Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ваш HTC розряджається: що робити? Калібрування акумулятора і інші способи економії заряду батареї

  1. «Подібно механічних пристроїв, які зношуються швидше при інтенсивному використанні, глибина розрядки...
  2. Щоб відкалібрувати хімічну і віртуальну батареї, потрібен час від часу проводити повну розрядку акумулятора....
  3. HTC швидко розряджається і гріється: як урізати «апетит» смартфона?
  4. Як уникнути швидкої розрядки
  5. Режими енергозбереження та сну
  6. Критичний режим енергозбереження: нова функція HTC Sense 6.0
  7. Енергоспоживання софта в HTC: як знайти і усунути «витоку»
  8. Чи потрібно відключати Wi-Fi, Bluetooth, GPS і NFC для економії енергії?
  9. Калібрування батареї HTC
  10. Питання: чому смартфон не заряджається до 100%, зупиняючись на 95-99%?
  11. Зовнішні батареї і посилені акумулятори для HTC
  12. Запасний або збільшений акумулятор
  13. Зовнішня акумуляторна батарея для HTC
  14. Як саме?
  15. причини
  16. Погано чи в повному обсязі надходить енергія
  17. Дотримуємося температурний режим
  18. Використання якісних аксесуарів
  19. апаратна проблеми
  20. Підведемо підсумок

Наша сеть партнеров Banwar

Експерти сайту Battery University вже кілька років публікують рекомендації по зарядці різних типів пристроїв, а сайт Tech Insider виділив кілька простих порад.

Літій-іонні акумулятори в смартфонах чутливі до так званого «стресу». Як і у людей, тривалий стрес може скоротити тривалість життя батареї. У наших силах захистити пристрій від зайвих навантажень і продовжити термін його служби.

Вимикайте смартфон від розетки, коли він повністю заряджений

Залишати смартфон заряджатися на всю ніч - погана ідея. Батарея зарядиться за 2-3 години, після цього вона буде отримувати енергію малими дозами, щоб підтримувати заряд на 100% -ної позначки. Це буде тримати акумулятор в стані «напруги» і скоротить термін його життя.

А ось те, що батарея буде заряджатися всі вісім годин вашого сну і загине від перегріву - міф. Сучасні смартфони автоматично перестають заряджатися, коли потреба в цьому зникає. Так що нічна зарядка для акумулятора шкідлива, але не смертельно небезпечна.

Не потрібно заряджати батарею до 100%

«Немає необхідності повністю заряджати літій-іонний акумулятор. Більш того, це небажано, - пишуть фахівці Battery University. - Насправді краще зарядити батарею не повністю, так як висока напруга негативно впливає на батарею ».

Чекати 0% на лічильнику теж ні до чого

«Подібно механічних пристроїв, які зношуються швидше при інтенсивному використанні, глибина розрядки (DoD) визначається кількістю циклів батареї. Чим менше розрядка, тим довше батарея прослужить ».

У цієї тези є експериментальне підтвердження. За даними Battery University, якщо при значенні DoD 100% (повна розрядка) батарея служить 300-500 циклів, то при 50% DoD її вистачить уже на 1200-1500 циклів.

Заряджайтеся кілька разів на день

Експерти радять постійно тримати заряд акумулятора між 40 і 80 відсотками. Це означає, що набагато краще зарядити смартфон кілька разів короткими сесіями, ніж поставити його у розетки на всю ніч або на весь день.


Є поширений міф про те, що перед тим, як підключитися до розетки, потрібно дочекатися максимальної розрядки батареї, а потім повністю її зарядити. Швидше за все, він стався з часів популярності нікель-кадмієвих та нікель-метал-гідридних акумуляторів - для них дійсно була корисна «тренування» з повними циклами зарядки-розрядки. Літій-іонним батареям такі вправи ні до чого.

До речі, дуже шкідливо для батареї залишити її надовго повністю розрядженою. Якщо їдете у відпустку - подбайте про те, щоб акумулятор був заряджений хоча б на 40-60%. Інакше після вашого повернення його ємність може помітно зменшитися.

Розряджайте батарею повністю хоча б раз в три місяці

Згодом хімічні властивості батареї змінюються, вона починає розряджатися швидше. Однак віртуальна батарея - то, як смартфон «представляє» кількість заряду, - залишається незмінною.


Однак віртуальна батарея - то, як смартфон «представляє» кількість заряду, - залишається незмінною

Якщо ви ніколи не допускаєте повної розрядки пристрою, дві ці шкали будуть розходитися все далі. Ваша довіра до лічильника може похитнутися: смартфон відключиться на 3, 5 або навіть 10 відсотках заряду.

Щоб відкалібрувати хімічну і віртуальну батареї, потрібен час від часу проводити повну розрядку акумулятора. У цей момент пристрій скине так званий нижній прапор заряду акумулятора і скоректує віртуальну шкалу.

Аналітики Battery University радять робити це хоча б раз в три місяці (або кожні 40 часткових циклів розрядки). Тим, у кого смартфон іноді «вмирає» випадково, проводити калібрування необов'язково.

Уникайте перегріву

Висока температура - найлютіший ворог літій-іонних акумуляторів, набагато серйозніший, ніж 100% на лічильнику заряду. Один сильний перегрів може різко скоротити термін служби батареї.

Граничні температури, при яких можливе використання акумуляторів: від -40 ° C до + 50 ° C. Допустимий діапазон заряду менше: від 10 до 30 ° C.


Допустимий діапазон заряду менше: від 10 до 30 ° C

Не допускайте попадання на мобільні пристрої прямих сонячних променів, не залишайте їх у прямих джерел тепла - і батарея буде служити вам довго і щасливо.

Компанія HTC послідовно збільшує ємність акумуляторних батарей, вбудованих в мобільні пристрої свого виробництва. Акумулятор на 2000-2500 мА · год став нормою сьогоднішнього дня.

Вконтакте

Але ще швидше «ростуть» характеристики смартфонів: інженери HTC вже постачають відверто бюджетні моделі екранами розміром 4,3 дюйма, які ще пару років були ознакою флагманського пристрою. Разом з габаритами екрану ростуть і його яскравість, контрастність, дозвіл, а отже і енергоспоживання.

Планомірне поліпшення апаратних характеристик зіштовхує власників телефонів HTC з проблемою: швидко сідає батарея, апарат не тримає зарядку.

Тому питання економії заряду літій-іонних і літій-полімерних батарей буде залишатися актуальним до прориву в технології виробництва паливних елементів.

Розглянемо три підходи до збільшення тривалості роботи мобільних девайсів:

  1. Зменшення енергоспоживання з боку апаратної і програмної начинки.
  2. Калібрування батареї HTC.
  3. Використання зовнішніх акумуляторів і батарей підвищеної ємності.

HTC швидко розряджається і гріється: як урізати «апетит» смартфона?

Часто в телефонах HTC не тільки швидко розряджається акумулятор, але апарати ще й відчутно гріються. Чому так відбувається?

Основні програмні причини швидкого витрати енергії: фонова активність і зависання програм і сервісів. Основні апаратні джерела нагріву і розрядки: процесор (обчислювальні і графічні ядра), яскравий екран і комунікаційні модулі.

Як уникнути швидкої розрядки

Перерахуємо прийоми, які дозволять збільшити термін життя телефону або планшета від однієї зарядки.

  • Змініть настройки екрану: зменшіть яскравість екрану під час відтворення музики при заблокованому екрані. Зменшіть інтервал часу для автоматичного відключення екрану.
  • Увімкніть автоматичне гасіння екрану під час завантаження веб-сторінок. У Sense 5 це робиться в меню «Налаштування»> «Спеціальні можливості»> «Затемнити екран під час завантаження сторінки».
  • «Живі» шпалери (live wallpapers) витрачають ресурси процесора і графічного чіпа на отрисовку анімації. Не використовуйте динамічні шпалери. Встановіть статичний фонове зображення, бажано темне.
  • Видаліть і відключіть всі невикористовувані програми, особливо що працюють у фоновому режимі ( «Налаштування»> «Програми»> вкладка «Всі програми»). Навіть якщо програма або віджет встановлені в ROM і не видаляються, то їх можна відключити. Наприклад, можна вимкнути стандартну пошту, новини, акції, браузер, HTC Watch, HTC Reader, Google Talk, Twitter, Flickr, Facebook, Dropbox - все залежить від того, якими програмами і сервісами ви користуєтеся повсякденно і встановили чи аналоги вбудованих додатків.
  • Вимкніть фонові процеси в налаштуваннях розробника (читайте, як їх активувати): Ліміт фонових процесів> Без фонових процесів.
  • Вчасно оновлюйте програми. Оновлення часто забезпечують поліпшене енергоспоживання і економне використання пам'яті.
  • Перевірте настройки програм, які можуть зменшити ресурс акумулятора. Наприклад, месенджери (Viber і ін.) Не призначене для програмам синхронізувати дані занадто часто. Вимкніть фонову синхронізацію там, де вона не потрібна. Наприклад, в «Play Маркет»: «Меню»> «Установка» - вимкніть автооновлення додатків і автоматичне додавання віджетів. В меню ОС «Налаштування»> «Облікові записи та синхронізація» перевірте, які дані автоматично синхронізуються з вашими обліковими записами. Робіть ручну синхронізацію в некритичних додатках. Особливу увагу приділіть віджетів: багато хто з них постійно синхронізують дані. Видаліть з головного екрану віджети, в яких немає гострої потреби.
  • Вимкніть мобільний інтернет, Bluetooth, Wi-Fi і GPS, якщо ви їх не використовуєте. Вивантажуйте з пам'яті навігаційні програми, коли вони вам не потрібні.
  • При переміщенні між базовими станціями оператора мобільного зв'язку, особливо коли зв'язок вам не потрібна, тимчасово ввімкніть режим «У літаку», щоб телефон не витрачав заряд на пошук мережі і перемикання.
  • Зменшіть гучність системних звуків. Вимкніть віброподтвержденіе дій в меню «Налаштування»> «Звук».
  • Перевіряйте статистику споживання заряду акумулятора. Це робиться в меню «Налаштування»> «Харчування»> «Журнал».

Режими енергозбереження та сну

У нових моделях HTC починаючи з 2013 року з'явився режим енергозбереження. В його налаштуваннях ви самостійно можете урізати апетити екрану, вібромотора або бездротового модему. У розділі «Харчування» можна також активувати автоматичний перехід мобільного пристрою в сон, що означає відключення передачі даних.

Критичний режим енергозбереження: нова функція HTC Sense 6.0

Власникам смартфонів HTC з оболонкою Sense (починаючи з версії 6.0) доступний критичний (граничний) режим енергозбереження, який допомагає оптимізувати використання заряду батареї в разі майже повної розрядженого акумулятора.

Рівень заряду, після якого пристрій автоматично цей режим, задається в загальних налаштуваннях смартфона. Активувати режим суперекономіі енергії можна в розділі Установки> Харчування або через швидкі налаштування у верхньому рядку стану.

У критичному режимі енергозбереження користувачеві доступні тільки базові функції: дзвінки, повідомлення, пошта, календар і калькулятор. Всі комунікаційні модулі відключаються після гасіння екрану. Перекладається в вимкнений режим вібрація, процесор працює на урізаною частоті, знижується яскравість екрану.

Енергоспоживання софта в HTC: як знайти і усунути «витоку»

Спочатку розглянемо важливе питання, пов'язане з OTA-оновленнями. Після кожного великого (наприклад, змінює версію ОС) поновлення рекомендується робити скидання налаштувань телефону до заводських налаштувань. Оцінювати «ненажерливість» акумулятора після поновлення і апаратного скидання коштує не відразу, а через два-три дні.


При оцінці витрат енергії прийнято орієнтуватися на показник «Система Android» в журналі використання батареї. Але цей показник не завжди дозволяє адекватно оцінити ситуацію. Зазвичай при активній експлуатації телефону витрата заряду «Системою Android» становить лічені відсотки. А ось якщо телефон «лежить на полиці» і використовується тільки для дзвінків, «Система Android» буде споживати кілька десятків відсотків.

Інший частий питання: чому, починаючи з HTC Sense 6.0, в статистиці витрачання заряду перше місце займає процес HTC BlinkFeed? Відповідь проста: тепер фірмова оболонка Sense називається BlinkFeed. Ви можете взагалі відключити новинний екран, але програма з такою назвою все одно буде в лідерах по використанню додатками акумулятора.

Правильніше буде встановити спеціальні програми, які відстежують активність додатків: PowerTutor, Wakelock Detector, Battery Monitor Widget. Накопичивши статистику, ви виявите, які програми і сервіси часто будять апарат, витрачають процесорний час і пам'ять (зазвичай це фонові сервіси медіа, оновлення новин, соцмереж, погоди, позиціонування).

Виявили «винуватця», який садить батарею? Вимикайте його: «Налаштування»> «Програми», виберіть програму, натисніть «Зупинити примусово», «Очистити дані» і потім «Відключити». Вимкніть цим способом всі непотрібні програми.

Чи потрібно відключати Wi-Fi, Bluetooth, GPS і NFC для економії енергії?

Навантаження на батарею з боку процесора і екрану можна знизити лише кардинальними методами: не грати в ігри, не дивитися відео, не встановлювати яскравість екрану на 100%. Але в цьому випадку взагалі пропадає сенс використовувати смартфон в якості міні-комп'ютера. Новітні чіпсети самостійно стежать за частотою, навантаженням і споживанням енергії, тому користувачеві доцільно зосередитися на тих аспектах, які він в змозі реально змінити: зокрема, на бездротових комунікаційних модулях.


Перш за все зазначимо очевидне: якщо ви ніколи не використовуєте конкретний модуль, варто повністю відключити його в налаштуваннях. Якщо ж вам нехай іноді, але все ж потрібно той чи інший бездротової інтерфейс, залиште його включеним.

  • Самий «ненажерливий» бездротової модуль - це Wi-Fi. Сьогодні майже всі власники смартфонів використовують Wi-Fi на постійній основі. Наприклад, чип BCM4335, встановлений в HTC One, має в своєму розпорядженні ефективними алгоритмами зниження енергоспоживання при просте, тому можна сміливо залишати Wi-Fi включеним весь час. При хорошому сигналі бездротового маршрутизатора або точки доступу можете не активувати опцію «Максимальна продуктивність Wi-Fi». Переконайтеся також, що бездротова мережа відключається в режимі очікування ( «Налаштування»> Wi-Fi> «Додатково»> «Зберігати підключення в сплячому режимі»> «Завжди включений»> «Ніколи»). Зніміть в цьому ж меню прапорець «Сканування завжди є».
  • Bluetooth 4.0 споживає до 15 мА при піковому навантаженні (більш ранні версії Bluetooth споживали близько 25 мА). Крім того, під час простою Bluetooth 4.0 взагалі не вимагає харчування. А значить немає необхідності відключати Bluetooth в сучасних смартфонах.
  • Енергоспоживання NFC дуже мале навіть при зчитуванні даних з NFC-міток. Так що відключати цей комунікаційний модуль немає сенсу.
  • GPS споживає енергію тільки під час обміну даними з супутниками (коли в статусному рядку з'являється легко впізнаваний значок). Весь інший час GPS залишається у фоновому режимі, не вимагаючи ресурсів батареї. Якщо ви використовуєте програми і віджети, для яких потрібне визначення вашого місця розташування, повністю відключати GPS з метою економії заряду не потрібно.

Калібрування батареї HTC

Щоб продовжити життя акумулятора і збільшити стабільність роботи, дотримуйтесь цих порад:

  • Переконайтеся, що ви використовуєте сумісний зарядний пристрій (вихідні параметри: 5 вольт / 1 / 1,5 ампера - залежить від моделі).
  • Не використовуйте підзарядку від USB-порту комп'ютера занадто часто. Уникайте використання «не рідні» зарядних пристроїв з надмірно високою силою струму (наприклад, 2 ампера і вище): час підзарядки зменшиться, але знос батареї прискориться.
  • Кожні два-три місяці повністю розряджайте і заряджайте смартфон в відключеному стані не менше чотирьох годин.
  • Не допускайте періодичної розрядки батареї до мінімальних значень. Сміливо дозаряджати акумулятор, якщо залишилася ємність досягла 25-50% - літій-полімерні акумулятори не схильні до ефекту пам'яті, тому їх не потрібно «розгойдувати» і розряджати «в нуль». А ось тривале перебування в стані майже повної або повної разряженности згубно позначається на ресурсі їх роботи.
  • Порада від: після покупки апарат потрібно заряджати протягом 8 годин. Також періодично потрібно робити калібрування акумулятора (циклічну зарядку пристрою): це освіжить роботу акумулятора і зробить її більш стабільною. Коли батарея розрядиться до 15%, вимкніть телефон повністю. Поставте його на зарядку на 15 хв, потім зробіть перерву на 5 хв (знявши телефон з зарядки), потім повторіть цикл «п'ятнадцятихвилинний зарядка - п'ятихвилинну перерву» ще два рази, після чого зарядите батарею до максимуму.

Питання: чому смартфон не заряджається до 100%, зупиняючись на 95-99%?

Радимо взагалі не звертати увагу на ці умовні відсотки. Зелений світлодіод загоряється, коли акумулятор практично повністю набрав штатну ємність. Процес зарядки можна припиняти. Така зарядка акумуляторів відповідає правилам їх експлуатації.

Якщо хочете побачити на екрані заповітні 100% ємності, потримайте телефон на підзарядці ще півгодини-годину після того, як засвітиться індикатор зеленого кольору. Зверніть увагу: через дві-три хвилини після припинення зарядки відсоток заряду батареї впаде з 100 до 95-98 пунктів. Це нормально і не свідчить про шлюб акумулятора.


Це нормально і не свідчить про шлюб акумулятора

Інші поради та способи калібрування HTC:

  • і - розгойдування батареї, коментарі власників HTC про калібрування.
  • по збільшенню часу роботи Android-смартфонів.
  • про енергозбереження Android-смартфонів.

Зовнішні батареї і посилені акумулятори для HTC

У питанні збільшення тривалості роботи смартфона можна піти альтернативним шляхом: чи не урізати енергоспоживання, а збільшувати ємність акумулятора або мати підстрахування у вигляді зовнішньої батареї.


Запасний або збільшений акумулятор

Ємність батарей підвищеної ємності для HTC буває різною. Зазвичай вона становить від 2000 до 5000 мА · год. У комплекті з посиленим акумулятором часто поставляється задня кришка, а також заміна стандартну задню панель , Якщо габарити розширеної батареї більше розмірів штатного акумуляторного елемента.

Зовсім не обов'язково шукати саме посилений акумулятор. Багато надходять так: купують одну-дві запасні батареї стандартної ємності, просто замінюючи акумулятор, що сів повністю зарядженим.

Зовнішня акумуляторна батарея для HTC

Що робити, якщо акумулятор у вашого телефону незнімний або ви будете змушені довго обходитися без електрики? На допомогу прийде зовнішній зарядний пристрій з власним акумулятором.

Такий гаджет зазвічай має значний Ємність (3000-5000 мА · год и вищє). Варто только під'єднаті портативний Зовнішній акумулятор до телефону через кабель micro-USB, и ваш телефон буде заряджатися на ходу. Корисно в дорозі або подорожі. сама зовнішня батарея заряджається від комп'ютера.

Вічна суперечка між протиборчими сторонами дозволили експерти: якщо хочете, щоб ваша батарея працювала довше, не варто постійно тримати пристрій на зарядці. Технік-ентузіаст Ерік Лімер стверджує, що повний заряд для телефонів згубний.

Він вважає, що їх потрібно відключати від мережі до того, як рівень батареї дійде до позначки 100%: «Але з іншого боку, якщо постійно розряджати телефон« до упору », то це ситуацію не врятує, скоріше навпаки - занадто часті експерименти з циклами можуть зіпсувати акумулятор. Хоча якщо робити повну розрядку десь раз на місяць - це може бути корисно ».

Лімер переконує користувачів, щоб ті намагалися підтримувати рівень заряду вище 50 відсотків, якщо це можливо. Але застерігає, що якщо залишати апарат в розетці після того, як той повністю зарядився, то батарея зноситься набагато швидше.

Коротше, за його словами, оптимальний рівень заряду - від 40 до 80 відсотків. А ще він розвінчав існуючий міф про те, що новий телефон потрібно перед використанням заряджати протягом 72 годин. Нібито, він тоді «запам'ятовує», як це - бути повністю зарядженим.

технік-ентузіаст Те, що батареї мають пам'ять - це факт. Але це може бути застосовано лише до нікелевим акумуляторам, а не до літієво-іонним, використовуваним в нових телефонах. Ваш вірний супутник, безсумнівно, оснащений літієво-іонною батареєю, так що лікувати його потрібно трохи по-іншому

Як саме?

По-перше, ставте при кожному зручному випадку ваш смартфон на зарядку. По-друге, краще тримайте його в прохолодному місці. Рекомендована температура зберігання для більшості батарей - це 15 градусів Цельсія. Температурний максимум знаходиться між 40 і 50 градусами.

Лімер зауважив, що якщо зберігати літієво-іонну батарею при температурі 25 градусів, то за рік він втратить близько 20% від своєї максимальної місткості. При 40 градусах ця цифра зростає до 35%.

Плюс, краще уникати бездротових зарядних пристроїв. При своїй роботі вони виділяють тепло, яке в буквальному сенсі «підсмажує» вашу батарейку.

Також не варто робити екран занадто яскравим і постійно користуватися додатками з GPS (наприклад, картами). А якщо ви перебуваєте в районі, де сигнал слабкий - включайте режим польоту, це не дозволить вашому телефону розряджатися, постійно намагаючись знайти зв'язок. Якщо ви не користуйтеся телефоном - заблокуйте його або включите беззвучний режим.

Таблиця, що показує, як впливає на ємність батареї температурний режим:

Оптимальний температурний режим для роботи - від 0 ° до 35 ° C. Так що зберігаєте смартфон при кімнатній температурі - наприклад, при 22 ° C, це ідеальний варіант.

Дивіться статистику використання телефону: якщо ви будете знати про те, як ви зазвичай користуєтеся апаратом і скільки зазвичай «тримає» батарея, то це допоможе вам продовжити її роботу.

Звертайте увагу на дві речі - на активний і сплячий режим. Активний режим - це все той час, коли ви розмовляєте по телефону, переглядаєте пошту, слухаєте музику, лазите по Інтернету, посилаєте або отримуєте текстові повідомлення. Активована автоперевірка вхідних повідомлень - це теж активний режим. Сплячий режим - це час, коли телефон відключений від зарядки, але не використовується.

Завжди оновлюйте своє програмне забезпечення!

Зменшіть яскравість! Дуже яскравий екран «з'їдає» величезну кількість енергії. А якщо вам доступна така функція, то включите автоматичне налаштування яскравості - тоді екран сам буде вибирати оптимальний режим, виходячи з параметрів освітленості.

Вимкніть повідомлення: може, краще все-таки синхронізувати акаунти і перевіряти пошту вручну, тим самим заощаджуючи дорогоцінний заряд?

Використовуйте географічні сервіси по мінімуму: додатки, які постійно запитують дані про ваше місцезнаходження та GPS-карти дуже швидко садять батарею.

Використовуйте режим польоту в зонах зі слабким або відсутнім сигналом! Ваш апарат в таких місцях постійно намагається знайти мережу і витрачає на це колосальна кількість заряду.

Блокуйте телефон, коли ви його не використовуєте. Ви як і раніше зможете отримувати дзвінки та повідомлення, але нічого не трапиться, якщо ви не будете постійно чіпати екран.

Використовуйте телефон регулярно: для нормального функціонування літієво-іонної батареї необхідно, щоб електрони постійно перебували в русі.

Хоча б раз на місяць влаштовуйте повний цикл зарядки-розрядки. Тобто, спочатку зарядите телефон до 100%, а потім повністю розрядіть його.

Світ заполонили армії мобільної техніки, у кожної людини є смартфон або хоча б звичайна «звонилка», тому не дивно, що кількість звернень в сервісні центри по ремонту стільникових тільки зростає. Одна з популярних тем звернень - поломка акумулятора або чому телефон не заряджається. Від цієї проблеми страждають не тільки власники смартфонів, але і звичайних стільникових телефонів. Технології в акб застосовуються одні і ті ж, тому і рішення буде універсальне і підходити до будь-якого пристрою. Приступаємо.

Для початку трохи теорії про акумуляторах і про те як вони працюють. Батарейки або акумулятор немає різниці, принцип роботи єдиний для всіх - енергія виробляється завдяки різниці потенціалів, що виникає між пластинами з металу знаходяться в рідкому або гелеобразном розчині електроліту. Принцип дії відомий дуже давно, кілька століть точно.

Сучасні телефонні батарейки працюють по точно таким же принципом. Єдине, матеріали і способи виготовлення сильно змінилися, тепер використовується метал літій, солі кобальту і вуглецю. Li-Ion акумулятори, на відміну від NiCd не мають ефекту пам'яті, їх можна заряджати при будь-якого ступеня розрядки. Багато виробляєте заявляють гарантійний термін використання, без падіння ємності, понад 300 повних циклів.

Тож не дивно, що акумулятор NiCd не отримує до кінця і не працює на повну потужність. Така ж проблема настає і з Li-Ion, але це скоріше виключення з правил і в більшості випадків ємність можна відновити до початкової. Це пояснює чому акумулятор телефону іноді не заряджається належним чином.

Серед користувачів смартфонів є стійка думка, що новий, тільки що куплений Li-Ion-акумулятор потрібно «розгойдати». Не потрібно цього робити, хоча особливої ​​шкоди від даного дії не буде, але і користі мінімум. Краще стати не розряджати АКБ нижче 40% і не перевищувати при зарядки 80% від повної ємності. В такому випадку батарейка прослужить не просто довго, а дуже довго, вийшовши далеко за покладені 300-400 повних циклів. У деяких моделі батарей вбудовують контролери, що обмежують заряд до цих значень, але вони рідкісні і дуже дорогі для звичайних споживачів.

Варто пам'ятати, при температурі нижче 0 і вище + 45 градусів, акумулятор айфон не зможе заряджається більше 1 відсотка, так як це виходить за робочі характеристики.

Бережіть акумулятор від перегріву і від морозу, тільки в такому випадку він прослужить довго і не втратимо ємності.

причини

Тепер плавно переходимо від теорії до практики, розберемо чому Li-Ion батарея більше не заряджається повністю при нормальній температурі на стільниковому телефоні. Основних причин декілька, наведемо список основних проблем:

  1. Можливо ЗУ зламано або перегоріло, для початку перевіримо саме його.
  2. Не дотримано температурний режим, для Li-Ion акб необхідна температура від + 2-3 градусів до + 45 градусів за Цельсієм, інакше, буде виникати питання, чому телефон відмовляється приймати заряд і більше не заряджається повністю.
  3. Обрив або сильний перегин зарядного кабелю.
  4. Апаратна не сумісні кабелю і смартфона або використання не рідний зарядки
  5. Роз'єм для зарядки на смартфоні зламаний або засмічений.
  6. «Померла» батарейка.
  7. Перегорів контролер харчування або проблема в інший платі;


Перегорів контролер харчування або проблема в інший платі;

Якщо ви знайшли тут знайому проблему, значить ви змогли знайти відповідь на питання, чому ваш телефон не заряджається покладених 100 відсотків. Як виправити і що робити, читаємо в наступному розділі, а поки подивимося корисне відео по темі.

Погано чи в повному обсязі надходить енергія

Як вже було сказано, необхідно перевірити кабель на наявність пошкоджень і перегинів, вистачить і однієї перебитою жилки в шнурку, що б телефон став довго заряджатися і не дотягував до 100 відсотків. Що робити в такому випадку, запитає обиватель? Все просто, беремо шнурок і адаптер харчування (блок з USB виходом) від іншого телефону, і пробуємо поставити на зарядку.


Якщо після 2-3 годин АКБ повний, значить справа була саме в проводі, і варто підшукати йому заміну. Якщо ж, енергії в батарейці всього 10-40 відсотків, тоді продовжуємо шукати причину поломки.

Дотримуємося температурний режим

Тепер звернемо увагу на температур навколишнього середовища. Якщо ви хочете зарядити Samsung або iPhone на вулиці при мінус 10 градусах, краще залиште свою затію, хорошого нічого не вийде. Робоча температура у Li-Ion батарей від + 2-3 градусів до + 45 градусів за Цельсієм. При виході з цього діапазону, смартфон не буде заряджатися до 100%, як би ви не старалися.

Ще приклад, залиште айфон або сумісного смартфон на торпедо автомобіля в літню спеку. Після 2 години перебування під сонцем, апарат відмовиться не тільки заряджати акумулятор, але і просто включатися. Чи спрацює система запобігання пошкодження гаджет. Тому, не варто шукати відповіді на запитання «чому мій телефон погано заряджається і не заряджається належним чином в літню спеку на сонці». Відповідь очевидна.

Використання якісних аксесуарів

Користувачів часто турбує: чи можна заряджати свій телефон не оригінальною або не рідний зарядкою. Так можна, тільки обережно.


Варто уважніше підходити до вибори аксесуарів для своєї техніки, не треба ганятися за дешевизною, це може вийти боком. Наприклад, може згоріти контролер харчування, який доведеться перепоювати, а це дорого. Або навіть пошкодитися акумулятор, так як буде заряджатися не відповідає напругою довгий час.

Оригінальні аксесуари все ж краще, вони вже налаштовані на потрібний смартфону струм і напруга, проблем з таким адаптером не буде точно. Слідкуйте за якістю проводів і адаптерів харчування і тоді смартфон і батарейка в ньому проживуть довго і будуть радувати власника великим часом автономної роботи.

Ще однією причиною чому телефон погано заряджається і \ або не заряджається, може стати проблема в програмному забезпеченні. Для андройд платформи відомі віруси, здатні втручатися в усі системні процеси, в тому числі, заважати повноцінній зарядці АКБ апарату.


Що б виключити цю ймовірність, при виникненні проблеми з акумулятором, досить скинути смартфон до заводських налаштувань. Як це робити, написано в статтях:

  1. Скидання до заводських налаштувань для Android пристроїв
  2. Скидання до заводських налаштувань для iPhone

Є велика ймовірність, що це допоможе, якщо немає, читаємо далі

апаратна проблеми

Все перепробували, але нічого не допомагає у вашій ситуації, питання «чому більше не заряджається цей ... .. телефон до кінця» все ще актуальний? Тоді залишається звернутися з майстрам по ремонту мобільної техніки, власноруч проблеми навряд чи можна вирішити. Швидше за все накрився сам акумулятор, на деяких моделях Samsung можна спробувати змінити самостійно, але на iPhone так не вийде, доведеться відкрити пристрій. Що категорично не рекомендується для людей не володіють спеціальними знаннями.

Підведемо підсумок

У цій статті постаралися відповісти на побитий питання: чому не заряджається належним чином стільниковий телефон, розібрали багато спірні моменти і перерахували варіанти вирішення дилеми.

  1. Використовуйте оригінальні кабелю і адаптери харчування
  2. Слідкуйте за температурою пристрої
  3. Чи не намагаємося самі відремонтувати акумулятор - звертаємося до сервісного центру, якщо нічого не допомогло.

HTC швидко розряджається і гріється: як урізати «апетит» смартфона?
HTC швидко розряджається і гріється: як урізати «апетит» смартфона?
Чому так відбувається?
В статистиці витрачання заряду перше місце займає процес HTC BlinkFeed?
Виявили «винуватця», який садить батарею?
Чи потрібно відключати Wi-Fi, Bluetooth, GPS і NFC для економії енергії?
Питання: чому смартфон не заряджається до 100%, зупиняючись на 95-99%?
Вимкніть повідомлення: може, краще все-таки синхронізувати акаунти і перевіряти пошту вручну, тим самим заощаджуючи дорогоцінний заряд?
Що робити в такому випадку, запитає обиватель?
Елефон до кінця» все ще актуальний?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов