Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибір відеокарти для ПК. - Сторінка 317 - Клуб експертів THG.ru

Наша сеть партнеров Banwar

Green Style


Реєстрація: 13.07.2013

Адреса: Місто герой Москва

Вік: 31

Повідомлень: 5,544


Конфігурація PC:
CPU: Intel Core i7 3770k @ 4600 MHz (1.248v)
MB: Gigabyte Z77X-UP4 TH
ОЗУ: Kingston HyperX Red 4x8 - 32gb * 2000Mhz (1.65v) 10-12-12-31 2T
HDD / SSD: 1TB WD Caviar Black 2 TB Hitachi Ultrastar 7K4000 SSD Kingston HyperX 3K 240gb
Video: GeForce GTX 970 KFA2 HOF - 1505mhz / 7510mhz / 1.2v
Sound: Вбудований Realtek ALC892 8-канальний звуковий кодек
АC: SteelSeries Siberia v2 White
DVD / CD: Bluray Pioneer BDR-S08XLT Black
Корпус: Corsair Graphite 600T White - збоку 4хCorsair AF120 Quiet Edition LED White + Scythe Kaze Master Ace
БП: Corsair HX1050 1050W * 80 + (GOLD)
Cooler: Zalman LQ320 * FAN 120mm Corsair SP120 High Performance Edition White + Noctua NT-H1
Монітор: Acer S276HLtmjj - 27 "fullHD LG Plasma TV 50"
OS: Win 7 pro x64
Keyboard: Gigabyte Osmium Gaming Black
Mouse \ other: Corsair Vengeance M95 Performance White + Corsair Vengeance MM600

Цитата:

Для того, щоб отримати грамотну і швидку допомогу в підборі відеокарти, обов'язково вказуйте:


1. Бюджет, місто і прайс-лист магазину, де збираєтеся закуповуватися.
2. Завдання і цілі використання ПК (якщо будуть використовуватися специфічні додатки, також вкажіть).
3. Конфігурацію ПК (в першу чергу БП, процесор, материнська плата, корпус)
4. Чи планується Cross \ SLI, розгін відеокарти.
5. Дозвіл монітора, а також, якщо планується використання декількох моніторів.
6. Додаткові вимоги (тиша, охолодження пасивне \ активну, заводський розгін і т.п.)

Варто врахувати:

При виборі / покупці відеокарти, обов'язково враховуйте, які видеовиходи є на моніторі і які на відеокарті,
(є варіанти нестандартного набору портів у різних виробників / моделей відеокарт або відсутність потрібних у монітора),
щоб завчасно вибрати потрібний перехідник, або уникнути витрати на нього.

Актуальні питання:

1. Переваги / відмінності відеоприскорювачів сторонніх виробників, перед оригінальною (еталонної) Nvidia / ATI-AMD

У виробників графічних процесорів, як у Nvidia, так і у AMD, є список офіційних партнерів, які здійснюють закупівлю цих самих GPU. У свою чергу, ці партнери, виробляють вже свої повноцінні відеоприскорювачі, дотримуючись при цьому рекомендацій NVIDIA / AMD. Це означає, що вимоги до якості компонентів, повинні бути не нижче, ніж у еталонних відеокарт. Але найчастіше, ці вимоги навіть вище.
Партери розробляють власний дизайн друкованої плати, використовуючи при цьому більш якісні компоненти, більш потужну підсистему харчування, як ГПУ, так і пам'яті. Не у всіх випадках звичайно, є і такі моделі / серії відеокарт, які виконані на основі еталонного дизайну.
Конкурують між собою в створенні оригінальної, якісної і більш ефективної системи охолодження, використовуючи при цьому маркетингові виверти.
Створення більш компактних рішень, за рахунок зменшення довжини друкованої плати.
Установка бекплейта, додаткових радіаторів, для відводу тепла від елементів, з підвищеною тепловіддачею.
Якість збірки в цілому краще, але бувають винятки.
Може бути розширений або повністю перероблений набір відеовиходів.
Може бути збільшена базова частота графічного ядра, при цьому, картка не буде позиціонуватися, як з заводським розгоном, але буде трохи продуктивніше, на відміну від еталонної. Таке здатний забезпечити будь-вендор, в той час, як еталонна відеокарта, завжди працює на базовій частоті.
Комплект поставки, часом сильно відрізняється, як у випадку з поставкою еталонної відеокарти, так і між партнерами. Зрозуміло, найнеобхідніше (кабель, перехідник, керівництво, диск з драйверами), кладуть все, і виробник і партнери. У свою чергу, у сторонніх вендорів, разом з картою і стандартним набором, комплект поставки може включати в себе ліцензійні ключі до сучасних ігор, SLI містки, диск зі спеціальною утилітою, для розгону відеоприскорювача, яка розробляється окремо кожним вендором для своєї продукції, наклейки, значки з символікою того чи оного вендора і інші приблуди.


2. Відкрите із заводським розгоном. Нюанси.

Мабуть, найголовніший нюанс від покупки такої відеокарти, це стабільність її роботи на підвищених (вище заводських) частотах. Хоч відеоприскорювач і проходить жорстку заводську перевірку (?), Тим не менш, 100% гарантії роботи відеокарти на заявлених частотах, виробник не дає.
Так само необхідно пам'ятати, що заводський розгін, це чергова "фішка" маркетологів, за яку доведеться ще й доплатити. Все ж рекомендується (при можливості), робити вибір на користь більш простий відеокарти, у якій частоти ближче або рівні заводським. Розгоном завжди можна зайнятися в домашніх умовах, причому безкоштовно. Це простіше, ніж потім усувати наслідки заводського розгону.
Ще один важливий момент. Виробники дуже люблять випускати версії відеокарт "для ентузіастів", з "поліпшеним розгінним потенціалом", з "добірними чіпами", зрозуміло, за додаткову плату. На ділі ж, така покупка може себе не окупити, в силу того, що результат буде не відповідати тому, що вам обіцяли маркетологи.


3. Яку роль виконує бекплейт, встановлений на друкованій платі.

Перш за все, бекплейт запобігає перегини текстоліту відеокарти, захищає від зовнішніх пошкоджень. Більшість сучасних відеоприскорювачів, вищого цінового сегмента, мають досить громіздкі системи охолодження, вага яких досить значний, що і сприяє перегинів з часом. Тому на сьогоднішній день, такі рішення зустрічаються все частіше.
Бекплейт виготовляється з акрилу, алюмінію та інших теплопровідних елементів, а отже, бере участь у відведенні тепла від текстоліту і інших компонентів, розпаяних на звороті друкованої плати. На ділі ж, практичної користі в цьому мало, але вона є.
У разі відеокарт "попроще", такі рішення зустрічаються рідше і використовуються більше, як елемент декору.
Існує так само варіант установки бекплейта з внутрішньої сторони плати, безпосередньо під системою охолодження.


4. Різний обсяг відеопам'яті, при інших рівних.

Існують відеокарти з різним об'ємом відеопам'яті, але при цьому, однаковими іншими характеристиками, приклад (GTX 960 2gb і GTX 960 4gb). Перш, ніж зупинити свій вибір на одній з них, необхідно визначитися із завданнями, заради яких береться відеокарта. Якщо це, скажімо універсальний ПК, який має на увазі використання не тільки ігор, але і професійних програм, на кшталт 3D моделювання, 4 ГБ версія буде до речі. Якщо це будуть тільки гри, то доцільніше за все, не переплачувати за зайві 2 Гб і взяти карту з меншим об'ємом відеопам'яті, з тієї причини, що в тих іграх, де вже не буде вистачати обчислювальної потужності GPU, більший обсяг відеопам'яті не врятує ситуацію. Такий обсяг пам'яті корисний лише в зв'язці з двох і більше GPU, при високій роздільній здатності монітора та налаштування різних режимів згладжування. В іншому випадку, продуктивність упреться в сам графічний чіп, а не в обсяг відеопам'яті. Цей же принцип працює і з 2 ГБ версією, коли при високій роздільній здатності (зв'язка 2ГБ + 2 Гб), продуктивність вже впирається в недостатній обсяг відеопам'яті.


5. Від чого залежить успішний розгін відеокарти.

Факторів, які впливають на розгін, чимало. І це не тільки вдалість окремого примірника графічного процесора. Взагалі, розгін як такої, був, є і залишається лотереєю.
Однак, перше, що необхідно знати, що будь-який розгін відеопідсистеми безглуздий, якщо центральний процесор в повній мірі не розкриває весь потенціал відеокарти, тому що саме ЦП буде виступати в ролі "пляшкового горлечка".
Охолодження. Тут все просто, чим ефективніше охолодження відеокарти, тим краще графічний чіп розкриває свій потенціал. Не варто забувати і про охолодження в самому корпусі, важливо правильно його організувати, так як це докорінно впливає на ефективність системи охолодження самої відеокарти.
Розводка друкованої плати і якість / кількість встановлених на ній компонентів, так само може позитивно або негативно впливати на розгінний потенціал відеоприскорювача.
Може трапитися так, що розгін упреться в мікронастроюванням базового БІОС, який накладає обмеження на підвищення вольтажу, без підняття якого, подальший стабільний розгін неможливий. В цьому випадку, залишається тільки прошивати більш модифікований БІОС, або задовольнятися тим, що дозволяє "стоковий". Робити це не досвідченим користувачам, не рекомендується, так як велика ймовірність запороти саму мікросхему БІОС.
Розгін відеопам'яті, часто залежить від того, який виробник мікросхем використовується. На сьогодні, це традиційні Hynix / Samsung, якість виготовлення яких, як правило, завжди на високому рівні.
Варто також пам'ятати і про те, що брак потужності блоку живлення, так само може бути одним з негативних чинників, втім, як і його якість.
І не забувайте містити системний блок в частоті =)


6. На що звертати увагу при покупці відеокарти.

Перше, що необхідно зробити, це звірити маркування, яка зазвичай є на коробці або на самій відеокарті, у вигляді наклейки.
Візуальний огляд теж бажано провести. Нічого особливого робити не потрібно, просто оглянути відеовиходи на предмет пошкоджень, так само, перевірити на наявність подряпин / сколів / тріщин сам кожух / вентиляторів системи охолодження. Якщо погляду доступний радіатор, визначити, чи не запилений він. Словом, переконається, що картка не була у використанні раніше.
Наступним етапом, попросити співробітника магазина перевірити карту на працездатність. І не просто на включення, а запустити короткочасний тест (10 хвилин достатньо). Таким чином, можна переконатися, що відеокарта функціонує нормально, зображення виводиться, не перегрівається. У певній ситуації, це заощадить вам час і нерви.



Також можна почитати статтю: Краща відеокарта для ігор.

Міфи про відеопам'яті. Відеопам'ять відповідає за дозвіл і налаштування якості, але не збільшує швидкість

Виробники часто використовують відеопам'ять в якості маркетингового інструменту. Оскільки геймерів переконали, що більше - значить краще, ми часто бачимо відеокарти початкового рівня, обсяг оперативної пам'яті у яких значно більше, ніж потрібно насправді. Але ентузіасти знають, що найважливіше - це баланс, причому у всіх комплектуючих ПК.
У широкому сенсі відеопам'ять відноситься до дискретного GPU і завданням, які він обробляє, незалежно від системної пам'яті, встановленої в материнську плату. На відкритих використовуються кілька технологій оперативної пам'яті, найпопулярніші з яких - це DDR3 і GDDR5 SDRAM.
Міф: відеокарти з 2 Гбайт пам'яті швидше моделей з 1 Гбайт
Тож не дивно, що виробники оснащують недорогі графічні прискорювачі великим об'ємом пам'яті (і отримують більш високий прибуток), оскільки багато людей вірять, що більший обсяг пам'яті додасть швидкості. Давайте розберемося в цьому питанні. Обсяг відеопам'яті відеокарти не впливає на її швидкодію, якщо ви не вибираєте ігрові настройки, які використовують весь доступний обсяг пам'яті.
Але для чого тоді потрібна додаткова відеопам'ять? Щоб відповісти на це питання, необхідно з'ясувати для чого вона використовується. Список спрощений, але корисний:
Промальовування текстур.
Підтримка буфера кадрів.
Підтримка буфера глибини ( "Z Buffer").
Підтримка інших ресурсів, які потрібні для візуалізації кадру (карти тіней і ін.).
Звичайно, розмір текстур, які завантажуються в пам'ять, залежить від гри і налаштувань деталізації. Наприклад, пакет текстур високої роздільної здатності в Skyrim включає 3 Гбайт текстур. Більшість ігор динамічно завантажують і вивантажують текстури при необхідності, однак не всі текстури повинні знаходитися в відеопам'яті. А ось текстури, які повинні візуалізувати в конкретній сцені, повинні бути в пам'яті.
Фрейм-буфер використовується для зберігання зображення в тому вигляді, в якому воно візуалізується перед тим або під час того, як відправляється на екран. Таким чином, необхідний обсяг відеопам'яті залежить від вихідного дозволу (зображення з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів по 32 біта на піксель "важить" близько 8,3 Мбайт, а 4K-зображення в дозволі 3840x2160 пікселів по 32 біта на піксель - вже близько 33,2 Мбайт ) і кількості буферів (мінімум два, рідше три і більше).
Особливі режими згладжування (FSAA, MSAA, CSAA, CFAA, але не FXAA або MLAA) ефективно підвищують кількість пікселів, які повинні бути візуалізовані, і пропорційно збільшують загальний обсяг необхідної відеопам'яті. Згладжування на базі рендеринга надає особливо більше вплив на споживання пам'яті, яке зростає з ростом розміру вибірки (2x, 4x, 8x і т.д.). Додаткові буфери також займають відеопам'ять.
Таким чином, відеокарта з великим об'ємом графічної пам'яті дозволяє:
Грати на більш високій роздільній здатності.
Грати на більш високих параметрах якості текстур.
Грати при більш високих рівнях згладжування.




За вибором блоків живлення задаємо питання в темі: Вибір блоку живлення для РС.
"Допомога новачку у виборі відеокарти для невимогливих ігор" Останній раз внесено зміни dark-forse, 23.10.2017 о 21:15.Але для чого тоді потрібна додаткова відеопам'ять?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов