Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибір лебідки для автомобіля і позашляховика

  1. що тягнути
  2. Як користуватися
  3. куди ставити
  4. чим ремонтувати
  5. Лебідки для УАЗів
  6. Лебідки для невеликих пікапів
  7. Лебідки для "Ниви"
  8. Лебідки для важких "американців"
  9. Лебідки для експедиційних машин

Наша сеть партнеров Banwar

Від різноманіття моделей, модифікацій, брендів і розкиду цін на них трохи рябить в очах. Так, так, не у вас одних. Проте, вибрати собі «правильну» лебідку не так вже й складно, якщо взяти до уваги лише кількох важливих моментів. Відразу попрошу вибачення у досвідчених, оскільки цей матеріал адресований швидше початківцям.

Відразу попрошу вибачення у досвідчених, оскільки цей матеріал адресований швидше початківцям

що тягнути

Золоте правило вибору електричних лебідок (гідравліку і механіку залишаємо за дужками як страви для тонких гурманів) говорить:

Тяга лебідки повинна бути приблизно в 2 рази більше, ніж маса машини. Це правило застосовується тільки для "суворих" позашляховиків, для прокатників і інших важких автомобілів такий запас тяги НЕ нужет!

Мається на увазі фактична маса з усім спорядженням, а не записана в технічних характеристиках автовиробника. Стало бути, якщо у вас «УАЗ-Хантер» (зі спорядженої масою 1770 кг), який їздить з 2-3 пасажирами і 50-100 кг вантажу, йому буде достатньо лебідки з тягою близько 4,5 т. Тобто в ідеалі це лебідка з тягою 9500 lbs, або 4310 кг.

Якщо вантажиться машина не під зав'язку і в найжорсткіші місця не залазить, то буде досить тяги 9000 lbs (4090 кг). Якщо, навпаки, на машину повішено додаткового заліза 300-500 кг (пара силових бамперів з силовими «хвіртками» і ще багато різних міцних труб по колу), то тонути вона буде краще, а їхати гірше, тому варто дивитися на лебідки із зусиллям від 10 000 до 12 500 lbs (до 5670 кг). І навпаки, якщо машина максимально полегшена для змагань і крім двох чоловік нічого зайвого в бойовому оснащенні не возить, то краще підійдуть більш легкі і швидкісні лебідки (наприклад, STO HS 8.8 WP з тягою 8800 lbs / 3992 кг, але високою швидкістю).

Іноді з цього «вагового» правила бувають винятки. Наприклад, на автомобілі Chevrolet Niva з його повною масою 1860 кг добре приживається полегшена лебідка з коротким барабаном і тягою 6000 lbs (2720 кг). Більш потужні варіанти (8000-9000 lbs) важкуваті і створюють ризик «згорнути морду». Те ж відноситься і до звичайної «Ниві», яка трохи легше.

Інший цікавий приклад - легкі позашляховики Suzuki (Jimny і Samurai). При спорядженої масі трохи більше тонни і повної близько 1400 кг вони цілком задовольняються тягою 6000 lbs, якщо машина використовується для поїздки за грибами, ягодами або на риболовлю. При більш важкої експлуатації (позашляхові покатушки) ці «малюки» здатні залазити в такі нетрі і так упиратися мостами, що нормально працювати можуть механізми з тягою 8000-9000 lbs (3630-4090 кг).

І, мабуть, ще одне «вагове» виняток - мобільна (переносна) лебідка для кросоверів. При тязі трохи більше 2 т вона може бути рекомендована машинам з масою ... до 2 т. Пов'язано це з тим, що кросовери на дорожньої гумі не їздять по болотах і орним полям у бездоріжжя. І при використанні лебідки 2 рази в рік власникові не складе труднощів застосувати блок посилення, збільшивши в 2 рази силу тяги.

Як користуватися

Мабуть, це другий за значимістю фактор як часто ви користуєтеся допомогою спецзасобів для визволення себе із засідок. Якщо не більше кількох разів на рік, то підійде майже будь-яка лебідка, навіть з недорогим конструктивним виконанням. Якщо ж працювати висить на морді машини агрегату доводиться регулярно, варто придивитися до більш складним варіантів. Тут варто звертаючи уваги, що один і той же бренд може мати різні серії лебідок.

  • Бюджетні серії автомобільних лебідок: T-max EW, Стократ LD і SD, Comeup DV, всі моделі Автоспас.
  • Просунуті серії автомобільних лебідок: T-max X-power, Стократ HD, Comeup Seal і Seal Gen2.

Просунуті моделі відрізняє впершу чергу поліпшена пило-вологозахист двигуна і інших елементів лебідки. Є й інші відмінності, наприклад більш потужний двигун, більш висока швидкість роботи, збільшеною відстань навколо барабана, наявність більш просунутою комплектації. Якщо вам цікаво дізнатися про це докладніше - намагайтеся наших менеджерів, в статті все не вмістити.

Фактор часу взагалі дуже впливає на вибір лебідки. Якщо для рибалки або грибника потрапляння в засідку - це подія, то вибратися з полону за 10-15 хвилині допомогою лебідки буде більш ніж прийнятно - це вам не з лопатою 2 години корячиться. Зовсім інша справа, коли ви берете участь в лінійної гонці на бездоріжжі, де висмикнути себе потрібно за 3-5 хвилин, а ніяк не за 15. До того ж, можуть підганяти інші екіпажі, якщо вас важко об'їхати. Ці обставини теж впливають на вибір лебідки, в тому числі її тягового зусилля. Треба поспішати - май запас. Є сила-силенна часу - можна спробувати «смикнути» чимось слабший, а якщо не вийде, повільно і вдумливо переділу з використанням блоку-підсилювача.

Про збільшена відстань навколо барабана: якщо лебідка конструктивно дорожче (наприклад, серія Стократ HD) вона може допустити повне витягування під великим кутом. А ось якщо дешевше - почав тягнутися убік, змотав частина троса на одну сторону - будь люб'язний перемотати.

куди ставити

Найпростіша установка - на силовий бампер. Тут обмежень практично ніяких. Важко відшукати лебідку, яка не встане в спеціально призначене місце, хоча про всяк випадок переконатися у відсутності проблем буде не зайвим. Найделікатніша установка - прихована, в штатний бампер. І ось тут з'являється маса питань: влізе чи лебідка в шкаралупу бампера геометрично, чи не занадто сильно вона перекриє радіатор, як виконаний блок контакторів (виносним або інтегрованим), яка довжина проводів, чи є установча платформа під цю лебідку? Іноді простіше запитати, чи є у продавця свій установчий центр, щоб не кидатися потім по місту, коли машина вже розібрана і щось кудись не підійшло.

В асортименті нашого магазину є майданчики для установки лебідок для більшості популярних моделей позашляховиків. А також силові бампери і обважування, де вже передбачено місце під кріплення лебідки.

чим ремонтувати

Купуючи першу в своєму житті лебідку, не всі замислюються, чи знайдуть вони для неї запчастини - щітковий вузол, наприклад, або контактор, або двигун. Нам завжди хочеться вірити в краще, але на бездоріжжі частенько трапляються неприємності, і далеко не завжди ми їх в силах запобігти.

Хоча за законом запчастини у продавця начебто повинні бути, на практиці справа йде не так, як в теорії. Якщо ви ще не дуже добре знаєте цей ринок, не полінуйтеся перед покупкою лебідки поцікавитися наявністю до неї запасних частин: «Скільки коштують? А зараз можна приїхати купити? ».

Ну і на завершення статті розповімо про деякі особливості вибору лебідки для позашляховиків різних типів.

Лебідки для УАЗів

На УАЗи зазвичай встановлюють стаціонарні лебідки з тяговим зусиллям 4-5 тонн (в залежності від екіпірування машини і частоти використання лебідки). Для УАЗа важливо щоб мотор лебідки мав хорошу вологозахист. Найдорожчі лебідки для УАЗів виробляють компанії T-MAX і Автоспас. Лебідки інших виробників дорожче, але надійніше.

Корисні посилання:

Корисні посилання:

Лебідки для невеликих пікапів

На невеликі пікапи встановлюють стаціонарні з тяговим зусиллям 4,5-5 тонн. Залежно від екіпіровки машини і частоти використання лебідки рекомендоване тягове зусилля може сушественно змінюватися. З недорогих - слід придивитися до лебідок T-max і Стократ. Класика жанру - Comeup. Потужні круті лебідки з США - Superwinch і Warn.

Корисні посилання

Корисні посилання

Лебідки для "Ниви"

Нива - досить легкий позашляховик. Це важлива перевага на бездоріжжі. Якщо лебідкою користуєтеся не часто, а авто використовується не тільки на бездоріжжі, але і повсякденно в місті - рекомендуємо лебідки T-max 6000 вагою близько 12 кг. Якщо ж авто використовується для покатушек, рекомендуємо придивитися до лебідок з тягою 6500-8500 lbs. Вага лебідки можна зменшити за рахунок покупки лебідки з синтетичним тросом.

Детальніше про вибір:

Лебідки для важких "американців"

Лебідки для кросоверів

На кросовери (паркетники) стаціонарні лебідки зазвичай не ставляться. Така машина хоч і вміє лазити по бруду, але робити на ній це постійно не варто. Кросовер - міський житель, який любить відпочинок на природі. Такому прекрасно підійде переносна лебідка середньої потужності. Лебідку можна купити навіть з меншим для вашого кросовера тяговим зусиллям. Його можна компенсувати використовуючи блок посилення (Поліспаста).

Його можна компенсувати використовуючи   блок посилення   (Поліспаста)

Лебідки для експедиційних машин

Експедиційна машина, крім власної маси завжди везе з собою максимальну кількість вантажу і екіпіровки. Крім того, що лебідка повинна бути потужною, вона повинна бути максимально надійною. Зверніть увагу на лебідки просунутих серій Відомо виробників - Comeup Seal Gen2, T-max X-power і інші з посиленою вологозахистом.

Лебідки для спортивних змагань

Якщо ви ще не дуже добре знаєте цей ринок, не полінуйтеся перед покупкою лебідки поцікавитися наявністю до неї запасних частин: «Скільки коштують?
А зараз можна приїхати купити?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов