Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

InfoConnector.ru

  1. Звуки жорсткого диска
  2. Коли системний блок почав тремтіти
  3. Звуки від оптичних приводів
  4. Звукові сигнали BIOS
  5. Дратівливі звуки від динаміків
  6. Тихий ПК - щасливий ПК

Наша сеть партнеров Banwar

Ви прислухалися останнім часом до роботи свого системного блоку

Ви прислухалися останнім часом до роботи свого системного блоку? Часто про стан комп'ютера можуть сказати звуки, які він видає. Якщо вам пощастить, багато ваш комп'ютер не скаже. Але якщо звуки з системного блоку видаються як з коробки з каструлями, яка звалилася вниз по сходах - то це свідчення того, що у вас з'явилися проблеми.
У цій статті я спробую розповісти про причини виникнення звуків в системному блоці і наслідки, які вони можуть принести.

Звуки жорсткого диска

Популярні на сьогодні твердотільні накопичувачі практично не видають звуків і працюють тихо і безшумно. На жаль або на щастя, я навіть не знаю, чи можуть вони взагалі видавати якісь звуки. Але традиційні «вінчестери» переважають в навколишньому нас комп'ютерному світі. Саме про звуках таких, класичних, жорстких дисків ми і поговоримо.

Жорсткий диск може видавати на-гора цілу гаму звуків, починаючи з глухих ударів і закінчуючи дзвінкими, веселими постукуваннями. Вінчестер (він же жорсткий диск) побудований на масиві магнітних пластин, які під час роботи обертаються зі швидкістю 5,4-10 тис об / хв. На цих пластинах зберігається вся наша інформація, її зчитування йде за допомогою рухомої головки, яка пересувається від сектора до сектора. Згодом механічні деталі зношуються і починають видавати шум. Якщо ви починаєте чути клацають звуки, прийшов час для занепокоєння.
Проблема, можливо, в голівці, яка записує дані. При перших симптомах потрібно готуватися до того, що диск вийде з ладу. Щоб ваші дані не загубилися - скопіюйте потрібну інформацію в резервне сховище і готуйтеся до покупки нового носія на жорстких дисках.
Іноді методичний поклацує звук, який доноситься з вінчестера, свідчить про наявність фізичних або логічних помилок на поверхні пластин. Це поганий знак, є ймовірність, що незабаром частина інформації може бути втрачена.

Часто буває так, що жорсткий диск починає видавати високочастотний постійний звук. Це, швидше за все, проблема з підшипниками. У такому випадку потрібно не відкладаючи приступати до пошуку нового вінчестера і резервування інформації, що зберігається на ньому.

Як правильно вибрати жорсткий диск (вінчестер)

Коли системний блок почав тремтіти

Звичайний гул і шум, який у більшості людей асоціюється зі звуком роботи комп'ютера, виходить від корпусних вентиляторів і кулерів. Ці елементи дуже важливі для комп'ютера і служать для запобігання перегріву життєво важливих компонентів. Так, в сучасному системному блоці може бути встановлено до 5 різних вентиляторів (кулерів) - на процесорі, на відеокарті, на самому системному блоці, в блоці живлення і іноді на південному мосту. Звичайно, існують різні конфігурації, що дозволяють створювати «тихі» системи охолодження з мінімумом рухомих елементів. У цьому випадку кількість кольорів може бути зменшено до 2 - на системному блоці і блоці живлення. Така кількість вентиляторів необхідно для того, що б підтримувати в ПК необхідну температуру, адже занадто багато тепла може вивести з ладу системний блок.

цікаво: Вибираємо кулер для процесора!

Сучасні BIOS вміє регулювати швидкість обертання вентиляторів. Якщо на комп'ютері в даний момент не наважується енергоємні завдання - тепла виділяється менше і система уповільнює роботу кулера, або зовсім відключає його, тим самим зводячи до мінімуму рівень шуму. Коли запускається складна задача - енергії споживається більше, що призводить до викиду зайвої теплової енергії, яку потрібно більш інтенсивно відводити - в результаті чого збільшується швидкість роботи системи охолодження. Як результат - ви чуєте більш гучний шум вентилятора.
Якщо ваш улюбленець постійно намагається імітувати звук урагану - значить, настав час визначати джерело звуку і усувати.

Багато фанатів модінга ставлять регулятори швидкості обертання і тоді він на мінімальній позначці буде повільно обертатися, що знизить рівень видаваного шуму.

Альтернативний варіант - установка спеціального програмного забезпечення, наприклад SpeedFan. Ця утиліта сама вміє регулювати швидкість обертання кулера.

Якщо ви чуєте гучний, що періодично повторюється цокаючий звук, значить в цьому винен саме вентилятор. Для усунення шуму подивіться всередину корпусу, чи не потрапив під лопать будь-якої з проводів. Якщо це так - то просто приберіть дріт із зони роботи вентилятора. До речі для того щоб таких ситуацій більше не виникало, раджу користуватися спеціальними нейлоновими стяжками, які можна купити в магазині електротоварів.

Якщо ж справа не в проводі і звук з кулера виникає просто так - то, швидше за все, справа в зношених втулках. В цьому випадку необхідно потурбуватись про покупку нової системи охолодження.

Якщо час прийшов - Як вибрати новий комп'ютер

Звуки від оптичних приводів

Це нормально коли оптичний привід при старті видає гучний звук, що дзижчить. Вставлений в нього диск розкручується до дуже високих швидкостей, щоб максимально швидко прочитати дані, цей розгін і викликає такий звуковий ефект.

Звукові сигнали BIOS

BIOS має свій собственнийспособ спілкування з користувачами за допомогою «мелодійних» звукових сигналів, які повідомляють про певні помилки. Видає він свої попереджувальні сигнали відразу після включення комп'ютера, коли операційна система ще не завантажилася.

Короткий одиночний звуковий сигнал при завантаженні - це не привід для занепокоєння. Таким способом ПК передає повідомлення про завершення самотестування і все в порядку. Але якщо звуковий сигнал не один - значить, виникла якась помилка. Різні версії BIOS мають свій набір звукових сигналів. Більшість з них повідомляють про проблеми в роботі материнської плати, пам'яті, відеокарту або блоку живлення. Дуже важливо правильно розшифрувати звукові сигнали. Набір сигналів BIOS можна знайти або в керівництві до даної моделі материнської плати або на сайті - виробника.

Детальніше про це: Пробуємо відремонтувати комп'ютер самостійно!

Дратівливі звуки від динаміків

Комп'ютерні колонки можуть видавати гучні неприємні звуки, причому тоді, коли цього найменше очікуєш. І це зовсім не пов'язано з музикою, яку слухають ваші діти, хоча і такий варіант теж не виключений.

Так, наприклад, включення або виключення живлення комп'ютера може супроводжуватися гучним бавовною. Якщо кабель динаміка не до кінця вставлений в гніздо, то на виході можна отримати неприємний звук. Стільниковий телефон, під час дзвінка, може «порушити» звуковий підсилювач, що також викличе гучні неприємні звуки з колонок комп'ютера. Мікрофон, розташований поруч з динаміками, так само може стати причиною неприємних звуків.

Для того щоб позбутися від більшості таких небажаних звукових ефектів, необхідно обзавестися більш дорогими і якісними колонками для комп'ютера, в інших випадках, потрібно просто перевірити з'єднання проводів.

Тихий ПК - щасливий ПК

Якщо ваш комп'ютер не видає тривожних шумів і поводиться тихо - це запорука його довгої і надійної роботи. Тому, включаючи свій ПК вслушивайтесь в видаються їм звуки, адже це може зберегти вашу інформацію і запобігти непотрібні витрати.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов