Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка радіаторів. Бровари, Київ

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогодні, у продажу можна знайти безліч радіаторів на найвишуканіший смак. Кращий вибір - це біметалічні радіатори опалення. Завдяки сплавів з алюмінію, у них відмінна тепловіддача і висока міцність, в порівнянні зі старими чавунними батареями вони мають більш сучасний дизайн і прослужать дуже і дуже довго.

Монтаж радіаторів опалення починається з підготовки. Перед початком робіт потрібно узгодити всі свої дії з комунальними службами, зокрема на час ремонту доведеться відключити воду. Якщо ж ви щасливий володар приватного будинку, проблем з цим практично немає: ви можете самостійно перекрити кран подачі води. Якщо ви живете в Києві в міській квартирі, зверніться із заявою на відключення води в ЖЕК. Прийде сантехнік Вашої ділянки і перекриє на час воду. Пам'ятайте, що в Києві заявку на відключення води слід подавати мінімум за 1 тиждень до проведення робіт по демонтажу старих та встановлення нових батарей.

Не можна встановлювати батареї без спеціальних навичок, знань і інструментів. Необхідно добре розбиратися в таких поняттях, як: чистота і температура теплоносія, тиск системи опалення, особливості кожної моделі.

Є кілька методів установки радіаторів:

-Найчастіше використовують односторонній, так як воно розраховане на велику тепловіддачу.
-А перехресне підключення логічно при великій кількості секцій, (не менше 12-ти). При такому розрахунку тепло рівномірно поширюється в батареї.
-При паралельному опаленні, теплоносій подається через вбудований теплопровідності.
-Від тиску залежить послідовне підключення.
-В тому випадку, якщо труби знаходяться під підлогою, використовується нижній тип під'єднання.

Які деталі знадобляться для монтажу?

Все, звичайно, залежить від конструкції, але для звичної однотрубної системи потрібен байпас. Завдяки цьому елементу вийде відключити прилад, не перекриваючи всю систему опалення.

Для того, щоб зрозуміти, які функціональні і сполучні деталі Вам необхідні, досить лише визначитися з типом радіатора і схемою підключення. Для цього знадобляться муфти, куточки, запірні вентилі радіаторного типу, перехідники, ніпелі.

Для того, щоб спростити момент з'єднання радіатора і системи опалення, зазвичай використовують згони, так як відпадає необхідність зварювання стиків підводки і трубопроводу.

У разі установки чавунної батареї, у Вас повинні бути відповідні кронштейни, які підійдуть для Ваших стін. Плюс необхідно пам'ятати про кран Маєвського, який дозволяє випускати повітря з батареї.

Наскільки важливо правильно розташування

Сьогодні, у продажу можна знайти безліч радіаторів на найвишуканіший смак

Важливо встановити відрізки труб, які ведуть безпосередньо до самого радіатора, під правильним кутом. Так як, якщо цього не зробити, в подальшому в батареї буде накопичуватися повітря, його потрібно буде випускати вручну.

Головні правила, за якими варто стежити, виконуючи підключення радіатора:

  • Відстань від підлоги до батареї становить не менше 6-10 см.
  • Від нижньої частини підвіконня до початку радіатора має бути 5-10 см.
  • Від стіни до батареї - від 3-до 5 см.
  • При підключенні елементам підводки до пристрою опалення, необхідно зберегти ухил 0,005. Іншими словами, метр труби у напрямку циркуляції, нахиляють на 0,5 см. Зазвичай обчислюють правильний кут нахилу, з огляду на трубні відрізки.

Як Ви вже зрозуміли, під час установки батареї, необхідно дотримуватися горизонталі і вертикалі.

Зазвичай для того, щоб підвищити продуктивність роботи радіатора, встановлюють на стіні, біля якої він буде перебувати, теплоотражающий щит. Деякі використовують фольгу для цієї мети.

Перед тим, як встановлювати радіатор, необхідно зробити ще одну підготовку:

  • Спочатку потрібно розмітити точки для установки кронштейнів.
  • Бажано ще раз перевірте всі відстані, щоб все було рівно і красиво.
  • Висвердлюємо отвори і вставляємо туди дюбелі, в які потім вкрутити спеціальні кріплення.

За ідеєю, радіатор повинен щільно лягти на заздалегідь підготовлені опори. Далі залишається тільки підключити всі до комунікаційної системи.

Які інструменти і матеріали знадобляться?
Ви не обійдетеся без динамометричних ключів з розмірами, які дозволяють точно дотримуватися динамометрический момент. Необхідно дотримуватися повну герметичність, тому що її відсутність посприяє виникненню води в місцях з'єднання. Також не варто перестаратися під час перетяжки, так як через це може зірватися різьба.

З матеріалів потрібно буде взяти клоччя, просочену олійною фарбою, герметик.

Приступаємо до установки:
Для того, щоб почати роботи, варто перекрити весь опалювальний контур, потім злити воду, можна використовувати насос, так як видалить все, без залишку.

На тих трубах, які Ви будете приєднувати до батареї, необхідно зробити нарізку різьблення, туди встановлюються перемички і крани. Надалі такі деталі використовуються сполучними з системою опалення елементами.


Які деталі знадобляться для монтажу?
Які інструменти і матеріали знадобляться?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов