Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Велосипед в громадському транспорті: правила перевезення (в Росії і за кордоном)

Наша сеть партнеров Banwar

Шанувальники велосипеда, як транспортного засобу, можуть зіткнутися з проблемою його перевезення як в межах міста, так і за ним. Неможливо уникнути поїздок в автобусі або поїзді, іноді доводиться здійснювати перельоти. У різних країнах існують свої правила транспортування велосипедів, і якщо ви відправляєтеся за кордон, то бажано ознайомитися з ними.

Ідеально, якщо у вас є автомобіль, на якому ви зможете вільно, нікому не заважаючи, возити велосипед . Багато для цього кріплять його на даху машини, можливо, він поміститься в салоні або багажнику. Найбільшу складність викликає перевезення велосипеда в громадському транспорті.

Досить часто доводиться їздити по місту, використовуючи автобус, тролейбус або трамвай. Звернувшись до «Правил користування наземним пасажирським транспортом», побачимо пункт, в якому вказано, що ручна поклажа не повинна перевищувати розміру в сумі трьох вимірів, що становлять 180 см. Велосипед за цими параметрами не підходить, і навіть якщо ви розберете його і упакуєте в чохол , То можете зіткнутися з відмовою в перевезенні вас та вашого багажу в подібному виді транспорту. Якщо необхідність все ж виникла, не забувайте, що багато що залежить від людського фактора. Спробуйте домовитися з водієм або кондуктором особисто, пояснити ситуацію. Швидше за все, вам підуть на поступки, однак можуть попросити оплатити перевезення багажу.

У великих містах Росії метро є основним і найбільш зручним способом пересування. Що стосується транспортування велосипеда, то тут все категорично - заборонено перевозити велосипед в підземному виді транспорту. Ніяких шляхів для того, щоб обійти цей закон, немає, крім транспортування в розібраному стані. Ну або використовувати складний велосипед в чохлі. Він і місця займає небагато, і розбирати не потрібно, склав - і в чохол!

Запланувавши переліт на літаку з велосипедом, врахуйте, що загальних правил, які обумовлюють його перевезення, не існує. Тому необхідно звернутися в авіакомпанію, якій ви будете користуватися і дізнатися, яким чином це можливо відповідно до їх внутрішніми правилами та рекомендаціями. Деякі компанії вважають велосипед великогабаритним багажем, за який доведеться платити відповідно до тарифів, а інша частина авіакомпаній відносить його до спортивного спорядження і окремої оплати не вимагає, потрібно буде заплатити за загальну вагу багажу. Пам'ятайте, що габарити багажу можуть мати певні обмеження за розміром і вагою. Перед посадкою не забудьте упакувати велосипед в чохол або мішок. В аеропорту зазвичай пропонують додаткову упаковку за певну суму - дерев'яний ящик, від якого при бажанні можна відмовитися. Ті, хто регулярно літає на літаку з велосипедом, знає, що він відноситься до «ненормативному багажу», для якого застосовуються дещо інші умови прийому. Він буде проходити контроль окремо в спеціально передбачених для цього місцях. Вирушаючи в подорож на літаку з велосипедом , Завчасно вивчіть умови роботи декількох авіакомпаній і виберіть найбільш підходящу вам.

Для багатьох особливий інтерес може представляти перевезення велосипеда в залізничному транспорті. Якщо не хочете розбирати транспортний засіб, то ви можете в такому вигляді його провезти в тамбурі за окрему плату в приміському поїзді. У разі, коли ви їдете в плацкартному вагоні, велосипед можна розмістити на 3 багажної полиці, для забезпечення надійності та безпеки інших пасажирів, прив'язавши його мотузкою. Розібраний і упакований велосипед ви зможете легко і безкоштовно перевезти на поїзді, якщо його розміри відповідають поняттю «негабаритний вантаж». Упакувати його необхідно в чохол, при його відсутності підійдуть великі мішки для сміття, в які можна скласти велосипед в розібраному стані. Коли не один з варіантів не підходить, зверніться до провідника поїзда за допомогою. Можливо, за додаткову оплату знайдеться місце для вашого велосипеда.

Якщо ви ще не стикалися з поїздками на поїздах міжнародного сполучення, врахуйте, що правила транспортування велосипеда залежать від конкретної країни, в яку ви вирушаєте. В основному практикується 2 найпоширеніші варіанти. Упакований велосипед в розібраному вигляді перевозиться безкоштовно, якщо він не перевищує розмірів стандартної багажної полиці. Другий варіант найбільш зручний. Деякі поїзди укомплектовані спеціальними велосипедними вагонами. Його можна розрізнити за наявністю значка велосипеда в описі поїзда. Вам доведеться оплатити перевезення велосипеда, купивши квиток, одна частина якого залишається у вас, а друга приклеюється до велосипеда. За невелику плату ви зможете комфортно перевезти свій велосипед, котрі дають незручності іншим пасажирам.

Не варто залишати без уваги водні види транспорту. Використання порома передбачає розміщення велосипеда в трюмі з іншими перевозяться видами транспорту. Не забувайте його закріпити, щоб при русі він не впав і не завдав ушкодження. Пересуваючись за допомогою порома, можна залишити велосипед недалеко від виходу або взяти в салон. За надані умови можливо стягування додаткової оплати, що не перевищує вартості квитка.

Перераховані правила транспортування велосипеда відносяться і до поїздок в Росії. Щоб розібратися, наскільки правила відрізняються в різних країнах, розглянемо основні способи транспортування велосипеда в громадському транспорті в Великобританії. Цікаво, що перевозити велосипед в метрополітені Лондона можна без проблем. Для цього існує спеціальна карта станцій, проїзд на яких з велосипедом не забороняє законом. Крім того, якщо потік пасажирів невеликий, що обумовлено певним часом доби, то велосипед не стане причиною для відмови в перевезенні вас на метро. Як і в нашій країні, пересування на водному транспорті з велосипедом в Англії не має обмежень. А ось в автобусах його необхідно скласти в чохол, і дотримуватися тих же правил, які створені для перевезення дитячих колясок або іншого великого багажу. Варто відзначити, що тут закони щодо транспортування велосипеда більш лояльні і ставлення до велосипедистів дуже гарне і доброзичливе.

Міркувати про суворість наших законів і про те, що цього питання не приділено належної уваги, марно. Краще постаратися їх дотримуватися або знаходити альтернативні методи перевезення, щоб уникнути конфліктних ситуацій або зірвалася поїздки. А також не забувайте про велочехле, який також допоможе вам ліквідувати виниклі суперечки та розбіжності. Його можна придбати, також як і купити велосипед в нашому інтернет-магазині або пошити самостійно. перевозячи велосипед , Враховуйте, що з вами їдуть інші люди. Ви не повинні заважати їм, наражати їх на небезпеку, ліквідуйте будь-яку можливість забруднити їх одяг, а також ви не повинні перешкоджати входу і виходу з того чи іншого транспортного засобу. Пересуваючись з велосипедом, пам'ятайте, що відповідальність за нього несете тільки ви.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов