Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибір аксесуарів для велосипеда

Наша сеть партнеров Banwar

Короткий огляд від нашого улюбленого модератора MaD_CameL (с)

Дуже часто новачки цікавляться, що ще потрібно купити разом з велосипедом. Ця стаття призначена для тих, кого цікавить, які велоаксесуари необхідні, і які бажані.
Отже, ви вибрали, який велосипед будете собі купувати, або навіть купили, але раптом зрозуміли, що до нього потрібні велосипедні аксесуари. Заходьте на сторінку першого-ліпшого велосипедного інтернет-магазину, а там неміряно всяких хитрих приспособ, призначення половини яких не зрозуміло, а навіть якщо і зрозуміло, то не ясно - чи потрібне воно.
У даній статті описані багато аксесуари, але необхідними кожному я вважаю:
1. Велосипедний шолом .
5. Велоаптечка .
6. бортіровочним лопатки (Якщо вони не входять в комплект аптечки, як в прикладі вище).
7. насос .
8. Мультитул .
9. запасна камера .
14. Мастило велосипедного ланцюга .
Якщо ви будете їздити в темний час доби, то обов'язковим буде так само
12. Велосипедна фара і мигалка .
Чи не обов'язковими, але я дуже рекомендую купити, так як це важливо для вашої безпеки:
2. Велосипедні перчатки .
3. Велоокуляри .
10. фляга з флягодержателя або гідратор в рюкзак.
Купивши велосипед в першу чергу потрібні:
1. велошлем . Питання чи потрібен велосипедисту шолом - це давній холівар, і багато поколінь флудеров ламають списи навколо цього питання. Купувати велосипедний шолом чи ні - особиста справа кожного. Я вважаю, що він необхідний. Якщо ви ще не вирішили - прочитайте цю тему , З реальними історіями, коли шолом врятував життя або просто особа реальним учасникам нашого форуму. Найпростіший якісний велошлем коштує не так дорого, щоб економити на своїй безпеці. І він добре захистить голову від раптової зустрічі її з каменем, деревом або дорожнім покриттям. Зі збільшенням ціни, шоломи стають легше, гарніше і більш вентильованими. Для різних стилів катання використовуються різні типи шоломів, але це вже виходить за рамки даної статті.

2
2. велоперчатки . Чи не обов'язковий, але дуже бажаний аксесуар. Так як гріпси (гумові або з іншого матеріалу ручки на кермі, за які велосипедист тримається руками), які б вони не були зручні, все одно натирають руки, то вони будуть не зайвими. Ну і друге їхнє призначення - захист долонь. Шкіра на долонях дуже довго і болісно заживає, і якщо ви, падаючи з велосипеда, прочешет ними трохи асфальт, то в найближчі пару тижнів працювати руками буде не дуже приємно. Рукавички же врятують ваші долоні від такої напасті. Зараз якісні рукавички стають доступнішими, з вельми прийнятними цінами, хоча безумовно, є моделі високої цінової категорії.

Зараз якісні рукавички стають доступнішими, з вельми прийнятними цінами, хоча безумовно, є моделі високої цінової категорії


3. окуляри . Крім сонцезахисної функції так само захищають ваші очі від мошок, які, побачивши велосипедиста, вважають себе японськими льотчиками в Перл-Харборі, і з криком «Банзай» летять прямо в ваші очі. Так само, якщо ви любите швидко їздити в лісі, окуляри захистять ваші очі від дрібних гілочок, від яких можна ухилитися при повільній їзді, але на швидкості вони завжди виникають раптово перед обличчям. Ну і ще одна функція очок - захист очей при падінні - велосипедні окуляри дуже міцні і лінзи в них не б'ються, що захистить ваші очі при падінні. Особисто я був свідком того, як мій товариш полетів через кермо свого велосипеда і пару метрів проїхався окулярами по дрібному гравію. В результаті ніс-щоки-підборіддя подряпані, на лінзах і оправі очок глибокі борозни, зате очі цілі. Якщо у вас вже є спортивні окуляри, то ви можете заощадити, використовуючи їх, але ні в якому разі не використовуйте звичайні сонцезахисні окуляри, які не призначені для захисту очей в екстремальних ситуаціях - розбившись, вони можуть поранити ваші очі. більше можна дізнатися на сайті , Присвяченому велосипедним очками.

4
4. Щоб закінчити з зовнішнім виглядом, зараз згадаю про зовсім не обов'язковою, але корисної штуці - велосипедної одязі. Вона спеціально призначена для їзди на велосипеді, тому в ній набагато комфортніше, нічого не натирає (ну кому як - якщо і натирає, то набагато менше, ніж в звичайному одязі), відводить вологу, а одяг для холодної погоди ще й не продувається вітром. Якщо ви купуєте велосипед для того, щоб кататися з дитиною в сусідньому сквері по вихідним, або ж їздити 3-5 км на роботу, то вона вам не потрібна. Якщо ж у ваших планах є поїздки по 50 і більше км за раз, або змагання, то я рекомендую виділити гроші ще й на спеціальну велосипедну одяг. Для тих, кого бентежить обтягує лайкра, існує велоодяг у вигляді цілком звичайних шорт або жіночих спідничок, всередині яких заховані спеціальні велотруси.
5. Велоаптечка - так називають набір для заклеювання камер. Якщо ви не від'їжджаєте від будинку більше, ніж на кілометр, і приблизно на такій же відстані є веломайстерня, то можна і обійтися, але виявитися з пробитим колесом в лісі в 20 км від міста - не найкраща перспектива. До того ж коштують такі аптечки дуже не дорого.


6. Деякі покришки досить важко зняти руками, тому існують спеціальні лопатки для бортировки покришок. Можна їх придбати окремо, хоча вигідніше купити відразу Велоаптечка з бортировки.


7. Замінивши камеру, її потрібно накачати. Тому вам необхідний велосипедний насос . Компактні насоси коштують не багато, але я б радив брати телескопічний велонасос, він трохи дорожче, за те накачати камеру їм швидше і легше.


8. Мультитул . Дуже часто велосипеду необхідний дрібний ремонт або настройка - підтягнути трос на перемикачі, поправити гальма, щоб не затирали, вирівняти кермо після падіння або просто підтягти розбовталося гвинтик. Майже всі ці дії робляться шестигранниками, частина хрестової викруткою і ще частина викруткою TORX. Можна просто купити такі інструменти, а можна купити спеціальний велосипедний мультитул, де є всі необхідні інструменти. На відміну від набору ключів він не розсипається, маленький і легкий, а коштує зовсім небагато дорожче від набору якісних ключів окремо. Різновидів мультитулов буває безліч на будь-який смак, колір і гаманець. Є варіанти з витягами ланцюга або лопатками для бортировки.
9. Запасна камера. Навіть якщо у вас є Велоаптечка, потрібно мати і запаску - іноді у камер відривається ніпель, або вона рветься так, що заклеїти її неможливо. До того ж в складних погодних умовах, або в темряві, легше просто замінити камеру, ніж клеїти. Головне купити камеру, яка підходить до вашого обіду (бувають 2 типу нипелей) і покришці (потрібно дивитися розмір).
10. Катаючись на велосипеді, людина зазвичай потіє сильніше, ніж без навантаження, і йому необхідно заповнювати нестачу вологи. Звичайно, в місті завжди можна купити води, але не завжди те, що хочеться або потрібної температури (я якось серед літа заробив найстрашнішу ангіну, купивши крижаної води на покатушки), але ось далеко від магазинів пити хочеться не менше. Можна возити воду в рюкзаку. Але це не зручно. Є два варіанти, що дозволяють пити прямо на ходу - спеціальний гідратор або ж купити флягу з флягодержателя .


11. Якщо плануєте катати в будь-яку погоду, то можете купити крила , Хоча вони все одно не рятують від 100% води і бруду з-під коліс.
12. Якщо плануєте катати в темний час доби, то вам будуть потрібні фара і задня мигалка . Не економте на цьому - адже це ваша безпека. Так само можна купити світловідбиваючі браслети на руки-ноги.



13. Раз вже мова зайшла про велоелектроніке, то можна купити велокомпьютер , Якщо вам цікаво знати вашу поточну / максимальну / середню швидкість або статистику кілометражу або ... велокомп'ютери бувають різні з різним набором функцій. Відповідно і ціна від бюджетних і до ... вартості недорогого велосипеда
14. Для того, щоб ваша ланцюг не скрипіли потрібно її змащувати. Можна обійтися маслом для годин і швейних машин, але краще купити спеціальну велосипедну мастило - вона довше тримається, і на неї менше налипає бруд / пил. Детальніше про різні змащеннях можна прочитати на форумі.
15. Але змащувати можна тільки чистий ланцюг - є кілька способів чищення ланцюга ( обговорення на форумі ), Але найпростіший - за допомогою цепемойкі . Річ далеко не першої необхідності, але корисна.
16. Захист пера ( подешевше , або дорожче, але різних кольорів ). Під час їзди велосипедна ланцюг іноді б'є з неприємним звуком по перу рами велосипеда, сколюючи з нього фарбу. Щоб уникнути цього можна купити неопренову захист пера. Якщо ж грошей мало, а естетика не важлива, то можна просто обмотати перо старої камерою, або ізоляційною стрічкою в кілька шарів
17. Якщо ви не любите рюкзаки, а кишені у вас маленькі, то для того, щоб возити запаску-мультитул-Велоаптечка, а так же ключі від будинку і щось ще вам знадобиться сумка під сідло або на раму .
Деякі аксесуари, які часто купують новачки, але я не вважаю їх корисними.
1. підніжка . Я вважаю, що це шкідливий аксесуар - велосипед майже завжди можна до чогось притулити, або просто покласти на землю - в цьому випадку він стикається з поверхнею торцем керма, педаллю і колесом. Ні про яку з цих частин НЕ вимажешься. З іншого боку підніжка любить чіплятися під час поїздки за траву, дрібний чагарник і стирчать гілки. До того ж велосипед на підніжці дуже нестійкий, і падає від найменшого подиху вітру, при цьому дряпається і може зламатися (хоч і малоймовірно, але може) задня перекидка.
2. Велосипедний замок . На жаль, ці замки - це захист від чесних людей і злодій розкриє майже будь-який велозамок за лічені секунди. Тому з замком ви або без, не залишайте свій велосипед без нагляду.

оригінал тут http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=80&t=108869

Php?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов