Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

UMS-Chemicals - Технологія ручного формування склопластику.

Наша сеть партнеров Banwar

Інструкція виготовлення склопластикової деталі методом ручного формування.

В даному розділі розглядається виготовлення склопластикової деталі методом ручного формування з готової матриці. Схематично схема виробництва склопластику виглядає як показано на рисунку 1.

1 - форма

2 - розділова плівка

3 - гелькоут

4 - стекломатеріали

5 - ручний валик

6 - смола в суміші з каталізатором

Малюнок 1. Схема укладання.

1. Нанесення роздільник

В даному прикладі ми використовуємо роздільник HONEY-WAX . Можливо також використання інших роздільників ( BUFA Oldopal ). Інструкцію до застосування яких можна знайти в описі даних матеріалів.

Інструкція по застосуванню HONEY-WAX :

1. Нанесіть губкою тонкий рівномірний шар, круговими рухами руки, утворюючи однорідне покриття.

2. Нанесене покриття повинне помутніти. Цей процес повинен відбутися приблизно через 10-15 хв, в залежності від температури навколишнього середовища і вологості. Компоненти, що містяться в HONEY-WAX , Такі як White-Spirit, повинні, повністю випарується і перед располіровкі плівка воску повинна бути повністю сухий.

3. располіровивать до блиску рекомендується, використовуючи чисту абсорбуючу тканину.

4. Приблизно через 10-15 хв. необхідно повторити пункти 1. 2. 3. п'ять-сім разів для роботи на нових формах, що б ефективно заповнити мікропори на поверхні (в залежності від пористості матриці)

5. Після першого знімання рекомендується нанести ще 2-3 рази повторюючи пункти 1.2.3. для наступних с'ёмов досить буде одноразового покриття, і з цього моменту можуть бути зроблені багаторазові с'ёми.

2. Нанесення гелькоута

Розглянемо два способи нанесення:

нанесення пензлем

Використовуйте тільки якісні кисті. Уникайте кистей з пофарбованими деталями біля ворсу, так як фарба може розчиниться і потрапити в гелькоут.

Перший шар наносять ретельно розтираючи гелькоут по поверхні, товщина шару приблизно 0,4-0,5 мм. Після нанесення першого шару приступаємо до рясного промазуванням поверхні, формуючи непрозорі захисну оболонку, товщиною 0,7-1 мм. Після нанесення другого шару легким дотиком проводимо пензликом по поверхні для розтину бульбашок повітря, які утворилися в результаті перемішування. Слідкуйте, щоб не залишалося профарбованих місць.

Витрата гелькоута при товщині шару 1 мм., Становить 1 кг / м.кв. Збільшення це параметра може привести до зайвої крихкості вироби в свою чергу, тонкий шар не дає надійний захист від зовнішніх впливів.

Нанесення пульверизатором з склянкою (GAN 100)

Заправте пульверизатор (фарбувальний пістолет) готової сумішшю гелькоута з затверджувачем. З цього моменту у вас є 10-15 хвилин, до початку полімеризації. Наносять гелькоут з відстані 50 - 60 см. З тиском 1,5 - 2 атм. При нанесенні, струмінь повітряної суміші гелькоута і повітря вільно лягає на поверхню моделі.

ВАЖЛИВО !!! Починати і закінчувати розпорошення необхідно поза матриці, що б уникнути "плювків" гелькоута.

Покрийте матрицю одним напівпрозорим шаром, почекайте 1-2 хв., Потім більш товстий шар, уникаючи патьоків. Це робиться для того, щоб із зовнішнього шару форми встигли вийти мікропузирей повітря. Якщо цього не зробити, покриття буде мікропористим, що неприпустимо ..

Після використання, пістолет моєму ацетоном (або розчинником 646, 647).

3. Формування вироби.

Після висихання «на відлип» гелькоута (зазвичай 3-4 години), приступаємо до формування вироби.

Робимо розкрій стекломата / склотканини для нашого вироби. Зважуємо стекломата / склотканина яку плануємо просочити. Смоли замішуємо в 2 рази більше за вагою.

Смолу змішуйте з затверджувачем (згідно з інструкцією) в окремому посуді, в тій кількості, яка теоретично зможете виробити. Нанесіть не значне кількість смоли на гелькоут, це дасть можливість легко розкласти стекломата на липку поверхню. За допомогою валика (кисті) просочіть стекломата смолою. Не можна допускати надлишку смоли в ламінаті. Після укладання першого шару рекомендуємо дати ламінату вистоятися протягом 12 годин. Це усуне внутрішні напруги і попередить можливі дефекти на гелькоута. Надалі допускається укладання скломатеріалів по 2 шари за раз.

Подальшу формовку вироби проводите відповідно до Таблиці 1.

Таблиця 1
Таблиця 1. Схема укладання ламінату а також призначення стекломата різної щільності. Для підбору товщини і вибору щільності стекломата можна скористатися Таблицею 1.

При укладанні стекломата відрізняється особливою пластичністю. Просочений смолою він вкладеться пензлем, повторивши всі вигини форми. Склотканина не може похвалитися подібною пластичністю.

Найкраще діставати виріб з форми через добу, коли воно як слід вистоїться і зникнуть внутрішні напруги.

4. нанесення топкоут

Для додання естетичного вигляду тильній стороні склопластику можливе використання топкоут (гелькоут з 1-2% -ми розчину парафіну 5% -го). Це знизить емісію стиролу а також позбавить нас від липкості гелькоута «на відлип».

Тильну поверхню склопластику зачищаємо наждачним папером Р40 і знежирюємо.

Готуємо суміш гелькоута з парафіном після чого додаємо 1-2% отвердіетля. Ретельно перемішуємо. Наносимо топкоут пензлем або ворсовим валиком. Товщина шару в 2 рази менше ніж при нанесення гелькоута.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов