Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

видатні особистості

  1. нація винахідників
  2. Ловренц Кошір
  3. Йоганн пух
  4. Барон Антон III фон Коделл
  5. Герман Поточнік Нордунг
  6. Пристрасть до музики
  7. Юрій Слатконья (Георг фон Златконя)
  8. Якоб галлус
  9. Джузеппе Тартіні
  10. Великі жінки
  11. Альма М. Карлін
  12. Іта Ріна

Наша сеть партнеров Banwar

Словенія - молода держава, але її землі були заселені з давніх-давен, а письмові докази про існування словенської мови, мови сучасних словенців, сходять до IX - X століть. У різні періоди бурхливої ​​історії, коли словенські землі входили до складу інших держав, тут народжувалися і росли люди, що змінили хід історії людства. Прозорливі винахідники, талановиті композитори, прекрасні дами, які славилися своєю красою і геніальністю ... Відкрийте для себе рідні краї найвідоміших людей Словенії і дізнайтеся багато цікавого.

Відкрийте для себе рідні краї найвідоміших людей Словенії і дізнайтеся багато цікавого

нація винахідників

Антон Янша

Словенія - одна з колисок бджільництва в Європі і донині славиться великою кількістю бджолярів, якістю меду і виробів з меду. Основи сучасного бджільництва в XVIII столітті заклав Антон Янша . Знаменита австрійська імператриця Марія-Терезія відкрила у Відні першу в світі школу бджільництва і призначила Антона Яншу першим учителем. Імператриця видала указ, згідно з яким всі майбутні вчителі бджільництва повинні були навчатися за його книжками. Антон Янша був відомий своїми лекціями, на яких він представляв свій винахід - спеціальний вулик, який використовується і в наш час, і нові підходи до бджільництва. З ініціативи Словенії його день народження, 20 травня, оголошено Міжнародним Днем бджіл, що має сприяти підвищенню обізнаності про важливу роль бджіл для виживання людини.

Ловренц Кошір

Ловренц Кошір в XIX столітті реформував поштову систему в Габсбурзької монархії. У 1835 році запропонував ідею створення першої поштової марки, за винахід якої, на жаль, так і не отримав визнання. відвідайте Музей пошти і телекомунікацій , Розташований в прекрасній садибі Полхово Градца, де вам розкажуть багато цікавого про розвиток пошти з давніх часів.

Йоганн пух

Йоганн Пух в період з 80-х років XIX столетья до Першої світової війни зареєстрував 13 патентів за технологіями дорожніх транспортних засобів і 6 по друкованим машинкам. Винахідник розробив 21 тип автомобілів і крім цього для них запатентував пристрій запалювання для двигунів внутрішнього згоряння і чотирициліндровий двигун з двома парами дзеркально розташованих рухомих поршнів. Його автомобілі перемагали на міжнародних змаганнях і в них їздили члени імператорської родини у Відні. На основі його винаходів були створені легендарні транспортні засоби: мопеди Puch MS-50 і Puch Maxi, малолітражний автомобіль Puch 500 і всюдиходи Puch Haflinger, Puch Pinzgauer і Puch G (Mercedes-Benz клас G).

Барон Антон III фон Коделл

Барон Антон III фон Коделл був різнобічним винахідником. Будучи фанатом автоперегонів і любителем тривалих поїздок, він, серед іншого, винайшов систему запалювання для автомобілів, невеликий охолоджуючий і опалювальний прилад, компресор високого тиску, колесо планетарної передачі з подвійним і внутрішнім зубчастим колесом, роторно-поршневий двигун. Його інтереси не обмежувалися автомобілями, серед його винаходів можна зустріти механічну косарку, бездротової привід дистанційного керування приладами, високочастотний телефон, пристрій для бездротового прийому сигналу часу, детектори атмосферних розрядів, мініатюрні радіоприймачі, що містилися в кишеню. Він навіть спроектував попередника телебачення - спеціальний пристрій для передачі зображення на відстань. Ознайомтеся з його винаходами в Любляні , Куди в 1898 він привіз перший автомобіль. Зараз в парку біля замку Кодельево, де проживав барок розташовується спортивний парк.

Герман Поточнік Нордунг

Незвичайними для початку минулого століття і провидчеськими ідеями стали роботи ракетного інженера Германа Поточника Нордунга, одного з піонерів космонавтики і першого космічного архітектора в невагомості. У 1929 році він видав революційну книгу «Проблема подолання космічного простору: Ракетний двигун» (1929), в якій описав космічну станцію, «житлове колесо», яка дозволяла б переміщення і перебування в космосі. Його ідеї надихали різних творців пізніх космічних проектів, а також режисера культового фільму 2001 року: «Космічна одіссея», Стенлі Кубрика.

Пристрасть до музики

Музика завжди відігравала важливу роль на словенських землях. Уже неандерталець грав на музичному інструменті, про що свідчить знахідка найстарішої в світі неандертальської флейти , Вік якої налічує 60000.

Юрій Слатконья (Георг фон Златконя)

У 1498 Юрій Слатконья заснував відомий Віденський хор хлопчиків. Перший жив у Відні єпископ народився в Любляні, деякий час служив настоятелем в новому місці . Рушайте в це місто, що має свою унікальну історію, і дізнайтеся, що вплинуло на становлення особистості єпископа, який служив, крім іншого, капеланом і кантором при віденському дворі.

Якоб галлус

Люблінський організації фестиваль Любляна і Цанкара будинок час від часу влаштовують концерти творів словенського композитора епохи Ренесансу, відомого автора мотетов і мадригалів. Якоба галлус цінували меценати, церковні сановники і глядачі, пізніше його роботами також захоплювалися Гендель і Бах. На честь найвідомішого поліфоніста свого часу в Словенії названий концертний зал в Цанкарьевом будинку, найважливішому культурному центрі країни.

Джузеппе Тартіні

У прекрасному приморському місті Піран в 1692 році народився композитор і скрипаль-віртуоз Джузеппе Тартіні. Тартіні був солістом-скрипалем і концертмейстером капели базиліки Св. Антоніо в Падуї, де створив відому школу скрипалів La scuola delle nazioni. Його спадщина налічує близько 130 концертів і 170 сонат, найвідоміша з яких диявольська трелі . Про життя і діяльності композитора можна дізнатися в Пірані, де до сих пір чути відгомін його скрипки. Скрипку та інші особисті речі композитора і зараз можна побачити в будинку Тартіні - одному з найстаріших будинків цього приморського містечка.

Великі жінки

Барбара Цельская

Висока, струнка, надзвичайно красива, розумна, наділена талантом політика і дипломата - саме так історики описують Барбару Цельскую з могутнього роду графів Цельскіх. Барбара Цельская покинула рідне місто Целье дуже рано, тому що вже в 1405 році у віці 14 років була видана заміж за найвпливовішого чоловіка того часу, Сигізмунда Люксембурзького. Її чоловік, король Угорщини, Хорватії, Німеччини, Чехії та імператор Священної Римської імперії, вже кілька років по тому залучив Барбару Цельскую в високу політику. Таким чином, вона брала участь у врегулюванні політичних відносин з різними королівствами, переговорах під час конфліктів і врегулювання економічних, фінансових та інших державних питань. Разом зі своїм чоловіком вона заснувала відомий лицарський орден - Орден дракона. Була коронована королевою Німеччини і Чехії.

Альма М. Карлін

У Целье народилася ще одна унікальна жінка. Альма М. Карлін увійшла в історію як поліглот, письменник і мандрівник. У 1919 році у віці 30 років Альма Карлін вирушила в подорож навколо світу, що само по собі було незвичайним для жінок того часу, маючи при собі невелику суму грошей і друкарську машинку. Весь незвичайний і екзотичний досвід, набутий за восьмирічне подорож, Альма М. Карлін описала в статтях і книгах, опублікованих в різних країнах, а також в лекціях, які читала в різних європейських університетах. Праці дослідниці мають виняткову цінність, оскільки несуть в собі унікальні свідчення про історію, суспільно-соціальному устрої, духовних традиціях, символах, міфології, флору, фауну та інших особливостях відвіданих нею земель. Частина багатющої спадщини Альми М. Карлін можна побачити в Краєзнавчому музеї Целье .

Іта Ріна

Іта Ріна - безперечна королева кіно в 20-е і 30-е роки XX столетья, її порівнювали з Гретою Гарбо і Марлен Дітріх. У віці 20 років Іта Ріна поїхала з Любляни до Берліна, кінематографічну столицю Європи тих часів, де була відразу запрошена на зйомки фільму. Кар'єра актриси розвивалася стрімко, цього більшою мірою сприяли фільми «Еротікон» (1929) і «Тонка Шибениця» (1930). Іта Ріна отримувала пропозиції від голлівудських кіностудій продовжити кар'єру в США, але вибрала заміжжя і переїзд в Белград. Історію про красуню, яка позбулася Голлівуду через любов, вам розкажуть у Музеї словенських кіноакторів в Діваче .

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов