Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вчимося розуміти кольору проблискових маячків

  1. Призначення квітів проблискових маячків в Україні:
  2. Пристрій проблискового маячка
  3. Види спецсигналів:
  4. відповідальність водіїв
  5. Суспільні відносини до проблисковим маячками
  6. Цікаві факти

Наша сеть партнеров Banwar

Кольори проблискових маячків   |   пристрій маячка   |   види спецсигналів   |   Де купити   Проблисковий маячок (в просторіччі мигалка) - один з типів спеціальних світлових попереджувальних вогнів (спецсігнал), що встановлюються на дах транспортного засобу

Кольори проблискових маячків | пристрій маячка | види спецсигналів | Де купити

Проблисковий маячок (в просторіччі мигалка) - один з типів спеціальних світлових попереджувальних вогнів (спецсігнал), що встановлюються на дах транспортного засобу.

Маячки служать для попередження учасників руху, визначення пріоритетності руху і дають інші привілеї або попереджають інших учасників дорожнього руху.

Призначення квітів проблискових маячків в Україні:

Правила установки проблискових маячків, згідно з останніми ПДР України:
Правила установки проблискових маячків, згідно з останніми ПДР України:

  • Синій - встановлюється на автомобілі екстрених служб.
  • Червоний - на додаток до синього встановлюється на автомобілі поліції, державної охорони, ДПС.
  • Зелений - в 1980-х роках ставився як один з двох або більше проблискових маячків на автомобіль, який замикає колону супроводу. Перший автомобіль колони повинен був мати один червоний маячок з двох або більше встановлених проблискових маячків. В Україні використовується на автомобілях, що замикають колону автомобілів супроводжуючих перших осіб держави.
  • Помаранчевий (або жовтий) - встановлюється на автомобілі комунальних служб, а також автомобілі, що перевозять небезпечні або негабаритні вантажі. Останнім часом дозволений для установки на автомобілі приватних охоронних агентств.

Встановлюються проблискові маячки повинні відповідати ГОСТ.

Пристрій проблискового маячка

Пристрій проблискового маячка

Проблисковий маячок по конструкції може бути стаціонарним, знімним, а також може бути вмонтований в сигнальні балки. Установка проблискових маячків проводиться на самому видному місці, зазвичай це дах. Тимчасове кріплення маячка здійснюється за допомогою магніту, стаціонарно маячок кріпиться гвинтами до даху (кабіни або кузова) автомобіля. Можлива установка проблискового маячка без сирени всередині салону.

Плафон пристрою виготовляється з ударостійкого полікарбонату. Зазвичай застосовується матеріал, стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання.

Светоизлучающие пристрої можуть бути самими різними - лампа розжарювання з обертовим рефлектором, ксенонова лампа-спалах, матриця світлодіодів. На додаток до маячок жовтого кольору на автомобілі можуть блимати фари.

Види спецсигналів:

  • СГУ - гучномовний сигнальна установка / балка (буває трьох видів: проблисковими, імпульсна, світлодіодна).
  • Проблисковий маяк - У стандартному вікні оповіщення
  • Стробоскопи - світлосигнальні матриці зі світлодіодами (зазвичай встановлюються під лобовим склом або під гратами радіатора)
  • Сирена і Гучномовець - звукове сповіщення
  • Текстові Матриці або Електронне табло - сповіщають учасників руху про небезпеку або зміні руху

Переваги автомобілів з встановленими проблисковими маячками

Переваги автомобілів з встановленими проблисковими маячками

Автомобілю з включеним проблисковим маячком та спеціальним звуковим сигналом правилами дорожнього руху (ПДР) всіх країн зроблені ряд винятків із загальних правил дорожнього руху, - зокрема дається право ігнорувати сигнали світлофора (якщо це буде безпечно і не створить аварійну ситуацію для інших учасників дорожнього руху) . Ігнорувати сигнали регулювальника водій автомобіля з включеним спецсигналами права не має. (У такій ситуації регулювальник зобов'язаний створити перевагу для проїзду спецавтомобіля наступного з включеними спецсигналами.)

При наближенні транспортних засобів з включеним проблисковим маячком синього кольору і спеціальним звуковим сигналом водії повинні дати дорогу для забезпечення безперешкодного проїзду цих транспортних засобів.

Якщо на додаток до синього, включений маячок червоного кольору, то водії зобов'язані поступитися дорогою і супроводжується транспортним засобам.

Вимога звільнити дорогу означає, що учасник руху не повинен «починати, відновлювати або продовжувати рух, здійснювати будь-якої маневр, якщо це може змусити інших учасників руху, що мають по відношенню до нього перевага, змінити напрямок руху або швидкість».

Водії транспортних засобів і машин дорожньо-експлуатаційних служб з включеним проблисковим маячком оранжевого кольору в процесі виконання роботи на дорозі мають право відступати від загальних вимог дорожніх знаків і розмітки, а також деяких пунктів Правил за умови забезпечення безпеки руху. Інші водії не мають права перешкоджати їхній роботі. Це єдиний привілей помаранчевих маячків. Переваги в русі такої маячок не дає, а виконує виключно сигнальні функції - попередження інших водіїв про небезпеку носія такого маячка.

відповідальність водіїв

Ненадання переваги в русі транспортному засобу, що має нанесені на зовнішні поверхні спеціальні цветографические схеми, написи і позначення, з одночасно включеним проблисковим маячком синього кольору і спеціальним звуковим сигналом - карається штрафом або позбавленням прав на певний термін.

Водій може звільнятися від відповідальності за ненадання переваги спецтранспорту, наступного з включеними спецсигналами, лише в разі, коли виконання надання такої переваги неможливо фізично, наприклад, в умовах затору на дорозі.

Суспільні відносини до проблисковим маячками

Суспільні відносини до проблисковим маячками

Проблисковий маячок вкрай корисний у випадках, коли необхідно швидке пересування автомобілів по дорогах, в першу чергу це стосується автомобілів екстрених служб (пожежна, рятувальні служби, поліція, швидка допомога, служба газу).

Іноді переміщення даних автомобілів відбувається в умовах утрудненого руху ( «пробка»). Маячок, встановлений на автомобілях екстрених служб, істотно скорочує час у дорозі, а адже від цього нерідко залежить життя і здоров'я людей. Але якщо маячків на дорозі надто багато, це суттєво ускладнює рух, що негативно відбивається на настроях всіх учасників дорожнього руху.

Якщо до машин екстрених служб більшість учасників дорожнього руху ставляться з розумінням, то ставлення до маячкам, встановленим на інших машинах, - вкрай негативне: «... це" недоторкані "водії з мигалкою, чарівної папірцем, касовий, скоринкою, телефоном потрібну людину. Покарати їх практично неможливо, як показує практика. Даішники не можуть з ними нічого зробити, і беззаконня з боку "міченої влади" тільки зростає.

Цікаві факти

  • У просторіччі проблисковий маячок називають «мигалкою».
  • Проблискові маячки на автомобілях почали застосовуватися в США ще до Другої Світової війни через дуже високої щільності руху в великих містах США, яка вимагала надійного позначення автомобіля на дорозі. У Західній Європі, СРСР і інших країнах кількість автомобілів на дорогах було невелике, а тому для позначення спецмашини було достатньо однієї сирени. Світлові сигнали або не застосовувалися зовсім, або представляли собою одну-дві додаткові фари, часто навіть розташовані нема на даху, а на бампері і абсолютно даремні при русі в потоці.
  • Проблискові маячки різних кольорів, встановлені на одному даху автомобіля, на жаргоні називають «дискотекою», «люстрою» або «гірляндою».
  • Згідно ПДР України, переваги дані тільки автомобілям з нанесеною спеціальної Кольорографічні забарвленням або без неї з включеними спеціальним звуковим сигналом і синім проблисковим маячком. Але нерідко це положення не виконують водії урядових машин, користуючись тільки проблисковим маячком, але не подаючи звукові сигнали, намагаючись скористатися правом переважного проїзду.
  • Японська авторитетна економічна газета «Ніккей» спробувала пояснити читачам сенс проблискових маячків: «Урядовці, відомі бізнесмени і інші впливові особи в Росії встановлюють на свої автомобілі сині обертаються лампи. З деяким презирством їх називають "> червона мигалка" (в японській транскрипції це заповітне слово звучить як "мігарука") ».

Проблискові маячки на інших видах транспорту:

Проблискові маячки на інших видах транспорту:

  • Авіація - маячки застосовується для позначення (в тому числі габаритного) повітряного судна. На літаках встановлюється у верхній точці кіля, на закінцівках крил і нижній частині фюзеляжу, а на вертольотах - знизу.
  • Аеродромні машини - маячки застосовуються для підвищення помітності машини на льотному полі.
  • Річкові і морські судна - проблисковий маячок оранжевого кольору встановлюється на швидкісні судна, що рухаються в НЕ водоізмещающем режимі (на підводних крилах або повітряній подушці).
  • Річкові і морські навігаційні знаки.
  • Комбайни сільськогосподарські - проблискові маячки без сирени білого кольору може включатися для інформування водіїв вантажних автомобілів, зайнятих доставкою сільгосппродукції, про те, що у комбайна заповнений бункер і він потребує вивантаженні зібраної сільгосппродукції в транспортний автомобіль.
  • Велосипеди - проблискові світлодіодні маячки червоного кольору (зазвичай) встановлюється на багажник (якщо є) велосипеда або під сидінням на опорі.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов