Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка бойлера своїми руками: як підключити, інструкція, відео

Наша сеть партнеров Banwar

У своєму власному будинку у кожного з'являється набагато більше можливостей, пов'язаних як з ремонтом, так і з будівництвом будь-яких додаткових елементів. Тут вам не доведеться залежати від того, яким чином була здійснена планування як всередині, так і зовні приміщення. При здійсненні ремонту не потрібно дотримуватися якихось особливих правил, що стосуються гучних робіт. Адже найчастіше будинки розташовані на достатній відстані один від одного. І всі роботи, які проводяться всередині приміщення, залишаються непоміченими для сусідів. Можна окремо відзначити і той факт, що в нього ви можете встановити те обладнання, яке буде відповідати всім вашим вимогам. З одного боку, це добре, але з іншого боку варто відзначити, що в багатоквартирних будинках досить рідко виникають проблеми з газопроводом, електрикою або водопостачанням. Але все ж при цьому доводиться бути залежним від деяких сезонних робіт. Так, не кожен радий тому, що щорічно на початку літа доводиться залишатися без гарячого водопостачання на кілька тижнів. У своєму власному будинку у кожного з'являється набагато більше можливостей, пов'язаних як з ремонтом, так і з будівництвом будь-яких додаткових елементів

В першу чергу, при підключенні бойлера, слід зробити заземлення.

Саме для вирішення подібних проблем і використовується електричний водонагрівач. З його допомогою ви зможете використовувати будь-яку кількість гарячої води, незалежно від того, дозволяє це центральний водоканал чи ні. На ринку даної продукції представлений широкий асортимент бойлерів самої різної потужності, обсягів, форм і навіть квітів. Тому в кожній кімнаті, де є потреба у водонагрівач, можна буде встановити саме те обладнання, яке ідеально впишеться в загальний стиль і інтер'єр приміщення. Ось чому, ще до того як підключити водонагрівач, слід уважно вивчити пропоновані товари, оцінити потенційні можливості кожного претендента на місце, що звільнилося і зіставити ці дані з ваших вимог. Незважаючи на те що впоратися з цим процесом може практично кожен (і для цього зовсім не потрібно володіти якимись особливими навичками і знаннями), існує кілька нюансів, які обов'язково потрібно знати навіть до того, як ви приступите до запланованих заходів.

Схема підключення накопичувального бойлера непрямого нагріву.

Як самому підключити бойлер?
Абсолютно природним виявляється те, що процес підключення бойлера, як і будь-якого іншого електричного приладу, є небезпечним. Уникнути цього можна тільки при дотриманні всіх правил протипожежної безпеки, вимог і вказівок, якими супроводжується те чи інше обладнання. Крім того що неправильна установка може виявитися причиною нещасних випадків, вона досить часто призводить до некоректної роботи самого пристрою (бойлера) і до досить швидкому його виведення з ладу. Спочатку це невеликий вапняний наліт, а потім і повна корозія металу.

Для того щоб забезпечити правильну і безпечну роботу бойлера , Необхідно якісне заземлення.

Для того щоб забезпечити правильну і безпечну   роботу бойлера   , Необхідно якісне заземлення

Схема підключення бойлера.

Під час установки даного обладнання, так само як і в процесі його експлуатації, необхідно дотримуватися деякі важливі правила. По-перше, ні в якому разі не дозволяється підключати бойлер до мережі електроживлення, якщо в ньому відсутня вода. Це обов'язково призведе до того, що вся проводка в ньому перегорить, або до пожежі в будинку. Це ж правило стосується процесу спуску води з системи. Спочатку витягніть шнур з розетки, тільки потім можна спустошувати бойлер. Якщо ж, до того як ви включили водонагрівач в мережу, ви його наповнили водою, то в процесі нагрівання не допускається відкривати захисну кришку. Що ж стосується процесу наповнення судини водою для її подальшого нагрівання, то цей процес неможливий, коли у водопровідній системі відзначається тиск вище 7 атм. Не можна, для того щоб підтримувати роботу бойлера, використовувати запчастини, які не рекомендуються компанією-виробником. І, врешті-решт, ні в якому разі не допускається використовувати воду, що пройшла через бойлер, для приготування їжі і для питва.

Основні етапи установки водонагрівача своїми руками

Основні етапи установки водонагрівача своїми руками

Схема підключення бойлера до водопроводу

Для того щоб впоратися з поставленим завданням швидко і без будь-яких проблем, необхідно заздалегідь вивчити наявну інструкцію і керівництво по монтажу і установці обладнання. Крім цього, виробники часто постачають і сам агрегат маркуванням, детально описує всі моменти правильного монтажу. Тому, крім документів, розгляньте ще й сам бойлер. Спочатку вам потрібно визначитися з тим, де саме буде розташовуватися бойлер. Це може бути підвішування нагрівача на стіну за допомогою кронштейнів, кріплення його на полиці, на підлозі і так далі. Але одного вашого бажання і особливостей планування того чи іншого приміщення буде недостатньо. Тут теж існують особливі «побажання» виробників. Так, в паспорті може бути суворо вказано, як саме повинен бути закріплений бойлер , Вертикально або горизонтально, а також вказано і тип підводки (нижня або верхня).

На відміну від багатьох інших агрегатів, встановлювати бойлер рекомендується максимально близько до того місця, де буде використовуватися гаряча вода. Справа в тому, що це необхідно для забезпечення максимальної ефективності роботи водонагрівача. В іншому випадку нагріта до певної температури вода може по трубах дійти до місця призначення практично остигнула. Саме для того, щоб виключити цю можливість тепловтрат, не варто нехтувати вищевказаним радою.

Установка і підключення бойлера
Отже, визначившись з тим, де саме ви розташуєте бойлер, можна переходити до безпосередньої його установці. Для цього вам знадобиться:

  • електродриль;
  • дюбелі;
  • олівець;
  • рулетка;
  • кронштейни або гаки.

Схема підключення бойлера до електрики.

Залежно від того, підключення якого обсягу водонагрівача ви плануєте, вам буде потрібно різну кількість дюбелів і кронштейнів. Так, наприклад, в більшості випадків для бойлера об'ємом не більше 100 л потрібно тільки 2 кронштейна, Це мінімальне їх кількість. Чим більше обсяг, тим більше вам їх буде потрібно. Точна кількість можна дізнатися, подивившись на задню частину водонагрівача. Зазвичай на ньому розташовуються отвори, за які він і буде підвішений. Відповідно, скільки отворів ви побачите, стільки кронштейнів і потрібно буде придбати. Після того як ви придбаєте всі необхідні матеріали і підготуєте інструменти, потрібно рассверлить отвори під гаки на стіні. Це робиться за допомогою електричної дрилі. Спочатку на стіні потрібно відзначити точки, в яких і будуть просвердлені отвори.

Стандартна відстань між «вушками» на бойлері представлено значенням в 18 см. Саме його і потрібно дотримуватися, роблячи позначки на стіні. Але про всяк випадок не потрібно лінуватися зайвий раз виміряти відстань безпосередньо на самому бойлері.

Готові точки залишиться тільки рассверлить і вставити в них дюбелі. Після цього на вкручені шурупи можна буде вішати бойлер. При цьому, в залежності від тяжкості водонагрівача, зробити це можна буде своїми руками або ж вдатися до будь-чиєї сторонньої допомоги. Для того щоб запобігти неприємним наслідкам можливого патьоку нагрівача, необхідно заздалегідь встановити під нього дренажний піддон, який буде відправляти всю зайву вологу прямо в каналізацію. Це супроводжується приєднанням дренажної трубки до зливного отвору. При цьому слід зазначити, що ні піддон, ні трубка в комплект водонагрівача не входять. Тому їх потрібно буде підбирати самостійно.

Підключення електроводонагрівача до водопроводу
Перш за все необхідно відзначити той факт, що вода, яка надходить в бойлер, не повинна містити будь-яких непотрібних і сторонніх домішок. У разі коли ви не впевнені повністю в тому, що вода відповідає даній вимозі, потрібно встановити на місці входу труби в бойлер спеціальний фільтр. На водонагрівачі є 2 патрубка. Один з них (з синім кільцем) підключається до холодної води, інший (з червоним кільцем) - до нагрітої воді. Спочатку необхідно підключення бойлера до холодної води. Для цього на патрубок навертається запобіжний клапан. Для цього найкраще використовувати гнучкий, м'який матеріал для сантехніки. Не варто забувати і про використання стрічки ФУМ. Те ж саме необхідно зробити і з іншим клапаном, з'єднавши його з трубою, що підводить гарячу воду до раковину або ванну.

Після того як це підключення буде завершено, можна перевірити, чи всі ви зробили правильно. Для цього відкривається впускний клапан на бойлері і кран гарячої води на раковині або ванні. Як тільки бойлер повністю заповниться, з крана потече вода.

Залишається тільки підключити дроти до термостата. Для цього, в залежності від фаз, значення P1, A, L підключаються до фазного проводу, а P2, B, N - до нульового. Натисніть кнопку на термостаті, закрийте кришку і мережною розеткою. Далі можна в повній мірі користуватися отриманими вигодами.

Як самому підключити бойлер?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов