкти Курганського ОРТПЦ, а 16 об'єктів - нове будівництво.
На всіх об'єктах запущено цифрове мовлення 10 загальноросійських обов'язкових телеканалів. У Кургані і Шадрінське додатково до цього здійснюється трансляція ще 10 каналів. Охоплення ЦЕТВ на сьогоднішній день складає близько 98% населення Зауралля. Телемовлення здійснюється в тестовому режимі, при якому проводиться налагодження мережі, регулювання та настроювання параметрів роботи передавального обладнання. Під час проведення робіт це може перешкоджати, ослаблення або зникнення переданого телесигналу. ЦЕТВ на всій території Макушинського району забезпечує радіотелевізійна передавальна станція Курганського ОРТПЦ, розташована в м Макушино, запущена в тестову експлуатацію в 2013 році. В даний час жителям Макушинського району доступна у режимі 10-ти цифрових загальноросійських обов'язкових телеканалів і 6-ти аналогових телеканалів. Це пов'язано з тим, що рішенням Урядової комісії з розвитку телерадіомовлення в РФ термін аналогової трансляції основних загальноросійських каналів продовжений до 2019 року, а Міністерством зв'язку та масових комунікацій РФ були внесені коректування в терміни запуску мовлення. У підсумку, в червні 2014 року на всій території Росії, в населених пунктах з населенням менше 50 тисяч чоловік мовлення додаткових каналів було призупинено. Відновиться трансляція після 2018 року.
Перегляд регіональних програм телекомпанії ДТРК «Курган» жителям Макушинського району доступний на телеканалі «Росія 1». У планах «врізка» регіональних програм на каналах ефірного цифрового телебачення.
ЦЕТВ (10 загальноросійських обов'язкових каналів і 6 аналогових) не припускав абонентської плати за підключення і перегляд телепередач, тобто є безкоштовним.
З усіх питань про вибір обладнання та прийомі ефірного телебачення можна проконсультуватися в Центрі консультаційної підтримки Курганського ОРТПЦ за адресою: м Курган, вул. Бажова, 12. Тел. 8 (3522) 29-29-45.

Близько 17-30 в Кургані на шосе Тюніна 9 березня поліцейські зупинили автомобіль «Лада Пріора», яка рухалася з боку міста. За кермом знаходився 28-річний водій, житель села Звериноголовське.
В ході перевірки посвідчення водія інспектор ДПС побачив ознаки підробки, крім того, молода людина поводився неадекватно. На посту ДАІ молодик зізнався, що прізвище в документах дійсно належить не йому. Проходити огляд на стан сп'яніння він відмовився. Співробітники ГИБДД затримали автомобіль.
- Уже в присутності понятих в салоні автомобіля було виявлено наркотичний засіб, - розповіли 10 березня кореспонденту «Меридіана» в Державтоінспекції регіону. - Між передніми сидіннями в пластиковій коробці перебував героїн масою 0,83 грама.
В даний час водійське посвідчення направлено на експертизу, автомобіль поставлено на штрафмайданчик, а молода людина доставлений у відділ поліції. Відносно нього порушено кримінальну справу за зберігання і перевезення наркотиків.

Фахівці відділу державного земельного нагляду Управління Россільгоспнагляду провели перевірки в Кетовском і Катайський районах. Дослідивши 70,4 гектар а землі сільськогосподарського призначення, вони виявили кілька фактів порушень. Колишні колгоспні поля заросли бур'яном і деревами, так як власники не використовували їх у виробничих цілях.

Як уточнила кореспонденту «Меридіана» 10 березня Віра МАКАРОВА, власників земель притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання встановлених вимог і обов'язкових заходів щодо поліпшення, захисту земель від процесів, що погіршують якісний стан земель на протязі декількох років. За подібні порушення передбачені штрафи від 3 тисяч рублів.

Якісна питна вода для жителів г.Шуміхі і села Кам'янське стала недозволеною розкішшю. Виною тому - недбалість ТОВ «Водоканал Галас», яке повинно забезпечувати водою не тільки населення, але соціально-значимі об'єкти: освітні установи і «Шуміхінскую ЦРЛ».
Під час проведення позапланової перевірки встановлено, що території зон санітарної охорони першого поясу свердловин не обгороджені. Вода зі свердловини с. Кам'янське перевищує допустимі норми за показниками «хлориди», «каламутність», «залізо», «бор», «сухий залишок» і за смаком. ТОВ «Водоканал Галас» було видано припис про усунення порушень і призначений штраф 20 000 рублів. Перевірка приписи показала, що ряд його пунктів не виконано.
На підставі цього територіальний відділ Управління Росспоживнагляду звернувся в Шуміхінскій районний суд.
- Відповідно до рішення суду ТОВ «Водоканал Галас» зобов'язане забезпечити належне утримання та експлуатацію водопровідних споруд, - пояснила 10 березня кореспонденту «Меридіана» Світлана ХОМКО, прес-секретар Управління Росспоживнагляду по Курганської області. - Усунути невідповідність води за санітарно-хімічними показниками необхідно до 1 січня 2018 року. А до цього, в термін до 1 серпня 2016 року - обгородити територію зон санітарної охорони першого поясу свердловин, які подають воду населенню, обладнати водопровідні споруди з урахуванням запобігання можливості забруднення питної води, а також організувати виробничий лабораторний контроль води.
Рішення вступило в законну силу.

Днями на території Шуміхінского району співробітниками місцевого відділу МВС Росії було проведено профілактичний захід «Нелегальне таксі».

Перш за все захід був спрямований на те, щоб виявити тих, хто здійснює пасажирські перевезення без ліцензії. Як показала практика, технічний стан використовуваних для цього автомобілів залишає бажати кращого. Крім того, таксистів не сплачують податки з прибутку і не несуть відповідальності перед пасажирами.

  • За час проведення заходу відносно водіїв складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення за здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації або без спеціального дозволу, - прокоментувала 10 березня «Меридіану» Тетяна Гейл, керівник прес-служби УМВС Росії по Курганської області. - Матеріали для прийняття рішення передано до суду.

«У 2015 році чув, що на розгляді в нашому уряді було питання про« дітей війни ». Мовляв, їм пільги будуть, проїзд та інші. Зараз нічого не чути, а рік пройшов. Чи є категорія така у нас в регіоні? »
Олександр Кискин, м Курган (дзвінок до редакції).
На питання відповідає Ольга ПЕТРОВА, заступник начальника Головного управління соціального захисту населення Курганської області:
В даний час ні на федеральному, ні на обласному рівні не визначений статус «діти війни». Заходи соціальної підтримки зазначеної категорії громадян чинним законодавством не передбачені.
Суб'єкти РФ має право встановлювати додаткові заходи соціальної підтримки, в тому числі і дітям, чиї батьки загинули в роки війни, за рахунок коштів регіонального бюджету. У зв'язку з обмеженими можливостями обласного бюджету встановити додаткові заходи соціальної підтримки зазначеним категоріям громадян не представляється можливим. Дане питання може бути розглянуто лише при настанні більш сприятливою фінансової ситуації.
Разом з тим, в Курганській області реалізується гос програма «Старше покоління» на 2014 -2018 роки », затверджена Постановою Уряду Курганської області від 8 липня 2014 року, в яку включені заходи, спрямовані на комплексне вирішення проблем громадян похилого віку, в тому числі і дітей, батьки яких загинули в роки ВВВ. Державні установи соціального обслуговування населення Курганської області надають ветеранам, які перебувають у важкій життєвій ситуації, в тому числі і «дітям війни», необхідні соціальні послуги.

8 березня на території Шатровський району сталося ДТП. Близько пів на сьому ранку на 13 кілометрі автошляху перекинувся автомобіль марки «ЛАДА ГРАНТУ». Імовірно, 42-річна жінка-водій не впоралася з керуванням, допустила занос і перекидання машини. Крім жінки в салоні знаходився 11-річний хлопчик. Ні водій, ні пасажир не були пристебнуті ременями безпеки.

Як пояснили 9 березня «Меридіану» в Державтоінспекції, імовірно дитина випала з машини і був травмований. Обставини і причини ДТП з'ясовуються.

Курганський наркополіцейські взяли на гарячому 28-річного місцевого жителя, у якого при собі була велика партія синтетичного наркотику.

Оперативники дістали з автомобіля затриманого кілька десятків згорточків з про «спайсом». Також зловмисник показав місця, де зробив «закладки». З його схованок були вилучені ще три таких же згорточки. Крім того, в орендованій квартирі, де проживав наркодилер, виявилося ще більше чотирьох з половиною кілограмів синтетичних наркотиків.

Як розповіла кореспонденту «Меридіана» 9 березня Римма Насирова, прес-секретар УФСКН Росії по Курганської області, зловмисник поміщений під варту. Відносно нього порушено кримінальну справу за статтею «Незаконний збут наркотичних засобів в особливо великому розмірі». Передбачене по ній покарання - термін до 20 років або довічне позбавлення волі.

Світовий суддя Юргамишского судового району виніс свій вердикт 33-річному чоловікові. Його визнали винним у злочині, передбаченому статтею «фіктивна постановка на облік іноземного громадянина за місцем перебування в житловому приміщенні в Російській Федерації».

У квітні 2014 року зловмисник у відділенні поштового зв'язку в Кургані заповнив для відправки до територіального відділення УФМС Росії по Курганської області повідомлення про прибуття 4 чоловік з Узбекистану. Також він вказав, що проживати мігранти будуть в районному селищі Юргамиш. Однак пізніше з'ясувалося, що будинок, куди нібито поселилися приїжджі, згорів ще два роки тому.

Як розповіла кореспонденту «Меридіана» 9 березня Марія МЕЛЬНИКОВА, старший помічник прокурора Курганської області, з уд, на підставі поданих стороною обвинувачення доказів, визнав його винним і призначив покарання у вигляді 2 років і 15 днів позбавлення волі в колонії загального режиму зі штрафом 100 000 рублів.

На минулому тижні ГУ - Курганського регіонального Фонду соціального страхування РФ було проведено моніторинг порушень роботодавцями Зауралля трудового законодавства.

Кількість організацій, які виплатили своїм співробітникам зарплату нижче МРОТ, зросла. В 4 кварталі 2014 року недбайливих роботодавців було 3 176, а на кінець 2015 року їх були зафіксовано вже 3 357.

Варто зазначити, що кількість внебюджетніков, які отримали заробітну плату нижче прожиткового мінімуму, скоротилося. А ось кількість співробітників бюджетної сфери, яким «недодали», навпаки, збільшилася.

- Всі зафіксовані порушення будуть направлятися до трудової інспекції, а також передаватися для розгляду на міжвідомчій комісії з питань оплати праці та дотримання вимог трудового законодавства при Уряді Курганської області, - пояснила «Меридіану» 9 березня Тетяна АНДРЄЄВА, керівник групи зі зв'язків з громадськістю ГУ - Курганського регіонального відділення ФСС РФ.

Сільським жителям тепер без телевізора чи жити?
До кого звертатися за вирішенням проблеми?
Чи є категорія така у нас в регіоні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов