Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вентиляція (системи, розрахунок вентиляції кондиціонування), витяжні вентилятори (витяжна вентиляція): осьової, стельовий вентилятор (купити), вентиляційні решітки - Атмосфера

  1. Найпоширеніші помилки.


Олександр Бахвалов - керівник відділу монтажу.
1. Загальні обмеження на використання гнучких повітропроводів.

Наша сеть партнеров Banwar

Із застосуванням гнучких повітропроводів пов'язані певні обмеження. Деякі з цих обмежень пов'язані з будівельними стандартами, з різними федеральними і локальними нормами і правилами.

Інші пов'язані з тим, що дана продукція не призначена для використання в певних областях. До числа інших обмежень входять наступні:

  1. Не можна використовувати в вертикальних стояках висотою більше двох поверхів.
  2. Не можна використовувати в системах, де температура вхідного повітря перевищує 121 ° С.
  3. Повітроводи, ні в якому разі не можуть проходити через стіни, перегородки або частини вертикальних стояків, що мають рейтинг вогнестійкості більше 1 години, а також не повинні проходити через підлоги.
  4. Не можуть проходити через стіни там, де потрібне використання автоматичних протипожежних заслінок або клапанів димовидалення.
  5. Не можуть використовуватися на відкритому повітрі, якщо матеріал воздуховода спеціально не захищений від впливу сонячного світла і погодних умов.
  6. Не можуть встановлюватися в бетонних конструкціях, в місцях нижче рівня землі або в контакті з землею. Використовуються з урахуванням обмежень, заявлених виробником при прямому контакті з агресивним середовищем та абразивні матеріали.

2. Правила установки вентиляційних агрегатів.

Вентагрегатами повинен бути встановлений в сухому незамерзаючому приміщенні, наприклад, на утепленому горищі, в підвалі або в підсобному приміщенні. Як правило, можливе розміщення агрегату на підлозі або на стіні.

До вентагрегатами повинен бути забезпечений вільний доступ для проведення сервісних робіт.

Повинні бути передбачені джерела електропостачання і можливість відведення конденсату. Для відведення конденсату повинен бути передбачений спеціальний штуцер. Каналізаційний відвід не може бути піддано небезпеці заморожування, на ньому повинен бути передбачений сифон.

Якщо вентилятор або припливна установка підключаються до жорсткого воздуховоду, між ними слід помістити антивібраційну вставку з гуми, прогумованого брезенту або склотканини. Вставка запобіжить передачу вібрації від вентилятора на стінки каналу. Відразу після антивібраційної вставки необхідний прямий ділянку воздуховода. Його довжина повинна в 1,5 рази перевищувати діаметр вихідного патрубка вентилятора.


3. Повітроводи.

Для зниження втрат тиску, а також для запобігання аеродинамічних шумів через занадто високій швидкості повітря перший поворот воздуховода повинен бути на відстані від вентилятора: витяжка -не менше 2-х діаметрів, на притоці - не менше 3-х діаметрів.
Для запобігання тепловтрат повітроводи, розташовані в неопалюваних приміщеннях, слід утеплювати. Тільки таким чином можна забезпечити достатній відбір тепла від витяжного повітря. Товщина ізоляції повинна бути 50-100 мм. Повітроводи для припливного повітря мають температуру нижче, ніж в приміщенні. Тому вони повинні бути також ізольовані з метою запобігання випаданню конденсату.

Повітроводи повинні кріпитися так, щоб по них не передавалися коливання.

3. приточив і витяжні отвори.

  • Припливно-витяжні отвори слід розташовувати з того боку будинку, де менш імовірно потрапляння забрудненого повітря.
  • Припливний і витяжний отвори слід розташовувати якомога далі один від одного (не менше 2 м) і, бажано, з різних сторін даху.
  • Повітрозабірні грати потрібно мати у своєму розпорядженні як мінімум в 2 метрах від рівня землі.
  • Бажано, щоб площа робочого перерізу грати була, як мінімум більше на один розмір діаметра воздуховода (наприклад, якщо повітропровід 160, то зовнішня решітка 200), тому що при цьому зменшується опір в мережі і зменшується рівень шуму.
  • При бурінні отвору в стіні необхідно робити нахил в сторону вулиці 1-2 градуси (тоді конденсат і дощ буде природним чином стікати на вулицю і не потрапляти в систему).

4. Заходи по шумоглушенія.

Для цих цілей використовуються шумоглушители. Замінювати всю мережу шумопоглинаючими воздуховодами типу Sonodec або іншими не можна, тому що в цих воздуховодах створюється опір навіть більше ніж в гофрованих воздуховодах. Шумопоглинаючі повітроводи так само як і гофровані використовуються тільки локально.


Ефективним заходом боротьби з шумом в мережах жорстких воздуховодов вважається облицювання їх внутрішніх поверхонь звукопоглинальним матеріалом, наприклад скловолокном або мінеральною сумішшю. Принцип дії такого покриття полягає в перетворенні звукової енергії в теплову за допомогою тертя. Однак майте на увазі, що на звукопоглинальні матеріали в цьому випадку може утворитися грибок і навіть з'явитися мох. При відсутності покривного матеріалу, прозорого для звуку, але не для скляних волокон, вони можуть відшаровуватися і потрапляти в вентиляційне повітря, порушуючи екологію житла. Для облицювання внутрішніх поверхонь повітроводів рекомендуються, наприклад, спеціально призначені для цих цілей плити Industrial batts black 60 або 80 (ROCKWOOL, Польща).

Для того щоб шум не надходив в приміщення від поверхонь жорстких воздуховодов, їх іноді досить обклеїти зовні теплоізоляційним матеріалом. Наприклад, пенофолом-С, еластичними скловолоконними матами Ursa ELF (URSA SALGOTARJAN, Угорщина) або Kim-All (ISOVER, Росія).


5. На що необхідно звернути увагу при монтажі кондиціонера?

1. Насамперед потрібно вибрати місце для установки внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера. Внутрішній блок потрібно встановити так, щоб відстань від нього до найближчих предметів було не менше 3 метрів, інакше струмінь холодного повітря буде відбиватися від предметів і датчик кондиціонера покаже, що необхідна температура повітря досягнута і відключить кондиціонер. Тому краще встановити кондиціонер на вільну стіну, де повітряний потік буде рівномірно розподілятися по всій кімнаті.

2.Недопустіми заломи в мідних трубопроводах, погана розвальцьовування трубок. Чим це загрожує? У самому незабаром з'являться всі ознаки появи поломок в кондиціонері - зниження потужності, обмерзання трубопроводів, і в кінцевому підсумку - вихід кондиціонера з ладу.

3. Ще один важливий момент в установці кондиціонера - це пристрій дренажу для відводу сконденсировавшейся вологи. Як правило, дренажний шланг прокладається разом з іншими комунікаціями в монтажному коробі і виводиться на вулицю. Іноді дренажний шланг виводять в систему каналізації, в цьому випадку обов'язково потрібно зробити сифон (гідрозатвор), щоб в той час коли кондиціонер не використовується з каналізації по дренажному шлангу не надходили запахи.

Отвори у зовнішній стіні роблять з нахилом в 5 - 10 градусів для зливу конденсату. Для якісного дренажу необхідно використовувати тільки спеціально призначену армовану трубку. Вона повинна легко гнутися, не змінюючи круглого внутрішнього перетину, і бути всередині ідеально гладкою. Товстий "кембрик" або гума, якщо використовувати їх для дренажу, легко перегинаються і забиваються всякою всячиною. Вода в них застоюється і починає цвісти, тому, закладаючи в штроб шланг для поливу городу, будьте готові до того, що в ньому дійсно заведеться всяка флора, причому має властивість погано пахнути. Якщо дренаж "заріс", це загрожує калюжами на підлозі, податком на стінах, неприємним запахом. Калюжі на підлозі можуть виникнути і в тому випадку, якщо в дренажі виникла крижана пробка. Тому краще оснастити його спеціальним нагрівачем. Дренажний трубопровід повинен витримувати будь-температурний вплив не зраджуючи форми.

4. кронштейн для кріплення зовнішнього блоку кондиціонера повинен відповідати вазі зовнішнього блоку, пофарбований порошковим способом (так як звичайна емаль дуже легко сколюється при транспортуванні і монтажі), отвори для кріплення зовнішнього блоку повинні бути зроблені до того, як куточок пройшов фарбування.

5. По-хорошому, над зовнішнім блоком варто спорудити невеликий козирок, який захистить його від бурульок. Особливо це стане в нагоді в відлига.

Якщо ж зовнішній блок висить низько, не перешкодить і захисна решітка.

6. І, нарешті, необхідно провести незалежне електропостачання і виділити в електрощит е окремий автомат.


Найпоширеніші помилки.

1.Використання гофрованих повітропроводів і звуження діаметра повітроводу.

Найчастіше, коли розрахунок і монтаж роблять непрофесійні люди, вся система повітропроводів має один діаметр - 100 мм. Гофрований повітропровід діаметром 100 мм, чомусь, вони вважають підходящим на всі випадки життя. Це дуже глибока помилка!

Гофровані повітроводи використовуються як допоміжний матеріал, а ні як основний, тому що ці повітроводи мають найбільший опір руху повітря і, кажучи простою мовою, часто бувають навіть небезпечні для вентилятора - коли опір в повітроводі буде більше тиску вентилятора.

Наприклад: вентилятор ВЕТС 125 має тиск 40 Па і діаметр 125 мм.

Якщо використовувати повітропровід 100 мм, а не 125 мм, то отримаємо наступне:

В алюмінієвому гофрованому воздуховоде діаметром 100 мм створюється опір (0,6 мм вод. Ст х 9,8 Па х 1,7 зневаживши. Коеф.) = 9,99 Па / м.

Т.ч. через 4 м реальна продуктивність вентилятора буде 75 м³ / год замість номінальної 180 м³ / год. І це результат простого розрахунку - без урахування опорів поворотів і на переході!

Звідси висновок:

- гофровані повітроводи використовуються або на коротких ділянках мережі або як допоміжний матеріал у важкопрохідних місцях

-не можна відразу за вентилятором звужувати воздуховод, тому що це призводить до великих втрат тиску в мережі і збільшення рівня шуму (ефект свистка: багато повітря в маленький отвір)

2. Система не розрахована на опір.

Якщо встановлюється припливна система, то часто непрофесіонали не враховують опору фільтра, нагрівача, поворотів, дифузорів. Результат один: опір мережі буде вищою тиску вентилятора, а це означає наступне - вентиляція не працює і всі гроші витрачені марно.

Простий приклад:

Підібрано вентилятор відповідний по продуктивності, наприклад, 350 м³ / год - вентилятор TD -350/125, до нього фільтр відповідного діаметру (FLK -125) і нагрівач ЕОКО-125 / 1,6.


Як видно з прикладів, ефективна робота вентиляції залежить від якості монтажу, але в більшій мірі - від правильності розрахунку системи.

Повернутися до змісту
5. На що необхідно звернути увагу при монтажі кондиціонера?
Чим це загрожує?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов