Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка фар додаткового світла

  1. Види фар додаткового освітлення
  2. Додаткові протитуманні фари
  3. Схема установки додаткових ВТФ

Наша сеть партнеров Banwar

Якісне освітлення дороги в темний час доби або в умовах поганої видимості забезпечує безпечний рух. Світло фар на проїжджій частині може як допомогти учасникам руху, так і нашкодити.

Оптика повинна забезпечувати гарну видимість і при цьому уникнути негативного впливу на зустрічному водієві Оптика повинна забезпечувати гарну видимість і при цьому уникнути негативного впливу на зустрічному водієві. Зовнішні електричні світлотехнічні прилади виконують функцію додаткового освітлення дороги за рахунок ресурсів самого автомобіля. Вони надають незамінну допомогу при далеких поїздках, зменшують навантаження на очі. Оснащення транспорту додатковими фарами, в умовах недостатньої видимості знижує ризик виникнення аварійної ситуації на 50%. Для досягнення необхідних показників, світлові елементи повинні попередньо пройти перевірку і регулювання. Тільки після цього їх можна встановлювати на автомобіль, процедура монтажу також має проводитися в суворій відповідності з нормативними документами.

Види фар додаткового освітлення

За типом призначення, оптика розділяється на прилади ближнього і дальнього світла. Крім цього існують протитуманні фари. Установка додаткових фар здійснюється двома методами. Залежно від способу монтажу освітлювальні елементи бувають навісні і врізні. Конструкція перших включає спеціальні кріпильні сегменти, другі монтуються в бампер. Для позашляховиків і інших великих автомобілів, більш практичними і зручними є фари з навісним способом кріплення.

Врізну оптику застосовують тільки для легкових автомобілів, винятком є ​​моделі з передбаченими штатними роз'ємами від виробника.

Додаткові протитуманні фари

Протитуманні освітлювальні елементи встановлюються в бампер. Їх відмінна світлова частота хвиль забезпечує ефективне освітлення в умовах туману, дощу та снігопаду. Монтаж може здійснюватися під основними фарами або на їх рівні. Установка вище головною оптики навпаки погіршує видимість, так як на рівні очей туман володіє більш високою щільністю, ніж біля поверхні землі. Противотуманки забезпечують широкий пучок світла, що дає хороше освітлення узбіччя і полегшує маневреність при поворотах. Крім підвищення безпеки, дані елементи покращують естетичний вигляд автомобіля. Тому при їх виборі необхідно приділити увагу не тільки параметрами, але і дизайну.

Додаткові протитуманні фари, відповідні вимогам ГОСТу, дають широке світлове пляма і мають чітку очёркнутую грань. Така конструктивна особливість дозволяє зустрічним водіям бачити більш ясно автомобіль, при цьому виключається можливість засліплення інших учасників руху. Тому їзда з включеними протитуманними фарами дозволена в будь-яких ситуаціях при обмеженні видимості. Застосовуватися ці світлові прилади можуть як з фронтальними фарами головного світла, так і з габаритними вогнями.

Установка протитуманних фар супроводжується обмеженнями, позначеними в правилах. На легкові машини допускається монтаж противотуманок в кількості не більше двох штук, з розсіювачами жовтого або білого кольору. Додаткові фари повинні розташовуватися симетрично від поздовжньої осі. Відстань від площини бокового габариту не повинно перевищувати 40 см (по зовнішньої кормі фари). Щодо рівня дорожнього покриття, освітлювальні елементи можуть встановлюватися не нижче 25 см (по нижньому краю фари).

Для легкових автомобілів згідно з вимогами розташування додаткових фар не повинно бути вище оптики ближнього світла. Додаткові світлові габарити не повинні загороджувати штатні фари.

Правильна установка є запорукою ефективної та тривалої роботи пристрою. Пам'ятайте, що незалежно від того, яку сучасну і надійну модель фар ви вибрали, внаслідок неякісного монтажу ймовірність виникнення аварійної ситуації може підвищитися. Місце для установки оптики необхідно продумувати до покупки освітлювальних елементів. Такий підхід дозволить завчасно виявити найбільш підходящі місця монтажу, які будуть задовольняти ПДР.

Схема установки додаткових ВТФ

У більшості моделей сучасних автомобілів передбачені спеціальні місця для установки протитуманних фар. У таких випадках достатньо просто вийняти заглушки, прикрутити і підключити фари.

У нормативних документах зазначено що, установка противотуманной оптики вище рівня фар ближнього світла заборонена.

Монтаж повинен здійснюється симетрично, освітлювальна оптика не повинна виступати за габарити автомобіля. Як правило, установка додаткових протитуманних фар здійснюється між оптикою головного світла або в нижній частині бампера, на рівні освітлювальних елементів ближньої дії. Для роботи необхідно підготувати наступні інструменти:

  • рулетка або лінійка;
  • плоскогубці для обтиску проводів;
  • набір викруток;
  • набір гайкових і / або шестигранних ключів;
  • дриль, набір свердел.

етапи установки

  1. Підготовка. Попередньо необхідно відміряти симетричні місця для монтажу елементів освітлення. Також рекомендується вийняти оптичні елементи з фар, це дозволить уникнути пошкоджень ламп при монтажі.
  2. Свердління отворів. Після облаштування отворів, їх необхідно обробити антикором, це дозволить уникнути корозії кріпильних елементів.
  3. Установка корпусу фар і реле. реле встановлюється контактами вниз, в будь-якому зручному місці, яке виключає попадання води.
  4. Облаштування повідці. Один з дротів фар необхідно з'єднати з масою, для цього в будь-якому зручному місці, прикручуємо провід до кузова за допомогою самореза. Решта проводка укладається в гофровану пластикову трубку і кріпиться до штатної проводки автомобіля за допомогою хомутів. Після цього проводка заводиться в салон.
  5. Підключення харчування. Схема підключення додаткових фар досить проста і практично ідентична способу облаштування харчування головною оптики. Провід підключаються через окремі запобіжники до реле (роз'єм №86). Вихід №85 з'єднується з плюсом акумулятора. Це можна реалізувати трьома різними способами:
  • контакт замку запалювання;
  • готельний провід від акумулятора;
  • вихід реле ближнього світла №85.

Вихід реле №87 з'єднується з масою в будь-якому зручному місці.

6. Монтаж перемикача. У сучасних моделях фар, вимикач йде в комплекті. У нових автомобілях передбачені спеціальні роз'єми для елементів управління додаткової світлотехнікою. Якщо у вашій моделі не передбачені штатні кнопки, їх установку рекомендовано здійснювати на приладовій панелі, біля блоку запобіжників.

7. Перевірка. Після завершення всіх робіт необхідно перевірити ще раз правильність і надійність підключення всіх елементів.

рекомендації

  • Забезпечити ефективне і безпечне руху в умовах обмеженої видимості можна тільки в разі якісно регулювання додаткової світловий оптики.
  • Обтекатели фар необхідно утримувати в чистоті, особливо це актуально для ксеноновим оптики.
  • Для очищення стекол фар рекомендується використовувати безконтактну мийку.
  • Додаткову оптику забороняється обмивати або протирати снігом до або після використання, щоб уникнути руйнування скла внаслідок різкого перепаду температур.
  • Для протирання скла рекомендується використовувати м'які тканини, в іншому випадку можна подряпати поверхню.
  • Завжди возите з собою запасні лампи і запобіжники.

Відео з монтажу додаткових фар на авто

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов