Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

види телескопів

  1. Рефрактори (лінзові телескопи)
  2. Переваги рефракторов:
  3. Рефлектори (дзеркальні телескопи)
  4. Переваги рефлекторів:
  5. Катадіоптричні (дзеркально-лінзові) телескопи
  6. Переваги катадіоптричні телескопів:

Наша сеть партнеров Banwar

всі оптичні телескопи можна розділити по типу основного збирає світло елемента на лінзові, дзеркальні і комбіновані - дзеркально-лінзовий. Всі системи мають свої достоїнства і недоліками, і при виборі підходящої системи потрібно враховувати кілька факторів - цілі спостережень, умови, вимоги до транспортабельності і вазі, рівню аберацій, ціною і т.п. Спробуємо навести основні характеристики найбільш популярних на сьогодні типів телескопів.

Рефрактори (лінзові телескопи)

Історично першими з'явилися лінзові телескопи . Світло в такому телескопі збирається за допомогою двоопуклої лінзи, яка і є об'єктивом телескопа. Її дія заснована на властивості опуклих лінз заломлювати світлові промені і збирати в певній точці - фокусі. Тому часто лінзові телескопи називають рефракторами (від лат. Refract - заломлювати).

У рефракторі Галілея (створеному в 1609 р) для того, щоб зібрати максимум зоряного світла і дозволити людському оку його побачити, використовувалися дві лінзи. Перша лінза (об'єктив) - опукла, вона збирає світло і фокусує його на певній відстані, а друга лінза (грає роль окуляра) - ввігнута, перетворює сходиться пучок світлових променів назад в паралельний. Система Галілея дає пряме, неперевернутое зображення, проте сильно страждає від хроматичної аберації, псує зображення. Хроматична аберація проявляється у вигляді неправдивої забарвлення кордонів і деталей об'єкта.

Хроматична аберація проявляється у вигляді неправдивої забарвлення кордонів і деталей об'єкта

Більш досконалим був рефрактор Кеплера (1611 г.), в якому в якості окуляра виступала опукла лінза, передній фокус якої поєднувався з заднім фокусом лінзи-об'єктива. Зображення при цьому виходить перевернутим, але це несуттєво для астрономічних спостережень, зате в точці фокусу всередині труби можна помістити вимірювальну сітку. Запропонована Кеплером схема вплинула на розвиток рефракторов. Правда, вона також не була вільна від хроматичної аберації, але її вплив можна було зменшити, збільшивши фокусна відстань об'єктива. Тому Рефрактори того часу при скромних діаметрах об'єктивів нерідко мали фокусна відстань в кілька метрів і відповідну довжину труби або обходилися взагалі без неї (спостерігач тримав окуляр в руках і "ловив" зображення, яке будував закріплений на спеціальному штативі об'єктив).

Ці труднощі рефракторов свого часу навіть великого Ньютона призвели до висновку про неможливість виправити хроматизм рефракторов. Але в першій половині XVIII ст. з'явився ахроматичний рефрактор.

Серед аматорських інструментів найбільш поширені двохлінзові Рефрактори-ахромати, але існують і більш складні лінзовий системи. Зазвичай об'єктив ахроматичні рефрактора складається з двох лінз з різних сортів скла, при цьому одна збирає, а друга - рассеивающая, і це дозволяє значно зменшити сферичну і хроматичну аберації (властиві одиночній лінзі спотворення зображення). При цьому труба телескопа залишається порівняно невеликою.

Подальше вдосконалення рефракторов призвело до створення апохроматов. У них вплив хроматичної аберації на зображення зведено до практично непомітною величиною. Правда, досягається це за рахунок застосування спеціальних типів стекол, які дороги у виробництві і обробці, тому і ціна на такі Рефрактори в кілька разів вище, ніж на ахромати однаковою апертури.

Як і у будь-який інший оптичної системи, у рефракторов є свої плюси і мінуси.

Переваги рефракторов:

  • порівняльна простота конструкції, що дає простоту в використанні і надійність;
  • практично не потрібне спеціальне обслуговування;
  • швидка термостабилизация;
  • відмінно підходить для спостережень Місяця, планет, подвійних зірок, особливо при великих апертурах;
  • відсутність центрального екранування від вторинного або діагонального дзеркала забезпечує максимальний контраст зображення;
  • гарна передача кольору в Ахроматична виконанні і відмінна в апохроматичні;
  • закрита труба виключає повітряні потоки, що псують зображення, і захищає оптику від пилу і забруднень;
  • об'єктив виготовляється і юстіруется виробником як єдине ціле і не вимагає регулювань користувачем.

Недоліки рефракторов:

  • максимальна ціна на одиницю діаметра об'єктива в порівнянні з рефлекторами або катадіоптрікамі;
  • як правило, більшу вагу і габарити в порівнянні з рефлекторами або катадіоптрікамі однаковою апертури;
  • ціна і громіздкість обмежують найбільший практичний діаметр апертури;
  • як правило, менш підходять для спостережень невеликих і тьмяних об'єктів далекого космосу через практичних обмежень на апертуру.

Ми рекомендуємо:

Телескоп Bresser Mars Explorer 700/70 NG
Bresser Mars Explorer 70/700 - класичний невеликий ахромат. Високоякісна оптика цієї моделі дозволяє отримувати яскраве і чітке зображення об'єкта, а що входять до комплект окуляри дозволять встановити збільшення аж до 260 крат. Ця модель телескопа з успіхом використовується для зйомки поверхні Місяця і дисків планет.

Телескоп з автонаведеніе Bresser Messier AR-152S 152/760 (Advanced GOTO mount)
4-х лінзовий рефрактор-ахромат (Пецвалем). З порівнянні з ахромати має менший хроматизм і більше корисне поле зору. Система автонаведенія. Підходить для астрофотографії. Поєднання короткого фокуса і великий апертури робить телескоп з автонаведеніе Bresser Messier AR-152S однією з найпривабливіших моделей для спостереження за великими небесними об'єктами. Туманності, віддалені галактики постануть перед вами у всій красі, а використовуючи додаткові фільтри, ви зможете вивчати їх в деталях. Ми рекомендуємо використовувати даний телескоп для місячних і планетарних спостережень, вивчення об'єктів глибокого космосу, астрофотографії.

Телескоп Levenhuk Astro A101 (в кейсі)
Всім, хто бажає осягнути ази астрономії і спостережень зірок і планет, ми рекомендуємо телескоп-рефрактор Levenhuk Astro A101 60x700. Також цей телескоп задовольнить вищі запити досвідченого спостерігача, оскільки ця модель дає дуже високу якість зображення.

Телескоп Levenhuk Skyline 80х400 AZ
Для багатьох захоплених астрономією людей вкрай важливо використовувати кожну вільну хвилину для найцікавіших досліджень. Однак, на жаль, не завжди під рукою є телескоп - багато хто з них настільки важкі й громіздкі, що носити їх постійно з собою не представляється можливим. З телескопом-рефрактором
Levenhuk Skyline 80х400 AZ Ваші уявлення про астрономічні спостереження зміняться: тепер Ви зможете перевозити телескоп з собою в машині, в літаку, в поїзді, тобто, куди б Ви не поїхали, Ви всюди зможете приділяти час своєму хобі.

Телескоп Orion GoScope 70 Backpack
Телескоп-рефрактор Orion GoScope 70 - портативний ахромат, який дозволить вивчати віддалені небесні тіла з високою чіткістю. По суті, цей телескоп вже повністю зібраний і готовий до роботи, і поміщений в спеціальний зручний рюкзак. Вам потрібно лише розсунути алюмінієву триногу і встановити на неї телескоп.


Рефлектори (дзеркальні телескопи)

дзеркальний телескоп або рефлектор (від лат. reflectio - відображати) - це телескоп, об'єктив якого складається тільки з дзеркал. Також як і опукла лінза, увігнуте дзеркало здатне збирати світло в певній точці. Якщо помістити в цій точці окуляр, то можна буде побачити зображення.

Одним з перших рефлекторів був рефлекторний телескоп Грегорі (1663), який придумав телескоп з параболічним головним дзеркалом. Зображення, яке можна спостерігати в подібний телескоп, виявляється вільним і від сферичних, і від хроматичної аберації. Зібраний великим головним дзеркалом світло, відбивається від невеликого еліптичного дзеркала, закріпленого перед головним, і виводиться до спостерігача через отвір в центрі головного дзеркала.

Зібраний великим головним дзеркалом світло, відбивається від невеликого еліптичного дзеркала, закріпленого перед головним, і виводиться до спостерігача через отвір в центрі головного дзеркала

Розчарувавшись в сучасних йому рефракторах, І. Ньютон в 1667 р почав розробку телескопа-рефлектора. Ньютон використовував металеве головне дзеркало (скляні дзеркала з срібним або алюмінієвим покриттям з'явилися пізніше) для збирання світла, і невелике плоске дзеркальце для відхилення зібраного світлового пучка під прямим кутом і виведення його збоку труби в окуляр. Таким чином, вдалося впоратися з хроматичної аберацією - замість лінз в цьому телескопі використовуються дзеркала, які однаково відбивають світло з різними довжинами хвиль. Головне дзеркало рефлектора Ньютона може бути параболічних або навіть сферичним, якщо його відносний отвір порівняно невелика. Сферичне дзеркало набагато простіше виготовити, тому рефлектор Ньютона зі сферичним дзеркалом - це один з найдоступніших типів телескопів, в тому числі і для самостійного виготовлення.

Сферичне дзеркало набагато простіше виготовити, тому рефлектор Ньютона зі сферичним дзеркалом - це один з найдоступніших типів телескопів, в тому числі і для самостійного виготовлення

Схема, запропонована в 1672 р Лорен Кассегреном, зовні нагадує рефлектор Грегорі, проте має ряд істотних відмінностей - гіперболічне опукле вторинне дзеркало і, як наслідок, більш компактний розмір і меншу центральне екранування. Традиційний рефлектор Касегрена нетехнологічен в масовому виробництві (складні поверхні дзеркал - парабола, гіпербола), а також має недоісправленную аберацію коми, проте його модифікації залишаються популярними і в наш час. Зокрема, в телескопі Річі-Кретьєна застосовані гіперболічні головне і вторинне дзеркала, що дає йому можливість розвивати великі поля зору, вільні від спотворень, і, що особливо цінно - для астрофотографії (прославлений орбітальний телескоп ім. Хаббла спроектірон за цією схемою). Крім того, на основі кассегреновского рефлектора пізніше були розроблені популярні і технологічні катадіоптричні системи - Шмідта-Кассегрена і Максутова-Кассегрена.

У наш час рефлектором найчастіше називається саме телескоп, зроблений за схемою Ньютона. Маючи малу сферичну аберацію і повна відсутність хроматизму, він, тим не менш, не повністю вільний від аберацій. Уже недалеко від осі починає проявлятися кома (неізопланатізм) - аберація, пов'язана з нерівних збільшення різних кільцевих зон апертури. Кома призводить до того, що зображення зірки виглядає не як гурток, а як проекція конуса - гострої і яскравою частиною до центру поля зору, тупий і округлої в сторону від центру. Кома прямо пропорційна видаленню від центру поля зору і квадрату діаметра об'єктива, тому особливо сильно вона виявляється в так званих "швидких" (светосильних) Ньютона на краю поля зору. Для корекції коми застосовуються спеціальні лінзові коректори, що встановлюються перед окуляром або фотокамерою.

Як найбільш доступний для самостійного виготовлення рефлектор, "ньютон" часто виконується на простий, компактною і зручною монтуванні Добсона і в такому вигляді є найбільш портативним телескопом з урахуванням доступною апертури. Причому виробництвом "Добсон" займаються не тільки любителі, а й комерційні виробники, і телескопи можуть мати апертури до півметра і більше.

Переваги рефлекторів:

  • найменша вартість на одиницю діаметра апертури в порівнянні з рефракторами і катадіоптрікамі - великі дзеркала простіше виробляти, ніж великі лінзи;
  • порівняно компактні і транспортабельні (особливо в добсоновском виконанні);
  • в силу порівняно великий апертури чудово працюють для спостережень тьмяних об'єктів далекого космосу - галактик, туманностей, зоряних скупчень;
  • дають яскраві зображення з малими спотвореннями, відсутня хроматична аберація.

Недоліки рефлекторів:

  • центральне екранування і розтяжки вторинного дзеркала знижують контраст деталей зображення;
  • масивне скляне дзеркало вимагає часу на термостабілізацію;
  • відкрита труба не захищена від пилу і теплових струмів повітря, що псують зображення;
  • потрібно періодична підстроювання положень дзеркал (юстирування або колімація), схильна втрачатися при транспортуванні і експлуатації.

Ми рекомендуємо:

Телескоп Bresser Venus 76/700 (LED-шукач)
Ви хочете приступити до астрономічних спостережень вперше? А може бути, у Вас вже є багатий досвід таких досліджень? В обох випадках Вашим надійним помічником стане рефлектор Ньютона Bresser Venus 76/700 - телескоп, завдяки якому Ви завжди будете легко і без особливих зусиль отримувати зображення високої якості і чіткості. Ви в подробицях розгляньте не тільки поверхню Місяця, включаючи багато кратерів, побачите не тільки великі планети Сонячної системи, але і деякі далекі туманності, як, наприклад, туманність в Оріоні.

Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ2
Телескоп Bresser Pollux 150/1400 EQ2 створений за схемою Ньютона. Це дозволяє при збереженні високих оптичних характеристик (фокусна відстань досягає 1400 мм) значно зменшити габаритні розміру телескопа. Завдяки апертурі в 150 мм телескоп здатний збирати велику кількість світла, що дозволяє спостерігати досить слабкі об'єкти. З Bresser Pollux Ви зможете спостерігати планети Сонячної системи, туманності і зірки до 12.5 зв. вів., в тому числі подвійні. Максимально корисне збільшення становить 300 крат.

Телескоп Levenhuk Skyline 130х900 EQ
Якщо Вас манять своєю неизведанностью об'єкти, розташовані в глибинах космічного простору, то Вам, без сумніву, потрібен телескоп, здатний наблизити ці загадкові об'єкти і дозволити докладно вивчити їх. Ми говоримо про Levenhuk Skyline 130х900 EQ - телескопі-рефлекторі Ньютона, створеному як раз для дослідження глибокого космосу.

Телескоп з автонаведеніе Levenhuk SkyMatic 135 GTA
Рефлектор Levenhuk SkyMatic 135 GTA - прекрасний телескоп для астрономів-любителів, яким потрібна система автоматичного наведення. Азимутальне монтування, система автонаведенія і велика світлосила телескопа дозволяють спостерігати Місяць, планети, а також більшість великих об'єктів з каталогу NGC і Месcье.

Телескоп Orion SpaceProbe 130ST EQ
Телескоп SpaceProbe 130ST EQ можна назвати є короткофокусним варіантом моделі SpaceProbe 130. Це теж надійний і якісний рефлектор, встановлений на екваторіальну монтировку. Різниця полягає в тому, що завдяки більш високій світлосилі 130ST EQ об'єкти далекого космосу стануть доступніші. Також телескоп має коротшу трубу - всього лише 61 см, в той час як модель 130 EQ має 83см трубу.


Катадіоптричні (дзеркально-лінзові) телескопи

Дзеркально-лінзовий (або катадіоптричні) телескопи використовують як лінзи, так і дзеркала для побудови зображення і виправлення аберацій. Серед катадіоптріков у любителів астрономії найбільш популярні два типи телескопів, заснованих на кассегреновского схемою - Шмидт-Кассегрен і Максутов-Кассегрена.

У телескопах Шмідта-Кассегрена (Ш-К) головне і вторинне дзеркала - сферичні. Сферична аберація виправляється стоїть на вході в трубу полноапертурного корекційної пластиною Шмідта. Ця пластина з боку здається плоскою, але має складну поверхню, виготовлення якої і є найбільш складною виготовлення системи. Втім, американські компанії Meade і Celestron успішно освоїли виробництво системи Ш-К. Серед залишкових аберацій цієї системи найпомітніше проявляються кривизна поля і кома, виправлення яких вимагає застосування лінзових коректорів, особливо при фотографуванні. Головне достоїнство - коротка труба і меншу вагу, ніж у ньютоновского рефлектора тієї ж апертури та фокусної відстані. При цьому відсутні розтяжки кріплення вторинного дзеркала, а закрита труба перешкоджає утворенню повітряних потоків і захищає оптику від пилу.

Система Максутова-Кассегрена (М-К) була розроблена радянським оптиком Д. Максутовим і подібно Ш-К має сферичні дзеркала, а виправленням аберацій займається полноапертурного лінзовий коректор - меніск (опукло-увігнута лінза). Тому такі телескопи ще називаються менісковий рефлекторами. Закрита труба і відсутність розтяжок - також плюси М-К. Підбором параметрів системи можна скорегувати практично всі аберації. Виняток становить так звана сферична аберація вищих порядків, але її вплив невелика. Тому ця схема дуже популярна і випускається багатьма виробниками. Вторинне дзеркало може бути реалізовано як окремий блок, механічно закріплений на меніску, або як алюмінійовані центральну ділянку задньої поверхні меніска. У першому випадку забезпечується краще виправлення аберацій, у другому - менша вартість і вагу, велика технологічність в масовому виробництві і виключення можливості раз'юстіровкі вторинного дзеркала.

В цілому, при однаковій якості виготовлення система М-К здатна дати трохи більш якісне зображення, ніж Ш-К з близькими параметрами. Але великі телескопи М-К вимагають більше часу на термостабілізації, тому що товстий меніск остигає значно довше пластини Шмідта, а також для М-К зростають вимоги до жорсткості кріплення коректора, і весь телескоп виходить важче. Тому простежується застосування для малих і середніх апертур системи М-К, а для середніх і великих - Ш-К.

Існують також катадіоптричні системи Шмідта-Ньютона і Максутова-Ньютона, що мають характерні риси згаданих в назві конструкцій і краще виправлення аберацій. Але при цьому габарити труби залишаються "ньютоновскими" (порівняно великими), а вага збільшується, особливо в разі менісковий коректора. Крім того, до катадіоптричні відносяться системи з лінзовими коректорами, встановленими перед вторинним дзеркалом (система Клевцова, "сферичні Касегрена" і т.п.).

Переваги катадіоптричні телескопів:

  • високий рівень корекції аберацій;
  • універсальність - добре підходять і для спостережень планет і Місяця, і для об'єктів далекого космосу;
  • там, де є закрита труба, вона мінімізує теплові потоки повітря і захищає від пилу;
  • найбільша компактність при рівній апертурі в порівнянні з рефракторами і рефлекторами;
  • великі апертури коштують значно дешевше порівнянних рефракторов.

Недоліки катадіоптричні телескопів:

  • необхідності порівняно довгої термостабілізації, особливо для систем з менісковий коректором;
  • більшої вартості, ніж у рефлекторів рівній апертури;
  • складності конструкції, що утрудняє самостійну юстировку інструменту.

Ми Рекомендуємо:

Телескоп з автонаведеніе Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK
Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK - відмінний телескоп з автонаведеніе, що володіє невеликими розмірами і вагою, але при цьому має високу роздільну здатність і дає зображення високої якості. Компактність конструкції досягнута завдяки використанню схеми Максутова-Кассегрена. Телескоп Levenhuk SkyMatic 105 GT MAK досить потужний для спостережень деталей на дисках Місяця і планет, а також здатний показати компактні кульові скупчення і планетарні туманності.

Телескоп Orion StarMax 102mm EQ Compact Mak
Кожен астроном, будь то новачок або більш досвідчений любитель, знає, який азарт охоплює його при спостереженнях, як хочеться повністю зануритися в казковий сюрреалістичний світ зірок, планет, комет, астероїдів та інших небесних тіл, настільки ж загадкових, як і прекрасних. Але часом задоволення від спостережень буває серйозно зіпсовано, зокрема, якщо телескоп "попався" важкий і громіздкий. Левову частку часу в такому випадку займає переноска, збірка і настройка. Максутов-Кассегрена Orion StarMax 102mm EQ Compact Mak - один з найбільш компактних телескопів з 102 мм об'єктивом, і він не дозволить Вам витрачати дорогоцінний наглядове час на щось інше.

Телескоп Vixen VMC110L Sphinx SXD (Starbook-s)
Телескоп Vixen VMC110L на монтуванні Sphinx SXD - хороший вибір для астрофотографії. Оптика телескопа поєднує в собі компактність системи Кассегрена c великою фокусною відстанню. Для виправлення аберацій використовується лінзовий коректор, розташований перед вторинним дзеркалом. На додаток варто відзначити надійну і жорстку монтировку з комп'ютерним наведенням Sphinx SXD. Крім цього комп'ютерного планетарію в пульті управління з великим кольоровим екраном, вона має функцію корекції періодичної помилки, полярний шукач - основне, що необхідно для максимально точного наведення телескопа на об'єкт фотографування.


Дивіться також

Інші огляди і статті про телескопах і астрономії:

Огляди оптичної техніки і аксесуарів:

Статті про телескопах. Як вибрати, налаштувати і провести перші спостереження:

Все про основи астрономії і «космічних» об'єктах:

  • Навіщо астрономам прогноз погоди?
  • Астрономія під міським небом
  • Відео! Основи астрономії (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Основи строноміі. Що таке екліптика (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Сонячна система ч. 1 (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Сонячна система ч. 2 (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Сузір'я Оріона (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Каталог Мессьє (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Екзопланети (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Небесні координати. Горизонтальна система (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Небесні координати. Галактична система (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Небесні координати. Екліптична система (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Небесні координати. Екваторіальні координати (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Відео! Що таке сонячне затемнення (і затемнення 2015 г.) (канал «Всесвіт з Алексом Фордом», Youtube.ru)
  • Як побачити Місяць в телескоп
  • Коротка історія створення телескопа
  • Оптичний шукач для телескопа
  • Робимо телескоп своїми руками
  • Венера в об'єктиві телескопа
  • Що можна розгледіти в телескоп
  • Вибираємо телескоп для спостереження за планетами
  • Телескоп Максутова-Кассегрена
  • Робимо телескоп своїми руками з об'єктива фотоапарата
  • Галілео Галілей і винахід телескопа
  • дешевий телескоп
  • Як вибрати астрономічний телескоп
  • Який телескоп дитині точно сподобається?
  • Як виглядає галактика Андромеди в телескоп
  • Як вибрати хороші окуляри для телескопа
  • Головне дзеркало телескопа: сферичне або параболічне?
  • Як працює телескоп
  • Фокусна відстань телескопа
  • Апаратура телескопа
  • Світлосила телескопа
  • Чому телескоп перевертає зображення
  • лазерний коллиматор
  • Вибір телескопа для наземних спостережень
  • Як знайти планети на небі в телескоп
  • Роздільна здатність телескопа
  • Виробники телескопів
  • Телескопи Річі-Кретьєна
  • Адаптер для смартфона на телескоп
  • Як користуватися телескопом
  • будова телескопа
  • Чому вам потрібно купити плівку-світлофільтр для телескопа?
  • «Великий телескоп азимутальний» - найбільший російський телескоп
  • Що таке лінзовий телескоп?
  • Професійні телескопи: ціни, особливості, можливості
  • Телескоп: керівництво до дії
  • Як виглядає телескоп, що підключається до комп'ютера
  • «Телескоп нічного бачення» - чи є такий оптичний прилад?
  • Шукаєте телескоп для смартфона? Підійде будь-який!
  • Перший оптичний телескоп, створений Ньютоном
  • Bresser - знамениті німецькі телескопи
  • Як знайти Сатурн в телескоп?
  • Всесвіт очима телескопа «Хаббл»
  • Найдорожчий телескоп у світі
  • Фото галактик з телескопа «Хаббл» з високою роздільною здатністю
  • Марс в телескоп: фото і особливості спостережень
  • Так чи поганий телескоп з Китаю?
  • Фото МКС в телескоп: як знайти?
  • Де в Москві подивитися в телескоп
  • російські телескопи
  • Найвідоміші американські телескопи
  • Інфрачервоний телескоп «Страж»
  • Як подивитися на Сонце в телескоп і не осліпнути?
  • Телескоп на орбіті - сучасний науковий інструмент для вивчення космосу
  • Як з'явився «Хаббл» - космічний телескоп НАСА
  • Найпотужніший телескоп
  • Як дивитися космос: в телескоп або бінокль?
  • Рейтинг телескопів: як вибрати телескоп в мережі
  • Як виглядають фото з аматорських телескопів?
  • Безкоштовні телескопи онлайн
  • Вибираємо діаметр і кратність лупи (лінзи) для телескопа
  • Як вибрати телескоп для любителів і початківців?
  • Вивчаємо зоряне небо: телескоп для спостережень за дальнім космосом
  • гігантські телескопи
  • Астрономія дітям: Сонячна система
  • Де читати новини астрономії та астрофізики?
  • Космос: астрономія - наука про неосяжного Всесвіту
  • Коротка історія астрономії
  • Автори підручників з астрономії
  • Астрономія: зірки, планети, астероїди
  • Шукаємо сайт любителів астрономії
  • Вибираємо телескопи для любителів астрономії
  • Новини астрономії в 2018 році
  • Де читати новини астрономії та космонавтики?
  • Титан - найбільший супутник планети Сатурн
  • Сатурн (планета): фото з космосу
  • Найближчі планети Венери
  • Нептун - яка планета від Сонця?
  • Яке відстань від Нептуна до його супутника?
  • Венера: планета на небі
  • Яка найменша планета в Сонячній системі?
  • Вивчаємо планети Сонячної системи: Сатурн
  • Яка за рахунком планета Сатурн?
  • Яка планета від Сонця Уран?
  • Супутники Урана: список
  • Якого кольору Уран (планета)?
  • Чому Марс - Червона планета?
  • Планета Меркурій: цікаві факти для дітей
  • Планети Сонячної системи: Уран
  • Європа - супутник Юпітера (фото)
  • Скільки супутників у Юпітера
  • Факти про Червону планету, або Якого кольору планета Марс?
  • Планета Венера: фото в телескоп
  • Планети Сонячної системи: Нептун
  • Планета Уран: цікаві факти
  • Юпітер (планета): цікаві факти для дітей
  • Які планети більше Юпітера?
  • Колір планети Меркурій
  • Найменша планета Сонячної системи: Меркурій
  • Спостерігаємо найближчий парад планет
  • Відстань від Сонця до Юпітера
  • Марс - планета Сонячної системи
  • Нові дослідження планети Марс
  • WOH G64 - зірка в сузір'ї Золотої Риби
  • вибух Бетельгейзе
  • Найяскравіша зірка в сузір'ї Лебідь
  • Сузір'я Лебідь: зірка Денеб
  • Мірфак - найяскравіша зірка в сузір'ї Персея
  • Сузір'я Південний Хрест на карті зоряного неба
  • Великий і Малий Пес - сузір'я південної півкулі неба
  • Велике і Мале Магелланові Хмари
  • Зірка Бетельгейзе відноситься до надгіганта або карликам?
  • Сузір'я Великого Пса - легенда Південної півкулі неба
  • Сузір'я Великий Пес: яскраві зірки
  • Сузір'я Цефей: зірки
  • Сузір'я Щита на небі
  • Сузір'я зодіаку (Стрілець) і астрономія
  • Сузір'я Лебідь - легенда про появу
  • Сузір'я Кассіопея, Лебідь, Оріон - розповідаємо про астрономію дітям
  • Як знайти сузір'я Скорпіона на небі
  • Як називаються зірки в сузір'ї Скорпіона?
  • Сузір'я Персей і Андромеда
  • Окуляр Супер Кельнер: схема, переваги і недоліки
  • окуляр Ерфле
  • Менісковий телескоп: особливості та призначення
  • Зорова труба Кеплера
  • Об'єктив з постійною фокусною відстанню

А може бути, у Вас вже є багатий досвід таких досліджень?
Шукаєте телескоп для смартфона?
Фото МКС в телескоп: як знайти?
Яке відстань від Нептуна до його супутника?
Яка планета від Сонця Уран?
Чому Марс - Червона планета?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов