Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибираємо автозвук вартістю до $ 200

  1. трохи міркувань
  2. Місце покупки
  3. Що потрібно купити
  4. вибираємо магнітолу
  5. вибираємо акустику
  6. Установка у майстри
  7. Віброізоляція дверей
  8. підсумок

Наша сеть партнеров Banwar

Нашої сьогоднішньої статті ми відкриваємо серію матеріалів присвячених темі споруди звукової системи в автомобілі.

Ми не будемо глибоко вдаватися в теоретичні аспекти, а зробимо простіше. На практичному прикладі проаналізуємо - що можна придбати і поставити в свого "залізного коня", маючи N-ну кількість грошових знаків.

Стартову суму першого матеріалу обмежимо 1600 гривнями (еквівалент $ 200). Саме з цими грошима можна починати замислюватися про якомусь початковому звуці в автомобілі. Ну що ж, почнемо!

трохи міркувань

Отже, на руках у нас є 1600 гривень. У ролі "піддослідного кролика", для прикладу, візьмемо добре всім відомий і популярний Daewoo Lanos . На що може розраховувати людина, маючи в своєму розпорядженні даної сумою на руках?

Ні для кого не секрет, що це буде бюджетна звукова система початкового рівня. Адже для деяких з цієї суми лише починається вибір магнітоли або акустики. Але поки не про це.

Головна мета для нас - вичавити максимум з мінімуму. Тобто, витратити ці кошти максимально раціонально і грамотно. Ми плануємо придбати нові магнітолу з акустикою і встановити все це (самостійно або у майстри). Якщо залишаться кошти, то і зробити простеньку виброизоляцию дверей. Загалом, перейдемо від слів до справи.

Місце покупки

Головний плюс обраного цінового діапазону - товари даної цінової категорії широко представлені практично скрізь. Далеко ходити не треба: настільки бюджетні компоненти можна придбати на будь-якому ринку, де є автомагазин. В основному, звичайно, це будуть самі «китайські варіанти». Кому-то і цього вистачає, але не в нашому випадку.

Найбільш оптимальними для покупки є такі точки: інтернет-магазини, спеціалізовані магазини з продажу автозвуку та великі торговельні мережі.

Найбільш оптимальними для покупки є такі точки: інтернет-магазини, спеціалізовані магазини з продажу автозвуку та великі торговельні мережі

По-перше, вибір там однозначно більше. По-друге, є якась ніяка гарантія і права споживача (ті ж 14 днів по чеку відповідно до закону). За цінами в бюджетному діапазоні всюди буде приблизно однаково.

У торгових мережах зазвичай вибір не великий, частіше розпродають залишки продукції. В інтернет-магазині вибір буде найбільший, але далеко не факт, що ви отримаєте виразну консультацію. Тому ми б радили спеціалізовані магазини, де можна і консультацію отримати, і товар помацати (а при можливості і послухати).

Що потрібно купити

Коротенько пройдемося по компонентах нашої системи. Тобто - визначимося з планом дій. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька видів «добірок».

Почнемо з головного - магнітоли. У більшості з них є 4 канали для підключення акустики. З цього логічно випливає, що ми можемо придбати 2 комплекти колонок, які будуть працювати від вбудованого підсилювача магнітоли.

Проводка, що йде від магнітоли на передні двері (в штатні місця), залишається «рідний». Значить, один комплект акустики ми набуваємо для установки в ці місця.

Також непогано було б придбати акустику в тильну частину авто (для «подзвучки») - на задню полку. Аудіопідготовка там передбачена, тому дроти від магнітоли тягнути через салон не доведеться. У стандарті там стоять 16 см динаміки.

У підсумку, в ідеалі повинна вийти наступна конфігурація: магнітола, акустика в передні двері, акустика в задню полку. Всі 4 канали задіяні.

До речі, не забуваємо про євро-перехідник - може знадобиться для деяких моделей авто, наприклад він потрібен для підключення магнітоли до «рідної» проводці Ланоса. Коштує він недорого - в районі 20 гривень.


вибираємо магнітолу

Всі ми пам'ятаємо пісню: "С чего начинается Родина ...". Ось і автозвук починається з програвача носіїв, в простолюдді - магнітоли.

В середині 90-х вони були касетні, в кінці - дискові (CD). Початок століття нам подарувало можливість читання стисненого аудіоформату mp3. І ось останні кілька років в ужиток увійшли змінні носії - "флешки" і зовнішні HDD (жорсткі диски). Знайти ж сьогодні "касетник" практично нереально, так само як і магнітоли читають виключно аудіо-CD-формат (без MP3).

відомим брендам

Більшість моделей, представлені на ринку, читають одночасно CD-MP3 формати з можливістю підключити флеш-носії. В середньому, ціни на них стартують від 600-650 грн. (За відомих виробників). Це бюджетні варіанти від Kenwood, JVC, Pioneer. Наведемо, для прикладу, назви деяких моделей:

JVC KD-R426

Pioneer DEH-2300UB

Kenwood KDC-4051UG

Характеристики у них донезмоги схожі: 4 канали, що видають 50 пікових ват (з яких номінальні - 20), простенький еквалайзер і одна пара лінійних виходів ззаду (під той же підсилювач або сабвуфер). Але зате ми отримуємо непогану якість як збірки, так і самого звучання.

До речі, щодо звучання. Ця тема суто індивідуальна, але для любителів глибоко баса найбільш оптимальним варіантом буде магнітола Pioneer.

Загалом, якщо ви прихильник перевірених рішень, то після покупки у нас залишиться менше 1000 гривень. Не забуваємо, що треба ще придбати акустику, і все це встановити. Грошей може і не вистачити.

Маловідомі «китайці»

Ось тут на допомогу приходять наші "китайські друзі". В основному це моделі маловідомих виробників. Відносно недавно вони заполонили наш ринок, і навіть надають гарантію і послуги сервісу.

Ціни на китайські магнітоли стартують від 250 грн. Саме стільки просять за RS BL-728. Але ми б порадили трохи додати і подивитися на Cyclon MP10-10R: за 280 грн. отримуємо магнітолу, що прочитує тільки зовнішні носії - флешки, карти пам'яті - з простенькими настройками, АЛЕ не найгіршим звучанням! Про лінійні виходи (для підключення того ж сабвуфера) і мови не йде.

Про лінійні виходи (для підключення того ж сабвуфера) і мови не йде

На моделі схожих брендів ціна йде по наростаючій, але суть залишається тією ж.

Зате, наприклад, за ті ж 600 гривень ми вже отримуємо цілий "китайський комбайн" з можливістю читання майже всіх форматів (включаючи DVD). Залишиться тільки придбати зовнішній монітор для перегляду відео.

Визначаємося з магнітолою

Ось ми і прийшли до дилеми: що ж взяти? З одного боку - більш дорогий і перевірений бренд за 650 гривень, з іншого - маловідомий китайський виробник, але цілком грає за свої 300 гривень.

Також не забуваємо про що виділяється нами суму в 1600 грн. Тому далі розглянемо два сценарії покупки.

вибираємо акустику

Відразу торкнемося питання установки. Розмір (діаметр) акустики, що стоїть в передніх дверях - різний. Наприклад, в Lanos він становить нестандартні 12 см. Тому доводиться підбирати подіум.

подіуми

Для установки динаміків більшого розміру і потенціалу доведеться виготовляти подіуми з фанери (самостійно або у майстри). Але є і більш простий вихід - їх можна придбати вже готові. Ціна за пару - в районі 100 гривень.

З магнітолою Pioneer

У першому з варіантів, ми будемо вибирати акустику в пару до магнітоли за 650 гривень. Припустимо, подіуми ми купуємо готові. На покупку динаміків у нас залишається 850 гривень.

Тут може бути два варіанти акустики.

Перший: передні динаміки і плюс до них - задні динаміки.

Коаксіальні (з вбудованою «пищалки») передні динаміки відомих брендів обійдуться в районі 400-450 грн. :

Helix X-Max 116

JBL GT6-6

А в задню полку поставимо овальні динаміки розміром 6х9 від Sony (модель XS-GTF6937) за ціною 350 гривень.

А в задню полку поставимо овальні динаміки розміром 6х9 від Sony (модель XS-GTF6937) за ціною 350 гривень

Разом - у нас залишається 100-150 гривень, які ми можемо витратити на 2-3 листа віброізоляції (але про це пізніше).

Другий варіант: ставимо тільки компонентну акустику наперед. Компонентні елементи, це коли високочастотник (пищалка) і мидбас йдуть окремо. Підключаються вони за допомогою кросовера (фільтра частот), який йде в комплекті. Таким чином, звукова сцена буде більш правильна (кожен динамік грає свій діапазон).

В районі 700-750 гривень можна подивитися всі той же JBL. Модель називається GT6-6C.

Модель називається GT6-6C

Підсумок: залишаються ті ж 100-150 гривень на віброізоляцію.

З китайської магнітолою

У варіанті з магнітолою 300 гривень (плюс 100 грн за подіуми) у нас залишається цілих 1200 гривень. Ось тут можна розгулятися трохи більше. У цьому варіанті виберемо компонентну систему в передні двері і «овали» в задню полку.

Для передніх дверей хорошим варіантом буде Helix X-MAX 206 за 650 гривень. Назад придбаємо «овали» Sony XS-F6927SE в районі 450-500 гривень.

І ті ж 150 гривень залишаються на віброізоляцію передніх дверей.

Проводку в обох випадках залишаємо заводську. Та, що йде в парі з акустикою - зазвичай не висока за якістю. Міняти її, розбираючи полторпедо сенсу немає.

Установка у майстри

За установку магнітоли електрики беруть від 100 гривень. При бажанні можна розібратися і самому - нічого складного там немає.

За грамотну інсталяцію акустики в двері ціни починаються від 250 гривень. У цю суму входять зняття / установка дверних карт, виготовлення подіумів (з фанери) і власне прикручування колонок.

У цю суму входять зняття / установка дверних карт, виготовлення подіумів (з фанери) і власне прикручування колонок

Установка динаміків в задню полку спустошить ваш гаманець, як мінімум, на 150 гривень.

Разом: 500 грн.

Одним словом - якщо ви хочете придбати більш якісні і дорогі компоненти при обмеженому бюджеті (як в нашому випадку), то варто задуматися про самостійну установці.

Віброізоляція дверей

Цьому важливому пункту варто приділити хоч трохи уваги. Само собою, встановлюючи більш потужну і якісну акустику, ми отримуємо можливість відчути більший потенціал звуку. Особливо, якщо ви любите слухати гучну музику.

Першими зазвичай "здаються" дверні карти. Характерна вібрація при басових лініях - не виняток у будь-якому авто, навіть бізнес-класу. У нашому випадку все дещо простіше, але суть залишається та ж - потрібно максимально зменшити сторонні звуки. У цьому нам допоможе шумо- і віброізоляція.

З нашим бюджетом доведеться обмежитися тільки віброізоляцією. Вона продається в листах і буває різної товщини (чим товще - тим дорожче).

В середньому на двері потрібно 2 листа. Ціна перебуває в межах 50-70 гривень за штуку. Разом - 200 гривень за 2 двері. У нашому випадку можна заощадити і взяти по листу на двері.

У нашому випадку можна заощадити і взяти по листу на двері

Для установки також зовсім не обов'язково звертатися до майстра. Для цього слід запастися часом, терпінням і валиком для накочення.

підсумок

Домогтися бюджетного і непогано звучить звуку за $ 200 цілком реально. У самому оптимальному варіанті (з повністю самостійною установкою) нам вдалося придбати магнітолу, акустику в передні двері і задню полку, а також зробити виброизоляцию. На магнітоли, правда, довелося заощадити, але на перший час її вистачить.

Обрані компоненти не претендують на єдиний варіант до покупки. Швидше ми керувалися свіжими моделями відомих брендів, які є у продажу і досить поширені.

Також важливим пунктом варто відзначити ціни на установку у майстри. За нашими підрахунками, така інсталяція всіх компонентів обійшлася б в мінімум 500 гривень. Що, звичайно ж, сильно обмежило наш і без того не найбільший бюджет. Та й набагато приємніше, коли це зроблено своїми руками.

Одним словом - приємного вам прослуховування!

На що може розраховувати людина, маючи в своєму розпорядженні даної сумою на руках?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов