Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибір магнітоли.

  1. Як вибрати автомагнітолу? В даний момент на ринку представлений широкий асортимент джерел сигналу....
  2. Звук і мультимедія:
  3. носії:
  4. Формати відтворення аудіо:
  5. Формати відтворення Відео:
  6. Входи і виходи:
  7. резюме:
  8. Ще 24 ради як правильно вибрати автомагнітолу.

Як вибрати автомагнітолу?

Наша сеть партнеров Banwar

В даний момент на ринку представлений широкий асортимент джерел сигналу. Важке завдання вибрати потрібний, і щоб її спростити, заглибимося трохи в їх технічні характеристики. Давайте класифікуємо автомагнітоли за параметрами:

Розмір:

В першу чергу потрібно знати, який з доступних розмірів головного пристрою на ринку підійде саме вам. Для автомобіля розміри джерел сигналу бувають: 1 / 2din, 1din, 2din, а також «штатний». 1din пристрої - класичний розмір, де розмір "особи" близько 18х6см, глибина не більше 19см. Сьогодні більше половини всіх пристроїв виробляються в цьому форматі. 1 / 2din - розмір пристрою вдвічі менше за висотою, ніж 1din, використовуються для розширення вже наявної системи. 2din пристрої - це два рази по 1din "друг над другом". тільки штатні автомагнітоли копіюють розміром і формою заводське аудіопристрій і "заточені" тільки під певний автомобіль.

Звук і мультимедія:

На відміну від мультимедійних, звукові пристрої не мають екрану для відтворення відео. Вони більш цікаві за якістю звучання, ніж мультимедійні апарати. Потрібно визначитися, що для вас важливіше - мультимедіа можливості або якісний автозвук, це допоможе зробити правильний вибір.

носії:

Сьогодні в автомобільній техніці, як правило, застосовуються два види носіїв - оптичні диски (CD і DVD) і твердотільні носії (Flash через спеціальний порт або USB Flash) Сьогодні в автомобільній техніці, як правило, застосовуються два види носіїв - оптичні диски (CD і DVD) і твердотільні носії (Flash через спеціальний порт або USB Flash). Як правило, жорсткі диски застосовуються тільки при наявності USB входу, але можна зіткнутися з нестачею харчування для старту цього диска: зазвичай в головних пристроях харчування USB обмежена 500мА. Потрібно уточнити у продавця чи зможе працювати без організації додаткового харчування вбрання ГУ з вашим носієм. Зустрічаються компонентні пристрою без можливості роботи з як USB / Flash, так і навпаки, без оптичних дисків, тільки з USB / Flash. Переваги використання цих видів носіїв кожен визначає для себе сам - комусь простіше переписати музику з комп'ютера на flash-карту, а хтось записує або купує диски в магазині і потім слухає їх в своєму автомобілі. Вибір стоїть за вами!

Формати відтворення аудіо:

Найбільш поширеними є CD і MP3. Також є підтримка WMA і AAC (m4a), рідше WAV. На даний момент формати стиснення без втрат (WavePack / WV, MonkeyAudio / APE, FLAC, Apple Lossless /, ALAC) ніким не підтримуються. При підтримки MP3 і наявність DVD приводу зовсім не означає, що цей пристрій здатний грати mp3 з DVD. Можливості часто обмежуються MP3 з CD, а так само відео з DVD. Залежно від якості відтворення музики потрібно визначитися з необхідними форматами відтворення аудіо-файлів: найвищу якість можна отримати при відтворенні будь-яких форматів стиснення без втрат і CD-Audio.

Формати відтворення Відео:

Сьогодні всі мультимедійні пристрої підтримують класичні SVCD, VCD DVD (за винятком бездискових автомагнітол ). Також дуже багато мультимедійні пристрої мають підтримку MPEG4. Підтримка HD кодеків, наприклад H.264, зустрічається дуже рідко. Відбувається це через дозвіл автомобільних екранів - 800х480px у топових зразків, при тому що для 720p потрібно дозвіл 1280x720px.

Входи і виходи:

У магнітолах входи і виходи бувають різних видів і типів. Їх наявність визначає можливий функціонал майбутньої системи. Вхід для підключення зовнішніх аудіо- і відео-плеєрів, а так само інших джерел звуку або зображення, маркуються як AUX або AV IN. Входи для підключення спеціалізованих пристроїв і блоків розширення - навігаційних модулів , IPod, USB, BT, CD / MP3 / DVD чейнджеров. Високовольтні виходи на акустичні системи, від чого залежить хороша автоакустика, які дозволяють безпосередньо підключити динаміки до пристрою без використання зовнішнього підсилювача. Лінійні виходи і відео виходи для підключення зовнішніх підсилювачів і моніторів відповідно. При виборі магнітоли важливо передбачити наявність всіх необхідних входів і виходів для реалізації вже планованої системи!

резюме:

Ми описали основні можливості автомобільних джерел звуку. Тепер треба вирішити, які з них необхідні саме вам. Перед покупкою головного пристрою, при побудові складної медіа-системи, для уточнення правильності вибору рекомендуємо звернутися до професіоналів.

Ще 24 ради як правильно вибрати автомагнітолу.

1. Коли ви беретеся за вибір автомагнітоли, варто розуміти що той звук, який ви отримаєте в результаті, буде більшою мірою залежати від автомобільних підсилювачів, автомобільної акустики (зокрема передній), а також від автомобільних сабвуферів. При розподілі фінансових коштів між купівлею магнітоли і автомобільних колонок, варто виділити більше коштів на колонки і заощадити на автомагнітоли. Не варто забувати і про шумоізоляції, яка дуже сильно впливає на кінцевий результат. Чим вище рівень шумоізоляції, тим природно краще буде підсумковий звук.

2. Найкраще вибирати моделі перевірених старих фірм, які протягом часу вже зарекомендували себе на ринку автозвуку. Звичайно, продукція таких фірм дорожче, але в плані звуку краще. Природно і надійність вище. Немає впевненості, що техніка фірм, які тільки недавно почали випускати продукцію в даній галузі, буде працювати довго і надійно. Цього Вам ніхто не може пообіцяти. Тим більше не варто купуватися на низьку ціну, якщо ви хочете отримати дійсно хороший ефект.

3. Характеристики магнітоли, зазначені в її паспорті - це ще не головне. Для того, що б дійсно почути, на що здатна та чи інша магнітола бажано прослухати їх на стенді, а також провести порівняння з іншими магнітолами.

4. В рамках однієї фірмової лінійки автомагнітол є моделі з різними характеристиками і різними видовими відмінностями. Автозвук у всіх моделей однієї лінійки буде однаковий. Тут не варто звертатися увага на ціну, тому що не завжди виходить так, що, чим дорожче автомагнітола, тим краще автозвук вона видає.

5. Не варто звертати великої уваги на дизайн. Найголовніше, що б вам було зручно користуватися автомагнітолою. Як правило, гарний дизайн автомагнітол дуже сильно впливає на зручність користування.

6. Так як на ринку автозвуку представлена ​​велика кількість моделей, варто знайти грамотного консультанта, який допоможе зробити вам правильний вибір.

7. Не керуйтеся, при виборі автомагнітоли ще одним помилкою з приводу того, що нові моделі дорожче своїх попередників. Це правило вже не діє, особливо це стосується мультимедійних магнітол (магнітол з екраном). Це все пояснюється постійним винаходом нових технологій і збільшенням обсягів випуску, в зв'язку, з чим і зменшується собівартість продукції.

8 8. Останнім часом збільшилася популярність 2 din автомагнітол , Тому якщо у вас в автомобілі є можливість установки таких автомагнітол, то не варто нехтувати цією можливістю. Такі магнітоли виглядають ефектніше, та й користуватися ними набагато зручніше.

9. Якщо брати в порівняння автомагнітоли відомих фірм, таких як Pioneer, Alpine, Kenwood, Sony за критеріями звуку і ціни, то варто зауважити, що магнітола за 3000 рублів по звуку природно буде відрізнятися від магнітоли вартістю в 15 000 рублів, але ця відмінність не пропорційно різниці в ціні. Так, наприклад, магнітола за 15000 рублів буде грати краще, ніж магнітола за 3000 рублів, але природно не в 5 разів, як ціна.

10. Не варто вибирати автомагнітоли за таким критерієм, як потужність. На даний момент всі автомагнітоли мають приблизно однаковий рівень потужності. У разі якщо потужності Вам не вистачає, то варто придбати автомобільний підсилювач . Якщо дозволяє автоакустика, то їх адреси явно поліпшать якість звуку.

11. Намагайтеся купувати магнітоли тільки в офіційних магазинах виробників або в магазинах професійно займаються автозвуку. Так само можна доглянути собі техніку на офіційних сайтах і в фірмових каталогах. Будьте пильні. Є ймовірність покупки товарів неналежної якості, але з брендовою назвою. Це можу бути китайські вироби. Найкраще купувати магнітоли таких фірм, як Pioneer, Alpine, Kenwood, Sony.

12. У разі вибору магнітоли з екраном, то вибирайте завжди більш нові моделі, так як ринок автозвуку ніколи не стоїть на місці, і тому постійно з'являються більш нові моделі з вдосконаленими матрицями, з великою роздільною здатністю екрану, з великим набором функціоналу.

13. Крім фірмових європейських марок магнітол, є ще фірмові азіатські моделі, які так само можна віднести до якісної техніки. Єдиний мінус при покупці даних азіатських моделей - це проблеми з гарантією, тому, якщо різниця в ціні між європейською і азіатською моделлю більше 20%, то варто купити азіатську техніку, якщо ж менше, то купуйте однозначно європейські моделі. З європейськими моделями проблем з гарантією не буде.

14. Не варто зупиняти свій вибір і на штатних автомагнітолах , Які не відрізняються особливою надійністю, звукові характеристики так само кульгають, а виробництво, швидше за все китайське.

15. Останнім часом зросла популярність 2 din магнітоли з екраном. Це й не дивно, так як ціна у них прийнятна, функціональний набір дуже широкий, та ще й виглядають вони досить непогано в автомобілі. Такі автомагнітоли існують як з вбудованою навігацією, так і без неї. Найкраще придбати навігацію окремо. Наприклад, хороший стільниковий телефон (HTC). Це все пояснено тим, що в хорошому телефоні, різні програми навігації працюють швидше, дозвіл екрана вище, та й до того ж не можна не відзначить присутність в телефонах функції показу «пробок».

16. Всі кнопки у хороших автомагнітол повинні знаходитесь у скрутному становищі добре, панель передня не повинна хитатися, вона повинна легко зніматися і встановлюватися на місце. Автомагнітоли з сенсорним управлінням повинні плавно виїжджати, при цьому не повинні бути присутніми сторонні звуки. Сенсор при дотику повинен спрацьовувати плавно, не повинні бути помилкові спрацьовування, хоча все-таки невелика затримка можлива.

17. Не варто думати, що якщо ваш друг взяв автомагнітолу, вона його повністю влаштовує, то і вам необхідно взяти таку саму модель. По-перше, ця модель цілком може застаріти, і ви можете навіть не знайти її, а по-друге автозвук - це справа індивідуальна і варто підбирати автомагнітолу спеціально для вашої машини і з урахуванням результату, який ви хочете отримати в результаті.

18. Не купуйтеся на маленьку ціну автомагнітол, до 2000 рублів автомагнітоли взагалі не варто брати, навіть якщо вони і будуть працювати, то все одно не довго.

19. Якщо в моделі, яку ви вибрали, є всілякі еквалайзери і інші додаткові налаштування, то не думайте, що це відразу ж піднімає якість звуку. Що б правильно відрегулювати налаштування автомагнітоли, досить налаштувати високі частоти і баси. Не завжди велика кількість налаштувань позитивно впливає на якість звуку.

20. Також якість апарату можна визначити після натискання кнопок. Воно повинно бути однозначним і плавним. Ви повинні інтуїтивно відчувати натискання кнопок. У разі якщо кнопки натискаються нечітко або хитаються, то на такий магнітоли свій вибір не варто зупиняти.

21. Всі відомі фірми, які виробляють магнітола , Роблять їх характерними, тобто у кожної автомагнітоли окремої фірми є характерне звучання. Наприклад, звучать басовито, трохи різкувато і дзвінко автомагнітоли Pioneer , Красиво, правильно і натурально звучать автомагнітоли Alpine , У таких автомагнітол баси потужні і глибокі, не напружують високі частоти. Що стосується автомагнітол Sony, то у них звучання красиве, баси і верху підкреслені. Автомагнітоли JVC відрізняються хорошим звучанням, глибокими басами і чітким, правильним звучанням, високі частоти дуже правильні. Kenwood має чітке, різке звучання, правильні баси, високі частоти дуже переконливі і дзвінкі.

22. Якщо вам необхідна автомагнітола з вбудованою навігацією і екраном, то краще за все взяти подібну модель тільки без навігації, а вже її придбати окремо, наприклад, стільниковий хороший телефон на «андроїд». У таких телефонах природно навігація краще, функція пробок присутній, а також швидкість роботи швидше.

23. У разі якщо вам навігація просто необхідна в комплекті з автомагнітолою, то найкраще брати апарати надійних фірм, які давно випускають продукцію для ринку автозвуку. Не варто купувати автомагнітоли фірм, які тільки недавно з'явилися, так само не варто купувати дешеві моделі невідомих фірм. Такі апарати будуть постійно глючить, працювати вони будуть погано і зовсім не довго. Якщо у вас в автомобілі нестандартне місце для установки автомагнітоли, чи то більше, то чи складної форми, то для правильної установки апаратури вам будуть потрібні спеціальні перехідні рамки, які так само можна вибрати у нас.

24. Що стосується установки, то у сучасних автомобілях місце нестандартне під установку автомагнітоли, тому варто встановлювати автомагнітоли за допомогою перехідної рамки, до того ж варто досконально розібратися з електрикою і підключенням автомагнітоли, так як більшість автомобілів в нинішній час має цифрову шину управління всіма електричними приладами. Тому крім вибору автомагнітоли варто вибрати і професіонала, який вам правильно встановить автомагнітолу в автомобіль, розбереться в проводці, а так само при необхідності додасть KAN модуль (цифровий перетворювач).

Назад в Статті


Схожі статті:

Як вибрати автомагнітолу?
Як вибрати автомагнітолу?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов