Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вічний двигун або джерело дешевої енергії

  1. Сучасна класифікація вічних двигунів
  2. Речовини, явища і пристрої добування енергії з цих речовин і явищ:
  3. Електромагнітні двигун - генератори
  4. Деякі відомі магнітні двигуни
  5. Мене особливо цікавлять:

Наша сеть партнеров Banwar

Цей розділ сайту буде присвячений Вічним двигунів. Правильніше буде сказати: Джерелам дешевої енергії. Чому дешевої, а не безкоштовної? Поясню: «Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці!». Це був жарт, а якщо серйозно, то спочатку проведемо невеличкий екскурс.

Почнемо з того, що таке «Вічний двигун», і як він (вони) класифікується?

Сучасна класифікація вічних двигунів

На будь-якому енциклопедичному сайті, наприклад «Вікіпедія», ви можете прочитати, що таке вічний двигун:

Вічний двигун першого роду - уявна пристрій, здатний нескінченно здійснювати роботу без витрат палива або інших енергетичних ресурсів. Відповідно до закону збереження енергії, всі спроби створити такий двигун приречені на провал. Неможливість вічного двигуна першого роду постулюється в термодинаміки як перший початок термодинаміки.

Приклади вічних двигунів, що використовують силу тяжіння (гравітації) наведені нижче:

Принцип дії першого механічного Perpetuum mobile (Вічний двигун) індійського поета, математика і астронома Бхаскара (приблизно 1150 г.), був заснований на відмінності моментів сил тяжіння, створюваних рідиною, що переміщуються в судинах, поміщених на окружності колеса. Бхаськара обґрунтовує обертання колеса досить просто: «Наповнене таким чином рідиною колесо, будучи насаджено на вісь, що лежить на двох нерухомих опорах, безперервно обертається саме по собі».

Всі експерименти по створенню таких конструкцій завершувалися успіхом - конструкції виходили, але, на превеликий жаль - ніколи не оберталися. Якщо Ви спробуєте розкрутити такий пристрій рукою, то воно зупиниться швидше, ніж просте колесо, з такою ж масою. Зараз в Інтернеті є купа відеороликів, в яких двигун, зображений на малюнку 2 і його модифікації на малюнку 3, дійсно обертається. Ви вірите в цю нісенітницю? Тоді закрийте цю сторінку, немає сенсу читати її далі! Дивіться далі ролики, призначені для людей з товстою лобовою кісткою! Я не про те, що дивитися не треба, а про те, що вірити треба не всьому, що бачиш! Зайшовши на такий сайт, і переглядаючи ролики, Ви просто підвищуєте відвідуваність сайту і тим самим даєте можливість заробити гроші їх господареві. Адже він не вказує свою адресу і джерело матеріалу, викладеного на сайті. Навіть якщо Ви йому напишете, поставивши запитання, звідки матеріал, або, чому він Вас обманює? Він Вам просто не відповість, в кращому випадку відповість так: «Не вірите? Тоді ніхто не дивиться! »І це його право. Коли Ви дивитеся фільм «Аватар», Ви ж не запитуєте: Це реальні події, або фантастика? Тому, що Ви відразу самі все розумієте.

Для тих хто не бачив подібних відео «роботи» вічного двигуна, можете ознайомитися тут і зараз! 😉

Продовжимо по темі:

Вічний двигун другого роду - уявна машина, яка будучи пущена в хід, перетворювала б у роботу все тепло, що витягають із навколишніх тіл. Неможливість вічного двигуна другого роду постулюється в термодинаміки в якості однієї з еквівалентних формулювань другого закону термодинаміки. І перше, і друге початку термодинаміки були введені як постулати, після багаторазового експериментального підтвердження неможливості створення вічних двигунів. З цих почав виросли багато фізичні теорії, перевірені безліччю експериментів і спостережень, і у вчених не залишається ніяких сумнівів в тому, що дані постулати вірні і створення вічного двигуна неможливо.

Постулат Кельвіна - неможливо створити періодично діючу машину, що здійснює механічну роботу тільки за рахунок охолодження і теплового резервуара.

Постулат Клаузіуса - мимовільний перехід теплоти від більш холодних тіл, до більш гарячим неможливий.

Закон збереження і перетворення енергії.

Юліус Роберт Майєр - один з тих, хто своїми дослідженнями відкрив нову, енергетичну еру, в віці десяти років сконструював свій перший і останній перпетуум мобіле. Хлопчик побудував невелику «суху» водяний млин з водяним колесом і архімедовим гвинтом для зворотного перекачування води до лопат водяного колеса. Бути може, саме невдача, яка спіткала його, як і всіх інших, дала майбутньому досліднику матеріал для роздумів. Майеру вдалося сформулювати один з найважливіших законів сучасної фізики - закон збереження енергії, згідно з яким енергія в довільній замкненій системі при будь-яких процесах, що відбуваються в системі, залишається величиною постійною і лише переходить з однієї форми в іншу.

Незалежно від Майера закон збереження енергії був також встановлений англійським фізиком Джеймсом Прескотт Джоулем. Джоуль отримав значення механічного еквівалента тепла. Виявилося, що одній одиниці тепла - кілокалорії, яка визначається, як кількість тепла, необхідне для нагрівання одного кілограма деаерірованной води при нормальному атмосферному тиску від 14,5 ° С до 15,5 ° С, відповідає 4186,8 джоулів (418,7 кгм) механічної роботи.

Я не буду розглядати варіанти цих «апаратів», якщо хочете, пошукайте самі в Інтернеті або бібліотеці. У мене особисто, вони інтересу не викликають, бо я вірю в Закон збереження енергії. Я, пропоную Вам уважніше придивитися до тих «пристроїв», які спрямовані на витяг реальної енергії з різного роду речовин і явищ природи, які є в навколишньому середовищі. Речовин, які при певних умовах, можуть виявитися джерелами дешевої енергії.

Речовини, явища і пристрої добування енергії з цих речовин і явищ:

1. Постійні магніти і створені на їх основі магнітні двигуни;

2. Звичайна вода і пристрої вилучення з води водню, як палива;

3. Природні фізичні явища, з яких можливо витяг енергії:

- електромагнітне поле Землі;

- електростатичний заряд атмосфери Землі, іонізація;

- вітер;

- сонячне світло;

- температурний ефект нагрівання вдень і охолодження вночі різних об'ємних матеріалів (є на нашій планеті місця, де добова температура змінюється в величезних межах).

Хтось ще хотів би додати, або запитати: А енергія нескінченного ефіру? Якщо це запитали Ви, відповім: Закрийте цю сторінку, і взагалі не заходьте в цей розділ сайту! Якщо Ви настільки неосвічені, то читайте книжки Ганса Християна Андерсена! Поки не навчилися отримувати енергію з придуманого ще алхіміками середньовіччя «Ефіру», навіть вкладаючи туди в сотню разів перевищує енергію. Про що тоді з Вами говорити? Ніхто не знає, що ж це таке «Ефір»? Ви, як знавець неймовірно правдивих історій Андерсена можете сказати: А досліди знаменитого вченого Тесли? Він же використовував енергію ефіру! Відповім: А ще, він любив вишивати хрестиком! Коли рибалив, то глушив рибу дубиною! А коли спав, то ковдру з нього весь час падало тому, що він уві сні ширяв у повітрі!

Не треба змішувати ім'я великого вченого з різного роду казками! Звідки у Вас така впевненість, що він використовував ефір, з статей в Рунеті? Так Вам ще не напишуть, аби Ви прийшли на сайт. Бути може, Ви надивилися фільмів про Николі Тесла? Дивіться на здоров'я, але вони мають більше біографічний і сенсаційний характер, а не науковий. Будь-яка людина може припускати і висловлювати своє припущення. Припустити, а потім викласти своє бачення на незрозумілі речі можете і Ви і я, але якщо це не підкріплено науковими поясненнями, або хоча б конкретним практичним доказом, то це називається простим словом - вигадка. Але якщо, своє припущення видають за істину, це вже - обман, а ті, хто «намотує обман собі на вуха» - неосвічені люди.

Ну а тепер, повернемося і розглянемо речовини, явища і пристрої добування енергії з цих речовин і явищ.

Електромагнітні двигун - генератори

Сучасні компактні і потужні постійні магніти таять в собі значну приховану енергію магнітного поля. Вугілля при згорянні виділяє 33 Дж на грам, нафта, яка через 10-15 років у нас почне підходити до кінця, виділяє 44 Дж на грам, грам урану дає 43 мільярди Дж енергії. У постійному магніті теоретично міститься 17 мільярдів Дж енергії. Звичайно, як і у звичайних джерел енергії, ККД магніти не буде стовідсотковим, до того ж у ферритового магніту термін життя близько 70 років, за умови, що на нього не діють сильні фізичні, температурні і магнітні навантаження, втім, при такій кількості укладеної в ньому енергії, це не так вже й важливо. До того ж, є ще вже серійні промислові магніти з рідкісних металів, які в десять разів сильніше феритових і відповідно ефективніше. Питання «звідки в постійному магніті стільки енергії» - залишається в науці поки відкритим. Багато вчених вважають, що енергія в постійний магніт безперервно надходить ззовні від ефіру (фізичного вакууму). А інші дослідники стверджують, що вона просто виникає в ньому через намагніченого матеріалу постійного магніту. Поки ясності тут немає.

У світі є вже багато патентів і інженерних рішень різних конструкцій магнітних двигунів - але практично поки немає в показі таких діючих магнітних двигунів в режимі «вічних двигунів».

Деякі відомі магнітні двигуни

- Магніто - механічні магнітні мотори Дудишева; - Магніто - механічні магнітні мотори Дудишева;

- Магнітний двигун Калініна;

- Електромагнітний мотор «Перендія»;

- Двигун магнітний Мінато. На малюнку праворуч.

- Мотор Джонсона- аналог електромагнітного мотора «Перендія»;

- Магнітний мотор - генератор Шкондина;

- магніти Мотор -генератори Адамса.

Відеоролики з цим двигуном, в Інтернеті просто кишать. У ролику цікаво демонструють його роботу: Швидко вводять ротор в статор, той різко починає крутитися, а коли він починає зупинятися, то так само швидко виводять. Тобто спочатку дають поштовх і все, Ви в змозі задоволення. А коли енергія поштовху магнітним полем закінчується і ротор реально зупиняється сам по собі, то виводять ротор і він на очах здивованих спостерігачів дійсно зупиняється. Хто і кого обманює? А ще кажуть, що цей двигун найбільш перспективний.

Відомі й інші МД, але вони приблизно таких, же принципів дії. Найпростіший Вічний двигун на магнітах і природно не працюючий зображений на малюнках нижче.

Найпростіший Вічний двигун на магнітах і природно не працюючий зображений на малюнках нижче

Відчутний реальний прогрес по МД намітився по маловитратними поєднаним магніто-електромагнітним двигунів із застосуванням в них високоефективних постійних магнітів - електромагнітні двигуни -генератори (ЕМДГ) з електромагнітами і постійними магнітами на статорі або роторі. Причому вони вже реально існують, безперервно удосконалюються і навіть деякі з них вже серійно випускаються. Деякі найпростіші конструкції суміщених ЕМДГ навіть вже дійшли до серійного випуску і масового впровадження. Це, наприклад, серійні електромагнітні мотор-колеса Шкондина, що застосовуються на електровелосипед.

Однак конструкції і енергетика всіх відомих ЕМДГ досить неефективні, що не дозволяє їм працювати в режимі «вічного двигуна» - без зовнішнього джерела електроенергії. І я хочу зробити висновок: Не буває «Вічних» магнітних двигунів, бувають магнітні двигуни з високим ККД (які прагнуть до 100%).

Якщо я не правий і Ви можете мені довести протилежне, пишіть мені на поштову скриньку, тільки прикладіть доказ, в іншому випадку я прийму Ваш лист як чергову казку Ганса Християна, а потім просто видалю, як сміття.

Багато що з того, про що я в цій статті написав мається на нескінченну кількість копій на різних сайтах в Рунеті. Так уже влаштована Рунет, що багато наживаються на монтажі відеороликів, статтях з неправдоподібною інформацією. Причому, не витрачають на це ніяких коштів взагалі. Аби їх матеріал був сенсаційний. Легко знайти два відеоролика, в яких на звичайний щітковий двигун постійного струму, насаджують пластикову кришку від харчових продуктів, на яку приклеюють кілька маленьких постійних магнітів. Маленький відступ: щітковий двигун постійного струму здатний працювати в режимі генератора. Висновки двигуна підключають на лампочку або світлодіод. Двигун закріплюють на столі за допомогою пластиліну. І кульмінація: До магнітів наближають інший постійний магніт і «Про ЧУДО!» - кришка початку обертати двигун, а той почав виробляти електроенергію - лампочка загорілася. А тепер розкрию секрет вічної енергії: під столом такий же двигун, живиться від реальної батарейки, обертає таку ж кришку, з такими ж приклеєними до неї магнітами, тільки цього Вам не показують. Якщо не вірите, задайте собі питання: А чому цю конструкцію чіпляють на пластилін не горизонтально поверхні столу, а під нахилом? Чи не здогадалися? Так для того, щоб зменшити відстань до магнітів, які перебувають під столом. Чим менше відстань, тим краще у факіра вдається фокус!

Я не дуже сильний в магнітних полях, і в своїй діяльності не використовую правил правої або лівої руки, тому ця тема не для мене. Мало того, якщо б я дійсно побачив «реальну річ», то я б ночами б гриз науку і експериментував. Але, на жаль, в області магнітних двигунів прогрес йде тільки в сторону наближення ККД до 100%, абсолютно так само, як в інших видах відомих Вам і всьому світу двигунів. Тому, це тема для спеців магнітних полів.

Мене особливо цікавлять:

1.Обикновенная вода і пристрої вилучення водню з води, як палива для подальшого спалювання.

2. Природні фізичні явища і способи їх використання в якості джерел енергії.

А почну я з способів добування енергії з звичайної води розкладанням на водень і кисень, оскільки вважаю це найбільш цікавим і перспективним напрямком досліджень.

I. Для розкладання води на водень і кисень широко застосовуються електролізёрние установки. Одна з них представлена ​​в розділі Практичні схеми пристроїв під назвою: Портативна електролізна установка . Установка цікава тим, що її можна використовувати в аматорських умовах для дрібних робіт різної спрямованості. Так як електролізер споживають велику кількість енергії, то використовуватися вони можуть тільки стаціонарно. Крім того, електроліт в електролізері під дією електричного струму нагрівається, тому існує обмеження за часом безперервного використання електролізера, або його конструкцію виготовляють таким чином, щоб знизити температуру води в навколишній простір. Недолік вказує на те, що електролізер мають низький ККД. «Штука» для хорошого майстра просто чудова, але на звання «Джерела дешевої енергії» не претендує.

II. У засобах масової інформації нещодавно з'явилося поняття «паливна комірка». За своєю суттю паливна комірка працює так само, як і електролізер. Але існують значні відмінності. До складу паливних осередків вводять спеціальні каталізатори, проміжні шари, канали виведення газів і інші доопрацювання і хитрощі. В результаті цього, такі паливні комірки для газоутворення вимагають значно менший прикладений електричний струм, ніж електролізер. У таких осередків великий ККД і на звання «Джерела дешевої енергії» вони цілком могли б претендувати, якби не їхня дорога собівартість, в зв'язку з тим, що в таких осередках використовуються дорогоцінні і рідкоземельні метали. Самі осередки не довговічні, і витрати на їх виготовлення в результаті експлуатації окупаються з великим трудом.

III. Періодично з'являються статті про виділення водню з води шляхом «електроосмосу». Поясню, що це таке. Електроосмостіческіе установки використовують в будівництві, для якнайшвидшого затвердіння бетону. Над поверхнею залитої бетоном встановлюють металеву сітку, до якої підключається позитивний високовольтний провід. Негативний провід підключають до арматури, залитою бетоном, який необхідно висушити. Таким чином, утворюється високопотенційне електростатичне поле, яке дозволяє прискорити процес випаровування води з поверхні бетону, час затвердіння останнього значно зменшується. Деякі фахівці припускають, що відбувається не просте випаровування молекул води, а розкладання молекул на атоми водню і кисню. Мало того, ці фахівці ще на всякий випадок патентують свої міркування. А що? Раптом вони мають рацію ?! На створення високовольтного електростатичного поля великого струму не треба, а ефект може бути дійсно значним. Якщо мені не буде чим зайнятися, може бути, коли то цим займуся. Але не в «наше» час, напевно, це буде на пенсії.

IV. В Інтернеті є статті про пріставці Бакаєва. Кажуть, ВІН ставити Цю приставку, де то в районі карбюратора двигуна внутрішнього згоряння автомобіля. Приставка створює величезне ТИСК, что стіскає воду, при вівільненні останньої, вона просто «розлітається» на атоми водних и кисня, Які потрапляють в камеру згоряння двигуна. Пишуть, что автомобіль їде на звічайній воде. Бакаєв тримає свою приставку в секреті, і встановлює її тільки тим, кого він зараховує до гідних для цього людям. При цьому, років десять, їздить більше тисячі його приставок, але чому то ніхто з авторитетних вчених, інженерів до сих пір не знає про те, як приставка Бакаєва працює. Дивно, цього Бакаєву давно настали б, куди треба авторитетні люди, і розповіли б йому про мамці-Батьківщині і інших корисних для російської людини речах. Я про поведінку води при стисканні і розрідженні нічого не знаю, тому вважаю приставку Бакаєва міфом, і як слідство не моїм захопленням.

V. В Рунеті є ще такий ролик: Сидять два мужика - наукові співробітники (з особами нерідко бувалими спритні напої), і розповідають про свої дослідження з водою. В пластикові пляшки налита вода, вони попили, сказали «Про йя, йя! Справжній, смачний водичка! ». Після, з шприца додали туди солярки, збовтали. Посиділи, пошарпалися. Потім відкрили пляшку, вмокнули туди смужку паперу, підпалили смужку. І «Про ЧУДО!», Папірець швидко і яскраво загорілася. Круто, у них горить вода! Насправді, Ви можете зробити те ж саме, і у Вас теж папірець буде горіти. Замість води, Ви можете використовувати навіть продукти своєї життєдіяльності. Адже поки вони після збовтування пляшок сиділи і лопотіли, солярка зібралася плівкою на поверхні пляшки. При опусканні в пляшку папірці, стався ефект змочування, в ході якого, солярка, огортаючи папірець з усіх боків, не дала воді доступ до папірця. Звичайно, в невеликій кількості вода потрапила на папірець, тому, що під час горіння було чути тріск і шипіння. Але цей ролик вони могли знімати багато разів, поки не вийде те, що «не соромно показати». Крім того, адже можна вибрати і тип паперу, адже у них у всіх різна здатність вбирання і змочування - це принтерна папір, або проста туалетна?

VI. Тепер дійшли до самого, на мій погляд, цікавого. Читали Ви статтю «Вода замість бензину»? Якщо немає, поясню: Мова йде про Паливною осередку Мейєра, зібраної цим американським технарём у себе в гаражі. Вона при малому споживанні електричного струму виробляє величезну кількість водню. Якщо є бажання, можете знайти про це купу матеріалу в Інтернеті. Не плутайте цього винахідника 20-го століття з Юліусом Робертом Маєром. Так ось, ця Осередок Мейєра мене дуже зацікавила. Спочатку я тиждень її вдумливо вивчав, потім вирішивши, що це черговий обман, я кинув це безперспективна справа. Але це я тільки думав, що кинув. В голові все одно крутилися ідеї. Зараз я можу сказати, що У цій осередку Мейєра є перспективи, і її існування цілком реально! Про це я викладу в наступних статтях.

Наступною статтею цього розділу буде: «Як працює осередок Мейера?»

Чому дешевої, а не безкоштовної?
Почнемо з того, що таке «Вічний двигун», і як він (вони) класифікується?
Ви вірите в цю нісенітницю?
Навіть якщо Ви йому напишете, поставивши запитання, звідки матеріал, або, чому він Вас обманює?
Він Вам просто не відповість, в кращому випадку відповість так: «Не вірите?
Коли Ви дивитеся фільм «Аватар», Ви ж не запитуєте: Це реальні події, або фантастика?
Хтось ще хотів би додати, або запитати: А енергія нескінченного ефіру?
Про що тоді з Вами говорити?
Ніхто не знає, що ж це таке «Ефір»?
Ви, як знавець неймовірно правдивих історій Андерсена можете сказати: А досліди знаменитого вченого Тесли?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов