Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Види дорожніх знаків

  1. Групи дорожніх знаків
  2. Класифікація дорожніх знаків - попереджувальні знаки
  3. Які дорожні знаки бувають з групи знаків пріоритету
  4. Види знаків дорожнього руху - заборонні знаки
  5. Типи дорожніх знаків - розпорядчі таблички
  6. Особливості дорожніх знаків
  7. Категорії дорожніх знаків - знаки особливих приписів
  8. Група інформаційних знаків
  9. Категорії знаків дорожнього руху - знаки додаткової інформації
  10. Категорії дорожніх знаків - сервісні знаки

Наша сеть партнеров Banwar

Всі знаки дорожнього руху поділяються на вісім груп, кожна з яких служить для донесення певної інформації до водія. У цій статті докладно розглянуті особливості кожного типу табличок, а також їх основні функції.

Групи дорожніх знаків

Все, що використовуються на території Російської Федерації, знаки поділяються на такі групи:

  • попереджувальні знаки;
  • знаки пріоритету;
  • заборонні знаки;
  • розпорядчі знаки;
  • знаки особливих приписів;
  • інформаційні знаки;
  • знаки сервісу;
  • знаки додаткової інформації.

Кожна група дорожніх знаків має свою форму і колірної тон. Крім того, на всіх табличках є цифровий ідентифікатор. Перша цифра позначає групу, друга - номер всередині групи, а третя - вид.

Кожна група служить для донесення до водія будь-якої інформації або заборони на пересування.

Класифікація дорожніх знаків - попереджувальні знаки

Класифікація дорожніх знаків - попереджувальні знаки

Відмінні ознаки подібних знаків - таблички трикутної форми, білий фон, на якому чорною фарбою нанесені позначення, і червона окантовка.

Попереджувальний знак, за правилами, ставлять за 50 або 100 метрів до небезпечної зони в міській або сільській місцевості, і за 150-300 метрів на дорогах за населеними пунктами. Якщо немає можливості встановити знак на належному відстані, внизу таблички вказується дистанція до небезпечної ділянки в метрах. Такі дорожні знаки, як правило, мають трикутну форму, тому сплутати їх практично неможливо.

Попереджувальні знаки встановлюють прямокутної і хрестоподібної форми. Їх установка визначається окремими нормами і правилами. Так, знаки 1.1, 1.2, 1.9, 1.10 і деякі інші ставляться виключно поза міст і сіл. Мінімальна відстань інформування щодо небезпечної зони становить 50 метрів. Таблички 1.23 і 1.25 встановлюються прямо на аварійній ділянці.

Попереджувальні знаки 1.7, 1.17, 1.22 свідчать про те, що далі на шляху немає кругового перехрестя або пішохідного переходу. Вони додатково супроводжуються табличками з інших груп.

Які дорожні знаки бувають з групи знаків пріоритету

Які дорожні знаки бувають з групи знаків пріоритету

Пріоритетні таблички вказують на певну дорогу , Яка вважається головною по відношенню до інших траєкторіях руху. Зазвичай подібні знаки ви бачите на перехрестився і інших подібних ділянках зі складним автомобільним рухом. Знаки регулювання також можуть ставитися на вузьких дорогах.

Табличка «Рух без зупинки заборонено» найчастіше зустрічається поблизу залізниць і шлагбаумів для запобігання аварійних ситуацій з поїздами.

У деяких випадках на дорозі можна побачити регулює знак і світлофор, або ж знак і регулювальника. У цьому випадку пріоритет віддається сигналам світлофора або регулювальника руху / працівникові ДАІ. Будьте уважні при таких обставинах. Тільки якщо світлофор відключений, орієнтуватися потрібно на знак.

Види знаків дорожнього руху - заборонні знаки

Види знаків дорожнього руху - заборонні знаки

Як можна було зрозуміти з назви групи, заборонні знаки сповіщають водія про заборону руху.

У свою чергу подібні таблички діляться на заборонні і обмежують. У першому випадку проїзд категорично заборонений, а в другому - продовжувати рух дозволяється, але з максимальною обережністю.

Заборонні знаки завжди круглі, з білим фоном, на якому чорною фарбою нанесений певний малюнок. Виняток становлять чотири таблички з блакитним фоном. Крім того, є чотири чорно-білих знака, які дозволяють раніше заборонене рух.

Знаки цієї групи вчити найважче: для забороняють і обмежують табличок введені деякі винятки, що поширюються на конкретні види транспорту. Крім цього, складно зорієнтуватися в території дії того чи іншого знака.

  1. Винятком перших відноситься до водіїв, які включили спеціальні сигнали і ліхтарі червоно-синього світіння, і виконують будь-яку службову місію. У цьому випадку будь-який забороняє знак можна ігнорувати.
  2. Знаки 16, 3.17.1, 3.17.2, 3.17.3, 3.20, 3.24 в обов'язковому порядку враховуються усіма автомобілістами.
  3. Наявність табличок 1, 3.2, 3.3, 3.18.1, 3.18.2, 3.19, 3.27 не відноситься до маршруток.
  4. Знаки 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8, 3.28, 3.29, 3.30 можуть ігнорувати поштові автомобілі.
  5. Табличками під номерами 3.2, 3.3, 3.28, 3.29, 3.30 можуть знехтувати водії, що перевозять інвалідів першої і другої груп.
  6. Не звертати уваги на знаки 3.2, 3.3, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 мають право працівники заводів і підприємств, розташованих в зоні дії знаку, а також водії, що перевозять пасажирів, які живуть в даній зоні.
  7. Знехтувати знаками 3.28, 3.29 і 3.30 можуть таксисти з активованим лічильником.
  8. Табличка 3.26 дозволяє посигналити для запобігання аварії.
  9. І останній виняток - знак 3.20 дозволяє об'їхати автомобіль, який не може розвинути швидкість більше 30 кілометрів на годину, а також мотоцикл, велосипед або візок.

Нерідко складно збагнути, де закінчується дія того чи іншого знака. Для цього вивчите чотири правила.

  1. Дія конкретних знаків припиняється до першого перехрестя.
  2. Якщо певна табличка встановлена ​​в межах міста або сільській місцевості, то її дія припиняється за територією населеного пункту. За містом або селом завжди є перекреслений знак з назвою населеного пункту.
  3. Зона дії може бути вказана на самому знаку.
  4. Знак 3.31 скасовує дію всіх попередніх.

Типи дорожніх знаків - розпорядчі таблички

Типи дорожніх знаків - розпорядчі таблички

Подібні знаки стосуються абсолютно всіх. Вони можуть вказувати сторону, в яку дозволяється продовжити рух, максимальну швидкість або маршрут проїзду спецмашин. Крім того, розпорядчі знаки можуть дозволяти рух пішоходам або велосипедистам.

Практично всі подібні знаки круглі, з синім фоном і білими піктограмами.

Особливості дорожніх знаків

  1. Таблички 4.1.1 - 4.1.6 вказують траєкторію руху на конкретному перехресті.
  2. На знаках 4.1.3, 4.1.5 та 4.1.6 намальована стрілка, яка дозволяє рух виключно наліво. Крім цього, в даному місці можна і розвернутися.
  3. Знаки 4.1.1 - 4.1.6 можуть ігноруватися водіями маршруток та автобусів.

8 груп дорожніх знаків

Вище були розглянуті чотири групи дорожніх знаків. Залишилося розібрати ще стільки ж типів, а саме: знаки особливих приписів, інформаційні знаки, таблички сервісу і знаки додаткової інформації.

Категорії дорожніх знаків - знаки особливих приписів

Категорії дорожніх знаків - знаки особливих приписів

На деяких дорогах неможливо встановити загальноприйняту норму руху. Саме в таких ситуаціях застосовуються спеціальні знаки приписів, які інформують водіїв про особливі режимах їзди.

Знаки даної категорії мають квадратну або прямокутну форму. Фон таблички може бути зеленим, блакитним або білим.

  1. Знаки 5.23.1, 5.23.2, 5.24.1, 5.24.2 ставляться на території, для якої актуальні правила дорожнього руху для населених пунктів.
  2. Таблички 5.25 і 5.26 інформують про недійсність правил для міських або сільських місцевостей.
  3. Дія знаків 5.27, 5.29, 5.31, 5.33 поширюється на конкретну територію без винятків, будь то перехрестя або будь-яка інша дорога з нестандартним рухом.

Група інформаційних знаків

Подібні таблички створені для інформування водіїв про різних населених пунктах, а також про розташування тих чи інших міст, сіл.

Дані знаки завжди прямокутні, а основний колір може різнитися, залежно від підгрупи. Наприклад, для автомагістральних об'єктів використовується зелений фон. Білий фон використовується для позначення об'єктів в межах певного пункту, жовтий - якщо йде ремонт доріг. Синій застосовується для позначення маршрутів за містом.

Категорії знаків дорожнього руху - знаки додаткової інформації

Категорії знаків дорожнього руху - знаки додаткової інформації

Додаткові знаки служать для більш докладного інформування водія . Вони є додатковими до основних знаків. Отже, самостійно використовуватися не можуть. За правилами, до одного знаку може додаватися не більш трьох табличок.

Якщо додатковий знак суперечить основному, водій повинен слідувати вказівкам тимчасової таблички. Додаткові знаки в основному встановлюються під час ремонтних робіт.

Категорії дорожніх знаків - сервісні знаки

Як можна було здогадатися, подібні таблички позначають різні пункти, наприклад, з ремонту автомобілів або заправці.

Вони вішаються в межах міста біля самого об'єкта, а в сільській місцевості, або поза містом, заздалегідь - від 400 метрів до 80 кілометрів.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов