Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Види акустичних гітар

  1. Некласична акустична гітара.
  2. Електроакустична гітара.
  3. Напівакустична гітара.
  4. Дванадцятиструнну гітара.
  5. Семиструнна гітара.
  6. Види акустичних гітар: висновок.

Наша сеть партнеров Banwar

У даній статті я розповім вам про види акустичних гітар. У багатьох необізнаних в гітарної тематиці людей поєднання "акустична гітара" міцно асоціюється з описом класичної гітари. Насправді класична гітара всього лише один з видів акустичних гітар.
Нові стандарти звучання та зразки гітар з'являються в міру модифікації старих інструментів. На сьогоднішній день існує декілька основних видів акустичних гітар:

Класична гітара.

Класична гітара   - родоначальниця всіх існуючих сьогодні гітар
Класична гітара - родоначальниця всіх існуючих сьогодні гітар. Коріння її походження йдуть до 4- і 5-струнним щипковим інструментам. Цей різновид гітар набув великої популярності в 19 столітті. В Іспанії на ній грали (і до цих пір грають) фламенко, а взагалі в Європі - класичну музику. У 20 столітті класична гітара стала широко відома по всьому світу завдяки творчості А. Сеговії.
Сьогодні класи цього виду гітари є у всіх музичних закладах. Широкий гриф і м'яке звучання роблять класичну гітару ідеальною для виконання класичних композицій. Однак це не заважає застосовувати її для акомпанементу до пісень (класична гітара широко поширена серед бардів).
На класичній гітарі зазвичай використовуються нейлонові струни, хоча іноді ставлять і металеві. Є просте правило, яке допоможе вам не помилитися з вибором струн: якщо при покупці на гітарі стоять нейлонові струни, то на неї ні в якому разі не можна ставити металеві - гриф може не витримати навантаження. Якщо ж на класичній гітарі спочатку стоять металеві струни, то на неї можна ставити обидва види струн.
На класичних гітарах застосовується пальцевая техніка гри.

Некласична акустична гітара.

Неклассіке   - це тип акустичних гітар з корпусом типу вестерн (western), дредноут (dreadnought), джамбо (jumbo)
"Неклассіке" - це тип акустичних гітар з корпусом типу вестерн (western), дредноут (dreadnought), джамбо (jumbo). Дуже популярні серед гітаристів. Взагалі, некласичні акустичні гітари набули широкого поширення тільки в 20 столітті.
Як бачите, серед некласичних акустик теж є різні підвиди, різниця в основному в формі корпусу. але чим відрізняються акустичні гітари від класичних ? Основна відмінність в формі - щодо великий корпус і більш вузький гриф. Крім того, на них встановлюються тільки металеві струни. В цілому, така гітара дає потужний, насичений і яскравий звук. Дуже часто на ній грають медіатором. У зв'язку з цим на корпусі є спеціальна захисна пластинка каплевидної форми - пікгард.
Ще одна особливість - часто такі гітари зустрічаються з вирізом в корпусі (катавеем - від англ. "Cutaway"). Це робить більш доступними останні лади.
Некласичний вид акустичних гітар дає відмінний звук при грі боєм. Використовується також і для соло-партій, наприклад, в блюзі.
Некласичні акустичні гітари найчастіше використовуються в стилях кантрі, фолк, блюз, рок.
Особливо варто виділити підвид акустичних гітар з корпусом типу Джамбо (Jumbo). У такій гітарі найбільший корпус. Володіє багатими басовими відтінками і гучним звуком. Ідеальна для акомпанементу і гри боєм.

Електроакустична гітара.

Вид акустичних гітар з вбудованим п'езозвукознімач є гібридним
Вид акустичних гітар з вбудованим п'езозвукознімач є гібридним. Якщо взяти будь-яку гітару з перерахованих вище і впровадити в корпус датчик, ми отримаємо електроакустичних гітару . Такі інструменти можна підключати до підсилювача (колонці, комбік). Досить часто в корпусі електроакустичних гітар зустрічається виріз (cutaway) для кращого доступу до верхніх ладів.
Часто в самому датчику електроакустичної гітари є вбудований еквалайзер і тюнер для настройки інструменту.
Якщо ви плануєте грати в групі і виступати з концертами, або просто любите експериментувати зі звуком, то такий вид гітар для вас.

Напівакустична гітара.

Це щось середнє між акустичною гітарою і електрогітарою
Це щось середнє між акустичною гітарою і електрогітарою. напівакустична гітара має порожнину в корпусі, що ріднить її з акустичною гітарою, а також звукознімачі і регулятори тембру, що наближає її до електрогітари.
Дека у напівакустичної гітари досить велика, але звук від цього не стає голосніше. Це пояснюється тим, що у напівакустичних гітар зменшено і видозмінено резонаторное отвір (найчастіше воно як у скрипки - у вигляді букви "f").
Іноді такий вид акустичної гітари називають джаз-гітарою, дуже вже люблять її джазмени :) Грають на ній найчастіше через підсилювач і з використанням медіатора.

Дванадцятиструнну гітара.

На цій гітарі 12 струн, які скомпоновані як 6 пар по 2 струни
На цій гітарі 12 струн, які скомпоновані як 6 пар по 2 струни. Дерево для такого інструменту потрібно досить міцне, щоб добре витримувати напругу дванадцяти струн. Тому двенадцатістрункі - масивні інструменти. Не варто купувати найдешевшу дванадцятиструнну гітару - це загрожує швидкою поломкою грифа.
Призначена 12-струнна гітара для гри боєм (у всякому разі перебором грати проблематично).
Щоб приблизно уявити різницю між звучанням шести і дванадцяти струн, можна провести паралель між звичайною фотографією і HDR-фоткою. HDR отримують накладенням один на одного трьох фоток, зроблених зі зміною експозиції. В результаті отримуємо розширений діапазон і набагато більше відтінків, ніж у звичайній фотографії.

Так і з гітарами: дванадцятиструнну гітара володіє набагато більш широким, об'ємним і насиченим звуком, ніж шестиструнна.

Семиструнна гітара.

Серед акустичних гітар виділяють російську   семиструнну гітару   , Яка була досить популярна до середини 20 століття
Серед акустичних гітар виділяють російську семиструнну гітару , Яка була досить популярна до середини 20 століття. Її популярність пов'язують з гітаристом і композитором А. О. Сихров, який написав неї близько тисячі творів. Семиструнна гітара визначається перш за все наявністю додаткової струни і терцових-квартовим ладом. Сьогодні семиструнні гітари поступилися першістю їх шестиструнна родичам.

Види акустичних гітар: висновок.

Вище я перерахував основні види акустичних гітар, які сьогодні зустрічаються. Сподіваюся, ця стаття прояснить деяку термінологічну плутанину, яка іноді виникає в гітарних колах. Підводячи підсумок, зазначу, що жоден із цих видів акустичних гітар чи не краще іншого. Вони просто різні і використовуються для різних цілей. Кожен вид гітари володіє особливою, тільки йому притаманною специфікою звуку, пристрої та техніки гри. До речі, у нас є докладна стаття про виборі акустичної гітари для початківців і любителів .

Читайте також: Яка гітара краще (часто задаються) , Гітарна музика: мелодії різних видів гітар , Пристрій акустичної гітари

© Копіювання першоджерела допускається тільки з посиланням на Dream Guitars .

І все-таки краще один раз побачити і почути. Пропонуємо вам відео з оглядом звучання різних видів акустичних гітар:


 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов