Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка внутрішнього блоку


Початок монтажу внутрішнього блоку кондиціонера полягає в кріпленні настановної пластини. Для виключення вібрацій її фіксують на спеціальні болти (дюбеля) з пластмасовим наконечником. Така втулка дозволяє уникнути небажаного контакту проводів кондиціонера з металево деталями стінного перекриття.

Наша сеть партнеров Banwar

Зміст: Для підключення системи застосовують окремий контур ланцюга електроживлення. З метою з'єднання блоків використовується чотирьохжильний кабель перетином 1 мм2.

Для підключення проводу не обов'язково знімати передню панель. Знімається кутова коробка, а за нею затиск VA. Провід заземлення зачищається і приєднується до відповідної клеми. Після його фіксації встановлюємо назад кутову коробку.

Слід зазначити, що поєднуючи зовнішні і внутрішні прилади, використовуваний для цього провід повинен відповідати необхідним стандартам. Обов'язково необхідно його надійно фіксувати, оскільки він може від вібрації бовтатися, і викликати коротке замикання, яке може привести до пожежі. Після їх з'єднання можна легенько потягнути за дріт, щоб переконатися в його надійності.

Також слід звертати увагу на правильність з'єднання проводів. У зворотному випадку нормальна робота пристрою буде неможлива. Якщо виконати неправильне з'єднання проводу заземлення, то це може призвести до ураження струмом. Він повинен бути завжди трохи довше інших.

Багато сучасних моделей кондиціонерів мають функцію повторного запуску. Це означає, що встановлена ​​температура і швидкість обертання вентилятора запам'ятовується пристроєм. Це досить зручно особливо після збою живлення. Якщо кондиціонер перед збоєм працював в автоматичному режимі, то основні параметри не зберігаються в пам'яті. У цьому випадку режим роботи буде налаштований згідно існуючої температури кімнаті.

У експлуатується приміщенні слабка електропроводка, то переривання струму в мережі може відбуватися при одночасному включенні інших побутових приладів.

При прокладанні дренажного шланга необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:
  • не допускати додаткових підйомів і вигинів;
  • розташовувати дренажний шланг під трубами холодоагенту;
  • обмотуючи стрічкою забороняється тягнути за шланг;
  • з боку приміщення обов'язково виконати ізоляцію

Якщо необхідно розташовувати труби направо або вниз, то виконуємо наступні дії:
  • з'єднуємо разом дренажний шланг і труби холодоагенту за допомогою стрічки;
  • вставляємо їх у втулку настінного отвору, а після верхню частину внутрішнього приладу зачіпляються за гачки на настановної пластині.

Після проведення нескладних маніпуляцій не зайвим буде переконатися в надійності зацепа. Для цього злегка посуваємо прилад вліво і вправо.

Якщо труби розташовуються вліво і назад вліво, то виконуємо наступні дії:

  • обертаємо труби з холодоагентом і дренажний шланг повстяної стрічкою (нахлест при цьому робиться на 1/3 її ширини);
  • знімаємо дренажний ковпачок, розташований на задній частині пристрою з правого боку;
  • висовуємо дренажний шланг з лівої частини приладу і кріпимо на його місце ковпачок. Для цієї мети необхідно використовувати викрутку, але не гострий інструмент;
  • звільнився дренажний шланг вставляємо в праву частину системи.

В першу чергу вставляємо дренажний шланг у втулку для настінного покриття. Далі пристрій закріплюється на спеціальні гачки розташовані на настановної пластині. Щоб полегшити прокладку труб з задньої частини приладу зрушуємо його трохи вліво.

Для зручності з'єднання труби холодоагенту з трубою подовження слід виконати наступне: підняти нижню частину внутрішнього блоку і підкласти спеціальну накладку. Врізати її можна з пакувального матеріалу. після з'єднання трубопроводів надійно закріплюють нижню частину приладу в настановної пластині.

Дренажний трубопровід складається зі спеціальної армованої трубки, яка легко згинається в різних напрямках, при цьому вона не змінює свого внутрішнього перетину. Щоб забезпечити відтік води необхідно встановлювати дренажний шланг під нахилом.

Якщо дренажний шланг, що входить в комплект системи, виявився коротким, то подовжувач слід придбати окремо. При його прокладанні через приміщення, подовжувач слід додатково ізолювати.

Для з'єднання зовнішнього і внутрішнього блоку необхідно використовувати тільки дроти стандартного перетину. Перед з'єднанням необхідно з їх кінців прибрати обмотку і стежити за тим, щоб сполучаються дроту не контача з трубами. При цьому заземлення повинен бути злегка довше за інших.

Зачищений кінець дроту до упору вставляється в затиск. Після затиснення слід перевірити надійність кожного з'єднання, для цього можна злегка потягнути дріт. Якщо провід не до кінця ввести в термінал, то може статися обгорання блоків терміналу.

Слід також правильно закріпити сервісну панель зовнішнього приладу, оскільки через попадання пилу може статися ураження струмом.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов