Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

гольф

Наша сеть партнеров Banwar

Гольф - це спортивна гра з м'ячем і ключкою, в якій змагаються команди або окремі учасники. Мета гри - забити м'яч у лунку, використовуючи мінімальну кількість ударів. Повний звід правил видається раз в 2 роки одним з найбільш шанованих і найстаріших гольф-клубів світу The Royal and Ancient Golf Club of St Andrews (R & A) , Який по праву називають «Будинком гольфу». Короткий посібник з правилами гольфу Ви можете знайти на сайті асоціації гольфу Росії.

Історія: гольф - шотландець з довгими корінням

Найстаршим згадкою про давнє «родича» гольфу є зображення на стінах гробниці єгипетського номарха (Не плутати з монархом) Kheti, що правив за часів 11 династії Стародавнього Єгипту (~ 4600 років тому!). У стародавньому Римі (близько 2100 років тому) існувала гра «Paganica» з вигнутою палицею і досить великим м'ячем. Мета гри полягала в попаданні м'ячем по конкретному об'єкту (дереву, каменю і т.д.) У істориків так само є дані про китайську грі 11 століття, яка називалася «чуйван» (що в перекладі з китайської означає «штовхати куля»). Вона була поширена переважно серед багатих: ключки виготовлялися з золота і инкрустировались безліччю дорогоцінних каменів. У 13 столітті так само згадуються різні ігри в Європі, серед яких «shinty», «hurling» і «bandy». Останнє з іменувань можна зустріти на сторінках творів Шекспіра.

Останнє з іменувань можна зустріти на сторінках творів Шекспіра

Прямим попередником гольфу вважають гру «gowf» з Шотландії 15 століття. Саме тут з'явився гольф в його сучасному вигляді, тут же були організовані перші гольф-клуби з письмовим зведенням правил. Спочатку на поле «батьківщини гольфу» St Andrews Links було 11 лунок. Відіграючи все лунки, гравець розвертався і грав в ті ж лунки в зворотному порядку, таким чином, виходило всього 22 лунки. Однак частина лунок з часом були об'єднані, і так їх залишилося всього 9, або 18 штук туди і назад. Так, з 1764 року і до цього дня на стандартному полі для гольфу саме 18 лунок.

Турніри, чемпіонати, змагання

За всю історію цього спорту змагання з гольфу були включені в олімпійські ігри лише двічі: в 1900 і 1904 роках. І на радість шанувальникам пару років назад було затверджено, що в 2016 році гольф знову буде частиною програми літніх олімпійських ігор.

Найпрестижнішими змаганнями з гольфу вважаються чемпіонати Golf Majors (аналог турнірів Великого Шолома в тенісі): The Masters Tournament , US Open Championship , The Open Championship , PGA Championship .

М'ячик: шлях від каменю до пластмаси

Настільки «завершений» зовнішній вигляд будь-якого сучасного м'ячика для гольфу таїть в собі довгу історію змін, перетворень і модифікацій.

Варто припустити, що єгиптяни для свого давнього гольфу використовували камені округлої форми. Римляни, змагаючись в «Паганіка», використовували великий м'який м'яч зі шкіри (близько 17см в діаметрі), набитий пір'ям і шерстю. У 13-16 століттях європейські любителі гольфу перепробували майже всі можливі на той період матеріали: різні породи дерев, тканини, кістки тварин, метал.

У 17 столітті м'ячі для гольфу знову стали робити з гусячого пір'я, щільно упакованих в кінську або коров'ячу шкіру. І пір'я, і ​​шкіра гарненько змочувалися в процесі скручування м'яча, після чого готовий м'ячик сушився.

І пір'я, і ​​шкіра гарненько змочувалися в процесі скручування м'яча, після чого готовий м'ячик сушився

Висушена шкіра сідала, в той час як сухі пір'я, навпаки, розправлялися. Так виходив досить твердий, але не занадто важкий м'ячик. Однак і цей м'яч мав свої мінуси: через ручної роботи і дорогих матеріалів, найчастіше вартість м'яча від відомого виробника (компанії Andrew Dickson, Leith and Henry Mills, St Andrews) перевищувала вартість ключок.

У 1848 році справжнім відкриттям для всього світового гольф-спільноти стала гутаперча.

Сік гуттаперченосних рослин з південно-східної Азії був якоюсь подобою гуми, яка приймала будь-яку необхідну форму при нагріванні. Виробництво м'ячів для гольфу з гутаперчі не тільки сприяло значному зниженню їх вартості, а й дозволяло легко виправляти пошкоджені і зіпсовані м'ячі шляхом повторного нагріву. Незабаром виробники м'ячів виявили, що «пір'яні» м'ячі мають кращу аеродинамікою, тому здатні долати кілька великі відстані в порівнянні зі своїми «гумовими» побратимами.

Так на м'ячиках почали з'являтися невеликі надрізи, в гутаперчу стали додавати різні домішки у вигляді коркової стружки, шматочків шкіри і багато чого іншого.

У 1905 році відбулася чергова революція в світі гольфу - William Taylor вперше створив м'ячик, поверхня якого була повністю покрита невеликими поглибленнями. З тих пір почалися всілякі експерименти з серцевинами м'ячів: їх заповнювали стисненим повітрям, ртуттю, металом, пробкою.

З тих пір почалися всілякі експерименти з серцевинами м'ячів: їх заповнювали стисненим повітрям, ртуттю, металом, пробкою

У 1920 році гутаперчу стали замінювати на балату (Кожеподобная продукт, що добувається з соків тропічних дерев).

Першим успішним екземпляром двошарового м'яча став The Executive від Spandling в 1972 році.

Змінюються технології, використовуються все нові і нові матеріали: як правило, це різні види гуми в поєднанні з пластиком (найбільш поширені в наші дні уретановий каучук , полубутадіен і сурлін ). Обмеження на використання певних матеріалів у виробництві м'ячів вносить R & A (Вводить норми для всього світу крім США і Мексики, де діють свої правила асоціації USGA ).

Вага м'яча за нормативами R & A не повинен перевищувати 1,62 англійських унцій (45,93 г), діаметр м'яча не повинен бути більше 1,68 дюйма (42,67 мм). М'яч, кинутий з висоти 1 м на бетонну поверхню при температурі 25 градусів Цельсія, не повинен підстрибувати вище, ніж на 85 см.

У наші дні використовуються м'ячі з 1-5 шарів. Як правило, всі ці шари складаються з особливих сумішей пластиків, натуральної та штучної гуми. Одношарові м'ячі використовують виключно для тренувань і сувенірної продукції. Найбільш поширені м'ячі з двох шарів - їх можна назвати універсальними для будь-якого стилю і рівня гри. Багатошарові м'ячі (3 і більше шарів) переважно використовуються в професійному гольфі. Різні види м'ячів одного і того ж виробника помітно відрізняються один від одного: один краще підійде для ударів з підкручуванням, інший краще котиться по траві, третій дозволить виконувати удари на особливо довгі дистанції. Така різниця досягається за рахунок використання різного рівня компресії, певної будови м'яча і матеріалів, з яких зроблені шари.

Кожен виробник приділяє багато уваги не тільки хімічним складовим, з яких виробляється м'яч, не тільки їх внутрішньою будовою, а й їх поверхні. З першого погляду можна зробити висновок, що зовні м'ячі для гольфу нічим не відрізняються - однак це помилка. М'ячі, що використовуються в професійному спорті, має особливу схему розміщення, форму, глибину і розмір «осередків» (невеликих ямочок на поверхні м'яча). Ці відмінності істотно впливають на аеродинамічні властивості м'яча і його поведінку під час удару. Велика частина сучасних м'ячів мають від 250 до 500 ямочок на своїй поверхні: меншу кількість робить аеродинаміку м'яча дещо гірше, що вкорочує дистанцію польоту, більшу кількість ямочок змушує м'яч злітати вгору занадто високо, що знову ж таки, призводить до зменшення дальності польоту.

На фото вище - чотиришаровий м'яч Titleist proV1X. В кінці статті наведені різні типи м'ячів для гольфу в розрізі.

Цікаво

На сьогоднішній день існує понад 850 видів м'ячів для гольфу, які відповідають стандартам R & A і USGA.

Для виготовлення багатошарових м'ячів може знадобитися понад 80 різних стадій виробництва і близько 30 контрольних замірів. Виробництво такого м'яча може досягати 30 днів, в той час як двошаровий м'яч вимагає лише половину вироблених операцій і може бути виготовлений за 1 день.

Крім професійних м'ячиків для гольфу, існують так же тренувальні і навіть жіночі м'ячі (як правило відрізняються меншою вагою і зниженим тиском). При певних погодних умовах (туман, сніг, дощ) використовують м'ячі яскравих кольорів (жовтий, синій, рожевий).

Ціни в Росії

Ціновий розкид на м'ячі для гольфу великий: найпростіші м'ячі для новачків можна знайти за ціною від 15 до 30 рублів за штуку, в той час як професійний гольф-м'яч може коштувати до 950 рублів за штуку. Як правило, м'ячі продаються в упаковках на 2, 3 і 12 штук в кожній.

Світові виробники м'ячів для гольфу:

Bridgestone Golf

Callaway

Nike Golf

Pinnacle

Taylormade

Titleist

Wilson

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов