Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка і регулювання реле тиску води для насоса: технологія проведення робіт і основні помилки

  1. Огляд основних понять і принцип роботи
  2. Установка і підключення електронного реле: інструкція
  3. Відео: як встановити контролер тиску
  4. Як правильно відрегулювати (з гідроакумулятором)
  5. схема регулювання
  6. Відео: як відрегулювати реле для насоса

Наша сеть партнеров Banwar

У комплекті з насосною станцією власник будинку або дачі отримує реле тиску води для насоса

У комплекті з насосною станцією власник будинку або дачі отримує реле тиску води для насоса. Це чудовий пристрій дозволяє наповнювати гидробак автоматично, позбавляючи господарів від зайвих клопотів, але вимагає самого уважного ставлення. Справа в тому, що реле необхідно, по-перше, правильно підключити, а по-друге - налаштувати для потреб конкретного будинку і його водопровідної системи. Нехтування цими важливими моментами може привести до поломки всієї насосної станції, а також до зниження термінів її експлуатації. Перед підключенням і налаштуванням насосної станції необхідно розібратися в принципах роботи реле тиску і гідроакумулятора.

зміст

  • 1 Огляд основних понять і принцип роботи
  • 2 Установка і підключення електронного реле: інструкція
  • 3 Перевірка тиску в системі водопостачання за допомогою манометра
  • 4 Як правильно відрегулювати (з гідроакумулятором)

Огляд основних понять і принцип роботи

За допомогою реле тиску води для насоса автоматично регулюється включення і відключення пристрою, що подає воду в гидробак. При цьому фахівці використовують ряд понять, таких як:

  • Тиск включення або нижній тиск (Рвкл), при якому контакти реле тиску для погружного або свердловинного насоса замикаються, пристрій включається і в бак починає надходити вода. Стандартні настройки виробника - 1,5 бар.
  • Тиск вимикання або нижній тиск (Рвикл), при якому контакти реле розмикаються і насос вимикається. Стандартні настройки виробника - 2,5-3 бар.
  • Перепад тиску (? Р) - різниця попередніх двох показників.
  • Максимально допустимий тиск виключення, при якому насосна станція може бути відключена. Стандартні настройки виробника - 5 бар.
  • Гидроаккумулятор ж являє собою бак, в який вбудована додаткова гумова ємність, іменована «грушею». У цю «грушу» через самий звичайний автомобільний ніпель накачують деяку кількість повітря. Чим вище тиск в «груші», тим сильніше вона тисне на скупчилася в баку воду, виштовхуючи її в водопровідну систему. Таким чином забезпечується натиск води, достатній для комфортного використання.

    Дещо по-іншому влаштовані мембранні гідроакумулятори, проте їх принцип роботи приблизно такий же. Бак поділяють на дві частини спеціальною мембраною, по одну сторону якої знаходиться вода, по іншу - повітря, який тисне на воду і т. Д.

    Установка і підключення електронного реле: інструкція

    Установка і підключення електронного реле: інструкція

    Реле тиску підключається до двох систем: електричної та механічної

    Підключення реле тиску для насоса проводиться в два етапи: електричне підключення, механічна установка. Виділена лінія при цьому необов'язкова, але бажана, т. К. Посприяє більш тривалій роботі пристрою.

  • Від щитка підходить кабель з цільної житлової перерізом не менше 2,5 кв. мм або ПВС 3х1,5. Параметри залежать від характеристик насоса і можуть підбиратися по току.
  • Провід заводите в спеціальні вводи на зворотному боці корпусу. Всередині розташована клемна колодка з контактами: заземлення - підключаються провідники від щитка і насоса; клеми line - до них підключається фазний і нульовий провід від щитка; клеми для таких же проводів від насоса.

    Всередині розташована клемна колодка з контактами: заземлення - підключаються провідники від щитка і насоса;  клеми line - до них підключається фазний і нульовий провід від щитка;  клеми для таких же проводів від насоса

    Всередині розташована клемна колодка

  • Підведіть дроти і зафіксуйте в клемах.

    Підведіть дроти і зафіксуйте в клемах

    Притисніть дроти в клемах

  • Закрийте кришку реле. Установка завершена, при необхідності проведіть регулювання.

    Установка завершена, при необхідності проведіть регулювання

    Закрийте реле кришкою і зафіксуйте болтами

  • Відео: як встановити контролер тиску

    Перевірка тиску в системі водопостачання за допомогою манометра

    Відразу ж після покупки насосної станції необхідно перевірити тиск, який створено в гідробаку виробником. Зазвичай цей показник дорівнює 1,5 атмосфери. Однак в процесі зберігання і транспортування витік з бака частини повітря - явище абсолютно нормальне.

    Для перевірки рекомендується використовувати автомобільний манометр з якомога менш градуйованою шкалою, щоб забезпечити точність вимірювання. Деякі моделі насосних станцій комплектуються пластиковими манометрами, але практика показала, що вони ненадійні і точних показників тиску в гідробаку не дають. Ще один варіант - електронні манометри, свідчення яких багато в чому залежать від рівня заряду батареї і навколишньої температури. З огляду на високу вартість електронних манометрів і крайню ненадійність китайських пластикових виробів, фахівці рекомендують вибрати звичайний механічний автомобільний манометр, укладений в металевий корпус.

    З огляду на високу вартість електронних манометрів і крайню ненадійність китайських пластикових виробів, фахівці рекомендують вибрати звичайний механічний автомобільний манометр, укладений в металевий корпус

    Для настройки реле тиску насоса найкраще використовувати механічний манометр

    Щоб перевірити тиск в гидроаккумуляторе, необхідно зняти декоративний ковпачок, під яким зірвати ніпель, під'єднати до нього манометр і зняти показання. Чим менше тиск, тим більше запас води можна в ньому створити. Для створення досить великої напору води прийнятним показником вважається тиск в 1,5 атм. Але і однієї атмосфери цілком вистачить для того, щоб забезпечити побутові потрібні невеликого будинку.

    При високому тиску насос включається частіше, а значить, зношується швидше, однак натиск води в системі створюється приблизно такий же, як у міській водопровідній системі. Це дозволяє, наприклад, використовувати душ з гідромасажем. При низькому тиску насос зношується менше, але максимальний комфорт, який можна собі дозволити - звичайна ванна, наповнена гарячою водою, але ніяк не принади джакузі.

    Зверніть увагу, що фахівці не радять надмірно перекачувати гидробак або знижувати тиск до показника менше однієї атмосфери. Це може привести до недостатнього запасу води в гидроаккумуляторе, або до пошкодження гумової «груші».

    Після того, як з'ясовані ці нюанси, повітря в гидробак або подкачивают, або стравлюють його, поки не буде досягнутий необхідний показник.

    Як правильно відрегулювати (з гідроакумулятором)

    Перед налаштуванням реле тиску необхідно зняти кришку, під якою є дві пружини з гайками: велика і мала. Поворотом великий гайки регулюється нижній тиск в гидроаккумуляторе (Р). Обертаючи малу гайку, виставляють різницю тисків (? Р). Точкою відліку вважається становище великої пружини, за допомогою якої виставляється межа нижнього тиску.

    Перед тим, як почати налаштування реле тиску для насоса, необхідно зняти з пристрою верхню кришку, яка приховує велику і малу пружини

    Після того як в гидроаккумуляторе досягнуто необхідний тиск повітря, бак слід підключити до системи і включити, спостерігаючи за показаннями водяного манометра. Зауважимо, що в технічній документації для кожного насоса вказані показники тиску робочого і граничного, а також допустима норма витрати води. Не допускається перевищення цих значень при налаштуванні реле. Якщо при роботі системи досягнуто робочий тиск гідроакумулятора або граничне значення насоса, необхідно відключити насос вручну. Граничний натиск вважається досягнутим в той момент, коли тиск перестає рости.

    На щастя, звичайні побутові моделі насосів не настільки потужні, щоб закачати бак до граничних значень. Найчастіше різниця між встановленими показниками тиску включення і відключення становить 1-2 атмосфери, що повністю забезпечує оптимальне використання техніки.

    Після того, як водяний манометр покаже необхідне нижній тиск, насос слід відключити. Далі регулювання реле тиску для помпи таким чином:

  • Обережно обертають малу гайку (? Р) до тих пір, поки механізм не почне працювати.
  • Відкривають воду, щоб повністю звільнити систему від води.
  • Коли відбудеться включення реле тиску, буде досягнуто значення нижнього тиску. Зверніть увагу, що тиск включення насоса повинно бути приблизно на 0,1-0,3 атмосфери вище, ніж показання тиску в порожньому гідробаку. Це оберегти «грушу» від передчасного пошкодження.
  • Тепер потрібно обертати велику гайку (Р), щоб виставити нижню межу тиску.
  • Після цього насос знову включають і чекають, коли тиск в системі підніметься до потрібного рівня.
  • Залишається підлаштувати малу гайку (? Р), після чого гідроакумулятор можна вважати налаштованим.
  • схема регулювання

    Ось схема, яка підійде для більшості пристроїв:

    Регулювання реле тиску для насоса здійснюється за допомогою двох гайок: великої і малої. Звертатися з ними потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити прилад

    Відео: як відрегулювати реле для насоса

    Крім первинної настройки при підключенні реле тиску до насоса, власнику будинку необхідно періодично перевіряти роботу системи і коригувати налаштування. Не рідше, ніж раз в три місяці фахівці рекомендують повністю зливати воду з гідробака і перевіряти тиск повітря, підкачуючи необхідну кількість або нацьковуючи надлишки.

    стати автором

    джерело: aqua-rmnt.com

     
      Обзор категорий  
     
    Шины
     
         
     
      Специальное предложение  
       
         
         
    Доставка осуществляется в города:
    Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

    © 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

    Каталог украинских интернет-магазинов