Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

В Україні активізувалися шахраї, масово розсилають на телефони повідомлення про виграш авто

  1. «Багато хто говорить, що так шахраї" розводять "людей. А раптом я і справді виграв авто? »
  2. «Не захочете отримати машину, можемо виплатити вам грошовий еквівалент призу - 299 тисяч гривень»
  3. «Якщо ви не брали участі в розіграші, то як можете стати його переможцем?»

Наша сеть партнеров Banwar

Мабуть, аферисти вирішили, що все нове - це добре забуте старе, і замість того, щоб вигадувати інші схеми обману довірливих громадян, вирішили повернутися до вже перевіреним. Років п'ять тому на мобільні телефони українців почали приходити sms-повідомлення про нібито виграних ними автомобілях. Громадяни, які повірили в чудо, як правило, втрачали чималі суми грошей. Звернення постраждалих в правоохоронні органи ситуацію не змінювало. Там відкривали кримінальне провадження, але далі цього справа не йшла. Вистежити аферистів було складно - провернув кілька вдалих угод, вони змінювали sim-карти.

Про цю схему «розлучення» вже призабули. Але навесні нинішнього року шахраї знову нагадали про себе . Причому настільки активно, що за тиждень повідомлення про виграш автомобіля прийшли на мобільні телефони декількох тисяч чоловік. До редакції почали телефонувати наші читачі, запідозривши обман. Дізнавшись, що інтуїція їх не обманює, вони просили розповісти, як працює ця схема і чого можна побоюватися, отримавши sms про виграш з невідомого номера.

* За даними адміністраторів груп в соціальних мережах «Стоп, шахрай
* За даними адміністраторів груп в соціальних мережах «Стоп, шахрай!», За останній тиждень подібні повідомлення прийшли на мобільні телефони декількох тисяч чоловік

«Багато хто говорить, що так шахраї" розводять "людей. А раптом я і справді виграв авто? »

- Особисто я відразу ж видаляю такі повідомлення, - каже наша читачка Тетяна з Київської області. - Прекрасно розумію, що якщо я не брала участі ні в якому розіграші, то і виграти нічого не можу. Хто його знає, а раптом це sms-повідомлення містить вірус? Тому відразу видаляю.

- Завжди так хочеться вірити в чудо, - каже житель Харкова Максим. - Тим не менш, отримавши на мобільний повідомлення про виграш, я спочатку поставився до цього скептично. Але пізніше вирішив все-таки подзвонити за вказаним номером. Чим чорт не жартує? Багато хто говорить, що це шахраї так «розводять» людей. А раптом я і насправді виграв автомобіль? Повинно ж мені колись повезти!

Додзвонився по вказаному телефону. Трубку підняв культурний молода людина. Він так переконливо розповідав про акцію, в якій я нібито взяв участь! Я навіть не помітив, як опинився біля найближчого терміналу, перераховуючи невідомо кому чималу суму грошей. Після відправки запитаної суми спробував знову додзвонитися за вказаним в повідомленні номером, але там не взяли трубку.

До речі, багато наших читачів відзначають, що подібні повідомлення про виграші приходять, як правило, рано вранці - годині о шостій, коли людина ще не повністю прокинувся.

«ФАКТИ» вирішили випробувати на собі «чари» аферистів і дізнатися, як насправді вони діють і в чому полягає підступ. У одного з читачів, який звернувся до нас, я попросив номер телефону, вказаний в sms-повідомленні, і подзвонив шахраям. За легендою я виграв автомобіль «Шкода Октавія». За інструкціями про те, що мені робити далі, дзвонив у фірму «Автоміст».

Дивно, але в робочий час номер установи, яка відповідно до sms-повідомленням є офіційним дистриб'ютором автомобілів «Шкода» в Україні, не відповідав. Вирішив передзвонити їм пізніше. А тим часом зайшов на сайт цієї компанії, теж вказаний в sms-ке. Зроблений професійно сайт викликав довіру. Вгорі були вказані кілька номерів телефонів. Правда, без чотирьох останніх цифр. Саме на них, повідомлялося на сайті, і випав головний приз - автомобіль. В одному з виграшних номерів перші три цифри дійсно співпадали з номером телефону нашого читача.

* Для того щоб інформація про розіграші виглядала більш переконливою, аферисти створюють фейковий сайти
* Для того щоб інформація про розіграші виглядала більш переконливою, аферисти створюють фейковий сайти

Поки я читав новини компанії, мені подзвонили. «Здрастуйте, вас вітає компанія" Автоміст ", - пролунав добре поставлений чоловічий голос. - Як я можу до вас звертатися? »Я назвав своє ім'я. Чоловік, який телефонував також представився: «Я головний оператор інформаційного центру компанії Сергій. Наша розмова буде записуватися. З якого питання ви до нас звернулися, Михайло? »« Мені прийшло повідомлення про те, що я виграв автомобіль, - сказав я. - Це якийсь розіграш або насправді так? »-« Михайло, залишайтеся, будь ласка, на лінії, ми зараз перевіримо інформацію ».

Деякий час в трубці грала музика, потім знову підключився чоловік, який назвався Сергієм, і повідомив мені радісну новину: «Ми перевірили, все сходиться, - сказав оператор інформаційного центру. - Михайле, ви дійсно виграли автомобіль. Але чому так пізно нам подзвонили? Акція закінчується сьогодні. Якщо ви не встигнете оформити приз до 18.00, то втратите його ». «Повідомлення про виграш я отримав сьогодні вранці», - відповів я, намагаючись здаватися розгубленим. На той час уже не сумнівався, що розмовляю з шахраєм. Адже дзвонив я не з «виграшного» номера, вказаного на сайті, а зі свого, на який sms-повідомлення не приходило.

«Де ви живете?» - запитав оператор. «У Києві», - відповідаю. «Головний офіс нашої компанії знаходиться в Харкові, - сказав Сергій. - До шостої вечора вам потрібно встигнути приїхати. І я навіть не знаю, як бути ... Ви, швидше за все, не встигнете ». «Я зараз подивлюся розклад поїздів. Може бути, постараюся встигнути », - відповідаю. «Ні, приїжджати не треба, - несподівано сказав співрозмовник. - Я тут порадився з колегами, і вони запропонували такий варіант: ви можете отримати свій приз, навіть ... не виїжджаючи з Києва ».

Сергій запропонував заповнити анкету у них на сайті. «Крім того, ви повинні будете переправити нам копії паспорта та ідентифікаційного коду. Коли ви закінчите заповнювати анкету, ми вам передзвонимо. Двадцяти хвилин вам вистачить? »

Рівно через двадцять хвилин пролунав дзвінок з того ж номера: «Михайло, ви ознайомилися з умовами акції?» - «Так, тільки не зовсім зрозумів, яким чином опинився в розіграші призу». - «Ви поповнювали за останні півроку рахунок свого телефону через термінал? Там ми і зафіксували ваш номер. Розумієте, поповнюючи рахунок телефону через термінал, ви підвищуєте престиж платіжних систем. Саме так ви і стали учасником акції ». - «Скажіть, а коли я зможу отримати свій автомобіль?» - «Протягом 16 годин автомобіль доставляється в будь-яку точку України. Приз доставить кур'єр ».

«Не захочете отримати машину, можемо виплатити вам грошовий еквівалент призу - 299 тисяч гривень»

Тим часом мій співрозмовник тиснув на мене все нової і нової інформацією: «Акційні кольору автомобіля - чорний, білий і червоний. Можете вибрати на свій смак. Крім того, якщо ви не захочете отримати машину, ми можемо виплатити вам грошовий еквівалент призу - 299 тисяч гривень ». Я вирішив вибрати гроші. І ось тут нарешті розкрилося, заради чого ми з «оператором інформаційного центру» спілкуємося по телефону вже близько години. «Ви ж знаєте, що подарунки вартістю понад 50 тисяч гривень оподатковуються в 34 відсотка? Але не хвилюйтеся, - сказав "оператор". - Ви не повинні будете нам відправляти всю суму, так як стали мимовільним учасником акції. 33 відсотки за вас оплатить спонсор - "Укртелеком". Але останній відсоток потрібно буде оплатити саме вам - це складе 2 тисячі 900 гривень. Після перерахування цієї суми через термінал "ПриватБанку" ви отримаєте на свій телефон восьмизначний код, за яким і отримаєте гроші на свою картку. Після оплати обов'язково збережіть чек. Його ви надасте в податкову, якщо у них виникнуть питання, звідки у вас з'явилися такі гроші ».

На цьому місці я вирішив перервати експеримент. Суть афери остаточно прояснилася. Пообіцявши переслати необхідну суму протягом півгодини, я вирішив знайти в Інтернеті сайт реального офіційного дистриб'ютора автомобілів «Шкода» в Україні. Виявилося, фейковий сайт компанії «Автоміст» був повністю скопійований з офіційного сайту представництва «Шкоди». Було тільки одна відмінність. На цьому сайті нічого не повідомлялося про розіграш авто.

Приблизно через годину мені знову зателефонував Сергій і сказав, що вони досі не отримали грошовий переказ, через що мене можуть зняти з розіграшу. Звичайно, якщо я не потороплюсь. «Не потороплюсь. Тому що відмовляюся від призу », - відповів я і поклав трубку.

«Якщо ви не брали участі в розіграші, то як можете стати його переможцем?»

- Аферисти не зацікавлені, щоб ви приїжджали до них за «призом», - говорить один з адміністраторів групи «Стоп-шахрай» в соціальних мережах Павел Орехов. - Їм потрібно, щоб ви перерахували гроші через термінал. Після цього зв'язок з вами переривається назавжди. Ваш номер заноситься в чорний список. Якщо ж ви захочете відвідати їх фірму, то за вказаною адресою напевно знайдете житловий будинок або міське сміттєзвалище.

- Чоловік, який назвався оператором інформаційного центру компанії, говорив зі мною добре поставленим голосом ...

- І постійно називав ваше ім'я? Це психологічний прийом. Коли вас весь час підкреслено ввічливо називають по імені, ви відчуваєте свою значимість і починаєте все більше і більше довіряти співрозмовнику. Аферисти, як правило, дуже хороші психологи. До того ж вони вас закидають великою кількістю інформації. Кажуть, що розмова записується, що ви обов'язково повинні зберегти чек для податкової, що за вашим бажанням вас разом з призом сфотографують для реклами. Це все викликає довіру у потенційних жертв аферистів. А найголовніша умова (кажуть вам вже в самому кінці, коли відчувають, що ви захопили наживку): вам треба виплатити за все один відсоток податку. Мовляв, це ж така дурниця в порівнянні з призом.

- Так що ж, ніколи не можна вірити, якщо вам повідомляють про приз?

- Якщо ви не брали участі в розіграші, то як можете стати його переможцем? Велика фірма ніколи не буде повідомляти про те, що ви щось виграли, в sms-повідомленні. Вони вам подзвонять. Крім того: що це за спонсор такий, який 33 відсотки податку сплатити може, а ще один відсоток не може? Це повинно насторожити. Далі. Як можна оплачувати будь-яку послугу, не бачачи призу? Якщо ж призер вибрав гроші, то фірма може відрахувати той відсоток від суми, яку ви повинні вислати.

Коли вам повідомляють, що офіційний дистриб'ютор дарує вам приз, і вказується адреса сайту, спробуйте через пошукову систему знайти справжній сайт, в адресі якого обов'язково має вказуватися назва фірми. У пошукових системах сайти офіційних представників, як правило, знаходяться в самому верху списку. А зазначений в sms-повідомленні адресу, швидше за все, в результатах пошуку не відіб'ється, тому що шахраї після кількох вдалих угод свій сайт зазвичай видаляють.

Варто зауважити, що в Інтернеті є і форуми мисливців на аферистів, які розкривають схеми розлучення довірливих громадян і викладають відповідні відео. Наприклад, киянин Владислав влоги (так він підписується в Інтернеті) має свій канал на YouTube.

- Якось раз і мені самому прийшло повідомлення про те, що виграв автомобіль, - розповідає Владислав. - Я знав, що це афера, тому що за тиждень це був уже третій автомобіль, «виграний» мною на різних фірмах. Спілкувався я з оператором довго. Моя мета була вивести його з себе. Близько години співрозмовник перебував в образі ввічливого співробітника компанії, але потім він зрозумів, що не він мене розігрує, а я його. Тут же змінив тон і спочатку спробував погрожувати мені. Так як я залишався спокійний, аферист змінив тон і сказав: «Знаєш, я на цих лохах харю собі з'їв ... Тобі просто пощастило, що ти з самого початку знав, що це розлучення. Але ж трапляються багато. Були випадки, коли люди бігли в ломбард, щоб заплатити вигаданий мною платіж в розмірі 50 тисяч гривень! »

«Чого ж ви номера не перевіряєте? - запитав я наостанок шахрая. - Мені вже три рази з різних номерів приходять повідомлення про виграші ». «Ми-то перевіряємо номера. Але таких, як ми, які хочуть розвести чергового лоха, в Україні дуже багато. Гаразд, не заважай працювати, тут чергові "переможці акції" на іншій лінії дзвонять ... »

У правоохоронних органах «ФАКТАМ» повідомили, що телефонних шахраїв відстежити дуже важко, так як вони постійно змінюють номери телефонів. Проте, якщо вас обманним шляхом змусили перерахувати гроші за неіснуючий приз, варто написати заяву в поліцію. Правда, не пояснили навіщо.

Читайте нас в Telegram-каналі , Facebook і Twitter

А раптом я і справді виграв авто?
А раптом я і справді виграв авто?
Хто його знає, а раптом це sms-повідомлення містить вірус?
Чим чорт не жартує?
А раптом я і насправді виграв автомобіль?
Як я можу до вас звертатися?
З якого питання ви до нас звернулися, Михайло?
Це якийсь розіграш або насправді так?
Але чому так пізно нам подзвонили?
«Де ви живете?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов