Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка датчиків тиску в шинах своїми руками. Робимо в гаражі

  1. Особливості
  2. види датчиків
  3. Встановлення та налаштування
  4. Установка внутрішніх датчиків

Наша сеть партнеров Banwar

Досить часто зараз проводиться установка датчиків тиску в шинах своїми руками Досить часто зараз проводиться установка датчиків тиску в шинах своїми руками. Це нове віяння в тюнінгу, яке на відміну від багатьох інших дозволяє мінімізувати ризики виникнення небезпечних ситуацій на дорогах. Адже досить багато аварій відбувається через низький тиск в колесах, особливо, це впливає на керованість при наявності різних показників в шинах. Також не варто забувати, що низький тиск в шинах негативно позначається на фізичному стані гуми. Якщо своєчасно не виконати підкачування, то швидше за все, вам буде потрібно купувати нову шину.

Особливості


Установка датчиків тиску в шинах своїми руками може проводитися в гаражних умовах, особливо при використанні простих типів приладів. Але, в деяких випадках потрібно використовувати шиномонтажний станок, при цьому, підключення все-таки буде проводитися самостійно. Зверніть увагу, що зараз багато іномарки (навіть в середній ціновій категорії) мають подібну приблуду в штатній комплектації. Тому, не за горами час, коли всі автомобілі будуть комплектуватися подібним чином. Ну, а поки, таке нововведення в конструкції не є обов'язковим.
Для початку, має сенс розібратися в особливостях зміни тиску в шинах. Якщо колесо не проколоте, то обсяг повітря всередині камери буде незмінний. Але, звідки може братися зміна тиску в шині, якщо обсяг його не змінюється. Давайте згадаємо фізику. Причому нам не знадобиться курс вищої школи, досить шкільних знань. При підвищенні температури тиск газу збільшується, а при зниженні цей показник знижується.

На практиці, це виглядає приблизно так. Якщо накачати колесо до 2,1 атм при температурі 20 ° C, то при підвищенні температури до 30 ° C тиск збільшиться до 2,2 атм, при зниженні температури до 10 ° C, показник зменшиться до 2,0 атм. Але, тут необхідно розуміти, що залежність від температури навколишнього повітря не лінійна, шина нагрівається в процесі поїздки, тому тиск може змінюватися досить істотно.


На практиці зустрічається кілька типів подібних приладів. Тому, перед тим як перейти до процесу установки їх на автомобіль ми розглянемо, які варіанти пропонуються в продажу:

  • Зовнішній. Ці прилади встановлюються замість золотника. Вони замикають повітря в шині, заодно контролюючи рівень тиску. Такі датчики можуть показувати коливання тиску шляхом зміни кольору. У такого різновиду є цілий ряд недоліків. Самим основним мінусом є можливість пошкодження датчика, адже він ніяк не захищений від впливу. Також його можуть просто скрутити, зробити це можна навіть руками;
  • Внутрішній. Він являє собою повітропровід, який має вбудований датчик. Прилад перебуває всередині шини, що робить його повністю захищеним від зовнішнього впливу. Також його неможливо вкрасти (не будемо розглядати варіанти зняття коліс). Але, у подібного пристосування є один недолік - висока ціна. Навіть найдешевший датчик, обійдеться вам в 5-7 тисяч рублів, а варіант з максимальним функціоналом може коштувати до 80000 рублів.

Навіть найдешевший датчик, обійдеться вам в 5-7 тисяч рублів, а варіант з максимальним функціоналом може коштувати до 80000 рублів

види датчиків


Ми розібралися з особливостями установки датчиків, але на практиці, дивляться і на інші особливості цього приладу. Зокрема, важливим параметром є принцип роботи датчика. Давайте подивимося, які варіанти можна зустріти на ринку:

  • Механічні. Це найпростіший тип датчика, купити з можна в межах 1000 рублів за комплект. Вони бувають тільки зовнішніми. Працюють в такий спосіб: повітря тисне на датчик, в результаті чого, що сигналізує ковпачок зміщується, при нормальному тиску він знаходиться в зеленій зоні, при зниженому в червоній;
  • Зовнішні електронні. Ці датчики більш складні. Зазвичай вони виконуються у вигляді ковпачків, але існують моделі і для внутрішньої установки. У конструкцію входять чіпи, які заміряють тиск, і передають інформацію на нескладний дисплей. Зазвичай індикація демонструється в двох позиціях, якщо горить зелене лампа, то все в порядку, горить червона лампа - слід перевірити колесо;
  • Електронні внутрішнього кріплення. Це найбільш наворочені датчики. Вони оснащуються міні комп'ютером, який демонструє водієві розбивку тиску з різних колесам. Також багато моделей датчиків можуть показувати температуру колеса, параметри обертання і так далі. Деякі з них мають можливість передачі даних на смартфон.

Розібравшись з особливостями і різновидами датчиків, можна переходити до їх придбання та встановлення на автомобіль.

Встановлення та налаштування


Найпростішими в установці є механічні датчики. Тут потрібно тільки зняти штатні ковпачки, і поміняти їх на куплені прилади. Проблем це не завдасть.
Дещо складніше процес установки зовнішніх електронних датчиків. Тут слід враховувати, що у них є блок управління, який потрібно підключатися до мережі. Велика частина моделей підключається через прикурювач. Перед установкою датчиків підключіть блок управління, також його буде потрібно включити в режим навчання. Робиться це відповідно до інструкції. Після цього можна починати установку датчиків. Практично всі прилади мають на увазі установку по колу, починаючи з лівого переднього колеса. У будь-якому випадку, встановивши черговий датчик дивіться, де на дисплеї він відображається.

Установка внутрішніх датчиків


Для установки вам буде потрібно шиномонтажний станок. В цілому, робота не дуже відрізняється від звичайної зміни гуми. При установці шини на місце слід пам'ятати, що початкове положення лапи має бути навпаки датчика, так вдасться домогтися максимальної герметичності. Обов'язково після завершення установки накачайте колесо, і перевірте правильність установки соска датчика.
Але, встановити даний прилад ще не все, його необхідно правильно налаштувати. Якщо ви будете зчитувати показники з дисплея пульта, що йде в комплекті, то ніяких особливих налаштувань не потрібно. Але для передачі даних на головний пристрій необхідно провести наступні дії:

  • Скачайте та встановіть програму, відповідне вашому датчику;
  • Підключіть пульт датчиків до магнітоли через Bluetooth;
  • Після цього можна зробити навчання. Для цього, вибираємо на дисплеї одне з коліс, переводимо його в режим навчання. Спускаємо повітря, і накачуємо шину. На дисплеї буде відображатися актуальна інформація про тиск. Цю ж процедуру слід провести і з іншими колесами.

На цьому настройка завершена. В принципі, можете налаштувати додаток під себе. Тут можна вибрати одиниці виміру, спосіб відображення, тип сигналу тривоги. Все це може спростити вам експлуатацію автомобіля.
Висновок. Тиск повітря в колесах є одним з основних показників, що відповідають за безпеку руху. Тому, установка датчиків тиску в шинах своїми руками зараз не є чимось рідкісним. Робота це не складна, але в деяких випадках потрібне спеціальне обладнання для демонтажу покришки. Також деякі моделі датчиків вимагають додаткових налаштувань.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов