Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

В посудомийній машині залишається вода на дні

  1. Причини залишку води в піддоні Залишки води в піддоні посудомийної машини господині помічають одразу,...
  2. усуваємо засмічення
  3. На яку висоту підключений шланг
  4. перевіряємо прессостат
  5. Очищаємо і перевіряємо помпу
  6. Програмний модуль довіримо фахівця
  7. Заходи щодо скорочення поломок

Причини залишку води в піддоні

Наша сеть партнеров Banwar

Залишки води в піддоні посудомийної машини господині помічають одразу, протираючи свою помічницю після чергового циклу роботи. В іншому випадку вже на другий день запах застояної води буде йти з агрегату. Складніше розібратися з причиною, чому посудомийна машина не зливає воду. В основному це застряг сміття в різних вузлах. Але можуть бути і інші поломки.

  1. Порушена робота прессостата - датчика рівня води.
  2. Забився фільтр, і вода не витікає через нього.
  3. Засмітився або поламався насос, відкачує воду в відлив.
  4. Забився, перегнувся або неправильно встановлений зливний шланг.
  5. Засмічення в системі зливу і вода не відкачується.
  6. Збій в програмному модулі.
  7. Низька напруга в електричній мережі і помпа не може працювати при високих навантаженнях.

Посудомийна машина вимагає постійного догляду, це мінімізує поломки

Багато причин застою води на дні посудомийки можна уникнути, якщо регулярно доглядати за машиною, чистити її, провітрювати. Частина причин збою в роботі агрегату господиня може знайти і усунути самостійно. Досить уважно прочитати інструкцію по експлуатації посудомийки і догляду за нею.

Встановлюючи в будинку енергоємне складне обладнання, треба викликати електриків і перевірити напругу і силу струму в мережі. Можливо вам доведеться ставити стабілізатор напруги або підсилювач. При великій кількості споживачів напруга може падати, і обладнання працювати зі збоями.

чистимо фільтр

Фільтр розташований в піддоні. Через нього вода під час роботи машини проходить кілька разів. Стиралка прокручує барабан з білизною в набраної в бак воді. На посуд розчин миючих речовин і солі розбризкується через коромисла під великим тиском, стікає в піддон і знову насос качає її в робочий простір. І тільки після декількох циклів брудна вода відкачується з посудомийки в відлив.

В одному гнізді стоїть фільтр грубої і тонкої очистки. Він збирає все залишки їжі, залишені на тарілках, звільняє воду від дрібних фрагментів, які можуть застрягти в коромислі. Кожна порція води приносить з собою нову бруд. Фільтр треба чистити раз на тиждень.

  1. Відключити машину, висмикнувши з розетки.
  2. Відкрутити виступає над поверхнею піддону фільтр грубої очистки.
  3. Витягти сітчастий циліндр - фільтр тонкого очищення.
  4. Помити все засобом для посуду, сіточку потерти зубною щіткою. Промити водою.
  5. Поставити фільтр на місце. Закрутити до збігу міток.

Якщо фільтр був сильно забитий, то варто перевірити роботу посудомийної машини, налити в неї воду і включити.

Фільтр, необхідно чистити щотижня разом з коромислом і нижньою частиною дверки. Кути піддону бажано протирати після кожного циклу миття посуду.

Якщо посудомийна машина не зливає воду, значить треба шукати причину далі.

усуваємо засмічення

Система зливу і зовнішній гофрований шланг можуть засмітитися. Перевірити наявність засмічення найпростіше, від'єднавши зливний шланг від сифона. Приготуйте низький тазик і ганчірку. Вода може политись активно і залити підлогу. За допомогою плоскогубец звільніть хомут і зніміть гофру зі штуцера. Направте кінець зливного шланга в тазик.

Якщо вода поллється інтенсивно, значить засмічень немає. При слабкій течії або повну його відсутність прочистите спочатку зливний шланг. Якщо не допомогло, вода на дні залишилася, значить, забита система зливу всередині машини.

Ззаду від'єднайте зливний шланг від патрубка. Він також фіксується за допомогою хомута. Прочистіть систему зливу, досить довжини зубочистки, він короткий і сміття збирається на виході.

Прочистіть систему зливу, досить довжини зубочистки, він короткий і сміття збирається на виході

Переконайтеся, що зливний шланг не має забитий

Якщо засмічень немає, переконайтеся що сифон і слив в каналізацію чи не забиті. Просто відкрийте кран і подивіться, як буде йти вода з раковини.

На яку висоту підключений шланг

Для нормальної роботи посудомийної машини важливо, щоб вона правильно була підключена до каналізації. Зливний шланг:

  • коротше 2 метрів;
  • вхід в сифон на висоті 40 - 50 см від підлоги;
  • верхня точка петлі - повітряного затвора на висоті 50 см;
  • провисання до 5 см від підлоги;
  • шланг не має перегинів, що заважають руху води.

Якщо є перегин, шланг слід розправити. При установці посудомийної машини далеко від сифона, зробити відгалуження труби в каналізацію. При високому розташуванні входу гофри в сифон, вода зі шланга після відключення помпи може виливатися назад в піддон.

При високому розташуванні входу гофри в сифон, вода зі шланга після відключення помпи може виливатися назад в піддон

При високому підключенні зливного шланга, вода може виливатися назад в піддон

Якщо зливний шланг піднято і спрямований зливати воду в мийку, то крім постійно залишається води в посудомойке, швидко з ладу вийде і насос, який працює з підвищеним навантаженням.

перевіряємо прессостат

Датчик рівня - прессостат в 2 точках заміряє рівень води і передає значення на блок управління. Його можна зняти і перевірити. Забороняється заносити в пристрій води немає, тільки повітряна камера.

  1. Відключіть прессостат від корпусу посудомийки.
  2. Перевірте стан клем. Вони можуть окислюватися або контакт ослабне.
  3. Піднесіть датчик до вуха і по черзі подмімо в трубочки. Повинні бути клацання при вдування повітря відразу. При випуску затримка на пару секунд.

При заповненні посудомийної машини водою, прессостат спрацьовує моментально, як тільки рідина досягне потрібного рівня. При зливі відбувається затримка. Це зроблено, щоб не було переливу води при наборі, і вся вона викачує при зливі.

Якщо прессостат не витримав перевірки, ремонтувати його марно. Вирушаючи купувати новий, візьміть з собою паспорт на машину. Моделі одного виробника можуть мати різну прошивку.

Прессостат посудомийної машини

Якщо посудомийна машина на гарантії, прессостат чіпати не треба. Ви втратите право на гарантійне обслуговування і безкоштовний ремонт.

Очищаємо і перевіряємо помпу

Після очищення фільтра і установки його на місце потрібно перевірити роботу зливний помпи. Оскільки воду з піддону вибрали, залийте 2 - 3 склянки і включіть машину. Програма отримає сигнал прессостата про наявність води, включить помпу. Якщо насос не почне відкачувати воду, в посудомийній машині залишається налита вода, його слід зняти і перевірити. Робити це повинна людина, що має досвід ремонту побутових електроприладів. Йому знадобитися мультиметр і викрутка.

Дістатися до помпи можна через дно.

  1. Підстелити ганчірку, оскільки з посудомийної машини виллється залишок води на підлогу.
  2. Перевірити обертання крильчатки. Вона провертається після додатка невеликого зусилля стрибками на 80 - 90 градусів.
  3. Якщо провернути не вдалося, слід знімати помпу і чистити крильчатку. Вона часто буває заклинило великими предметами.
  4. Зняти помпу. Тримається вона на 2 гвинтах.
  5. Підключити кінці проводів до мережі 220В, помпа повинна запуститися. Якщо не запустилася, звіритися з характеристиками запуску, зазначеними на таблиці, вони можуть бути більше, і перевірити мультиметром контакти.

У разі якщо помпа не працює, рекомендується викликати фахівця

Якщо помпа не працює, її треба міняти. Залежно від рівня володіння технікою, нову встановлює сам господар або викликає фахівця.

Програмний модуль довіримо фахівця

Програмний модуль перевіряється тільки в процесі роботи. Він збирає все показання приладів і віддає команди, відповідно до обраного режиму миття посуду.

Він збирає все показання приладів і віддає команди, відповідно до обраного режиму миття посуду

Перевірку і ремонт програмного модуля може здійснити тільки професіонал

При включенні машини, на дні якої залишилася вода, повинна включитися помпа. Якщо всі вузли перевірені, а вода не злилася і посудомийка розпочала новий цикл, можливий збій в програмі. Налаштовуються блоки при виробництві обладнання на складній апаратурі, і лізти в них не можна. Треба викликати фахівців з ремонту.

Заходи щодо скорочення поломок

Правильний догляд за посудомийній машиною значно подовжить термін її бездоганної роботи.

Фільтр треба чистити раз на тиждень. Залишки їжі з тарілок слід зчищати у відро для сміття, тоді засмічень буде значно менше.

Раз в 2 - 3 місяці необхідно мити машину содою і оцтом, або магазинними засобами. Це звільнить її від жирного нальоту на фільтрі, помпі, дні і в системі зливу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов