Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

відео Фільтр для акваріума

ВНУТРІШНІЙ ФІЛЬТР ДЛЯ АКВАРИУМА. РАЗБОРКА, ЗБІРКА ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НА ПРИКЛАДІ ATMAN PF-400

Наша сеть партнеров Banwar

Вони багатосекційні і мають вигляд короба з певною кількістю відсіків. Всі секції фільтра відповідають за різні типи фільтрації. Наскільки зовнішній фільтр ефективний ви зможете судити по тому, наскільки він менше акваріума. А тепер давайте розберемо кілька підвидів зовнішніх фільтрів.

- Зовнішній підвісний (водоспад) фільтр для акваріума aquael . Цей пристрій має вигляд пластикової коробки, яка в свою чергу поділена на декілька секцій. Цей фільтр розміщують зовні акваріума. У такого типу фільтра існує два способи подачі води в пристрій. Або вода буде надходити в фільтр безпосередньо з акваса, .Потім йдуть фільтруючі матеріали і назад в банку. Або ж такий варіант: вода гойдається з Акви насосом, а потім по сливу, який вище рівня води назад в акву.

- каністровий фільтри. Такі фільтри мають вигляд бочки, до якого підходять парканні і зливні гнучкі шланги. Самі по собі такі фільтри більш місткі для фільтруючих субстратів. Зверху фільтра встановлюється електронасос. По гнучкому шлангу вода з акваріума надходить в каністру, потім проходить через секції з фільтруючим субстратом і зливається під дією насоса назад в акваріум. Каністровий фільтр може здійснювати всі види фільтрації, про які я писав трохи раніше.

У нинішній час є зразки каністровий фільтрів, обладнаних обігрівачем води. Є варіанти фільтрів, в яких в фільтрувальний відсік подається повітря, який буде краще постачати колонії нитрифицирующих бактерій. Якщо є необхідність, то додатково на зовнішній каністровий фільтр можна встановити флейту, насадку-аератор або префільтр.

внутрішні фільтри

Так звані ерліфти, являють собою досить простий пристрій, принцип дії якого заснований на підйомі води по спеціальній трубці за допомогою бульбашок повітря від компресора. Такі фільтри як правило не володіють великими обсягами, і для акваріумів великих обсягів не годяться. Я вважаю якщо обсяг вашого акваріума більше 250-300 літрів, то вам без внешника ніяк не обійтися. Внутрішні фільтри бувають чотирьох видів: «головки», стаканного типу, донні і внутрішні біофільтри. Давайте поговоримо трохи про кожен окремо, будь фільтр для акваріума купити можна на сайті.

Донні фільтри мають вигляд пластини, або набір пластин, які укладаються трохи вище дна банки. Потім їх зверху присипають грунтом, що призводить до утворення спеціального підгрунтових простору. Використовуючи гнучку трубку ви створюєте систему циркуляції, рух води в якій буде здійснювати або електропомпа, або ерліфт. Для початківця аквариумиста фільтр такого формату не годиться з однієї простої причини. Щоб його почистити, вам потрібно буде затіяти глобальне колупання в акваріумі з ворушіння грунту. Його краще використовувати як допоміжний пристрій.

внутрішній биофильтр

Це спеціальний коробок, розбитий на кілька секцій. Кожна секція буде відповідати за свій вид фільтрації. Ефективність такого фільтра буде прямо залежати від обсягу вашого акваріума: чим більше акваріумі і слабкіше фільтр, тим якість фільтрації буде гірше, і навпаки.

Фільтри стаканного типу та інші, придбати на http://nemo-market.com.ua/ .

До електропомпа прикріплюється пластиковий стакан, в якому є невеликі щілини для впуску акваріумний води. Усередині корпусу розташовується фільтруючий матеріал, в основному це кілька касет з поролоновою губкою. Якщо з'явиться бажання, то можна це замінити на активоване вугілля. Є деякі модифікації таких пристроїв, в яких вже передбачено спочатку в конструкції відсік для засипки вугілля.

Дуже часто подібні фільтри обладнуються додатково аератори. Назовні з акваріума стирчить силіконова трубка, на кінці якої маленький регулятор, завдяки якому можна вибрати інтенсивність подачі бульбашок повітря в акваріум. У зоомагазинах і на ринку ви можете вибрати склянковий фільтр різного розміру і продуктивності.


Як зробити зовнішній фільтр для акваріума своїми руками

Донний фільтр для акваріума своїми руками.
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов