Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

велосипедні покришки

  1. Грязьова (зла) гума
  2. полуслік
  3. Слік
  4. Зимова гума
  5. Які покришки для велосипеда вибрати

Наша сеть партнеров Banwar

Купуючи новий велосипед, багато хто не звертають великої уваги на покришки, якими він обладнаний, не надають значення малюнку протектора, вагою та іншим характеристикам Купуючи новий велосипед, багато хто не звертають великої уваги на покришки, якими він обладнаний, не надають значення малюнку протектора, вагою та іншим характеристикам. Пізніше, коли людина набуває певний досвід, поспілкується з іншими велосипедистами, то починає звертати увагу на відмінність велосипедних шин за типом і призначенням. Велосипедні покришки можна розділити на дві основні групи - літні і зимові . Про зимових була написана окрема стаття, так що настійно рекомендую до ознайомлення. Далі ми поговоримо про інші типи велосипедних покришок, про їх призначення і виборі.

Грязьова (зла) гума

Оскільки найпопулярнішим типом велосипеда є гірський (МТБ), то цілком логічно, що з заводу він комплектується саме грязьовий гумою Оскільки найпопулярнішим типом велосипеда є гірський (МТБ), то цілком логічно, що з заводу він комплектується саме грязьовий гумою. Це не означає, що на ній можна їздити тільки по бруду. Адже, погодьтеся, трактор же може їхати і по шосе. Так, не швидко, шумно, але може. У разі велосипеда все дуже схоже. Більшість грязьових покришок (крім полегшених гоночних моделей), мають пристойною вагою, не завжди рівні і гудуть при їзді по асфальту. Крім того, яскраво виражені грунтозацепи погіршують зчеплення колеса з твердою поверхнею і досить швидко стираються від частого використання грязьовий гуми на асфальті. Найбільш поширена ширина грязьовий гуми - 1.9-2.3 ". Рідше зустрічаються більш вузькі або широкі моделі. Покришки для фатбайка тут варто віднести до окремої категорії злий гуми, з огляду на те, що вони просто несумісні зі звичайними велосипедами. Якщо ви катаєтеся переважно по грунту, то можете сміливо ставити на велосипед злий гуму.

полуслік

Цей тип покришок можна назвати універсальним або вседорожнім Цей тип покришок можна назвати універсальним або вседорожнім. Їх малюнок протектора зроблений так, що середня його частина є практично рівною, утворюючи гладку Катя поверхню, а з боків є грунтозацепи, які починають працювати при з'їзді з асфальту. Полусліки дещо легше грязьовий гуми, мають краще накатом, але при цьому істотно програють в їзді по бруду або снігу. Найбільш поширена ширина полуслік - 1.5-1.9 ". Якщо ви більшу частину часу проводите в місті, багато їздите по асфальту, але іноді не проти зрізати по парку, то для вас вибір полуслік може бути виправданий.

Слік

Якщо ви хочете добитися максимальної легкості ходу по асфальту, то слик вам в цьому допоможе Якщо ви хочете добитися максимальної легкості ходу по асфальту, то слик вам в цьому допоможе. Так, слик призначений для їзди тільки по асфальту. Не варто намагатися штурмувати на ньому бездоріжжя без особливої ​​потреби. По-перше, слик повністю позбавлений будь-яких грунтозацепов. Максимум що може бути - це слабовиражений малюнок, з метою забезпечення додаткового зчеплення з асфальтом. По-друге, більшість моделей сликов мають невелику ширину і, відповідно, менше пляма контакту. По-третє, слик можна (і навіть потрібно) накачувати до більш високого тиску. Найчастіше зустрічаються вузькі сліки - 1-1.5 ", хоча зустрічаються і дуже широкі моделі, що, на мій погляд, досить марно. Якщо ви плануєте участь марафоні або просто поїздки по шосе на далекі відстані, то вибір очевидний. Легкі сліки, встановлені навіть на не самий легкий гірський велосипед, істотно поліпшать його ходові якості. Ви це відчуєте з перших метрів руху, а через 100 кілометрів просто скажете собі спасибі за вибір.

Зимова гума

Хоч цій темі вже присвячена окрема стаття, загальний опис дамо і тут Хоч цій темі вже присвячена окрема стаття, загальний опис дамо і тут. Отже, для багатьох велосипедистів стало цілком природним продовжувати їздити на велосипеді і в холодну пору року. Що можна сказати про цю затію, якщо навіть пішки, місцями, на ногах ледве виходить утриматися ?! В цьому випадку приходить на виручку Зимова гума . Для скептиків скажу відразу, так, вона працює. Їхати по льоду на велосипеді, взутим в шипи, набагато простіше, ніж йти пішки. Це перевірено багаторічним практичним досвідом багатьох велосипедистів, включаючи мене. На жаль, вартість зимових велосипедних покришок досить висока. Але, погодьтеся, життя і здоров'я куди дорожче. Загалом, якщо ви зважилися їздити взимку, зимова гума в цьому випадку просто must have.

Які покришки для велосипеда вибрати

Кожен робить свій вибір, виходячи з цілей і завдань. Якщо ви експлуатуєте велосипед тільки за містом і рідко їздите по асфальту, то вибір очевидний - зла гума, яка буде відмінно працювати на грунті. Для більшості міських жителів може підійти полуслік - свого роду компроміс. Ну а для любителів шосейних рейдів - вибір очевидний - слик. У разі використання одного велосипеда в різних умовах, рекомендується мати кілька комплектів покришок, які ви будете міняти виходячи з особливостей планованої поїздки. Для полегшення цього процесу, деякі мають два комплекти коліс. Одні зі злими покришками, а другі з сликами. З настанням календарної весни, не рекомендую поспішати переходити на сліки. Справа в тому, що після зими на дорозі дуже багато сміття, уламків і т.п. Тому, в період міжсезоння, я вибираю злий гуму, незалежно від того, де доведеться на ній їздити.

А яку гуму віддаєте перевагу Ви?

Що можна сказати про цю затію, якщо навіть пішки, місцями, на ногах ледве виходить утриматися ?
А яку гуму віддаєте перевагу Ви?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов